Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Претензія про регресивні умови !?
Автор Повідомлення
cop Немає
отэц
*****

Повідомлень: 4 094
Приєднався: Oct 2006
Кривой Рог
Kia ceed
Повідомлення: #11
15-02-2016 11:57 RE: Претензія про регресивні умови !?

суд, исполнительная, арест имущества

[Зображення: 147324-10.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
WhiTe_sTyLe Немає
Ученик
*

Повідомлень: 36
Приєднався: Mar 2008

Skoda Octavia Tour 1.6
Повідомлення: #12
15-02-2016 12:19 RE: Претензія про регресивні умови !?

(15-02-2016 11:57)cop :  суд, исполнительная, арест имущества

оk... суд, исполнительная, имущества у меня нет! дальше!?
...ну разве что приватизированная квартира родителей в которой прописано четыре человека, в т.ч. и я!
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
cop Немає
отэц
*****

Повідомлень: 4 094
Приєднався: Oct 2006
Кривой Рог
Kia ceed
Повідомлення: #13
15-02-2016 12:25 RE: Претензія про регресивні умови !?

если вы в приватизации не участвовали (не прописаны в праве собственности), то по большому счету ничего с вас не смогут сбитьHello!

[Зображення: 147324-10.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
kwon Немає
турбобой
*****

Повідомлень: 2 291
Приєднався: Nov 2005
Борисполь
Octavia Tour 1,8T+chip ATG+ГБО була
Повідомлення: #14
15-02-2016 12:36 RE: Претензія про регресивні умови !?

(15-02-2016 12:19)WhiTe_sTyLe :  
(15-02-2016 11:57)cop :  суд, исполнительная, арест имущества

оk... суд, исполнительная, имущества у меня нет! дальше!?
...ну разве что приватизированная квартира родителей в которой прописано четыре человека, в т.ч. и я!
попробовать в отказ конечно можно... главное чтобы не получилось как в анекдоте про мешок соли...

"Все будет хорошо! Главное, чтобы все было нормально", "Я сегодня подниму вопрос по этому вопросу" (мой начальник, военный в отставке)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Барс Немає
Слухач
*****

Повідомлень: 2 904
Приєднався: Jan 2011
Boyarka-City & Novoraysk
Rapid 1.6 - чорненька
Повідомлення: #15
15-02-2016 13:02 RE: Претензія про регресивні умови !?

Регрес
— Регрес — це право зворотної вимоги страховика до особи, яка є винною у спричиненні шкоди. Важливим моментом є те, що страховик може реалізувати право регресу виключно після виплати ним страхового відшкодування потерпілій у ДТП особі й тільки в межах цього відшкодування. Страхова компанія має право стягнути з особи суму виплаченого страхового відшкодування у разі, якщо цю особу було визнано винною у встановленому законом порядку — судом (ст. 993, 1191 Цивільного кодексу України).

Відповідно до ст. 38 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» страховик після виплати страхового відшкодування має право подати регресний позов до страхувальника чи водія забезпеченого транспортного засобу, який спричинив ДТП, у таких випадках:

– якщо він керував транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції;

– якщо він керував транспортним засобом без права на керування транспортним засобом відповідної категорії;

– якщо він після дорожньо-транспортної пригоди за його участю самовільно залишив місце пригоди чи відмовився від проходження відповідно до встановленого порядку огляду щодо стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, або вживав алкоголь, наркотики чи лікарські препарати, виготовлені на їх основі;

– якщо ДТП визначена в установленому порядку безпосереднім наслідком невідповідності технічного стану та обладнання транспортного засобу чинним вимогам Правил дорожнього руху;

– якщо страховий випадок настав з використанням забезпеченого транспортного засобу в період, не передбачений договором внутрішнього страхування;

– якщо він не повідомив страховика у визначені законом строки (не невідкладно, але не пізніше трьох робочих днів з дня настання дорожньо-транспортної пригоди потрібно письмово надати страховику, з яким укладено договір обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності (у випадках, передбачених статтею 41 цього закону, — МТСБУ), повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду встановленого МТСБУ зразка, а також відомості про місцезнаходження свого автомобіля й пошкодженого майна, контактний телефон та свою адресу). Якщо водій транспортного засобу з поважних причин не мав змоги виконати зазначений обов’язок, він має підтвердити це документально.


Может попробуйте отпишитесь страховой, ссылаясь на это? Ну или с юристом проконсультироваться.

И еще мне кажется, прочитав письмо, что СК как-то преждевременно употребила такой термин, как "Заборгованність", и предлагая оплатить в рассрочку, если сразу денег нет.
Не должен ли суд вынести решение или отказать в этом "стягненні"?

Не той українець, який вміє говорити українською, а той, в жилах якого тече кров вільної людини.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 15-02-2016 13:11 Барс.)
Шукати всі повідомлення учасника
мотузочка Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 111
Приєднався: Dec 2011
Стольний град
skoda octavia tour TDI/VW T4 2.5 TDI
Повідомлення: #16
16-02-2016 10:13 RE: Претензія про регресивні умови !?

Суд задовольнить 100% такої вимоги страхової. Як на мене, то краще домовитись зараз і отримати розбивку + знижку (як правило страхові дають - 10-20% від суми).
Якщо ж дойде до суду то автоматично до цієї суди додається судовий збір (сьгодні він скаладає 1378 грн.).

Три тисячі не та сума, через яку потрібно отримувати собі головний біль. Вирішувати ВамHello!
Шукати всі повідомлення учасника
Демьян Немає
Автотурист
*****

Повідомлень: 2 044
Приєднався: Sep 2012
AA AI
Снежный человек на стероидах
Повідомлення: #17
16-02-2016 10:19 RE: Претензія про регресивні умови !?

Полостью согласен с мотузочка
Если очень хочется то можно повести переписку с страховой на предмет:
1- От куда взялась данная сумма амортизации, кто ее делал и имеет ли права (лицензию ) на проведения данной процедуры. Скорее всего сумма была расчитана на основании счета от СТО.
2- Страховой тоже не хочется особо заморачиватся и они как писал уже
мотузочка почти всегда идут на "скидку" по данным вопросам.
Шукати всі повідомлення учасника
WhiTe_sTyLe Немає
Ученик
*

Повідомлень: 36
Приєднався: Mar 2008

Skoda Octavia Tour 1.6
Повідомлення: #18
16-02-2016 11:13 RE: Претензія про регресивні умови !?

в письме(претензии) много ошибок:
1) собственник автомобиля указан я, хотя на самом деле отец;
2) не указан номер Постанови;
2) в одном случае пишут Договір добровільного страхування , а в другом случае Договір страхування (с меня требует СК потерпевшего у которого каско, тогда причем здесь Договір добровільного страхування?) также при дтп, потерпевший мне показывал страховку осаго с совершенно другой страховой;
3) "залишок боргу" - кто решил, что я уже кому-то что-то должен?
4) "просимо" оплатить на протяжении семи дней...
5) почему на меня вешают оплату судового сбора, если я не удовлетворю их претензию?

п.с. а не кидок ли это всё вообще!? может рассчитывают, что я побегу бегом оплачивать...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 16-02-2016 16:43 WhiTe_sTyLe.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Dimon325 На сайті
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 373
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #19
16-02-2016 23:12 RE: Претензія про регресивні умови !?

(16-02-2016 11:13)WhiTe_sTyLe :  п.с. а не кидок ли это всё вообще!? может рассчитывают, что я побегу бегом оплачивать...
Не кидок, все стандартно и по закону. Официально не отвертитесь и не советую. Читайте что подписываете, чтоб потом не удивляться..
(Востаннє це повідомлення було змінене: 16-02-2016 23:13 Dimon325.)
Шукати всі повідомлення учасника
kwon Немає
турбобой
*****

Повідомлень: 2 291
Приєднався: Nov 2005
Борисполь
Octavia Tour 1,8T+chip ATG+ГБО була
Повідомлення: #20
16-02-2016 23:31 RE: Претензія про регресивні умови !?

так я не понял, что суда не было??? Shocked тогда можете забить, только по решению... Курить

"Все будет хорошо! Главное, чтобы все было нормально", "Я сегодня подниму вопрос по этому вопросу" (мой начальник, военный в отставке)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1