Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
На західному кордоні (Польща та інш)
Автор Повідомлення
Denis Немає
EU member
*****

Повідомлень: 1 799
Приєднався: Jan 2013
Киев
Sharan "15
Повідомлення: #11
31-03-2016 15:38 RE: На західному кордоні (Польща та інш)

я в пятницу попал на выезд (когда с Эстонии ехал) на Ягодин к поляку - смотрю легковые до моста. Думаю, рискну на Зосин скакну 55 км. Еду, уже после 14 часов дороги, подъезжаю, а там такая же ж о п а. Разворот - на Ягодин и еще 3 часа стоїмо. Итог - 110 лишних км. Волынская таможня вся стоит. На Смильнице что хорошо: только местные и их не много. Только там шмонают крепко заезжих, типа, чего сюда поехал а не на Краковеци или Шегини?
Шукати всі повідомлення учасника
markl Немає
Смотрящий за воздухом
**

Повідомлень: 91
Приєднався: Dec 2007
Київ
Škoda Karoq 1.4TSI, Aisin 8, mono, Style+, 2021р.
Повідомлення: #12
31-03-2016 15:44 RE: На західному кордоні (Польща та інш)

Хтось знає пропускну здатність на Краківці?
Шукати всі повідомлення учасника
Denis Немає
EU member
*****

Повідомлень: 1 799
Приєднався: Jan 2013
Киев
Sharan "15
Повідомлення: #13
31-03-2016 15:47 RE: На західному кордоні (Польща та інш)

до одного места знания.. там никто никуда не торопится
Шукати всі повідомлення учасника
markl Немає
Смотрящий за воздухом
**

Повідомлень: 91
Приєднався: Dec 2007
Київ
Škoda Karoq 1.4TSI, Aisin 8, mono, Style+, 2021р.
Повідомлення: #14
31-03-2016 15:52 RE: На західному кордоні (Польща та інш)

(31-03-2016 15:44)markl :  Хтось знає пропускну здатність на Краківці?

Сьогодні на ФБ на таке ж питання ДПС відповіла: "в районі 60-70 по проекту, реальна на сьогодні біля сотні на годину в одному напрямку"
Шукати всі повідомлення учасника
makedonsky Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 021
Приєднався: May 2010
Ивано-Франковск
Fabia AME, A4 B8.5 AR
Повідомлення: #15
31-03-2016 16:05 RE: На західному кордоні (Польща та інш)

Щоб оцінити потік виїзджаючих
Ті хто звонив в посольство Польщі в кінці лютого для співбесіди на вироблення документів на карту поляка - записували аж на кінець серпня місяця.
А тих хто робить візу чи туристичну, чи робочу, чи на закупки, чи на навчання до країн ЄС, в 1000 разів більше ніж тих хто робить карту поляка. Це видно і по офіційній статистиці, де вказано що кількість віз виданих у країни ЄС в залежності в країни зросла від 8 до 36%
Це видно як по чергах на закордонні паспорти, так і по кількості знайомих, яких все більше і більше виїзджає на роботу/навчання за кордон, так і по зростанню кількості візових центрів, зростанню кількості рішал, які надають послуги по отриманню громадянства Польщі, Угорщини, Румунії.
Крім того хто летить літаком в США, Канаду, інші країни - старається летіти з Варшави, бо вартість квитків значно менша ніж в Україні.
А ще великодній шопінг
Знаю що будують на Румунію два нових пункти пропуску, на Польщу в ЛЬвіській і Волинській області повинні побудувати ще 4 пункти перепуску, щоб зменшити час пропуску в існуючих пунктах пропуску. питання в одному - коли?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 31-03-2016 18:02 makedonsky.)
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #16
31-03-2016 16:11 RE: На західному кордоні (Польща та інш)

(31-03-2016 15:38)Denis :  я в пятницу попал на выезд (когда с Эстонии ехал) на Ягодин к поляку - смотрю легковые до моста. Думаю, рискну на Зосин скакну 55 км. Еду, уже после 14 часов дороги, подъезжаю, а там такая же ж о п а. Разворот - на Ягодин и еще 3 часа стоїмо. Итог - 110 лишних км. Волынская таможня вся стоит. На Смильнице что хорошо: только местные и их не много. Только там шмонают крепко заезжих, типа, чего сюда поехал а не на Краковеци или Шегини?

А я в воскресение утром со стороны Корчовы заехал. Вообще очереди не было. Все праздновали Пасху. В субботу, здается мне, пойду назад через "любимую" Беларусь.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
markl Немає
Смотрящий за воздухом
**

Повідомлень: 91
Приєднався: Dec 2007
Київ
Škoda Karoq 1.4TSI, Aisin 8, mono, Style+, 2021р.
Повідомлення: #17
01-04-2016 07:00 RE: На західному кордоні (Польща та інш)

http://www.przemysl.ic.gov.pl/korczowa_przyjazd_RP.html

Вчора десь о 20:00, дивлячись у камеру, спробував виміряти швидкість черги - приблизно 5 а/м за 10 хвилин (черга одразу просувається на декілька а/м). Як на мене, це досить непогано. Так черга у 100 а/м має бути опрацьована десь за 3.5 години та їхати на інший пункт пропуски не має великого сенсу. Я правий?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 02-04-2016 17:34 markl.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Парковка в аеропорту м. Варшава (Польща) Шульц 3 2 688 24-07-2013 23:07
Останнє: Миша Чех
  Черги на кордоні з Польщею (Краківець, Шегині) CHUK 4 8 352 22-07-2009 15:12
Останнє: Василий

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1