Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Как Вы относитесь к нашему президенту
Голосування завершено.
Доверяю 11.61% 18 11.61%
Еще не определился 4.52% 7 4.52%
Не доверяю 35.48% 55 35.48%
Буду рад перевыборам 11.61% 18 11.61%
Все уже достало 36.77% 57 36.77%
Всього 155 голосів 100%
* Ви голосували за це. [Показати результати]

Тема закрита 
Рейтинг нашего президента
Автор Повідомлення
AlexMotel Немає
Асертивний самогонщик
*****

Повідомлень: 4 112
Приєднався: Aug 2009
Полтава-Motel
AUQ+EHA=vRS combi
Повідомлення: #11
04-04-2016 15:12 RE: Рейтинг нашего президента

Петро, він такий універсальний гад шо пролізе при любій політичній ситуації,а то шо він брехло це без заперечно )))

Асерт́ивність — здатність оптимально реагувати на критику та вміння рішуче говорити собі та іншим «ні», якщо цього вимагають обставини.
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #12
04-04-2016 15:15 RE: Рейтинг нашего президента

ИМХО рейтинг данного опросв на момент сейчас одноначно прогнозируемый.
Адекватная оценка сможет произойти только через время. И сильно будет зависить от результата, который в результате всей этой ломки получит страна.

А козу Бальцеровичу недовольные граждане тоже водили.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 477
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #13
04-04-2016 15:21 RE: Рейтинг нашего президента

Миша, а Ющенко ты уже можешь оценить ? Или еще нужно время ?
А результат данного опроса просто лишний и не нужен...
Шукати всі повідомлення учасника
parfumer67 Немає
bar boss
****

Повідомлень: 812
Приєднався: Sep 2008
ХАРКІВ, ФАЙНАЮКРАЙНА
Oktavia IU 2000р.в. АЕЕ 1,6
Skype IDparfumer67
Повідомлення: #14
04-04-2016 15:22 RE: Рейтинг нашего президента

(04-04-2016 15:15)m.dreval :  ИМХО рейтинг данного опросв на момент сейчас одноначно прогнозируемый.
Адекватная оценка сможет произойти только через время. И сильно будет зависить от результата, который в результате всей этой ломки получит страна.

А козу Бальцеровичу недовольные граждане тоже водили.

та не питання - через деякий час ще раз проведем схоже опитування. подивимось, підрахуємо, злічим одне з одним. а те, що сьогоденний рівень довіри до пап та його команди нижчий за плінтус - факт. що цей факт взагалі свідчить - нехай аналітики вирішують. а для себе я вже вирішив, може й поспішно, але ж...

Все мине..... І це мине...
Знання робить нас скромніше.
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #15
04-04-2016 15:24 RE: Рейтинг нашего президента

(04-04-2016 15:21)1.2HTP :  Миша, а Ющенко ты уже можешь оценить ? Или еще нужно время ?
А результат данного опроса просто лишний и не нужен...

Уже могу. И, кстати, для становления именно украинской ментальности он сделал немало. Равно как и для того, чтобы Украину перестали вопринимать в мире, как сателит России.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 477
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #16
04-04-2016 15:27 RE: Рейтинг нашего президента

тады наверное мы о разном говорим... или ты еще не готов открыться ))) а уже лет прошло... а про Петю уж не знаю когда спрашивать...
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #17
04-04-2016 15:29 RE: Рейтинг нашего президента

m.dreval
в ідеалі ви праві... і результату реформ дійсно треба чекати певний час. АЛЕ якщо не має реформ... то не буде і результату

чого чекати, якщо:
1) суд не реформований
2) прокуратура не реформована
3) податкова не реформована
4) НБУ також, займається знищенням дрібних банків, не помічаючи банки країни агресора та грається з курсом гривні
5) МВС частково... патрульній поліції респект, а далі? слідство...?? знову ні
6) податкове законодавство - знову балакали балакали.. а воз і нині там
7) державна власність - замість адекватного менеджменту що? готуємо на продаж
Cool митницю не реформували
9) гроші, що йдуть з акцизів на дороги так і не доходять і спец закон не прийнято
10) зміни в конституцію щодо недоторканності не прийняті...

можу продовжувати перелік до ...

то звідки буде результат, якщо не закладено фундамент?

я не проти платити реальну собівартість ЖКХ + декілька % на прибуток постачальним організаціям... АЛЕ! я хочу при цьому і щось отримувати... окрім рахунків на сплату. це як одни з багатьох прикладів. як в нас кабмін вирішує питання? бракує коштів? то давайте податки збільшимо. при цьому наівно вважаючи що збільшення податків для підприємств буде оплачено з кишені підприємств, а не громадян... дуже зручна позиція. мі збільшили плату за ренту родовищ! ура! результат? хто став платити більше? власники родовищ чи кінцеві споживачі? ось де проблема! в тому ЯК і ХТО робить реформи

ми не проти реформ... ми проти конкретних "реформаторів" та методів
це як в спорті... тренера треба змінювати поки команда не почне демонструвати гру..

я не кажу що ось завтра має настати сите та щасливе європейське життя... я розумію який до нього шлях, проте не бачу руху в той бік... бачу як водять козу по колу та замилюють очі
(Востаннє це повідомлення було змінене: 04-04-2016 15:33 LUPUS.)
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #18
04-04-2016 15:33 RE: Рейтинг нашего президента

Я высказался не ИМХО. Не более чем. На воротах Бухенвальда на самом деле было очень правильно написано.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #19
04-04-2016 15:47 RE: Рейтинг нашего президента

https://www.rbc.ua/rus/news/poroshenko-p...76527.html
Порошенко прокомментировал скандал с офшорами
Петро Порошенко
23 минуты назад
Я перша посадова особа в Україні, яка серйозно ставиться до декларування своїх статків, сплати податків і питання конфлікту інтересів, які вирішую в рамках українського законодавства та міжнародного приватного права.
Ставши Президентом, я відійшов від управління активами, доручивши цю справу відповідним консалтинговим та юридичним компаніям.
Очікую, що вони нададуть вичерпні пояснення для української та міжнародної преси.
Шукати всі повідомлення учасника
Fastel Немає
Классик
****

Повідомлень: 818
Приєднався: Dec 2011
Киев
Skoda A5 1.8 TSI 7DSG
Повідомлення: #20
04-04-2016 15:48 RE: Рейтинг нашего президента

(04-04-2016 15:24)m.dreval :  
(04-04-2016 15:21)1.2HTP :  Миша, а Ющенко ты уже можешь оценить ? Или еще нужно время ?
А результат данного опроса просто лишний и не нужен...
Уже могу. И, кстати, для становления именно украинской ментальности он сделал немало. Равно как и для того, чтобы Украину перестали вопринимать в мире, как сателит России.
Ментальность создает в целом народ, а не человек.
Украину стали по другому стали воспринимать на гребне майдана, а не из-за Порошенко.
Я смотрел его выступление в Канаде, говорил красиво, но что сделано?! Расставил везде своих, происходит тупое перетягивание "одеяла власти". И ничего более...
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  #НашВершинін Поддержим нашего Бойца!!! rebus 5 4 326 31-07-2020 13:49
Останнє: Zandercatcher
  Выборы президента, уже второй тур 2019-голосование Lady 3 661 354 391 24-04-2019 22:07
Останнє: Dimon325

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1