Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Петиція "Заборонити спалювати львівський мусор на київському заводі Енергія"
Автор Повідомлення
VIESSMANN Немає
сладкий персик
*****

Повідомлень: 4 597
Приєднався: Oct 2007
Киев
Рыно Дызэльная.
Повідомлення: #61
25-06-2016 10:48 RE: Петиція "Заборонити спалювати львівський мусор на київському заводі Енергія"

(24-06-2016 12:48)bumblebee93 :  Вайсман,до вас....завод,завод...а побудований він в Києві суто на гроші з місцевого бюджету чи то вся Україна податки платить?
Древаль правий,в цьому вся ваша суть-у сусіда хата палає,а мені пох,ібо не моя!
-100500 до петиції
Філософам порада,перед тим як висказувати мнєніє,поставте себе на місце опонента! В біді може кожен опинитися.
ПС. Люди у Львові набагато добріші й вихованіші,ніж деінде.
Насколько я знаю. Завод начали строить в 1983 году. И строился за совковые деньги.
Так давайте теперь мусор со всего бывшего совка принимать.
Помогать можно. Но не вущерб себе.
В прошлом году когда в Киеве все было в дыму. Просили у Львовян сделать скидку на жилье. Они же знали ситуацию.
Но не сложилось.
Ми не можемо ні чим Вам допомогти. Недоумение
Как я должен поступать в ответ?????
Когда еду во Львов, я везу им деньги. Которые трачу у них. И за которые многие живут.
Поэтому есть много других мест где можно отдохнуть. И куда могу отвести деньги.

Пы Сы Я против вывоза Львовского мусора в Киев.

Слишком многие сейчас тратят деньги, которых они не заработали, на вещи, которые им не нужны, чтобы
произвести впечатление на людей, которые им не нравятся.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
SOA Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 880
Приєднався: Apr 2008
Киев,р-он Харьковский
Фабия, Авео (были), Ford Fusion
Повідомлення: #62
25-06-2016 12:04 RE: Петиція "Заборонити спалювати львівський мусор на київському заводі Енергія"

(25-06-2016 10:48)VIESSMANN :  Насколько я знаю.
..............................................................

Пы Сы Я против вывоза Львовского мусора в Киев.
Как-то негативом от Вас пахнет, мстительностью, жадностью, обидой...гнилостью.
НЕ КРА-СИ-ВО.....
И даже не хочется, в случае надобности, к Вам обращаться за помощью.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-06-2016 12:06 SOA.)
Шукати всі повідомлення учасника
Андрей 2.8 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 540
Приєднався: Sep 2014
Львов
Повідомлення: #63
25-06-2016 12:40 RE: Петиція "Заборонити спалювати львівський мусор на київському заводі Енергія"

Демьян, согласен с вашим последним месенджем, просто иногда имоции берут верх. Когда видишь ху из хуHello!
Шукати всі повідомлення учасника
Compass Немає

*****

Повідомлень: 5 443
Приєднався: Aug 2009
местный
Повідомлення: #64
25-06-2016 13:20 RE: Петиція "Заборонити спалювати львівський мусор на київському заводі Енергія"

Вот так куда не глянь, что в стране что в политике и оказывается и у нас на форуме, высказал человек свое мнение, как он видит ситуацию всё! Ярлыков навешали еще и обращаться не будутMr. Green бедааа....
мстительностью, жадностью, обидой...гнилостью.
Вы его знаете лично? Знали б -такой уйни не писали бы.

Плохая примета - ехать ночью... в лес... в багажнике... в разных сумках...
Шукати всі повідомлення учасника
VIESSMANN Немає
сладкий персик
*****

Повідомлень: 4 597
Приєднався: Oct 2007
Киев
Рыно Дызэльная.
Повідомлення: #65
25-06-2016 13:24 RE: Петиція "Заборонити спалювати львівський мусор на київському заводі Енергія"

Серега. Пусть пишут. Пиз...ть не мешки ворочать.
Многие пишут одно а по жизни .....
Все тему для себя закрыл.

Слишком многие сейчас тратят деньги, которых они не заработали, на вещи, которые им не нужны, чтобы
произвести впечатление на людей, которые им не нравятся.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #66
25-06-2016 14:02 RE: Петиція "Заборонити спалювати львівський мусор на київському заводі Енергія"

(25-06-2016 13:20)Compass :  Вот так куда не глянь, что в стране что в политике и оказывается и у нас на форуме, высказал человек свое мнение, как он видит ситуацию всё! Ярлыков навешали еще и обращаться не будутMr. Green бедааа....
мстительностью, жадностью, обидой...гнилостью.
Вы его знаете лично? Знали б -такой уйни не писали бы.

Знаете Сергей, я как бы понимаю, что можно высказывать свое мнение. Можно спорить и ломать копия, что, например, Кличко - пацан, бо с заводом, а Садовой - поц, или наоборот. Это мнение. А вот когда у ближнего горе, и он нуждается в помощи, а ему говорят иди нафуй, у меня и без тебя проблем хватает, то это не мнение, а жизненная позиция. Причем, как оказалось, не приемлимая другими людьми жизненная позиция, не зависимо от тоо, где ее не могут принять, во Львове ли, в Киеве, в Николаеве или в Праге. Поэтому в данном случае я, например, не нахожу оправдания своему молчанию в данной ситуации, и считаю необходимым жестко высказаться по сути данного вопроса, что я не применул сделать кажись вторым постом, еще до появления в теме Вашего друга. Точно так, я дкмаю, считают и остальные оппоненты обиженного разговорщика. Видимо, у людей есть что-то святое в жизни, и оно не зависит от того, наступили ли когда-то давно тебе в львовской маршрутке на ногу.

Да, я не знаю Вашего друга лично. Теперь, уже наверное, и не узнаю. Но поверьте, даже если бы мы были лично знакомы, очень сомневаюсь, что в данной ситуации я бы смолчал. Hello!

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
SOA Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 880
Приєднався: Apr 2008
Киев,р-он Харьковский
Фабия, Авео (были), Ford Fusion
Повідомлення: #67
25-06-2016 14:17 RE: Петиція "Заборонити спалювати львівський мусор на київському заводі Енергія"

(25-06-2016 13:20)Compass :  Вы его знаете лично? Знали б -такой уйни не писали бы.
Может и к лучшему, что не знал. А то пришлось бы мнение менять. .

Назовите , кто из Львова не пустил его в хату со скидкой? Он просился к ним? Он знает Львовян?? Знал бы не писал бы той , как Вы выражаетесь, уйни.
Шукати всі повідомлення учасника
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #68
25-06-2016 14:22 RE: Петиція "Заборонити спалювати львівський мусор на київському заводі Енергія"

Цікаво читати "не їдьте до нас чи ідіть ви нах", бо сміття не те і не там де кожен хотів би.
Завжди говорю починайте кожен із себе: ви всі вже розділюєте вдома сміття на макулатуру, пластик, метал, харчові відходи та інші? Ви звертались у ЖЕК щоб вас забезпечили роздільними сміттєвими баками і роздільно їх вивоизили? Якщо ні, то ви захисники навколишнього середовища на клаві чи екрані всього що пише. В переважній більшості все скидують в смітєпровід в загальну кучу.
По темі, як на мене, то вкрай ідиотизм відвантажити сміття із баків у авто, вигрузити на перевалці, завантажити у вагони ( це все явно не герметичне), провезти чарез пів України, на спекотній жарі, через інші міста, дуже часто вичікуючи на запасних путях, там поки перечіплять, поки доставлять до кінцевого пункту знищення, то дехто стає мілліонером за одну доставку "цінної" для інших сировини. А якщо це постійно і у великих масштабах, то відмивають гроші щей які.
ПС. Чому би не побудувати поблизу Львову чи у самому місті комбінат по знищенню відходів у рази більший ніж у столиці і не запропонувати значній частині Європи свої послуги, якщо це такий "кайф"?

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
Шукати всі повідомлення учасника
SOA Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 880
Приєднався: Apr 2008
Киев,р-он Харьковский
Фабия, Авео (были), Ford Fusion
Повідомлення: #69
25-06-2016 14:25 RE: Петиція "Заборонити спалювати львівський мусор на київському заводі Енергія"

(25-06-2016 14:22)МаSтеР :  ПС. Чому би не побудувати поблизу Львову чи у самому місті комбінат по знищенню відходів у рази більший ніж у столиці і не запропонувати значній частині Європи свої послуги, якщо це такий "кайф"?
Этого надо хотеть и мочь.
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #70
25-06-2016 14:37 RE: Петиція "Заборонити спалювати львівський мусор на київському заводі Енергія"

(25-06-2016 14:22)МаSтеР :  ПС. Чому би не побудувати поблизу Львову чи у самому місті комбінат по знищенню відходів у рази більший ніж у столиці і не запропонувати значній частині Європи свої послуги, якщо це такий "кайф"?

Зі слів Садового є проблема майданчику для будівництва. Мало яка територіальна громада погодится не те, щоб у них побудували сміттєспалювальній завод, не кажучи вже про новий полігон для відходів. Другою проблемою є те, що багато з тих, хто пропонував будівництво такого заводу не вирішували проблему комлексно. Ніхто не хотів займатися тою свалкою, бо там звалено казна що ще за часів СРСРа. Ну і не в останню чергу тут винни корупція, наша недбалість, та постійний брак коштів.

Але це все не про це. Проблема не в тому, а в нашій українській людяності один до одного.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Петиція про збільшення мінімальної границі у тарифах за оплату спожитих кВт vetalkiev 61 9 164 09-07-2016 16:33
Останнє: nika
  Строительный мусор РОМИС 3 1 008 18-07-2015 21:08
Останнє: РОМИС
  Мусор на панели фаерфокс Клиент 18 2 717 15-04-2015 09:10
Останнє: Клиент
  Комрады. куда деваем мусор? Vra4 11 2 359 22-09-2012 21:13
Останнє: negrisha75
  Нужна помощь в поиске завода "Штампов и Пресс форм&quot vav 3 5 025 11-12-2009 09:02
Останнє: vav

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1