Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Петиція "Заборонити спалювати львівський мусор на київському заводі Енергія"
Автор Повідомлення
VIESSMANN Немає
сладкий персик
*****

Повідомлень: 4 597
Приєднався: Oct 2007
Киев
Рыно Дызэльная.
Повідомлення: #71
25-06-2016 17:15 RE: Петиція "Заборонити спалювати львівський мусор на київському заводі Енергія"

(25-06-2016 14:17)SOA :  
(25-06-2016 13:20)Compass :  Вы его знаете лично? Знали б -такой уйни не писали бы.
Может и к лучшему, что не знал. А то пришлось бы мнение менять. .

Назовите , кто из Львова не пустил его в хату со скидкой? Он просился к ним? Он знает Львовян?? Знал бы не писал бы той , как Вы выражаетесь, уйни.

Конечно к лучшему.
Я у людей с клуба по жилью во Львове не просил. Да уже и не охота. Да и клуб это не весь Львов.
А вы прям эксперт по жителям Львова???? Я думаю что далеко нет.
Поэтому не вам судить, уйню я пишу или нет.
Я же не говорю что вы пишете уйню.

Я встречал людей, которые до слез били себя в грудь и кричали что они правильные. А на деле оказались дерьмом.
Я давно уже разочаровался в людях. И мнение уже не поменяю.

Пы Сы
Одно дело говорить а совсем другое делать. И в 80% людей красноречие расходиться с делом.

Ничего личного к участникам форума.

Слишком многие сейчас тратят деньги, которых они не заработали, на вещи, которые им не нужны, чтобы
произвести впечатление на людей, которые им не нравятся.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Compass Немає

*****

Повідомлень: 5 443
Приєднався: Aug 2009
местный
Повідомлення: #72
25-06-2016 17:31 RE: Петиція "Заборонити спалювати львівський мусор на київському заводі Енергія"

Голосовалку бы прикрутить к этой теме, кто за экспорт львовского мусораRulez

Плохая примета - ехать ночью... в лес... в багажнике... в разных сумках...
Шукати всі повідомлення учасника
Бусёна Ивановна Немає
Жена Художника
*****

Повідомлень: 4 925
Приєднався: Nov 2007
Большой город
JEEP CHEROKEE limited, Skoda Kodiaq 2.
Повідомлення: #73
25-06-2016 17:44 RE: Петиція "Заборонити спалювати львівський мусор на київському заводі Енергія"

(25-06-2016 17:31)Compass :  Голосовалку бы прикрутить к этой теме, кто за экспорт львовского мусораRulez

А зачем тебе голосовалка? Упал и качаюсь

Те, кто читают книги, всегда будут управлять теми, кто смотрит телевизор.)
Шукати всі повідомлення учасника
Compass Немає

*****

Повідомлень: 5 443
Приєднався: Aug 2009
местный
Повідомлення: #74
25-06-2016 17:51 RE: Петиція "Заборонити спалювати львівський мусор на київському заводі Енергія"

(25-06-2016 17:44)Бусёна Ивановна :  
(25-06-2016 17:31)Compass :  Голосовалку бы прикрутить к этой теме, кто за экспорт львовского мусораRulez

А зачем тебе голосовалка? Упал и качаюсь

Увидеть предателей

Плохая примета - ехать ночью... в лес... в багажнике... в разных сумках...
Шукати всі повідомлення учасника
VIESSMANN Немає
сладкий персик
*****

Повідомлень: 4 597
Приєднався: Oct 2007
Киев
Рыно Дызэльная.
Повідомлення: #75
25-06-2016 18:02 RE: Петиція "Заборонити спалювати львівський мусор на київському заводі Енергія"

(25-06-2016 17:51)Compass :  
(25-06-2016 17:44)Бусёна Ивановна :  
(25-06-2016 17:31)Compass :  Голосовалку бы прикрутить к этой теме, кто за экспорт львовского мусораRulez

А зачем тебе голосовалка? Упал и качаюсь

Увидеть предателей

Я боюсь что ты сильно расстроишся. Их очень много будет. Mr. Green

Слишком многие сейчас тратят деньги, которых они не заработали, на вещи, которые им не нужны, чтобы
произвести впечатление на людей, которые им не нравятся.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #76
25-06-2016 21:28 RE: Петиція "Заборонити спалювати львівський мусор на київському заводі Енергія"

Не розумію докорів і обід Львів'ян. Якщо Київський завод спалює тільки одну четверту від необхідного місту, а іншие сміття на звалища, то привезені із Львова 220 тон (так як воно не дуже пресоване, то приблизно 6-10 вагонів в сутки) можна вважати просто висипане на Київську мегамусорку.
Як на мене, то це дуже неконтрольована схема відмиття великих грошей, а не піклування про екологію. Не вірю, що не має в радіусі 20 км навколо Львову 10 гектарів землі.

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #77
25-06-2016 22:32 RE: Петиція "Заборонити спалювати львівський мусор на київському заводі Енергія"

(25-06-2016 21:28)МаSтеР :  ...Якщо Київський завод спалює тільки одну четверту від необхідного місту, а іншие сміття на звалища, то привезені із Львова 220 тон (так як воно не дуже пресоване, то приблизно 6-10 вагонів в сутки) можна вважати просто висипане на Київську мегамусорку.

Сміттєспалювальний завод "Енергія" АК "Київенерго" недозавантажений твердими побутовими відходами на 40% від своїх можливостей 12.08.10
Курить

..."Неповність сміттєспалювального заводу" Енергія "свідчить про поховання сміття в інших місцях, частіше за все на незаконних звалищах Київської області", - наголосив Директор заводу Крикун...

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-06-2016 22:35 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #78
25-06-2016 22:41 RE: Петиція "Заборонити спалювати львівський мусор на київському заводі Енергія"

(25-06-2016 22:32)Шкодчук :  Сміттєспалювальний завод "Енергія" АК "Київенерго" недозавантажений твердими побутовими відходами на 40% від своїх можливостей 12.08.10
Курить

..."Неповність сміттєспалювального заводу" Енергія "свідчить про поховання сміття в інших місцях, частіше за все на незаконних звалищах Київської області", - наголосив Директор заводу Крикун...
То було шість років назад, можливо на сьогодні працює на повну потужність і явно не встигає.

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #79
25-06-2016 22:55 RE: Петиція "Заборонити спалювати львівський мусор на київському заводі Енергія"

(25-06-2016 22:41)МаSтеР :  То було шість років назад, можливо на сьогодні працює на повну потужність і явно не встигає.

22 червня 2016
Водночас директор заводу Сергій Крикун підтвердив, що в літній період часу завантаження менше, тому вони справляться і зі львівським сміттям.
http://www.5.ua/suspilstvo/-u-kyiv-zavez...17887.html


Взагалі-то, своїм повідомленням хотів натякнути, що тут ніхто толком не володіє цим питанням Hello!

А тим більше створювати петиції, не знаючи що до чого... спираючись тільки на власне Его.... та два слова: "смердить" і "везуть у Київ"... аларм Я удивлен -аларм Я удивлен -нас травлять... Я удивлен

ps
Більшу частину життя прожив на Харківському... хочу зауважити, що смердить бува і з Бортничів....



"Враховуючи те, що київський сміттєспалювальний завод "Енергія" влітку завантажений на третину, ми ухвалили рішення простягнути руку допомоги львів’янам та прийняти невеликі об’єми сміття", - сказав він.

Про це 21 червня заяви мер Києва Віталій Кличко, повідомляє прес-служба політика.
http://kiev.pravda.com.ua/news/576a7ac8911eb/


Зокрема, торік було виконано роботи з будівництва перемички між районною котельнею "Позняки" та ТЕЦ-5 з метою передачі до міської теплової мережі теплової енергії від спалювання твердих побутових відходів.

Її вистачає для забезпечення тепловою енергією приблизно 60 багатоповерхових будинків на Позняках.

Це дає змогу відпускати на масив понад 100 Гкал тепла у вигляді гарячої води та опалення, при цьому споживання природного газу в ПАТ "Київенерго" в опалювальний сезон зменшиться на 15 млн куб. м.
25 червня 2015
http://kyiv.depo.ua/ukr/kyiv/smittespaly...2015154500



КИЇВЕНЕРГО успішно реалізує план розвитку сміттєспалювального заводу «Енергія», спрямувавши на модернізацію 210 млн грн інвестицій.

Про це Центру досліджень енергетики (EIRCenter.com) повідомила прес-служба ПАТ «КИЇВЕНЕРГО».

Після встановлення сучасного обладнання підприємство зможе забезпечувати взимку опаленням та гарячою водою більше 300 багатоповерхівок (120 тис. квартир), а в літній період гарячим водопостачанням — 700 (близько 280 тис. квартир)...
30.03.2016
http://eircenter.com/news/kiyivenergo-in...0-mln-grn/



....Однак возити відходи на єдиний у Києві сміттєспалювальний завод «Енергія» для сміттєвих компаній «дорого», тариф за утилізацію однієї тони з жовтня 2014 року становить 87 грн. Тобто, з отриманих надходжень у розмірі

250 грн на одній тонні відходів компанія повинна віддати за утилізацію третину доходу (87 грн), якщо вартість поховання відходів на нелегальних звалищах – близько 50 грн за тонну. Тому компанії, що займаються вивезенням сміття, не хочуть платити за його переробку, і замість того, щоб везти його на сміттєпереробний (або спалювальний) завод, відправляють прямо на полігони або звалища, частенько – на незаконні. Від таких дій витрати оператора на вивезення 1 тони сміття зменшуються приблизно на 30%, а це його прямий заробіток, оскільки перед мешканцями сміттєва компанія за вивезене сміття не звітує....
4 февраля 2015
http://blogs.lb.ua/volodymyr_tarchynskiy...iievi.html

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-06-2016 23:26 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
Гриша Немає
Писатель
***

Повідомлень: 533
Приєднався: Nov 2012

Повідомлення: #80
26-06-2016 08:49 RE: Петиція "Заборонити спалювати львівський мусор на київському заводі Енергія"

(24-06-2016 12:00)Pivoman :  Привет форумчане!
Поддержите петицию.
Мне кажется, нам своего мусора , который надо спалить, в Киеве хватает.
А еще и львовский за 500 км тащить - ну это уже перебор.
Я так думаю (с)
https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=3943

Пойди со своей петицией "В ЛЕС", у соседа проблемы, а мы, что бы помочь "петиции" пишем и умничаем.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Петиція про збільшення мінімальної границі у тарифах за оплату спожитих кВт vetalkiev 61 9 164 09-07-2016 16:33
Останнє: nika
  Строительный мусор РОМИС 3 1 006 18-07-2015 21:08
Останнє: РОМИС
  Мусор на панели фаерфокс Клиент 18 2 716 15-04-2015 09:10
Останнє: Клиент
  Комрады. куда деваем мусор? Vra4 11 2 359 22-09-2012 21:13
Останнє: negrisha75
  Нужна помощь в поиске завода "Штампов и Пресс форм&quot vav 3 5 021 11-12-2009 09:02
Останнє: vav

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1