Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Хочу брати машину - Skoda Octavia A5!!!
Автор Повідомлення
Gt-1 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 268
Приєднався: Jul 2008

Skoda Octavia A5 1.6 Elegance vs Chevrolet Aveo ІІІ
Повідомлення: #21
29-07-2008 08:46  

Шкодери привіт Wave . Був в салоні в п’ятницю. Погуляли, покружляли коло машин, коло третьої в яку вже хотів сісти підійшов манегер Олег (старший). Попабалакали з ним про все що цікавило. Але прикол в тому, що машинки з мотором 2,0 FSI Eleganse в них взагалі немає Оцтой , а буде коли чехи план виробітку здадуть і після вихідних 2-х тижнів в себе стануть на роботу. Тобто чекайте після першої декади серпня Оцтой . І виписам на листочку приблизно таке:
- Машинка – 27209 у.о. (133950,0 грн.);
- ДАЇ – в приват грн. (реєстрація) + в приват грн. (з їхнім ганцом) + в приват грн. (дописують в тех. паспорт ще одну людину з правом на машину);
- Страховка ≈8000 (напевно це буде «Про100 страхування»);
- Допи 5000 грн. (сигналки, блоки)
Показали ще один листочок, на якому було написано що в них можна поставити з сигналок і протиугонок, наприклад:
1. Bear Lock (блокування КПП) – в приват грн. чи Hood Lock (блокування капота) - 785,00 грн.;
2. Black Bug BT-71W2 (протикрадіжковий засіб) – в приват грн. Реальна ціна – 1036 грн.;
3. Sheriff 930 (сингалка) – в приват грн. Реальна ціна – 750 грн.
Виходить так що вище наведені пункти 1, 2, 3 це чистий навар салону. Оцтой Це напевно вже із встановленням? Але чи може встановлення коштувати так само як сам пристрій котрий встановлюється? Ще прикол в тому, що коли щось береш не з салону магнітолу, сигналку, і щось подібне і ставиш в них на сервісі то гарантія може сказати: - Па-па я полетіла!!! Оцтой Повбывав бы І на цьому доброму слові ми люб’язно розпрощалися. Залишивши свої координати.
Вчора був дзвінок від Олега.
Каже що:
- Вже чехи дали план виробітку, є одна єдина машинка але з підігрівом передніх сидінь. Але б’ються за неї як чорти за кусок сала. І чи буду я згідний її взяти.
Я кажу:
- Ок беру.
А він мені:
- Вона буде аж в кінці вересня Оцтой Оцтой Оцтой , приїжджай за рахунком і їдь в банк внесок давай в сумі 5000 грн.
Потім відзвонює за декілька годин і каже:
- Директор вийшов з відпустки і забирає ту машину для якогось іншого чувака.
Але казав що подзвоне сьогодні по обіді і скаже результат, чи відстояв мою Оксу чи ні Недоумение . Бо перед тим казав що буде дерти за мене зубами. Хоча мало в це віриться. От така от історія малята. Що Панове на це можете сказати. Чекаю на ваші думки і поради!!!! Дружба

[Зображення: ab71254.gif]
интересное [Зображення: nomua_BC_9932_BO.png]
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #22
29-07-2008 13:39  

Думки: Оцтой - менеджер гонить
Поради: поговори з кимось іншим
Примітки: все що робиться в салоні авторизовано - тобто абсолютно законно і відповідає вимогам гарантії ітд тому якщо ти привозиш любе що хочиш поставити нове в упаковці ітд то після встановлення вони це записують і розділі "Примітки" в сервісній книзі і ставлять штамп СТО (в мене так вписана гамнітола, підсилювач і сабвуфер)

На рахунок компетентності їхніх і не тільки їхніх менеджерів вже багато писали і в нас і в тюнінг клубі. Це однозначно проблема. Доводиться трошки самому в це вникати. Якщо ти бачиш що щось нелогічно то натисни на менеджера хай компетентно тобі пояснить чому так і покаже докази (документ з єврокару де так написано). Якщо бачиш що він не впевнений то поговори з іншими менеджерами або поклич директора - пана Юліана.

На рахунок черг і термінів з очікуванням це дійсно останнім часом проблема і тут тобі ні з чим не допоможуть а на рахунок гарантії ітд - це бред.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Gt-1 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 268
Приєднався: Jul 2008

Skoda Octavia A5 1.6 Elegance vs Chevrolet Aveo ІІІ
Повідомлення: #23
29-07-2008 22:08  

Шкодери привіт!!!!!! Скоро ще трошки приблизно 2 місяці і будете мати ще одне дітище клубу. Вже вніс перший внесок за свою Оксу. Окремий респект менеджеру Олегу Respect . З мене йому велика пляшка, за те що відстояв мою ляльку перед п. Юліаном. Дружба

З.І. Олег якщо будете читати тему, то прошу вибачення за манегера. Це був жарт Smile , правда невдалий!!! НЕОБРАЖАЙТЕСЬ Дружба

З.З.І. Але і ви народ теж неображайтесь, коли буду задавати деколи тупенькі запитання, це буде по моїй малій необізнаності у даній галузі. А у Вас я буду вчитись і уму-розуму навчатись!!! Respect

[Зображення: ab71254.gif]
интересное [Зображення: nomua_BC_9932_BO.png]
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #24
30-07-2008 10:15  

Gt-1 :Шкодери привіт!!!!!! Скоро ще трошки приблизно 2 місяці і будете мати ще одне дітище клубу. Вже вніс перший внесок за свою Оксу. Окремий респект менеджеру Олегу Respect . З мене йому велика пляшка, за те що відстояв мою ляльку перед п. Юліаном. Дружба

З.І. Олег якщо будете читати тему, то прошу вибачення за манегера. Це був жарт Smile , правда невдалий!!! НЕОБРАЖАЙТЕСЬ Дружба

З.З.І. Але і ви народ теж неображайтесь, коли буду задавати деколи тупенькі запитання, це буде по моїй малій необізнаності у даній галузі. А у Вас я буду вчитись і уму-розуму навчатись!!! Respect


Так тримати - вітаю.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
DIG Немає
Писатель
***

Повідомлень: 369
Приєднався: Oct 2007

SKODA A5
Повідомлення: #25
30-07-2008 18:45  

Gt-1 :Шкодери привіт!!!!!! Скоро ще трошки приблизно 2 місяці і будете мати ще одне дітище клубу. Вже вніс перший внесок за свою Оксу. Окремий респект менеджеру Олегу Respect . З мене йому велика пляшка, за те що відстояв мою ляльку перед п. Юліаном. Дружба

З.І. Олег якщо будете читати тему, то прошу вибачення за манегера. Це був жарт Smile , правда невдалий!!! НЕОБРАЖАЙТЕСЬ Дружба

З.З.І. Але і ви народ теж неображайтесь, коли буду задавати деколи тупенькі запитання, це буде по моїй малій необізнаності у даній галузі. А у Вас я буду вчитись і уму-розуму навчатись!!! Respect

Вітаю в клубі і з хорошим вибором авто Аплодисменты
Шукати всі повідомлення учасника
Gt-1 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 268
Приєднався: Jul 2008

Skoda Octavia A5 1.6 Elegance vs Chevrolet Aveo ІІІ
Повідомлення: #26
30-07-2008 18:53  

Дуже дякую за такі хороші слова від знаючих людей. От візьму клубну карточку, свою Оксу тай якось зарулю до вас у гості на зібрання. Тай буду досвід стягувати як той пилосос пилюку, що, де, як та коли, чому, для чого і навіщо Respect Laughing Мир

[Зображення: ab71254.gif]
интересное [Зображення: nomua_BC_9932_BO.png]
Шукати всі повідомлення учасника
DIG Немає
Писатель
***

Повідомлень: 369
Приєднався: Oct 2007

SKODA A5
Повідомлення: #27
30-07-2008 19:05  

Gt-1 :Дуже дякую за такі хороші слова від знаючих людей. От візьму клубну карточку, свою Оксу тай якось зарулю до вас у гості на зібрання. Тай буду досвід стягувати як той пилосос пилюку, що, де, як та коли, чому, для чого і навіщо Respect Laughing Мир

Львів-Батальна я там часто кручуся (точніше пріцюю)
вибачте за флуд
Шукати всі повідомлення учасника
Gt-1 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 268
Приєднався: Jul 2008

Skoda Octavia A5 1.6 Elegance vs Chevrolet Aveo ІІІ
Повідомлення: #28
30-07-2008 19:19  

А часом не твоя чорна окта заді на дверцятах з клубною наклейкою коло ІММ частенько стоїть. Давно на неї оком кинув Laughing якщо це вона. Мир Тому і собі таку взяв.

[Зображення: ab71254.gif]
интересное [Зображення: nomua_BC_9932_BO.png]
Шукати всі повідомлення учасника
DIG Немає
Писатель
***

Повідомлень: 369
Приєднався: Oct 2007

SKODA A5
Повідомлення: #29
30-07-2008 19:28  

Gt-1 :А часом не твоя чорна окта заді на дверцятах з клубною наклейкою коло ІММ частенько стоїть. Давно на неї оком кинув Laughing якщо це вона. Мир Тому і собі таку взяв.

моя Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Gt-1 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 268
Приєднався: Jul 2008

Skoda Octavia A5 1.6 Elegance vs Chevrolet Aveo ІІІ
Повідомлення: #30
30-07-2008 19:36  

Ага значить мона підходити спокійно і непочую: - Е, ти барига, а ну пишов отусюдаво нах... Smile Smile Smile

[Зображення: ab71254.gif]
интересное [Зображення: nomua_BC_9932_BO.png]
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
Exclamation Вкрали Skoda Octavia Tour sktour 9 3 488 11-06-2010 17:56
Останнє: Tramp
  выбор Skoda Octavia 1.6L MT (Combi) mitsa 5 1 745 19-03-2010 18:19
Останнє: В...
  Skoda octavia. неприємний запах з кліми. ONazarR 18 4 845 22-01-2009 20:59
Останнє: Alexxx

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1