Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Поддерживаете ли использование авто на длительный срок с европейской регистрацией?
Да
нет
[Показати результати]
 
Закон про еврономера.. и колбаса ))
Автор Повідомлення
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #3091
10-01-2019 11:54 RE: Закон об урегулировании транзита (еврономера)

(10-01-2019 11:26)SOA :  SergM До сраки все эти цифры ...

Цифры не совсем до сраки, посто пан спец по всем отраслям SergM, зачастую их лепит не понимая о чем говорится. Вот сейчас уже и 2013 год приплел, хотя обсуждается изменение динамики цен на колбасу 2018 года.

Ситуация очень проста. Повторюсь, у населения растет доход, не реальный доход, а просто дохлд, а именно количество денег, которое он получает через зарплаты, доходы от предпринимательской деятельности, коррупционные доходы, и т.д. = растет спрос. Рост спроса компенсируется растом предложения = частично компенсируется ростом произврдства (пресловутых 6,1% увеличение потребления колбасы в тоннах), отсальная часть компенсируктся ростом цены, что называется инфляцией.

Я заходу в Сильпо и наблюдаю существенный рост цен, т.е. инфляцию. Я читаю информацию о росте товарооборота в розничной торговле в сравнительныъ ценах на 6% и росте потребления колбасы на 6%. Я делаю вывод - что у населения увеличилась денежная масса на руках. Я говорю, что населению начали платить больше.

SergM, что я не так говорю?????


(10-01-2019 11:41)SergM :  Правильно – пан m.dreval аргументує що ми усі зажралися і дуже гарно живемо на тіньові доходи і тому нам тулять високі ціни, а я кажу що просто є досить тонкий шар людей що можуть собі щось дозволити і це рухає сегмент ринку.

Повторюю для тих, хто в танкі. Я ніколи не казав, що ми усі зажралися і дуже гарно живемо. Я тільки но казав, що доходи населення в Україні зростають. Не придумуйте. пане спеціаліст в усіх напрямках того, що я не говорив.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 10-01-2019 11:58 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #3092
10-01-2019 12:36 RE: Закон об урегулировании транзита (еврономера)

m.dreval :
SOA :SergM До сраки все эти цифры ...
Цифры не совсем до сраки, посто пан спец по всем отраслям SergM, зачастую их лепит не понимая о чем говорится. Вот сейчас уже и 2013 год приплел, хотя обсуждается изменение динамики цен на колбасу 2018 года.
Що я не розумію про що кажу, чи далі Вас носом тикати у Ваші "в орогоді – бузина, у Києві – дядько"?

Ви самі Вище обговорюючи ціни на ковбасу-2018 приплели 2017-й по відношенню до 2016-го та інше.

m.dreval :Ситуация очень проста. Повторюсь, у населения растет доход, не реальный доход, а просто дохлд, а именно количество денег, которое он получает через зарплаты, доходы от предпринимательской деятельности, коррупционные доходы, и т.д. = растет спрос. Рост спроса компенсируется растом предложения = частично компенсируется ростом произврдства (пресловутых 6,1% увеличение потребления колбасы в тоннах), отсальная часть компенсируктся ростом цены, что называется инфляцией.
Ріст реального доходу – це перевищення інфляції. Просто ріст доходу – ні про що, бо є витрати, є інфляція.

Отримання більшої зарплатні не стимулює інфляцію, яка 4-й рік поспіль падає, а ось незабезпечена товарами та послугами грошова маса (не зароблена, а надрукована) – так.

СК Московська рік назад на Різдво коштувала ~360 грн., зараз ~440 грн. у Ашані – це ~120%, бо люди купляють значно дешевші ковбаси, яких стали випускати більше.


m.dreval :Я заходу в Сильпо и наблюдаю существенный рост цен, т.е. инфляцию. Я читаю информацию о росте товарооборота в розничной торговле в сравнительныъ ценах на 6% и росте потребления колбасы на 6%. Я делаю вывод - что у населения увеличилась денежная масса на руках. Я говорю, что населению начали платить больше.

SergM, что я не так говорю?????
Facepalm
Ви завжди ставите воза перед кобилою?

Карл Маркс казав: гроші – товар – гроші штрих. – Саме з "грошей штрих" платять ЗП.

Починати треба з економічної ситуації, яка і призводить до кінцевого наслідку – цін у Сільпо. Коли росте ціна на паливо, на електроенергію, на сировину, то не може не відбуватися усього іншого на фоні збільшення офіційної мінімалки. У 90-ті населенню не починали платити більше, але інфляція була велика і на ті гроші неможна було нічого купити, бо ціни росли скоріше ніж доходи (тобто реальні доходи не росли).

m.dreval :Повторюю для тих, хто в танкі. Я ніколи не казав, що ми усі зажралися і дуже гарно живемо. Я тільки но казав, що доходи населення в Україні зростають. Не придумуйте. пане спеціаліст в усіх напрямках того, що я не говорив.
– Навіть ліньки доводити Вашими цитатами.

Якщо зросли ціни і Ви аргументуєте, що просто є міфічні "зайві гривні" і зросло споживання ковбаси (а значить і виробництво), то це ніби "усе у шоколаді", а якщо подивитися не на середні голубці, а на структуру споживання ковбаси і що ціна на дорогу виросла (менше купують), а дешевої почали виробляти більше, то це означає що насправді є відгук економіки на низьку купівельну спроможність.

І взагалі – макроекономічні показники дають наслідки не одразу, так само як принципові реформи – вони не підходять для реклами, але гарно показують тренд і гарантують покращення. Якщо у нас зараз сформується тренд зростання індексу реальної заробітньої плати більше 100% на тлі подальшого зменшення інфляції та зростання ВВП/виробництва, то тоді ми відчуємо реальне покращення. (І зростання цін на ковбасу разом з обсягами її виробництва буде на тлі збільшення попиту на якісну частину її пропозиції, а не на дешеву.)

Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #3093
10-01-2019 15:32 RE: Закон об урегулировании транзита (еврономера)

(10-01-2019 12:36)SergM :  СК Московська рік назад на Різдво коштувала ~360 грн., зараз ~440 грн. у Ашані – це ~120%, бо люди купляють значно дешевші ковбаси, яких стали випускати більше.

Якщо зросли ціни і Ви аргументуєте, що просто є міфічні "зайві гривні" і зросло споживання ковбаси (а значить і виробництво), то це ніби "усе у шоколаді", а якщо подивитися не на середні голубці, а на структуру споживання ковбаси і що ціна на дорогу виросла (менше купують), а дешевої почали виробляти більше, то це означає що насправді є відгук економіки на низьку купівельну спроможність.

Не втримався.

По-Вашому значить дорогої зараз в Україні ковбаси люди купують все менше, а дешевох ковбаси люди купують все більше. Так?

При цьому дурні супермаркети Сільпо, Ашан і Новус замість того, щоб повернути постачальнику дорогу ковбасу, як таку, що не продається, та заповнити прилавки більш дешевим ширпотребом, при тому, що кожна мережа має свій департамент імпорту, так ні, вони це не роблять, втрачають покупця, а на той товар, що не продається просто тупо підвищують ціни????

Я удивлен

Дякую. Мені Ваша "професіональність" тепер зрозуміоа. Далі не сперечаюсь. Hello!

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3094
10-01-2019 16:03 RE: Закон про еврономера.. и колбаса ))

я 30 декабря в фоззи видела длинную очередь за красной икройMr. Green

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #3095
10-01-2019 16:13 RE: Закон про еврономера.. и колбаса ))

Вика, сними рожеві окуляри. То стояли за капустой. Mr. Green

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3096
10-01-2019 16:19 RE: Закон про еврономера.. и колбаса ))

(10-01-2019 16:13)m.dreval :  Вика, сними рожеві окуляри. То стояли за капустой. Mr. Green

нифигаMr. Green
то за икрой
и ваще... такого зубожінняЯ удивлен я давно не видела

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #3097
10-01-2019 16:24 RE: Закон про еврономера.. и колбаса ))

m.dreval :Не втримався.

По-Вашому значить дорогої зараз в Україні ковбаси люди купують все менше, а дешевох ковбаси люди купують все більше. Так?

При цьому дурні супермаркети Сільпо, Ашан і Новус замість того, щоб повернути постачальнику дорогу ковбасу, як таку, що не продається, та заповнити прилавки більш дешевим ширпотребом, при тому, що кожна мережа має свій департамент імпорту, так ні, вони це не роблять, втрачають покупця, а на той товар, що не продається просто тупо підвищують ціни????

Я удивлен

Дякую. Мені Ваша "професіональність" тепер зрозуміоа. Далі не сперечаюсь. Hello!
Facepalm

Читаємо це
Lady :я 30 декабря в фоззи видела длинную очередь за красной икройMr. Green
і робимо Ваші "висновки"...

Для тих хто у танку: Ашан продає те що купують і орієнтується на свій набір ТМ (досить вузький) і іхню продаж – якщо до нього люди їздять на авто, то вони мають змогу придбати, тим більше що виставляються досить конкурентні ціни, є акції + скуповуються візками і діє маркетинг. Але Ашан – це не усі продажі ковбаси і він не орієнтується на бюджетний сегмент. – Ви знову професійно натягуєте відомий виріб на глобус, "плутаючи" частку з усім ринком. А тим часом до купи ковбасних кіосків стоїть черга і там продають що хочеш на будь-який гаманець (і бюджетного набагато більше ніж у Ашані чи Сільпо), у мережі АТБ продають свій вузький набір ковбас "дешева" і "дорога" тощо.
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #3098
10-01-2019 16:40 RE: Закон про еврономера.. и колбаса ))

(10-01-2019 16:19)Lady :  
(10-01-2019 16:13)m.dreval :  Вика, сними рожеві окуляри. То стояли за капустой. Mr. Green

нифигаMr. Green
то за икрой
и ваще... такого зубожінняЯ удивлен я давно не видела

Нет, Вика, ты ничего не понимаешь!!!! Если взять откуда-нибудь, не понятно правда откуда, спектр потребления икры населением, то ты поймешь, что все жрут только икру мойвы, а очередь за красной икрой - твой мираж.


(10-01-2019 16:24)SergM :  Для тих хто у танку: Ашан продає те що купують і орієнтується на свій набір ТМ (досить вузький) і іхню продаж – якщо до нього люди їздять на авто, то вони мають змогу придбати, тим більше що виставляються досить конкурентні ціни, є акції + скуповуються візками і діє маркетинг. Але Ашан – це не усі продажі ковбаси і він не орієнтується на бюджетний сегмент. – Ви знову професійно натягуєте відомий виріб на глобус, "плутаючи" частку з усім ринком. А тим часом до купи ковбасних кіосків стоїть черга і там продають що хочеш на будь-який гаманець (і бюджетного набагато більше ніж у Ашані чи Сільпо), у мережі АТБ продають свій вузький набір ковбас "дешева" і "дорога" тощо.

Ще раз пояснюю. Що Ашан, що Сільпо, що Новус працюють рівно з тією широтою асортименту, яка дозволяє їм отримувати максимальний прибуток з метра полиці.

Якщо їм потрібні будуть покупці, які не в змозі до них добратися машиною, вони запустять безкоштовні автобуси.

Але якщо вони дозволяють собі відпустити частину покупуів в АТБ та кіоски, це значить, що та частина, яка залишилася, їм створює необхідний пасажиропоток, виторг та прибуток з метра, щоб не розмінюватися на інших. А це означає, що гроші в країні є!

Доречі. АТБ - це тільки 40% ринку. А Фоззі закриває ще 40%. Аслотимент Фозі, Новусів та Ашанів говорить лише про одне - близько половини мають достатній дохід, щоб отоварюватися в цих мережах. І для них ціни Сільпо - не катастрофа. І якщо ціни за півроку в цих мережах зростають, то дохід у населення - збільшуеться, так що зубожіння - це фікція.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 10-01-2019 17:08 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #3099
10-01-2019 17:30 RE: Закон про еврономера.. и колбаса ))

Здається я зрозумів... – Пан m.dreval орієнтується на "атрибути", а не на адекватну оцінку фактів. Тобто це як совкові коври, шуби з кришталем у серванті = пил у очі.

Ретроспектива:
Цитата:
m.dreval :
Railnolds :в стране с низкой покупательской способностью.
Ой, о чем Вы говорите! Какая там низкая покупательная способность!!!

На прошлой неделе был в киевском Сильпо. Ассортимент украинской ск колбасы от 450 до 750 грн. Я удивлен Повторюсь, ассортимент!!! Не завалявшаяся палка колбасы, и не музей-выставка мясокомбинатов. Судя по витрине, на эту продукцию есть спрос, причем такой, что висит порядка 30 SKU, В той же Польше или в Чехии ординарные кобасы стоят порядка 200-300 гривен. Вчера специально изучал цены итальянского островка в Глобусе. Народ, родная Италия в Праге дешевле, чем родная Украина в Киеве!!!! Оце так зубожиння!!!

То же самое с рыбой. Красная рыба - 700 грн. Народ, Вы чего? Не далее, чем сегодня купил в Лидле по 290 крон. В гривнах - пускай 350 грн. Но не 700 же. И при такой цене в Сильпо стоит очередь в рыбный отдел.

Цены на молочку - капец. Вина - космос. По факту - производители и импортеры тупо не поспевают за спросом. Народ гребет продукты по любой цене!!!

А Вы говорите низкая покупательная способность. )))


m.dreval :
Юрий 4х4 :Мужики, вы тут толкуете, мол украинцы живут лучше чехов.
Тебе показалось. Мы тут толкуем всего лишь о том, что деньги у украинцев есть. По крайней мере на продукты питания. И доказательства тому - перегретые цены на ряд продуктов. Т.е. зубожиння, о котором многие говорят - явно фикция.
А вот что касается того, кто лучше живет, то цены на продукты - это всего один лишь из факторов, которые определяют качество жизни. Один из, но далеко не главный.
– Побачив ціни у Сільпо, якісь свої висновки зробив (коли тицьнули цінами з Праги тихенько промовчав) і далі тулить зубожіння на зубожіння.

Щоб це було у Індії, чи не приведи Господи у Нігерії – там ролс-ройси їздять, яке зубожіння. А те що у більшості українців гроші від зарплати до зарплати і хтось трохи більше собі може дозволити, а хтось на усьому економить – то херня, головне – ціни у Сільпо – це самий головний економічний показник доходів громадян і життя у країні. – Браво Економісту!!!

(la fine)
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #3100
10-01-2019 17:54 RE: Закон про еврономера.. и колбаса ))

(10-01-2019 17:30)SergM :  Здається я зрозумів... – Пан m.dreval орієнтується на "атрибути", а не на адекватну оцінку фактів. Тобто це як совкові коври, шуби з кришталем у серванті = пил у очі.

– Побачив ціни у Сільпо, якісь свої висновки зробив (коли тицьнули цінами з Праги тихенько промовчав) і далі тулить зубожіння на зубожіння.

Щоб це було у Індії, чи не приведи Господи у Нігерії – там ролс-ройси їздять, яке зубожіння. А те що у більшості українців гроші від зарплати до зарплати і хтось трохи більше собі може дозволити, а хтось на усьому економить – то херня, головне – ціни у Сільпо – це самий головний економічний показник доходів громадян і життя у країні. – Браво Економісту!!!

(la fine)

Хто б казав тут про оцінку фактів!!! Mr. Green

Пане спец в усіх галузях, я дуже чітко розложив по полицям свою точку зору на основі елементарних законів економіки та статистики з Держстату. Од Вас же я не почув жодної аргументованої версії, крім Ваших особистих міркувань, що дешевої ковбаси виробляється більше, що у більшості українців гроші від зарплати до зарплати, і що держава краде. Я розумію, що то Ваші особисті відчуття, Вам так дуже хочеться, але реальність, на превелику радість, інша.

Я дуже доходчиво розповів, чтому ціни в Празі дешевші, ніж ціни в Україні, і чим відрізняється чеський рітейл від українського. Якщо ви то не читали, я не винуватий.

Скажу більше, мені особисто довелося бути одним з постачальників українських мереж, і переживати з ними кризу 2009 року. В мене була дорога, а до того ж ще й імпортована продукція. І як я не ужимався в націнці, мене дуже живо виводили з асортименту в 2009 році, бо у людей не було грошей. А мої місця на полицях ставили російське гімно за 3 копійки. Це у них називалося "низкий ценовой сегмент". А потом, у 2010-му році, коли люди заспокоїлися, і доходи у людей після кризи почали зростати, я дуже легко повернув втрачені місця. Правда за іншу ціну, і з вищою маржою.

Так що не треба мені тут розказувати, як це працює, і що означають перегріті ціни на полицях супермаркетів. Hello!

П.С. Стосовно Сільпо:

[Зображення: top-10.jpg]

Тому SergM, прошу, не несіть більше хєрні!!!

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  колбаса по 2.20 smile 64 12 208 28-01-2020 20:29
Останнє: Dimon325
  Попытки «регионалов» протащить закон о векселях провалились. Шкодчук 5 1 445 23-05-2013 15:18
Останнє: Cynabal
  Вступил в силу закон об ограничении расчетов наличными Vitaly_N 89 13 618 22-10-2012 09:50
Останнє: Black-and-White
  Закон "О платежных системах" Lady 2 1 937 26-09-2012 11:15
Останнє: Lady
  Языковый закон уже работает SIavik 71 12 452 04-07-2012 15:13
Останнє: Lady
  Сухой закон! Infinity 175 27 532 24-05-2012 15:53
Останнє: Vovan
  Верховная Рада приняла закон о единой экстренной службе "112" Lady 11 3 315 09-04-2012 09:34
Останнє: Мангуп
  В Украине вареная колбаса не соответствует стандартам vetalkiev 13 3 107 22-11-2011 11:34
Останнє: Alexus83
  Подписан закон, укрывающий решения судов от публикации vetalkiev 19 5 316 15-11-2011 11:17
Останнє: SlavaP
  вступил ли в силу закон об отмене доверенностей? Firestarter 105 29 142 29-08-2011 23:12
Останнє: RuslanRage

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2