Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Двигатель 1,6 TDI. Проблемы и решения.
Автор Повідомлення
toledo Немає
Классик
****

Повідомлень: 952
Приєднався: Mar 2015
Одесса
Altea XL 1.6 CAYC
Повідомлення: #1521
26-02-2020 17:10 RE: Двигатель 1,6 TDI. Проблемы и решения.

Подниму тему, не помню в этой ветке или в ветке по реге, на неделе обсуждались показания давления, верней его отсутствия. Я писал что у меня версия 3.0.0. сижу в авто, делать нечего, дай думаю обновлюсь и обновился. Запускаю приложение - давление есть как обычно, правый крайний квадрат. Настроил и... Потс инжек 3 форсы в том окне Smile стало интересно. Поигрался с выбором мозгов движка в приложении - о чудо, прыгнуло опять на определенных эбу на давление Smile откатил на 3.3.0 и такая же шляпа. Не знаю, что там разрабы мутят, но по моему CAYC - если хотите видеть разницу давлений - сносите свежие, пробуйте 3.0.0 все есть в шапке на 4пда. Удачи
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
dekhtiaruk Немає
Ученик
*

Повідомлень: 4
Приєднався: Mar 2020

Повідомлення: #1522
01-03-2020 19:33 RE: Двигатель 1,6 TDI. Проблемы и решения.

Доброго вечора усім. Перечитав 50 сторінок, на більше не вистачило, пошук відповідей не дав. Проситиму допомоги бувалих

Автомобіль Skoda Fabia 2, 2010року, двигун 1.6tdi CAYB 66kW, пробіг 258тис км, універсал.
Автомобіль експлуатується переважно в місті Київ, періодично(раз у два тижні) по трасі Київ-Житомир. По місту звичайний режим, по трасі 130-140км\год. Куплений 6тис км тому. Проблем ніби і немає, але є дещо що не дає спати. Інколи після пересування по пробкам помічається не стабільний холостий хід, ніби підтроювання. Можливо і є якась періодичність, але поки що не можу сказати яка, тому що інколи декілька днів поспіль може бути. Холостий плаває в районі 730-790обертів(по діагностиці) і враження що двигун працює ривками, але циклічно, без посторонніх звуків. На холодну такого не буває, так як зараз прохолодно і автомобіль тримає тисячу обертів на прогріві. Проблем із заводкою немає і в морози не було, дим з вихлопної відсутній, тільки пара на прогріві.

Діагностику робив сам.
На одній форсунці корекція інколи скаче до 1,3мг, всі інші до 0,6
Регенерація виконувалась 260км тому
Маса золи в сажовому 84,5гр
Розрахована маса сажі 17.1 гр.
Різниця тиску на холостому 6,5hPa
Тиск в рампі 24460kPa

Сажевий не загорявся на панелі, помилок ніяких немає, в памяті теж. Проявляється не завжди і тільки на прогрітому двигуні. Якщо трошки дати обертів, хоча б 800, все зникає. Проблем з тягою немає, розхід за останні 350км, з них 120 траса, склав 5,8л/100. От питання куди копати, чи є якась проблема, чи не заважати автомобілю іздити?
Буду дуже вдячний за поради і допомогу.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
sc3pt1c Немає
Писатель
***

Повідомлень: 349
Приєднався: Mar 2017
Тернопіль
Skoda Fabia 2 FL 1.6tdi CAYB. GOLF VI 1.6TDI CAYC. Passat b8 2.0tdi CRLB
Повідомлення: #1523
01-03-2020 21:19 RE: Двигатель 1,6 TDI. Проблемы и решения.

У вас пробіг по масі золи приблизно 308тис.
Яка прошивка ебу?
Така сама ситуація була в мене, при тому коли так трясе двигуном - включав обігрів заднього скла, або якусь іншу велику нагрузку і двигун стабілізувався.
В мене була дуже стара прошивка 6314 здається, прошив на останній додизельгейт 9973 і проблема вирішилась.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
dekhtiaruk Немає
Ученик
*

Повідомлень: 4
Приєднався: Mar 2020

Повідомлення: #1524
01-03-2020 23:34 RE: Двигатель 1,6 TDI. Проблемы и решения.

Пробіг не кручений, перевірив на скільки це можливо по блокам. За прошивку забув написати, 7502, я так розумію що стара.

Ну його не трясе, він просто працює циклічними такими ніби ривками, як трактор. Ніби замалі оберти. Хотів сьогодні підняти холостий, але чомусь не можу знайти як це зробити у Васі Діагност 19.6 версії.

Після прошивки які у вас холості оберти? Корегували чи ні? І підкажіть будь ласка чи можливо самому зробити прошивку блоку, або якщо Вам буде не важко десь в особисті розповісти або тицьнути що почитати. Дякую за відповідь.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
toledo Немає
Классик
****

Повідомлень: 952
Приєднався: Mar 2015
Одесса
Altea XL 1.6 CAYC
Повідомлення: #1525
02-03-2020 08:07 RE: Двигатель 1,6 TDI. Проблемы и решения.

На 1.6 не бензине обороты просто так не поднимешь и там максимум +-60 от штатных можно. Васей это не сделать вообще, Одисом еще не встречал чтобы кто-то делал (хотя у себя делал). Вам может помочь адпатция мин кол-ва форс через Васю, но тут есть много Но... И за прошивку вам правильно написали. В идеале - залить последнюю до ДГ прошивку, потом сделать адаптацию форс через ввод кода в Васе, но это в корне все вместе может не решить вашу проблему, если форса/форсы устали. Забейте и катайтесь
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
sc3pt1c Немає
Писатель
***

Повідомлень: 349
Приєднався: Mar 2017
Тернопіль
Skoda Fabia 2 FL 1.6tdi CAYB. GOLF VI 1.6TDI CAYC. Passat b8 2.0tdi CRLB
Повідомлення: #1526
02-03-2020 09:01 RE: Двигатель 1,6 TDI. Проблемы и решения.

(01-03-2020 23:34)dekhtiaruk :  Пробіг не кручений, перевірив на скільки це можливо по блокам. За прошивку забув написати, 7502, я так розумію що стара.

Ну його не трясе, він просто працює циклічними такими ніби ривками, як трактор. Ніби замалі оберти. Хотів сьогодні підняти холостий, але чомусь не можу знайти як це зробити у Васі Діагност 19.6 версії.

Після прошивки які у вас холості оберти? Корегували чи ні? І підкажіть будь ласка чи можливо самому зробити прошивку блоку, або якщо Вам буде не важко десь в особисті розповісти або тицьнути що почитати. Дякую за відповідь.

Нажаль кручений, що підтверджує маса золи)
По яких цікаво блоках ви дивились на фабії пробіг?

Я розумію за що ви кажете, така сама проблема була, прошиваєте на 9973 і проблем не повинно бути)

Спочатку до перепрошивки піднімав обороти, але в мене тряска була в діапазоні 850-900 обертів.
Після прошивки оберти чуть підняв на 60, бо маховик підкалатував.
Холостий трошки проблему вирішить, но не сильно.

В адаптаціях є корекція холостого ходу, там виставляєте значення, здається до 120 чи 150 обертів добавити можна. Також можна і в мінус скинути оберти.
Самому можна, якщо маєте кабель vas5054 і програму odis. Але пояснити як налаштувати програму і розібратись в ній дистанційно важко буде. Я декілька днів бавився, ну і toledo допоміг)


(02-03-2020 08:07)toledo :  На 1.6 не бензине обороты просто так не поднимешь и там максимум +-60 от штатных можно. Васей это не сделать вообще, Одисом еще не встречал чтобы кто-то делал (хотя у себя делал). Вам может помочь адпатция мин кол-ва форс через Васю, но тут есть много Но... И за прошивку вам правильно написали. В идеале - залить последнюю до ДГ прошивку, потом сделать адаптацию форс через ввод кода в Васе, но это в корне все вместе может не решить вашу проблему, если форса/форсы устали. Забейте и катайтесь

На дизелі 1.6 так само без проблем коригується до 150 обертів здається. В адаптаціях є корекція холостого в васі діагності.
Доречі після прошивки навіть не робив адаптації, машину як ніби підмінили, працює тихіше, з регенерації проблем немає і ще багато косяків прошивка вирішила
(Востаннє це повідомлення було змінене: 02-03-2020 09:06 sc3pt1c.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
toledo Немає
Классик
****

Повідомлень: 952
Приєднався: Mar 2015
Одесса
Altea XL 1.6 CAYC
Повідомлення: #1527
02-03-2020 09:40 RE: Двигатель 1,6 TDI. Проблемы и решения.

На дизеле с поднятием х/х у нас есть проблемы, как и с аыводом температуры масла на мфа. Либо оно есть - как на части 6х гольфов, либо залоченно прошивкой блока ЭБУ. Встречал инфу за х/х на самых первых версиях авто, в районе 2010 г/в и там пункт Х/Х был, а потом его просто не стало в свежих авто. Видимо этот Баг и можно использовать через Одис. К сожалению у меня так и стоит старая версия софта, где Одис нормально не подтягивает версию проекта, чтобы хоть как то получилось описать как это сделать - там реально каша и метод "я потыкаю туда, я потыкаю сюда", в голове помнится, но рассказать практически не реально. Может
sc3pt1c и сможет описать, если в более новом софте этот процесс добирания до заветной строки является более рациональным, хотя бы с точки зрения названия проекта - в принципе это самое сложное.
Но поднятие оборотов вам толком не поможет, проблема нестабильного ХХ кроется минимум в прошивке (и как одно из решений - была выпущена свежая прошивка на тот момент) и форсы(это если не копать более глубоко. С повышением оборотов, как минимум по БК, расход оставался тот же (что не свойственно бензинкам к примеру). Вы можете мееьше чуствовать плавание оборотов при этом, но оно всеравно будет. Если же вы опитаетесь только на показания васи, а стрелка тохометра стоит как вкопанная, врядли вам поможет прошивка к слову вообще, тут скорее влияет то - что скачет так коррекция по форсунке (изза состояния форсы или самого горшка). На своем двивжке разницы при изминении оборотов вообще никак не заметил, даже просто на отзывчивость, тряску, звуки. Потому и написал - забудьте и катайтесь. Свежая проша это хорошо, хотите - вкиньте чуток и сделайте. Если васей бы нашли у себя пункт с оборотами - то почему бы и нет, но раз его нет, то не забивайте себе этим голову. Все остальные пути решения в какой то степени ударят по карману - пусть даже и за пиво, но все же. Пысы: просто прошивку я бы попробовал. А, и на вашем софте адаптация мин кол-ва форс даже не должна запуститься, ваг белку на тот момент еще ловил, только на относительно свежих до ДГ и ДГ прошивка они умудрились подправить софт
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
dekhtiaruk Немає
Ученик
*

Повідомлень: 4
Приєднався: Mar 2020

Повідомлення: #1528
02-03-2020 11:08 RE: Двигатель 1,6 TDI. Проблемы и решения.

"Нажаль кручений, що підтверджує маса золи)
По яких цікаво блоках ви дивились на фабії пробіг?"

Блок двигуна, стопкадри помилок, блок приборки. Інших методів не знайшов, коробка механіка, у Васі 19.6 чомусь нема читання по каналам в блоку гальм наприклад. Якщо це ще якось можна зробити або перевірити підкажіть будьласка, самому цікаво.

На рахунок обертів, не знайшов корегування, адже немає чомусь читання по каналу, або я щось неправильно роблю опираючись на інструкціі і досвід з інтернету. В мене в програмі коли натискати адаптацію або кодування є випадаючі списки, от там я корекцію холостих не знайшов. Може це проблема в прошивці застарілій. Це мій перший досвід такий тому не кидайте камінням) Дуже дякую за конструктивні відповіді.

Зараз чекаю регенерації, а там буде видно. Мені здається що це повязано з поступовим забиванням сажового після регенерації, по крайній мірі зараз цю теорію відслідковую, ніби починає задихатись, а після регенерації попускає його. Побачу, десь на цьому тижні має відбутись якраз, просто цікаво розібратись. З прошивкою спробую, на наступному тижні буде доступ до Одісу і прошивки, і тоді робитиму висновки.

Скажіть ще таке питання, двигуни caya cayb cayc відрізняються залізом? хочу спробувати 77квт, чи можна з мого 66квт їх витягнути? може це реально зробити за допомогою прошивки або заміни блоку?

Всім дуже дякую за конструктив і оперативність Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
toledo Немає
Классик
****

Повідомлень: 952
Приєднався: Mar 2015
Одесса
Altea XL 1.6 CAYC
Повідомлення: #1529
02-03-2020 11:38 RE: Двигатель 1,6 TDI. Проблемы и решения.

Это не связанно с регенерацией, верней не связанно именно с тем, как вы это видите. "Забивавемость" сажевого между регами, это не то... Как таковое это понятие условно - это просто сопирается кака, которую надо прожечь. А вот та кака, которая после этого остается в сажевике - это и есть именно характеристика насколько он забит. Даже если вам покажется что стало лучше после реги, говорить может лишь о том, что сажевый у вас уже того... Хотя по пробегу и т.д время его должно наступать, или даже уже наступило. Одисом вы 77кв не сделаете. Или комплекс - 77кв, убираем экологию, или чип и убираем экологию. Что чип, что 77кв вам дадут одинаковый выход, причем зашить 77кв для многих нереально (если вы понимаете что под 77кв я имею ввиду именно то же, что и вы, штатную прошивку с CAYC). Чип вам даст то же, что дает на выходе чип CAYA, вашего или Cayc движка. Железо то же, за редким исключением на CAYA моторах. Можете сами проверить по каталогам - только не устаньте Smile Блок ЄБУ поменять - те же яйца + игра с ЭБУ (считай чип). Только вы на покупку ЭБУ еще попадете. Один нюанс + чип лучше делать на свежих прошивках (до ДГ, а можно и ДГ если при этом все равно решите убирать экологию)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
sc3pt1c Немає
Писатель
***

Повідомлень: 349
Приєднався: Mar 2017
Тернопіль
Skoda Fabia 2 FL 1.6tdi CAYB. GOLF VI 1.6TDI CAYC. Passat b8 2.0tdi CRLB
Повідомлення: #1530
02-03-2020 13:51 RE: Двигатель 1,6 TDI. Проблемы и решения.

Всі ті блоки, що ви перерахували будуть показувати вже змотаний пробіг. Перевірити реальний модна в коробці автомат (якщо є), в абс, якщо є контроль тиску ну і сажевий. Я у всіх напевно темах вже писав і по декілька раз. 2500км це 1% масляної сажі=0.7г. відповідно, якщо у вас 84г, то пробіг приблизно 300+. Судячи з пробігу, то 308ти, 50тис мотнули) не вірите пробийте на офіціалах історію)
По корекції оборотів гляну і потім відпишу де є. В себе на сауb на фабії 10року робив точно васьою.
З сажевим ваша ситуація не зв'язана, а як написав толедо проблема в форсунках, але прошивка це лікує.

Так просто не прошиєш на 77квт)
(Востаннє це повідомлення було змінене: 02-03-2020 13:52 sc3pt1c.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Лямбда-зонды, ошибки, решения Serzogaskoda 0 1 412 02-09-2021 15:01
Останнє: Serzogaskoda
  Низкое давление в рампе. Троит двигатель 2.0 Тди. Двигатель СААС egorka 5 3 647 28-01-2019 20:45
Останнє: egorka
  Подскажите решения проблемы Skodnik 9993 4 2 106 27-11-2013 15:53
Останнє: Skodnik 9993
  Проблемы с сигнализаией - не запускается двигатель при ее отключении developer 11 5 880 25-10-2012 11:32
Останнє: Bodyus
  Двигатель. Большие проблемы. Otto777 158 41 480 18-06-2010 07:57
Останнє: Di-ma
  ROOMSTER.Проблемы и методы их решения. Юрчик 2 2 659 07-08-2008 18:17
Останнє: _null_

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1