Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Двигатель 1,6 TDI. Проблемы и решения.
Автор Повідомлення
Taxi Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 155
Приєднався: Jul 2021
Львів
Octavia A7 1.6TDI
Повідомлення: #2221
31-10-2022 22:02 RE: Двигатель 1,6 TDI. Проблемы и решения.

В мене теж невеликий пробіг - 137к. І МКПП 5ст. Трохи переживаю, бо раніше не було такої температури масла навіть при +30 за бортом (сьогодні +10). Температура антифризу в той момент 87-88°.
В принципі, розумію, що t масла 115° в межах норми. Якщо не помиляюся, то при температурі 125° на панелі вискочить повідомлення, що зависока температура масла, негайно зупинитись і заглушити двигун.

(31-10-2022 19:19)toledo :  . Завтра относительно длинная дорога, надеюсь не забуду гляну.
Буду вдячний, якщо подивитеся, яка у вас температураHello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
toledo Немає
Классик
****

Повідомлень: 952
Приєднався: Mar 2015
Одесса
Altea XL 1.6 CAYC
Повідомлення: #2222
31-10-2022 22:33 RE: Двигатель 1,6 TDI. Проблемы и решения.

(31-10-2022 22:02)Taxi :  В мене теж невеликий пробіг - 137к. І МКПП 5ст. Трохи переживаю, бо раніше не було такої температури масла навіть при +30 за бортом (сьогодні +10). Температура антифризу в той момент 87-88°.
В принципі, розумію, що t масла 115° в межах норми. Якщо не помиляюся, то при температурі 125° на панелі вискочить повідомлення, що зависока температура масла, негайно зупинитись і заглушити двигун.

(31-10-2022 19:19)toledo :  . Завтра относительно длинная дорога, надеюсь не забуду гляну.
Буду вдячний, якщо подивитеся, яка у вас температураHello!

Я вам написал какая у меня температура... Ну ок проверю завтра еще... 140 не обещаю, будет дорого... Но и температура у нас 20+
И сколько оборотов на 5ти ступке? Просто мне проще до 115 довести крутя дизеляку (3000-3500) я так думаю. При разрешенных 110 на 7ми ступке дсг обороты будут маленькими. Ну могу повышивать с оборотами, но 110 при высоких оборотах, еще и если не 5 минут крутить, вполне нормально. Болячки тако йу 1.6 ни на евро6 боше ни на сименсе 1.6 нет. Довести конечно можно до единичного случая, но берут меня сомнения. Если вы просто ищите чем бы заняться то купите, меняйте... У вас большой нюанс может быть именно в оборотах, даже в качестве топлива или элементарно как раз был прожиг сажевого...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Taxi Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 155
Приєднався: Jul 2021
Львів
Octavia A7 1.6TDI
Повідомлення: #2223
01-11-2022 07:58 RE: Двигатель 1,6 TDI. Проблемы и решения.

Оберти були, десь в районі 2,5 тис.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 02-11-2022 15:46 Taxi.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
toledo Немає
Классик
****

Повідомлень: 952
Приєднався: Mar 2015
Одесса
Altea XL 1.6 CAYC
Повідомлення: #2224
02-11-2022 19:54 RE: Двигатель 1,6 TDI. Проблемы и решения.

Так, дальняка так и не было изза погоды. По городу на легке 98 градусов держалось. Короткий серантин метров 700 спорт режиме, 3000 оборотов, дал быстро 104 градуса. Завтра вроде в путь, погляду что будет там


(01-11-2022 07:58)Taxi :  Оберти були, десь в районі 2,5 тис.
Сегодня получилось выбраться... 130 низя, но 110-120 шел на круизе, под горку, местами под 3000 оборотов. До 112 температура доходила, так же легко и быстро скидывалась при понижении нагрузки на двигатель. Повторюсь, при той же регенерации температура вполне возможно доходила бы до 115... В общем для трассы вполне норм... По городу выше 104х градусов сделать не смог, но это спорт режим, и тут городок маленький, уверен в Одессе по городу легко бы сделал 115, но тут и не разогнаться толком даже.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 03-11-2022 19:18 toledo.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Taxi Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 155
Приєднався: Jul 2021
Львів
Octavia A7 1.6TDI
Повідомлення: #2225
03-11-2022 20:25 RE: Двигатель 1,6 TDI. Проблемы и решения.

(02-11-2022 19:54)toledo :  Так, дальняка так и не было изза погоды. По городу на легке 98 градусов держалось. Короткий серантин метров 700 спорт режиме, 3000 оборотов, дал быстро 104 градуса. Завтра вроде в путь, погляду что будет там


(01-11-2022 07:58)Taxi :  Оберти були, десь в районі 2,5 тис.
Сегодня получилось выбраться... 130 низя, но 110-120 шел на круизе, под горку, местами под 3000 оборотов. До 112 температура доходила, так же легко и быстро скидывалась при понижении нагрузки на двигатель. Повторюсь, при той же регенерации температура вполне возможно доходила бы до 115... В общем для трассы вполне норм... По городу выше 104х градусов сделать не смог, но это спорт режим, и тут городок маленький, уверен в Одессе по городу легко бы сделал 115, но тут и не разогнаться толком даже.
Дякую за відповідь!!!
Впринципі, виходить так, як і в мене. Значить, поки що нема чого хвилювтися.
Ще раз дякую! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
toledo Немає
Классик
****

Повідомлень: 952
Приєднався: Mar 2015
Одесса
Altea XL 1.6 CAYC
Повідомлення: #2226
03-11-2022 21:59 RE: Двигатель 1,6 TDI. Проблемы и решения.

(03-11-2022 20:25)Taxi :  
(02-11-2022 19:54)toledo :  Так, дальняка так и не было изза погоды. По городу на легке 98 градусов держалось. Короткий серантин метров 700 спорт режиме, 3000 оборотов, дал быстро 104 градуса. Завтра вроде в путь, погляду что будет там


(01-11-2022 07:58)Taxi :  Оберти були, десь в районі 2,5 тис.
Сегодня получилось выбраться... 130 низя, но 110-120 шел на круизе, под горку, местами под 3000 оборотов. До 112 температура доходила, так же легко и быстро скидывалась при понижении нагрузки на двигатель. Повторюсь, при той же регенерации температура вполне возможно доходила бы до 115... В общем для трассы вполне норм... По городу выше 104х градусов сделать не смог, но это спорт режим, и тут городок маленький, уверен в Одессе по городу легко бы сделал 115, но тут и не разогнаться толком даже.
Дякую за відповідь!!!
Впринципі, виходить так, як і в мене. Значить, поки що нема чого хвилювтися.
Ще раз дякую! Hello!
О, вот нашёл лог, как то снимал...


Тот же график, только выдержка по времени, чтоб было понятно, что не только от оборотов зависит, там участки с высокими оборотами и участок с низкими, но температура так же повышается. Спите спокойно, не об этом надо беспокоиться


Файл(и) Мініатюри
       
(Востаннє це повідомлення було змінене: 03-11-2022 22:02 toledo.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Vitya111 Немає
Ученик
*

Повідомлень: 2
Приєднався: Oct 2022

Повідомлення: #2227
09-12-2022 23:10 RE: Двигатель 1,6 TDI. Проблемы и решения.

Доброго дня! Прошу вашої поради. Прочитав весь форум, але однозначної відповіді не знайшов.

Авто: Passat b7 2012 р.в. 1.6 тді cayc, пробіг 200 тис. (по всіх признаках і діагностиках ніби оригінальний). Сажевий на місці. 65g золи (oil ash residue). За регенераціями слідкую - проходять успішно. 6 ступка.

Проблема: Нерівномірно додається газ при переході з холостих (ніби ривком). Тобто при рушанні, якщо не давати газ - плавно пустити щеплення і машина поїде, а потім якщо додавати газ, навіть дуже плавно, машина не реагує, а потім ривком додає. Немає значення чи холодна чи гаряча. По діагностиці помилок немає. Педаль газу не натиснута зразу показує 14%, при натисканні відсотки збільшуються плавно, але оберти починають зростати з 20% натискання, при чому різко.
Цей ефект також дуже сильно відчувається після переключення передачі з 1 на 2. Стараюсь переключати на 1 передачі - 2000 об - переключення, повільне відпускання щеплення (обороти 1000) і дуже плавне додавання газу - тоді все майже ок. Але якщо потрібно різко стартанути, наприклад дати на 1 передачі 2500 об. переключитись (оберти падають до півтори) і дати газу - тоді получається при відпусканні щеплення - різке тормозіння двигуном, а при додаванні газу ніби сильний різкий удар від різкого додавання газу.


Взагалі складається таке враження, що глючить якийсь датчик, який відповідає за вирівнювання оборотів. Ці ефекти дуже відчутні тільки на 1-2 передачі. На 3 і вище - все ідеально при будь-яких оборотах. Досвід водіння маю 20 р. Їздив на різних авто (бензин, дизель). Колись мав Opel Omega A 2.0 бензин. (розумію, що не дизель і зовсім інші системи двигуна). В один момент ефект з'явився точно такий самий. Міняв там майже все - свічки, дроти, форсунки комп'ютер, росходомір - нічого не помагало. А коли відломився дріт від регулятора холостого ходу - все стало на місце. Потім знайшов робочий регулятор холостого ходу - все стало ідеально. Таке враження складається і в цій машині.

Машину купляв у знайомих. В перший день все було супер. На другий день - з'явився даний ефект. Знайомий клянеться, що такого ніколи не було.

До речі даний ефект іноді пропадає, якщо заглушити і завести двигун. Або проявляється сильніше, якщо в місті постояти на декількох світлофорах на холостому. Потім можна стати - заглушити і завести - все стане майже ок.

Даний ефект ніколи не проявляється, коли йдуть збільшені холості під час включення обігріву салону (двигун тоді піднімає сам оберти до 1000 об.)

Їздив в один солідний сервіс в Чернівці. Сказали, що проблема в одній форсунці. Форсунки знімали на стенд - одна дійсно була майже мертва. Поставили іншу б/у. Після цього ефект описаний вище трохи став менше себе проявляти, появилася тяга з низів, знизилась витрата пального на 1 літр. Але всерівно потрібно їхати по ''пенсіонерські'' на 1-2 передачі.

Був ще в двох сервісах - сказали, що я не вмію їздити.

Можливо хтось з таким стикався, а може це особливість цих двигунів. Не охота починати все міняти, простіше продати авто (але я не хочу цього робити). Особисто в мене враження, що підглючує датчик на педалі щеплення, або педаль газу або якийсь інший датчик і комп'ютер просто не розуміє на 1 і 2 передачі як правильно вирівняти оберти.

Дякую наперед за Ваші відповіді!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 03-01-2023 23:02 Vitya111.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Piston Немає
Ученик
*

Повідомлень: 30
Приєднався: Aug 2021

Повідомлення: #2228
24-01-2023 19:07 RE: Двигатель 1,6 TDI. Проблемы и решения.

Всіх вітаю.
Курнув вчора 50+ сторінок теми, в голові каша, багато чого цікавого прочитав, але конкретної відповіді не знайшов.
Jetta 1.6 TDI CAYC + DSG 200k.
На холодну тєлєпає в районі 1300-1500 обертів, як прогрівся починаю чути стрекотіння форсунки при навантаженні, часто супроводжується ривком.
Росход піднявся, тяга впала.
0. На 110к чіп двс (здається гейтовський завіхрітель залишився), і почав доливати Intron dLube 2090.
1. На 165к міняв свічки (сгоріла в 4му циліндрі)
2. На 195к сцепа і маховик.
3. Потім промивка впуска стендом і хімією Motul (без ефекту)
4. Потім присадка Liquie Moly Diesel-Spulung (впала витрата на ХХ з 0.6 до 0.3-0.4). Цю присадку я лив перед кожним ТО.
5. Післязавтра ставимо р/к форсунок, глянемо на них, може промиємо стендом Motul на авто.

180€ ціна одніє відновленої форсунки. 500€ за 4шт.

Шо скажете, однозначно міняти форсунки (1 чи 4)?

Чи ще кудись копнути?
Дякую!

PS. DPF останнього разу чистився 650 км назад.


Файл(и) Мініатюри
   
(Востаннє це повідомлення було змінене: 24-01-2023 19:09 Piston.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
toledo Немає
Классик
****

Повідомлень: 952
Приєднався: Mar 2015
Одесса
Altea XL 1.6 CAYC
Повідомлення: #2229
24-01-2023 19:28 RE: Двигатель 1,6 TDI. Проблемы и решения.

(24-01-2023 19:07)Piston :  .
3. Потім промивка впуска стендом і хімією Motul (без ефекту)

5. Післязавтра ставимо р/к форсунок, глянемо на них, може промиємо стендом Motul на авто.

180€ ціна одніє відновленої форсунки. 500€ за 4шт.

Шо скажете, однозначно міняти форсунки (1 чи 4)?

Чи ще кудись копнути?
Дякую!

PS. DPF останнього разу чистився 650 км назад.
3. Какого впуска промывка? Воздушного? С снятием? Или куда оно всё летело? Просто не совсем понимаю шо мыли, как и зачем.

5. Шо вы на них будете глядеть? Стенд не для промывки форсунок есть?
Их надо на диагностический стенд. По графику очень не хорошо, но в форсунка ли причина? (Вероятней всего да, но всё же).
Форсунки надо на стенд, а не просто непонятно как мыть (ультразвук и химия - не вариант). Форсунки надо прописывать (ни ультразвук ни химия новый код для форсунок вам не придумает и будут они лить еще хуже, как минимум разброс будет еще хуже и поведение авто).
1 или все 4 форсунки - считай ответ выще, только диагностический стенд покажет. Но поиск толковых мастеров с стендом - это то еще занятие, хотя тут отписывались.
Стенд, востановление своих форс каких можно, стенд, новые коды в внести в блок ЭБУ. С форсунками только так. Покупка БУ восстановленых возможно, вроде были дельцы которые покупали б.у в Польше востановленые с кодами, продавали тут по 150 как вы пишите. Но я не знаю, не пробовал.

Ну и по поводу ДПФ. Зачем мыли, как мыли, какие были симптомы, скока грамм показывает сажевый, как регенерации проходят? Какое противодавление?
Был чип или откат на додизельгейт и всё?
По скрину, плохая корекция (но она может быть такой изза высокого противодавления, ошибок может не быть если был кривой чип). Звиняйте за такое кол-во вопросов, но даже к тому, как много вы написали - появляется много вопросов/нюансов
(Востаннє це повідомлення було змінене: 24-01-2023 19:32 toledo.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Piston Немає
Ученик
*

Повідомлень: 30
Приєднався: Aug 2021

Повідомлення: #2230
24-01-2023 20:13 RE: Двигатель 1,6 TDI. Проблемы и решения.

3. Промивка повітряного впуску (не знімаючи) на працюючій машині, все що змилося политіло в мотор, але я не знайшов доказів шо то поганий метод.

5. Забув сказати, шо вже 10 місяців ізжу на німецькій солярі, година роботи тут коштує 100+€, майстри дуже слабі, тому сильно по стендам не розгуляєшся (робота = комплект відновлених форсунок).
Дякувати Богу я знайшов притомного Казаха і він гарно все робе, але не дизеліст від Бога)). Прописати форси може.

ДПФ регенувався 650 км назад, золи там мало.
Все інше я хз? Карсканер показує ці дані і чи важливі вони в моєму випадку?
Чіпу вже 90к, ніяких проблем не було, все почалось десь 30к назад як почав чути маховик, спочатку на холодну, а потім і на гарячу, до маховика додалося дьоргання… і поки я всьо то поміняв, норм так попав на €, там ще АКБ був і р/к гідроакб Kinergo і ще по мєлочі.

Як гадаєте дохла свічка на 4му циліндрі могла вбити форсунку 4го циліндра?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Лямбда-зонды, ошибки, решения Serzogaskoda 0 1 341 02-09-2021 15:01
Останнє: Serzogaskoda
  Низкое давление в рампе. Троит двигатель 2.0 Тди. Двигатель СААС egorka 5 3 583 28-01-2019 20:45
Останнє: egorka
  Подскажите решения проблемы Skodnik 9993 4 2 090 27-11-2013 15:53
Останнє: Skodnik 9993
  Проблемы с сигнализаией - не запускается двигатель при ее отключении developer 11 5 841 25-10-2012 11:32
Останнє: Bodyus
  Двигатель. Большие проблемы. Otto777 158 41 413 18-06-2010 07:57
Останнє: Di-ma
  ROOMSTER.Проблемы и методы их решения. Юрчик 2 2 640 07-08-2008 18:17
Останнє: _null_

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2