Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Зв'язок водіїв по рації
Автор Повідомлення
Чугайстер Немає
Ученик
*

Повідомлень: 5
Приєднався: Aug 2017
Дрогобич
Octavia Tour
Повідомлення: #1
13-08-2017 18:21 Question Зв'язок водіїв по рації

Хотілось б почути думки форумчан щодо автомобільних рацій, можливо є ті хто мають ну такі як в дальнобоїв, але вже на легкових авто для зв'язку, обміном інформацією та допомоги при скрутному становищі.
Одразу ж кажу я профан в цьому але тема мені цікава і можливо стане цікавою іншим.

Так званий СіБі діапазон не заборонений законодавством як я зрозумів але його "проникаюча" здатність мала і кажуть, що в містах далеко не бє хоча там залежить від потужності рації, антени та релєфу. В Польщі майже кожна друга машина має рацію на борту, так вони спілкуються на рахунок "засідок" поліції та дорожньої обстановки.

Чув історію коли в Польщі запитали чи стоять поліцаї десь там а самі поліцаї вийшли на частоту і казали. що їх там нема а хтось ще підключився і спалив, що це поліція бреше Smile
Я десь читав що екстрим клуби типу, гірські, ралійні використовують рації і мають "свої" частоти.
Грубокажучи по рації можна буде спілкуватись з "ближчими" водіями по певній території (подорож двома і більше автівками), просити про допомогу чи запитувати про стан речей та тій чи іншій дорозі.

Бо рації WalkiTalki це дич яка тільки зїсть нерви. Більш потужніші рації заборонені чи вимагають реєстрації (хоча є тонкощі користування без порушення закону) а рації CB (СіБі) діапазону є легальними (якщо я не помиляюсь і правильно зрозумів пару статей. Далекобійники використовують 15 канал а каналів наприклад 40 то ж знайдеться місце для кожного щоб не переривали розмову інші люди.

Ціна питання від 1.5тис грн і це тільки за рацію без антени ну відповідно якість така ж. вибір великий і звичайно краще дорожчі брати бо це на роки, питання тільки в доцільності та максимальному використанню на благо.


Файл(и) Мініатюри
       
Шукати всі повідомлення учасника
Vitaly_N Немає
татаро-монголофоб
*****

Повідомлень: 13 640
Приєднався: Oct 2008
Харьков, Павлово поле
А5 1,6 MPI+ESP
Повідомлення: #2
13-08-2017 18:36 RE: Зв'язок водіїв по рації

Р123М вам в помощь Курить

Всю жизнь что-то портишь. В молодости девок, в старости воздух.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Denis Немає
EU member
*****

Повідомлень: 1 799
Приєднався: Jan 2013
Киев
Sharan "15
Повідомлення: #3
13-08-2017 20:22 RE: Зв'язок водіїв по рації

Сколько катаюсь - столько мечтаю о рации...нереальное количество ситуаций, когда бы она пригодилась.. останавливает полное незнание что к чему и необходимость чем-то портить кузов...
Шукати всі повідомлення учасника
nicolya84 Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 633
Приєднався: Dec 2012
Энергодар
SUPERB
Повідомлення: #4
14-08-2017 09:52 RE: Зв'язок водіїв по рації

У меня мидланд алан 100+ в гараже лежит и антена хлыст 1.5 м. Ставил только когда на море ехал. Так в гаоаже лежит. Если поставить усилитель то расстояние нормальное покрывает. У меня чуть увеличена мощность радиус (проверенный) километров 10-15.
Шукати всі повідомлення учасника
Чугайстер Немає
Ученик
*

Повідомлень: 5
Приєднався: Aug 2017
Дрогобич
Octavia Tour
Повідомлення: #5
14-08-2017 15:12 RE: Зв'язок водіїв по рації

(13-08-2017 20:22)Denis :  Сколько катаюсь - столько мечтаю о рации...нереальное количество ситуаций, когда бы она пригодилась.. останавливает полное незнание что к чему и необходимость чем-то портить кузов...
Є звичайно переносні рації які в розумінні комфорту кращі бо ще з собою забереш при потребі але там вже печалька законності їх використання в силу їх потужностей та зовсім інших частот.
Ну в інтернеті є багато інформації по раціям і на ютюбі багато роликів, не хотілось б порушувати правила форуму які я ще не дочитав тому не кидатиму посилання. Так портити кузов немає необхідності саму рацію під руль або в шахту а антена може бути магнітною, не в курсі наскільки це безпечно включаючи наші дороги но далеко вона ж не злетить походу) і не потрібно робити дири в кузові. Головне щоб вона "окуповувала" себе в питанні спілкування і наявності людей на іншому "боці".
Найдешевші рації брати вкрай не вигідно по зрозумілим причинам. Там грає роль скільки ват вона (рація) має і антена яка, висота встановлення антени та місце, погода і релєф місцевості, тому варто дуже економити на цьому питанні.


(13-08-2017 18:36)Vitaly_N :  Р123М вам в помощь Курить
Ну це олдскул)) вже краще якийсь трансівер Yaesu взяти.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 14-08-2017 15:18 Чугайстер.)
Шукати всі повідомлення учасника
SOA Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 880
Приєднався: Apr 2008
Киев,р-он Харьковский
Фабия, Авео (были), Ford Fusion
Повідомлення: #6
14-08-2017 15:57 RE: Зв'язок водіїв по рації

(13-08-2017 18:21)Чугайстер :  Одразу ж кажу я профан в цьому але тема мені цікава і можливо стане цікавою іншим.
(14-08-2017 15:12)Чугайстер :  Найдешевші рації брати вкрай не вигідно по зрозумілим причинам. Там грає роль скільки ват вона (рація) має і антена яка, висота встановлення антени та місце, погода і релєф місцевості, тому варто дуже економити на цьому питанні.


(13-08-2017 18:36)Vitaly_N :  Р123М вам в помощь Курить
Ну це олдскул)) вже краще якийсь трансівер Yaesu взяти.
Следим за развитием событий.... продаван или рекламщик?
Шукати всі повідомлення учасника
Чугайстер Немає
Ученик
*

Повідомлень: 5
Приєднався: Aug 2017
Дрогобич
Octavia Tour
Повідомлення: #7
14-08-2017 18:23 RE: Зв'язок водіїв по рації

Не продаю і не рекламую. В мене навіть немає рації автомобільної. Суть тільки в думках чи вигідно і чи взагалі потрібно таке.
Шукати всі повідомлення учасника
nicolya84 Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 633
Приєднався: Dec 2012
Энергодар
SUPERB
Повідомлення: #8
14-08-2017 20:51 RE: Зв'язок водіїв по рації

Вам оно не нужно. Окупить она себя не окупит. Разрешенная мощность 5 ватт. Поэтому переплачивать смысла нет. Проще поставить усилитель
Шукати всі повідомлення учасника
Чугайстер Немає
Ученик
*

Повідомлень: 5
Приєднався: Aug 2017
Дрогобич
Octavia Tour
Повідомлення: #9
15-08-2017 20:47 RE: Зв'язок водіїв по рації

Зрозуміло
Шукати всі повідомлення учасника
Firestarter Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 223
Приєднався: Apr 2009
стольный град Киев
MB Actros*Octavia tour 1,6 BFQ* Renault Kangoo 1.9D F8Q630
Skype IDgalasssD
Повідомлення: #10
17-08-2017 15:54 RE: Зв'язок водіїв по рації

Если езда по городу то нафик не нужна, если по трасам ездить то маст хев если часто ездите через границу то очень нужна

УкрАвтоДор, я Вас НЕНАВИЖУ!!!
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1