Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
в Європу з тонованими вікнами
Автор Повідомлення
skodnyk Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 115
Приєднався: Nov 2011
Львів
Skoda Fabia 1.4 / BBZ
Повідомлення: #1
17-08-2017 09:02 в Європу з тонованими вікнами

Доброго дня.

Планую їхати в Європу (Словаччина, Угорщина) на авто на 2-3 дні. Однак маю затоновані вінка. Знаю що в цих країнах існує штраф, якщо вікна затоновані. Думав вже робити розтонування, але знайомий мене розраджує - каже що якщо після перетину кордону країни пройшло не більше ніж 2-а тиждні, то ніхто за це не буде штрафувати. Пояснює це тим, що не у всіх країнах є штраф за тоновані вікна, і спеціально для таких випадків до 2-ох тижднів такі люди можуть їздити не розтоновуючи вікна.

В неті такої інформації не знайшов. Прошу підтвердити чи спростувати цю інформацію, а також чи когось з вас реально штрафували (можливо просто попередили) в Європі за тоновані вікна?
Шукати всі повідомлення учасника
Yaroslav6707 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 173
Приєднався: May 2016

A5 2.0 FSI
Повідомлення: #2
17-08-2017 09:16 RE: в Європу з тонованими вікнами

(17-08-2017 09:02)skodnyk :  Доброго дня.

Планую їхати в Європу (Словаччина, Угорщина) на авто на 2-3 дні. Однак маю затоновані вінка. Знаю що в цих країнах існує штраф, якщо вікна затоновані. Думав вже робити розтонування, але знайомий мене розраджує - каже що якщо після перетину кордону країни пройшло не більше ніж 2-а тиждні, то ніхто за це не буде штрафувати. Пояснює це тим, що не у всіх країнах є штраф за тоновані вікна, і спеціально для таких випадків до 2-ох тижднів такі люди можуть їздити не розтоновуючи вікна.

В неті такої інформації не знайшов. Прошу підтвердити чи спростувати цю інформацію, а також чи когось з вас реально штрафували (можливо просто попередили) в Європі за тоновані вікна?

Сам через тиждень їду в Польшу, вже тонування зняв, бо туди з ним не впустять. В Словаччину більш за все теж, а от в Угорщину кажуть пропускають без проблем. Друг заїхав через Угорщину, проїхав по всій Європі з тонуванням і все ок. В любому випадку це на ваш ризик, бо якщо навіть ви і заїдете через Угорщину, то вас може в Словаччині поліція штрафанути. Недавно читав що там і до заднього тонування можуть придертися. Я собі зняв передні, щоб не хвилюватися чи мене пустять чи ні. За 2 тижні нічого такого не чув.
Шукати всі повідомлення учасника
Алекс. Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 763
Приєднався: Oct 2010
Киев
SuperB 1.9TDI AWX(2008)
Повідомлення: #3
17-08-2017 10:21 RE: в Європу з тонованими вікнами

Опусти стекла на границе
Шукати всі повідомлення учасника
Олександр М. Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 258
Приєднався: Jul 2014
Киев
KIA Stonic 1.4, Skoda Kodiaq L&K 2.0 TDI. Skoda Octavia A5 2.0 FSI - была.
Повідомлення: #4
17-08-2017 10:23 RE: в Європу з тонованими вікнами

Перед поездкой в Европу снимал тонировку. Не хотел рисковать, так как знаю о случаях когда приходилось на границе снимать тонировку) Но многие ездят с тонировкой без проблем, так что тут как повезет) Летом вариант с открытыми окнами думаю хорошо работает)

DRIVE2
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Владимир_ Немає
Воффка
*****

Повідомлень: 2 608
Приєднався: Jun 2013
АТ
Octavia А5 FL 2,0 TDI-CR DSG-6
Повідомлення: #5
17-08-2017 11:40 RE: в Європу з тонованими вікнами

Тема навіть не баян, а баянище. Smile Заборонене тонування передніх вікон !!! Задніх можна. Далі лотерея - пощастило/не пощастило проскочити.
Шукати всі повідомлення учасника
Andre_1999 Немає
Banned

Повідомлень: 2 113
Приєднався: Sep 2010

Повідомлення: #6
17-08-2017 11:46 RE: в Європу з тонованими вікнами

Мене, особисто, розвернули за тонування, ще й протокол склали.
Тому обов’язково розтонуйте передні.

п.с. помітив, що коли розтонував вікна, то штани біля кишень почали вигорати на сонціУпал и качаюсь
Шукати всі повідомлення учасника
skodnyk Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 115
Приєднався: Nov 2011
Львів
Skoda Fabia 1.4 / BBZ
Повідомлення: #7
17-08-2017 12:01 RE: в Європу з тонованими вікнами

Дякую усім за інфу. Таки розтоную, як і планував, щоб кожен раз не переживати.
Шукати всі повідомлення учасника
Pilot the best Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 52
Приєднався: Oct 2015
Киев
Шкода Суперб, 2011, 2.0ТД
Повідомлення: #8
17-08-2017 12:39 RE: в Європу з тонованими вікнами

(17-08-2017 10:21)Алекс. :  Опусти стекла на границе
От как я уважаю таких умных людей... А ты считаешь, что словак или венгр, проработав лет 5-10 в пункте пропуска не знает об этой самой хитрой уловке самых хитрых хохлов???!!!


Па теме... В начале нулевых сдирал плёнку в пункте пропуска "Ужгород". Проклял все на свете, и хитросделанных друзей, которые советовали опустить стекла тоже... С тех пор передние боковые не тонирую!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 17-08-2017 12:43 Pilot the best.)
Шукати всі повідомлення учасника
Navikis Немає
Ученик
*

Повідомлень: 25
Приєднався: Aug 2017

Повідомлення: #9
17-08-2017 14:16 RE: в Європу з тонованими вікнами

(17-08-2017 12:39)Pilot the best :  
(17-08-2017 10:21)Алекс. :  Опусти стекла на границе
От как я уважаю таких умных людей... А ты считаешь, что словак или венгр, проработав лет 5-10 в пункте пропуска не знает об этой самой хитрой уловке самых хитрых хохлов???!!!


Па теме... В начале нулевых сдирал плёнку в пункте пропуска "Ужгород". Проклял все на свете, и хитросделанных друзей, которые советовали опустить стекла тоже... С тех пор передние боковые не тонирую!

Та он 100 раз так сам делал, а потом за углом копы выпишут штраф на пару сотен евро)
Шукати всі повідомлення учасника
skodnyk Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 115
Приєднався: Nov 2011
Львів
Skoda Fabia 1.4 / BBZ
Повідомлення: #10
17-08-2017 15:09 RE: в Європу з тонованими вікнами

Тонування зняв. Тему можна закривати.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1