Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
2015 Skoda Yeti 2.0 ТДІ
Автор Повідомлення
BingerUA Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 278
Приєднався: Feb 2014

SuperB III 4x4 2.0 TDI
Повідомлення: #41
22-12-2017 14:50 RE: 2012 Skoda Yeti 1.8 CDAB

5,5 кажись по трассе.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
DoctorAleks Немає
Классик
****

Повідомлень: 962
Приєднався: Dec 2008
Ужгород
Skoda Yeti 2.0TDI Skoda SuperB 2.0TDI
Повідомлення: #42
22-12-2017 15:13 RE: 2012 Skoda Yeti 1.8 CDAB

(22-12-2017 12:56)Deneshi :  
(22-12-2017 09:51)DoctorAleks :  Місто Ужгород невелике, часто пересування на малі відстані та за останній час і немалі пробки.
Якщо дизель видасть по місту 10-11л/100км, то Єті 14-15л/100км - це мінімум. Якщо мотання по місту більш тривалі - дизель 8л/100км,
а Єті - 10-11л/100км.
Траса взагалі не до порівняння: Туран 2,0ТДІ після чіпу до 185к.с. -5,8-6,0л/км солярки це швидкісний режим 110-130км/год, обгін і місцями 140-160км/год, то Єті бензин нижче 9,0л/100км мені опустити не вдається.
Так якщо тошнити на Єті 80-90км/год - 8,3-8,5л/100км.
Це враховуючи той фактор, що аеродинаміка Турана недалеко втекла від Єті - практично між бусом та звичайним легковим авто.

14-15л на Йєті це коли прогрів, проїхав 2 км та зупинився)). Їхав по вечірнім пробкам 7 км, у підсумку 13л.
Згоден, на швидкості 140-160 менше 9л не буде. Але на 80-90 в мене 7-8 і аж ніяк не більше. Мабуть ДСГ такі споживає палива більше ніж механіка.
У вас на Турані яка потужність була, 110 чи 140 к.с.? Доречі 4х4 додає 0.5л до витрат палива. Говорив колись з власником Йєті 2.0ТДІ, в нього по місту в будні 8-9л, в мене 10-11л.
П.С. Напишіть пліз про Туран, комплектація, мінуси/плюси. Можно окрему тему створити в Гаражі, машина цікава.
14-15л - так прогрів і невелика відстань. Але в тому і суть, що такий самий маршрут із того ж самого гаражу на Турані 10-11л солярки!!!
Тобто до порівняння одні і тіж умови, така ж манера та стиль їзди.
Колеса рідні, тобто типорозмір по Букварику, технічно - машини в ідеалі - гальма, накат, фільтри масла і т.д.
Я розумію впливає ще стиль їзди, хоча я себе гонщиком не вважаю і агресивна їзда тільки моментами як до прикладу тошнотворна тягучка декількох авто на перевалі чи інше. У дружини на Єті по трасі і Поехали6,7л/100км виходить Аплодисменты- гнала авто на СТО в Мукачево (бо я там був з Тураном).
По Турану: все часу бракує на окрему Тему в Гаражі. Може десь між святами буде менше роботи - створю.
Туран 2,0ТДІ 110л.с. КомфортЛайн 2014 акційний, брав у Хмельницькому нового в 2016 році.
Після забав із Скаутом, бився в груди - не буду нічого докупляти-доставляти. Але на запитання моєї дружини до мого приятеля - мого майстра по авто "Чи буде в Саші таке авто, де він не буде доставляти чогось?" Відповідь була саркастична: "Буде - одне ,яке повезе в "останню" дорогу...."
Отже Туран коротко: "сімейне" авто для подорожей - Мега авто!
Купа карманчиків, ничок - вони всюди.
Посадка водія - як в Єті. Мені так більше до вподоби.
Висота салону - великий плюс - дітки посадка-висадка... Другий ряд сидінь - дружина між двома автокріслами спокійно і комфортно їде (це був чи не основний критерій).
Шумка та якість матеріалів - краще ніж в Шкоди.
Салон трансформер = Єті, тут Вас не здивуєш.
5-ти місна версія - великий багажник. Інколи шкода що не 7 місць (Тещі, Мами,Тати - самі розумієте. Але тоді багажника - 0х0.
Мінуси - основний і самий жирнючий - вона низька!!!Я удивленЯ удивленЯ удивлен
Важко звикав після Скаута.
Інших мінусів вже нема, бо.... побував у Тимура....EmbarassedRespect
110.к.с. vs 185 к.с., 250Нм vs 400Нм. Нове програмне забезпечення ДСГ і чіп ДСГ також, нова прошивка від Ауді SQ3 рульової колонки, прошивка гальмівної системи - одним словом - тепер на ній їздити одне задоволення. По ДСГ - зявилась опція "рух накатом"!
Доставив самостійно своїми руками по оригіналу:
Блютуз комплект, сигналку, підсвітку ніг, підсвітку дверей, РНС 510, решітку багажного відділення, оригінал фаркоп, антену ЖПС та ЖСМ - плавник, оригінал тримач телефону з ЖПС зовнішньою антеною (в плавнику). Приїхали вчора складні дзеркала повні з підсвіткою та складанням....
Зекономив на фарах - попадалово, нажаль. Поставив в рідні фари лінзи і ксенон. Світло - супер, але фари потіють, лінзи на наших дорогах трясуться.... Буду планувати на весну до Тимура дорогу на оригінальні ксенонові фари. Самостійно я таку приблуду не поставлю.
Ну і після такого апгрейду я з ВАСьою вже перейшов на ТиMr. GreenДружба
(Востаннє це повідомлення було змінене: 22-12-2017 15:28 DoctorAleks.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
вадим74 Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 325
Приєднався: Mar 2008
Сумы
3008,VW Tiguan 2.0T, MB Vito,Renault Master
Повідомлення: #43
22-12-2017 20:40 RE: 2012 Skoda Yeti 1.8 CDAB

А заказати Кодиак з заводу з ксеноном і далі по списку було б дорожче?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
DoctorAleks Немає
Классик
****

Повідомлень: 962
Приєднався: Dec 2008
Ужгород
Skoda Yeti 2.0TDI Skoda SuperB 2.0TDI
Повідомлення: #44
22-12-2017 21:51 RE: 2012 Skoda Yeti 1.8 CDAB

(22-12-2017 20:40)вадим74 :  А заказати Кодиак з заводу з ксеноном і далі по списку було б дорожче?
Рік тому в жовтні я за Кодіак і не думав. Було б дорожче однозначно.
П.С. подивився на теренах Інету ціни на зарядженого Кодіака.....
Одним словом шок....!!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 24-12-2017 20:31 DoctorAleks.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
вадим74 Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 325
Приєднався: Mar 2008
Сумы
3008,VW Tiguan 2.0T, MB Vito,Renault Master
Повідомлення: #45
25-01-2018 19:57 RE: 2012 Skoda Yeti 1.8 CDAB

Уже продаете?Смотрю на риа выставили.Разочаровались?
Или так,ради спортивного интереса?))
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-01-2018 20:00 вадим74.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
DoctorAleks Немає
Классик
****

Повідомлень: 962
Приєднався: Dec 2008
Ужгород
Skoda Yeti 2.0TDI Skoda SuperB 2.0TDI
Повідомлення: #46
25-01-2018 22:44 RE: 2012 Skoda Yeti 1.8 CDAB

Є певні життєві корективи, зміна умов проживання в планах на недалеке майбутнє.
Хоча на сьогодні Єтька всім задовільняє.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
c2h5oh Немає
AVP
***

Повідомлень: 567
Приєднався: May 2012
KieV
Skoda Super B 1.8 Н2О
Повідомлення: #47
26-01-2018 06:38 RE: 2012 Skoda Yeti 1.8 CDAB

(25-01-2018 22:44)DoctorAleks :  Є певні життєві корективи, зміна умов проживання в планах на недалеке майбутнє.
Хоча на сьогодні Єтька всім задовільняє.
Расскажите как торгуются? Тоже надумал перемены... тихий рынок?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
DoctorAleks Немає
Классик
****

Повідомлень: 962
Приєднався: Dec 2008
Ужгород
Skoda Yeti 2.0TDI Skoda SuperB 2.0TDI
Повідомлення: #48
26-01-2018 09:33 RE: 2012 Skoda Yeti 1.8 CDAB

(26-01-2018 06:38)c2h5oh :  
(25-01-2018 22:44)DoctorAleks :  Є певні життєві корективи, зміна умов проживання в планах на недалеке майбутнє.
Хоча на сьогодні Єтька всім задовільняє.
Расскажите как торгуются? Тоже надумал перемены... тихий рынок?
Скажу так: реальних клієнтів на авто нема.
Чому? Дятел
Самі знаєте, що Єті - специфічне авто. Зовнішність дорестайлу Я удивленвзагалі багатьох відлякує.
Для того, щоб це авто вподобати - треба на ньому певний час поїздити.
На мою думку, це вже я писав в попередніх постах, функціонал цієї машинки супер!
Порівняння з попередніми моїми авто само собою. До уваги не беруться авто іншого класу (Туареги і т.д.) оскільки там і зовсім інші гроші.
Авто в досить багатій заводській комплектації + доставлено оригінальний блютуз та навігація. А це на сьогодні мало хто цінить.
Важко було змиритися з істотною витратою палива в порівнянні з дизелем. Але вже звик.
На сьогодні з Єтькою дуже потоваришувала дружина. Вищий кліренс, 4х4, шустрий двигун і напрочуд дуже добрі гальма.
Якогось разу під хатою стояв мій Туран. Дружині треба було по справам. Кажу бери моє авто, лінь Єтьку з гаража виганяти. Знаєте що мені відповіла?
Твій Туран не розганяється і не тормозить! Я за нього не сідаю! Сказала - як відрізала.
Тому, виходячи з вище наведеного, авто не віддам за малі гроші.
Ту суму, яку я хочу (бо так вийшло все докупи з доведенням його до задовільного технічного стану) ніхто на сьогодні не пропонує.
Гострої потреби його спихнути нема. Буде реальний купець - буду думати.
П.С. Два роки тому, коли брав Турана після Скаута, думав, що дороги потихеньку ремонтують, повний привід далеко не завжди потрібний і т.д.
Розвалив пластиковий захист двигуна Турана за перший місяць.Я удивлен Бо не звик до низьокого кліренсу. А на різдвяні свята були в жінчиних батьків - Турківський район Львівської області (земляки знають той регіон).
Єті звичайно не Паджеро чи Крузак 80, але ми на ньому були всюди де треба було і де хотіли. ПоехалиRulez
Якось так...Hello!

І ще.... дійсно значний плюс бензинки - швидкий прогрів. На коротких поїздках у маленькому Ужгороді це добре відчувається. А для моїх кіндерів 5 та 2,5 років це на сьогодні актуально.
Лижі, Буковель також позитив, зацінив обігрів лобового: кнопочку натиснув і спостерігаю, як інші шкрябають свої лобовухи.LaughingLaughingLaughing
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
c2h5oh Немає
AVP
***

Повідомлень: 567
Приєднався: May 2012
KieV
Skoda Super B 1.8 Н2О
Повідомлення: #49
26-01-2018 09:50 RE: 2012 Skoda Yeti 1.8 CDAB

(26-01-2018 09:33)DoctorAleks :  
(26-01-2018 06:38)c2h5oh :  
(25-01-2018 22:44)DoctorAleks :  Є певні життєві корективи, зміна умов проживання в планах на недалеке майбутнє.
Хоча на сьогодні Єтька всім задовільняє.
Расскажите как торгуются? Тоже надумал перемены... тихий рынок?
Скажу так: реальних клієнтів на авто нема.
Чому? Дятел
Самі знаєте, що Єті - специфічне авто. Зовнішність дорестайлу Я удивленвзагалі багатьох відлякує.
Для того, щоб це авто вподобати - треба на ньому певний час поїздити.
На мою думку, це вже я писав в попередніх постах, функціонал цієї машинки супер!
Порівняння з попередніми моїми авто само собою. До уваги не беруться авто іншого класу (Туареги і т.д.) оскільки там і зовсім інші гроші.
Авто в досить багатій заводській комплектації + доставлено оригінальний блютуз та навігація. А це на сьогодні мало хто цінить.
Важко було змиритися з істотною витратою палива в порівнянні з дизелем. Але вже звик.
На сьогодні з Єтькою дуже потоваришувала дружина. Вищий кліренс, 4х4, шустрий двигун і напрочуд дуже добрі гальма.
Якогось разу під хатою стояв мій Туран. Дружині треба було по справам. Кажу бери моє авто, лінь Єтьку з гаража виганяти. Знаєте що мені відповіла?
Твій Туран не розганяється і не тормозить! Я за нього не сідаю! Сказала - як відрізала.
Тому, виходячи з вище наведеного, авто не віддам за малі гроші.
Ту суму, яку я хочу (бо так вийшло все докупи з доведенням його до задовільного технічного стану) ніхто на сьогодні не пропонує.
Гострої потреби його спихнути нема. Буде реальний купець - буду думати.
П.С. Два роки тому, коли брав Турана після Скаута, думав, що дороги потихеньку ремонтують, повний привід далеко не завжди потрібний і т.д.
Розвалив пластиковий захист двигуна Турана за перший місяць.Я удивлен Бо не звик до низьокого кліренсу. А на різдвяні свята були в жінчиних батьків - Турківський район Львівської області (земляки знають той регіон).
Єті звичайно не Паджеро чи Крузак 80, але ми на ньому були всюди де треба було і де хотіли. ПоехалиRulez
Якось так...Hello!

І ще.... дійсно значний плюс бензинки - швидкий прогрів. На коротких поїздках у маленькому Ужгороді це добре відчувається. А для моїх кіндерів 5 та 2,5 років це на сьогодні актуально.
Лижі, Буковель також позитив, зацінив обігрів лобового: кнопочку натиснув і спостерігаю, як інші шкрябають свої лобовухи.LaughingLaughingLaughing
Понимаю, тут только цена и рынок диктует свои условия, мне вот тоже самое сказали одноклубники "остановитесь" допы никто не оценит... Ну а на ваш авто, зная как вы относитесь к нему, точно кто то будет, удачной продажи.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
DoctorAleks Немає
Классик
****

Повідомлень: 962
Приєднався: Dec 2008
Ужгород
Skoda Yeti 2.0TDI Skoda SuperB 2.0TDI
Повідомлення: #50
26-01-2018 09:55 RE: 2012 Skoda Yeti 1.8 CDAB

[Зображення: 4ddc98485f39.jpg]
В нумерологію не бавлюся, просто зловив моментМир
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1