Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Росхід масла
Автор Повідомлення
shurken Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 462
Приєднався: Mar 2009
Киев
Roomster Scout 1.6 BTS 2009
Повідомлення: #31
29-09-2017 19:02 RE: Росхід масла

(29-09-2017 18:06)Сергей77 :  А кто-то может сказать почему у меня на AKL до установки ГБО расход масла был 0,5л от замены до замены (8-9т.км), а после установки ГБО (пробег на тот момент был 170000км) стал жрать где-то 1л. на 3,5-4т.км. Пробег 90% город.
Эту загадку никто не может объяснить. Есть подозрение, что бензин смывает масло, а на газе оно подгорает в цилиндре. Малозольное масло желательно под газ. Еще не исключен вариант, что кушается масло на обоих топливах одинаково, но на бензине масло набирает в себя золы и добавляет объема. На холодную и бензинчик нормально в масло сливается, что тоже дает объем.
Шукати всі повідомлення учасника
Slavik Немає
Писатель
***

Повідомлень: 549
Приєднався: Sep 2005
Дніпро
AKL, 2002
Повідомлення: #32
29-09-2017 19:39 RE: Росхід масла

(29-09-2017 18:06)Сергей77 :  А кто-то может сказать почему у меня на AKL до установки ГБО расход масла был 0,5л от замены до замены (8-9т.км), а после установки ГБО (пробег на тот момент был 170000км) стал жрать где-то 1л. на 3,5-4т.км. Пробег 90% город.
Hello!газ - сухе паливо
Шукати всі повідомлення учасника
Сергей77 Немає
Ученик
*

Повідомлень: 33
Приєднався: Jul 2015
Покровск, Донецкая область
Octavia Tour 2006, 1.6 AKL
Повідомлення: #33
29-09-2017 20:20 RE: Росхід масла

Да, был бы бензин подешевле можно было бы ради эксперимента переключится на бензин и покататься тысяч 5 и посмотреть вернется старый расход масла или нет.
Шукати всі повідомлення учасника
Окс Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 61
Приєднався: Aug 2016

Повідомлення: #34
29-09-2017 23:44 RE: Росхід масла

Розкоксовку ЛАВРом попробуйте зробити
Шукати всі повідомлення учасника
Yevghen Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 58
Приєднався: Aug 2017
м. Кам'янське
Tour 2002 1,6 AKL DUU
Повідомлення: #35
30-09-2017 12:58 RE: Росхід масла

(29-09-2017 23:44)Окс :  Розкоксовку ЛАВРом попробуйте зробити

Че это за ЛАВР такой?
Я вот вчера Ликви Молли раскоксовку купил. 200 км перед заменой масла нужно покататься. Особо не верю, что поможет, но и не попробовать не могу. Хотя 300 грн - тоже кусается )
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
shurken Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 462
Приєднався: Mar 2009
Киев
Roomster Scout 1.6 BTS 2009
Повідомлення: #36
30-09-2017 16:00 RE: Росхід масла

(30-09-2017 12:58)Yevghen :  
(29-09-2017 23:44)Окс :  Розкоксовку ЛАВРом попробуйте зробити

Че это за ЛАВР такой?
Я вот вчера Ликви Молли раскоксовку купил. 200 км перед заменой масла нужно покататься. Особо не верю, что поможет, но и не попробовать не могу. Хотя 300 грн - тоже кусается )

Мягкая промывка, ничего не может раскоксовать. Проникающие свойства старого масла, никакие.
Шукати всі повідомлення учасника
OSA65 Немає
Амбиент
*****

Повідомлень: 1 912
Приєднався: Dec 2006

Octavia Tour 1U2 AKL
Повідомлення: #37
30-09-2017 16:48 RE: Росхід масла

(30-09-2017 12:58)Yevghen :  Че это за ЛАВР такой?

А Вы погуглите.

Если есть желание, то у меня один комплект остался.

Советом называется то, что мы просим, когда уже знаем ответ, но хотели бы его не знать.
Шукати всі повідомлення учасника
Лесничий Немає
сам такой
*****

Повідомлень: 2 887
Приєднався: Mar 2016

Октавия AKL 2006
Повідомлення: #38
01-10-2017 01:36 RE: Росхід масла

http://bmwservice.livejournal.com/38285.html
Cмотрим на состав промывок, делаем выводы или пользуемся уже готовыми в конце статьи.

Ни один человек, который уважает себя, никогда не позволит толпе решать за себя, что ему можно смотреть и читать, а что нельзя....Ни одна власть, которая себя уважает, не позволит толпе решать, чему работать, а чему нет. #ValiseTerminalMaldives
(Востаннє це повідомлення було змінене: 02-10-2017 01:14 Лесничий.)
Шукати всі повідомлення учасника
Vitaly_N Немає
татаро-монголофоб
*****

Повідомлень: 13 624
Приєднався: Oct 2008
Харьков, Павлово поле
А5 1,6 MPI+ESP
Повідомлення: #39
01-10-2017 08:42 RE: Росхід масла

(01-10-2017 01:36)Лесничий :  Cмотрим на состав промывок, делаем выводы или пользуемся уже готовыми в конце статьи.

бэмэвэ сервис пишет много и разное... статьи все заказные, для продажи Курить
советую пользоваться их рекомендациями осторожно и с умом Wink

Всю жизнь что-то портишь. В молодости девок, в старости воздух.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
VVNNVV Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 87
Приєднався: Sep 2015
Запоріжжя
Skoda Octavia Tour 2006, 1,6 AKL
Повідомлення: #40
05-04-2020 23:02 RE: Росхід масла

Перший посил: я ВПЕРШЕ і практично ОСОБИСТО зробив капітальний ремонт двигуна, 1.6 АКЛ при вживанні масла 5W-40 5л. на 10 000 км. при пробігу авто 180 000 (думаю що сотка була скручена, брав 10-річну з рук). Моя особиста думка як угробили мій двигун до мене і чого він почав брати масло: дешеве масло, міняли дуже не часто, перегріли двигун - не працював великий вентилятор, який виконує задачу по охолодженню ДВЗ на 60%, забили систему охолодження двигуна засобом для припинення течі антифризу, замість того щоб поміняти фланець з датчиком температури охолоджуючої рідини , який стоїть на ГБЦ. Це основне.
Другий посил: так само як і всі спочатку перечитав Інтернет щодо розкоксовки. Дуже кортіло це зробити малими фінансовими затратами, але не знайшов колег, яким би це допомогло.
Третій посил: виходячи із двох перших заяв, прийшов до висновку про необхідність зняття голови (ГБЦ), бо робити всліпу якісь висновки при жорі масла, це як із пушки по горобцям.
Тепер все по-порядку. Цілковита правда, що капітальний ремонт двигуна типу 1,6 АКЛ (восьмиклапанник) сьогодні буде вартувати близько 1000 зелених - запчастини + робота. Оскільки всієї суми не було, проте є гараж з ямою і руки з правильного місця (очі бояться, а руки роблять) почав розбирати двигун сам. В Інтернеті є мануали, я крім того купив книжку "SKODA OCTAVIA TOUR. Експлуатація, обслуживание, ремонт" ООО "Мир Автокниг" 2011г. де пошагово викладений розбір мого двигуна, а мати мануал під руками це дуже корисно, особливо перший раз. Великих труднощів розбір не викликав, але всі необхідні ключі треба мати. Також дивився ролики на YouTube. І ось коли зняв голову, стало все зрозуміло:
- по - перше, ГБЦ під капітальний ремонт - заміна сідел клапанів (до цього знав що їх притирають, але не знав що їх міняють шляхом випресовки), самих клапанів, сальників клапанів, направляючих клапанів. Розподільчий вал, гідрокомпенсатори - залишилися мої. В гаражі такий ремонт голови виконати неможливо, тому робили на фірмі. У самій ГБЦ була невелика тріщина, то варили аргоном і шліфували саму голову. На такому пробігу ГБЦ не повинна була б мати такі пошкодження, тому роблю висновок що голову ремонтували до мене самим дешевим методом і кривими руками;
- по - друге, сальники, пластмасові запчастини та інший розхідний матеріал будьте готові замінити, якщо буде така необхідність. А враховуючи, що жор масла починається з великого пробігу, та така необхідність, повірте мені на слові, буде. Заміри геометрії циліндрів внутрішньоміром показали, що розточка не потрібна. Така ж ситуація і з поршнями. По ЦПГ замінив кільця і шатунні вкладиші;
- по - третє, замінив прокладки ГБЦ, клапанної кришки, сальник розподільчого валу і болти ГБЦ. Міняти прокладки і сальник РВ обов’язково, дуже обережно і ретельно їх ставити - бо якщо не виконаєте вимоги фірми виробника, то буде бігти масло. Болти ГБЦ міняти обов’язково і затягувати їх необхідним зусиллям. Хотів зекономити і ставив старі болти, і один з 10 обломився в блоціЯ удивлен Викручував свердлом лівого кручення (таке є в практиці). Викрутився легко, оскільки під натягом знаходиться головка болта, а вона зірвана;
- в четверте, при такій ситуації ремонт машини відбувається тоді коли є гроші і плюсова температура в гаражі. На запчастини, а їх було необхідно чимало, і ремонт ГБЦ пішло 15 000 грн. Запчастини брав не оригінал, але хороший аналог. А різниця між 1 тис. зелених і вказаною сумою це вартість роботи, яка залишилася в моїй кишені.
Внаслідок цього: двигун за 2000 км не взяв масла ні грама - знаходиться на верхній мітці щупу. На 2000 км поміняв масло та масляний фільтр. Течі масла не має ніде, а до цього із під клапанної кришки воно бігло добряче. Із приблуд купив два динамометричні ключі: великий на 28-210 Hm і малий на 2-28 Hm, кліщі для зняття та установки поршневих кілець, зірочка райб на 10 мм (для закручування/викручування болтів ГБЦ), обжимка для установки поршнів з кільцями в циліндр і декілька головок. Ремонт проходив десь на протязі місяця. При цьому познаходив іще деякі "бока" від старого господаря. Як на мою думку, на сьогодні можливість відремонтувати двигун самому є, якщо це не стосується серйозного ремонту ГБЦ та розточки блоку. В розкоксовку я не вірю.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Великий росхід Фабія 1.2 Ha3aP 49 7 378 29-06-2019 09:05
Останнє: SwanNazar

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1