Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Предпочитаемый производитель зеркалки
Голосування завершено.
Nikon 42.86% 12 42.86%
Canon 57.14% 16 57.14%
Всього 28 голосів 100%
* Ви голосували за це. [Показати результати]

Тема закрита 
Выбор зеркалки
Автор Повідомлення
juristkostya Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 087
Приєднався: May 2012
Харьков
Повідомлення: #81
25-12-2017 10:11 RE: Выбор зеркалки

Типичное стариковское брюзжание.

Реальная съёмка показывает, что нынешние 24 мпи во всех смыслах лучше, чем 10 мпи в моделях 2007года

С уважением,
Константин https://pentaxphotogallery.com/artist-ga...d=20167028
Шукати всі повідомлення учасника
Ozzy Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 085
Приєднався: Jan 2017
Краматорск
Skoda Karoq 1.4TSi + 8АТ
Повідомлення: #82
25-12-2017 10:13 RE: Выбор зеркалки

Сегодня проедусь с женой по магазинам. Пощупаем чтопочем )
Шукати всі повідомлення учасника
juristkostya Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 087
Приєднався: May 2012
Харьков
Повідомлення: #83
25-12-2017 10:35 RE: Выбор зеркалки

Правильно. Тактильная "приятность" очень важна.

С уважением,
Константин https://pentaxphotogallery.com/artist-ga...d=20167028
Шукати всі повідомлення учасника
avtostat Немає
Стрелок
*****

Повідомлень: 1 655
Приєднався: Oct 2012
Чернівці
FABIA 1.4 MPI хэтчбек
Повідомлення: #84
25-12-2017 13:57 RE: Выбор зеркалки

Реальная съёмка показывает, что профи фотографы в упор не видят ваш микро 3\4 и снимают зеркалками с Эль стёклами. В отличии от "стариковского брюзжания" ваш детский лепет про капец какую "крутую" беззеркальную систему разбивается об один простой факт - ПРОФИ ЭТОЙ ХЕРНЁЙ НЕ ПОЛЬЗУЮТСЯ. И на то есть огромное множество причин.
Не рассказывайте сказки, а обратите внимание на факты. А что касается 24 Мп против старых 10 Мп, то качество во многом также зависит от новых процессоров, которыми оборудованы зеркалки нового поколения, и это правильно.
Тема о ЗЕРКАЛКАХ, но ваш холивар про 4\3 тут и близко не стоит.

"Между огнём и светом, я выбираю свет"


[Зображення: 54af91c65ef8b.gif]
[Зображення: bazaauto.gif]]
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-12-2017 14:07 avtostat.)
Шукати всі повідомлення учасника
juristkostya Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 087
Приєднався: May 2012
Харьков
Повідомлення: #85
25-12-2017 14:10 RE: Выбор зеркалки

У профи другие условия работы, другие задачи, и бюджет в разы больше.
Захотите поехать в Ирак поснимать для АссошиэйтедПресс - вот тогда возьмём пример с профи.
А в данном случае ориентироваться на профи - только себе во вред.

И это не холивар, а сугубо рациональный подход.

С уважением,
Константин https://pentaxphotogallery.com/artist-ga...d=20167028
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-12-2017 14:10 juristkostya.)
Шукати всі повідомлення учасника
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #86
25-12-2017 15:19 RE: Выбор зеркалки

В тому то і проблема, що не всі профі знімають в студії, з студійним світлом, з моделями чи клієнтами, які терпеливо витримують знущання фотографа. Є випадки коли потрібно зловити «ту мить» а для цього потрібна дорога техніка (див не буває).
ПС. Я згадав про пікселі тому що згадав: в нових камерах 16 це позавчорашній день а 21 в дочки на телефоні — тому це не показник. Але зеркальні системи не витримають «клацання» одежі кожен день по стоп`ятсот кадрів. Псевдо зеркалка це псевдо фотоапарати — там обрізано все по самі яйко але ціна космос. Тому вибір гібридної баззеркальноі камери очевидний, а Соні в цьому плані займає не останнє місце.

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
Шукати всі повідомлення учасника
avtostat Немає
Стрелок
*****

Повідомлень: 1 655
Приєднався: Oct 2012
Чернівці
FABIA 1.4 MPI хэтчбек
Повідомлення: #87
25-12-2017 16:11 RE: Выбор зеркалки

(25-12-2017 15:19)МаSтеР :  Але зеркальні системи не витримають «клацання» одежі кожен день по стоп`ятсот кадрів.
Не можу з Вами погодитися. Якраз зеркальна система і витримує оці самі "стоп'ятсот " клацань щоденно. І там продумана система заміни затвора за розумну ціну, чого не скажеш про електронну систему затвора будь якого іншого фотоапарата. Але знову повернемося до запиту автора теми про цільове призначення майбутньої камери - фоткати одяг для продажу (напевно для каталогу інтернет-крамниці). Для його потреб АБСОЛЮТНО достатньо смартфона та додатково поставленого освітлення, КРАПКА.
Купленої задешево самої звичайної початкової зеркалки з КІТовим об'єктивом для визначеної зйомкі буде достатньо "вище даху", хоч додаткове світло все одно буде потрібно зробити, аби уникнути тіней.
Особисто я взагалі не бачу проблеми з вирішенням цього питання. Інша справа, коли автор хоче купити "щось таке, сам не знаю яке, аби було на усі випадки життя". То тут потрібно розуміти, що нічого універсального та одночасно доброго та дешевого - не буває. Якщо підходити до поняття "універсальності", як зручності, то смартфон - саме то. Якщо потрібна "якість кадра" з технічної точки зору, а не художньої, то це дуже широке поняття, бо воно одразу ставить запитання - для якої цілі?
Наприклад, я мав (і зараз маю) різні фотоапарати, об'єктиви, з них декілька дзеркальних, котрими знімаю "репортажку" і там велике значення відіграє швидкість автофокуса, розмір матриці для подальшого кадрування, наявність стороннього спалаха. Окрім того є купа різних додаткових пристроїв, типу штативів, софтбоксів, отражателів, тощо...
Я використовую це усе ТІЛЬКИ для вирішення завдань моєї комерційної зйомкі. Усе решта я знімаю смартфоном з непоганою камерою, котрий у мене завжди в кишені. Фотоаппарат - це передусім ІНСТРУМЕНТ, а не фетіш, і ставитися до нього потрібно як до інструменту і не купляти такий інструмент, котрим жодного разу в житті не скористаєшся, якщо тільки ти не колекціонер-фетишист ))).

"Между огнём и светом, я выбираю свет"


[Зображення: 54af91c65ef8b.gif]
[Зображення: bazaauto.gif]]
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-12-2017 16:13 avtostat.)
Шукати всі повідомлення учасника
Ozzy Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 085
Приєднався: Jan 2017
Краматорск
Skoda Karoq 1.4TSi + 8АТ
Повідомлення: #88
25-12-2017 17:14 RE: Выбор зеркалки

Смотрели беззеркалку кэнон еос какую-то за 10 тыс и зеркалку кэнон 1300д и 700д кажется. Также Никон 3300 и 3400. Жене в руках больше понравилась зеркала. Удобнее держать и фоткать. Кэнон неудобный.


Пока склоняемся к комплектующих кэнон с обьективом 18-55 + портретник


При концепции по минимуму затраты по максимуму возможностей мне кажется кэнон с двумя обьективами, один из которых портретник, думается мне лучший вариант.


Жаль в городе не нашли системников панасоник жх-80
Но тот кенон в руке лежит очень неудобно.


Лично я уже был на 90% настроен на панасоник. Но вот Жене все равно зеркало удобнее. Фоткать будет она так что пока определяемая. Думаем может заказать оба аппарата и уже на месте решать какой оформлять


Вплоть до того что поехать с ноутом и на месте смотреть фотки однотипые


Стопятьсот кадров в день не будет. В среднем будет на уровне любителя
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-12-2017 18:04 Ozzy.)
Шукати всі повідомлення учасника
Deneshi Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 205
Приєднався: May 2007
Ровно
Были - Октавия ВТС, Йети 1.8ТСИ. Гранд Сценик 1.5ДСИ, 7мест
Повідомлення: #89
25-12-2017 18:20 RE: Выбор зеркалки

(25-12-2017 15:19)МаSтеР :  В тому то і проблема, що не всі профі знімають в студії, з студійним світлом, з моделями чи клієнтами, які терпеливо витримують знущання фотографа. Є випадки коли потрібно зловити «ту мить» а для цього потрібна дорога техніка (див не буває).
ПС. Я згадав про пікселі тому що згадав: в нових камерах 16 це позавчорашній день а 21 в дочки на телефоні — тому це не показник. Але зеркальні системи не витримають «клацання» одежі кожен день по стоп`ятсот кадрів. Псевдо зеркалка це псевдо фотоапарати — там обрізано все по самі яйко але ціна космос. Тому вибір гібридної баззеркальноі камери очевидний, а Соні в цьому плані займає не останнє місце.

Щоб зловити "ту мить" треба практикуватися в роботі з камерою. Звісно, на камери середнього/профі рівня більше шансів спіймати момент, тому що основні функції винесено на корпус.
Те що після вашого ПС Facepalm


(24-12-2017 22:21)МаSтеР :  D7000 не випускають, 6 якісних мегапікселів достатньо для 90% людей якщо не друкувати бігборди. Вас всіх просять дати пораду що купити за певні кошти а не писати десиртаціі на тему «фотоапарати: з чого все почалося і чим закінчиться».

"Ты видишь суслика? А он есть!")) Д7000 полно на ОЛХ, цены адекватные. Фотик с нормальным объективом (не обязательно супердорогим) уделает псевдо-беззеркалки вместе с дохрена мегапиксельными мобилками)). Каждый раз, взяв его в руки, будешь получать удовольствие от обладания качественной техникой.
Насчёт советов, я как раз написал конкретно модель и её плюсы.


(25-12-2017 17:14)Ozzy :  Смотрели беззеркалку кэнон еос какую-то за 10 тыс и зеркалку кэнон 1300д и 700д кажется. Также Никон 3300 и 3400. Жене в руках больше понравилась зеркала. Удобнее держать и фоткать. Кэнон неудобный.
Пока склоняемся к комплектующих кэнон с обьективом 18-55 + портретник
При концепции по минимуму затраты по максимуму возможностей мне кажется кэнон с двумя обьективами, один из которых портретник, думается мне лучший вариант.

Ничо не понял! Так Кэнон неудобный или понравился? Или понравился какой-то из Никонов?
По ссылке что я давал можно сравнить, например, 3300 и 3400 или просто почитать о них. Там вроде доступно написано.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-12-2017 18:40 Deneshi.)
Шукати всі повідомлення учасника
vikkin Немає
Ученик
*

Повідомлень: 11
Приєднався: Feb 2016

Повідомлення: #90
25-12-2017 18:51 RE: Выбор зеркалки

Фотографировать детскую одежду можно по-разному: просто разложив на плоском столе, на модели, на манекене.

Все варианты, где присутствует объем (т.е кроме стола), связаны с проблемой глубины резкости. Как правило, требуется чтобы все детали были резкими, без размытостей. Чем больше фокусное используемого объектива, тем труднее большую глубину обеспечить. Закручивание диафрагмы увеличивая ГРИП, уменьшает разрешение, что плохо. Поэтому полнокадровые и даже кропнутые зеркалки часто менее удобны, чем тот же хороший смартфон, у которого маленькая матрица, маленькое фокусное расстояние и огромная ГРИП.

Мне на работе много приходится снимать предметку, в том числе спортивную одежду. Использую и зеркалку и смартфон. И скажу, что смартфон обычно дает лучшие результаты для объемных снимков. Зеркалка в таких случаях просто не вытягивает глубину резкости.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Муки выбора зеркалки vovez 107 20 179 06-09-2013 20:37
Останнє: avtostat
  как узнать кол-во кадров зеркалки? (Canon 60D) denekvas 10 13 843 06-09-2013 20:17
Останнє: Marcovich

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1