Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Любителі пошуку металодетектором, копачі
Автор Повідомлення
Salim Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 187
Приєднався: Mar 2017
Ірпінь
Octavia A7 2.0 TDI
Повідомлення: #31
26-02-2018 19:19 RE: Любителі пошуку металодетектором, копачі

То яка у вас модель МД?
Кожна жаба своє болото хвалить) я ж кажу знаю людей які так само хвалять етрак як ви хвалите свій. Особисто я спробував - мені сподобалось. І свій вибір зробив фактично через рік вивчення переваг/недоліків різних МД.
Ходив з товаришом по ріллі, в нього аська + торнадо, якихось переваг не помітив. По глибині однаково, хоча в нього котушка трохи більша. По полю де відносно чисто ішли з рахунком 1:1. На мусорці я його зробив, при тому шо я копаю недавно, а він давно. Так аська легша, але я тим пожертвував. Руки в мене не слабі, етраком махати не проблема) На штик копав мілкі цілі без проблем. Були цілі крупніші на півметра.
А що був у вас за прилад я не знаю, скоріш за все ви просто в ньому не розібралися і не розкрили весь потенціал. Є література відповідна - я навів вище. До речі однієї інструкції і писанини на форумах недостатньо. Ота книжка - то саме головне. Для роботи з кожним МД потрібна своя методика. І те що ви звикли засосовувати при роботі з іншими МД етраку не підійде.
Особисто для себе розкрив потенціал за 5 виходів. Приїхав на вибите місце (спеціально щоб потренуватися), яма на ямі - перший сигнал гудзик РІА в ідеалі з гренадою, на глибині гарного штика, далі царизм і ще пару знахідок. Якихось аргументів які б вказували на неправильний вибір не помітив.
Функцій переплутаних також не помітив, так в мене рус і взагалі перший раз від вас про таке почув.
Частоти ви чим міряли що кажите шо там 2?
Шукати всі повідомлення учасника
alpinist Немає
Классик
****

Повідомлень: 937
Приєднався: Jul 2005
Карпати
Дві нескінченості
Повідомлення: #32
26-02-2018 19:20 RE: Любителі пошуку металодетектором, копачі

Кайф - це коли накопаєте з сотню баклажанів...Неперестиглих... І сидиш посередині...
Так було на Кавказі- знайшли мінометну батарею німців. Витанула з-під льоду... Певно накрило лавиною. Тоді вперше покуштував німецьку чоколяду і тушонку 43-річну. Для дезінфекції і на всяк випадок бахнули по соточці спирту сучасного. Було це в далекому 1982 році

Знаний Дідуган
Шукати всі повідомлення учасника
Salim Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 187
Приєднався: Mar 2017
Ірпінь
Octavia A7 2.0 TDI
Повідомлення: #33
26-02-2018 20:12 RE: Любителі пошуку металодетектором, копачі

Одна з цікавих знахідок з минулого копу. В лісі під Києвом. Добро було зверху накрите дошками і присипане листям. Закрили все назад, чіпати не стали. Мабуть хтось готував собі запасний аеродром Mr. Green


Файл(и) Мініатюри
       
Шукати всі повідомлення учасника
c2h5oh Немає
AVP
***

Повідомлень: 567
Приєднався: May 2012
KieV
Skoda Super B 1.8 Н2О
Повідомлення: #34
26-02-2018 20:29 RE: Любителі пошуку металодетектором, копачі

Так а видео когда будет, а то обсуждаете. А самое интересное не показываете.
Шукати всі повідомлення учасника
Андрейка Немає
Археолог
****

Повідомлень: 762
Приєднався: Aug 2009
Бровары
Octavia А5+ГБО Navigator 360 AIR+Mercury 9.9
Skype IDa_ndreik_a
Повідомлення: #35
26-02-2018 20:49 RE: Любителі пошуку металодетектором, копачі

А мы как-то солдатика у людей в огороде нашли. А при нем кошелек с богатствами, газета сложенная для самокруток, которая отлично сохранилась и еще что-то уже точно не помню.


Файл(и) Мініатюри
   
(Востаннє це повідомлення було змінене: 26-02-2018 20:49 Андрейка.)
Шукати всі повідомлення учасника
Salim Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 187
Приєднався: Mar 2017
Ірпінь
Octavia A7 2.0 TDI
Повідомлення: #36
26-02-2018 21:34 RE: Любителі пошуку металодетектором, копачі

(26-02-2018 20:29)c2h5oh :  Так а видео когда будет, а то обсуждаете. А самое интересное не показываете.

Тут або копати або в носі ковирятися (відео знімати)

Ось ще фотки з одного виходу на город:
2 царські зверху зліва, совєти, гудзик артилеристів російської імператорської армії 1907-1917р, залізнична пломба "Здолбунів склад" 1914р., коліща від австрійської гасової лампи Wein brunner gebruder, патрон Маузер 1939р - муляж, куля вставлена в гільзу.


Файл(и) Мініатюри
               
(Востаннє це повідомлення було змінене: 26-02-2018 21:36 Salim.)
Шукати всі повідомлення учасника
alpinist Немає
Классик
****

Повідомлень: 937
Приєднався: Jul 2005
Карпати
Дві нескінченості
Повідомлення: #37
26-02-2018 21:50 RE: Любителі пошуку металодетектором, копачі

Один... З багатьох....
[Зображення: IMG_6c12549e4bacb54a9c6c628694dbdc55_V_800.jpg][Зображення: i.gif]

Знаний Дідуган
(Востаннє це повідомлення було змінене: 26-02-2018 21:54 alpinist.)
Шукати всі повідомлення учасника
AlexMotel Немає
Асертивний самогонщик
*****

Повідомлень: 4 112
Приєднався: Aug 2009
Полтава-Motel
AUQ+EHA=vRS combi
Повідомлення: #38
26-02-2018 21:54 RE: Любителі пошуку металодетектором, копачі

(26-02-2018 20:49)Андрейка :  А мы как-то солдатика у людей в огороде нашли. А при нем кошелек с богатствами, газета сложенная для самокруток, которая отлично сохранилась и еще что-то уже точно не помню.

На моем огороде каждый год по 2-3 минометных немецких снаряда вылазило на верх,трактористы уже боялись пахать, после очередной порции вызвал милицию, 6 шт вряд лежали,на третий день приехали мчс выкопали 162 таких болванок,глубина около метра + 4 немецкие каски, все увезли ,потом звонил спрашивал рвонуло? говорили шо на полигоне подрывали.взрыв был.
в прошлом году еще одна вылезла,так и лежит в тенёчке ...властям до этого дела уже нету,говорят закинь в речкуЯ удивлен

Асерт́ивність — здатність оптимально реагувати на критику та вміння рішуче говорити собі та іншим «ні», якщо цього вимагають обставини.
Шукати всі повідомлення учасника
Salim Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 187
Приєднався: Mar 2017
Ірпінь
Octavia A7 2.0 TDI
Повідомлення: #39
26-02-2018 21:56 RE: Любителі пошуку металодетектором, копачі

А каски немецие зря отдали...если в норм состоянии то одна - 100 баксов)
Шукати всі повідомлення учасника
mariarty04 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 54
Приєднався: Dec 2010
Станіслав
Skoda Octavia 1.8t ARX 4x4
Повідомлення: #40
26-02-2018 22:38 RE: Любителі пошуку металодетектором, копачі

чи законно ходити з металошукачем?
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1