Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Любителі пошуку металодетектором, копачі
Автор Повідомлення
Salim Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 187
Приєднався: Mar 2017
Ірпінь
Octavia A7 2.0 TDI
Повідомлення: #51
28-02-2018 11:16 RE: Любителі пошуку металодетектором, копачі

Валер'ян, скажіть який у вас прилад?


На пляжах ресурси з року в рік поповнюються, так як люди постійно відпочивають і постійно щось гублять. Так - шмурдяка багато. І копач має вирішити що для нього в пріорітеті з розрахунку час/сили. Ходити на "всіх металах" і копати все підряд чи виставити відповідні маски, швидко пробігтися і підібрати кілька корисних цілей.

Приходячи на нове місце я роблю розвідку в режимі "всі метали", а потім виходячи з наявного шмурдяка приймаю рішення яку маску мені використовувати. Я з етраком все підряд не копаю - спершу дивлюся на провідність, потім на індуктивність. Корисні цілі лежать в межах певних значень провідності/індуктивності. І ці значення бажано знати/памятати.

Провідність може бути стабільною, а може скакати - висновок про ціль зробити важко. А от індуктивність якшо скаче то 90% ціль шмурдяк. Ну і по сукупності параметрів провідність/індуктивність я визначаю приблизні характеристики і розміри обєкта.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 28-02-2018 11:39 Salim.)
Шукати всі повідомлення учасника
Валер"ян Немає
Ученик
*

Повідомлень: 6
Приєднався: Jan 2017
Миколаїв
фабия 1,4
Повідомлення: #52
28-02-2018 12:39 RE: Любителі пошуку металодетектором, копачі

(28-02-2018 11:16)Salim :  Валер'ян, скажіть який у вас прилад?


На пляжах ресурси з року в рік поповнюються, так як люди постійно відпочивають і постійно щось гублять. Так - шмурдяка багато. І копач має вирішити що для нього в пріорітеті з розрахунку час/сили. Ходити на "всіх металах" і копати все підряд чи виставити відповідні маски, швидко пробігтися і підібрати кілька корисних цілей.

Приходячи на нове місце я роблю розвідку в режимі "всі метали", а потім виходячи з наявного шмурдяка приймаю рішення яку маску мені використовувати. Я з етраком все підряд не копаю - спершу дивлюся на провідність, потім на індуктивність. Корисні цілі лежать в межах певних значень провідності/індуктивності. І ці значення бажано знати/памятати.

Провідність може бути стабільною, а може скакати - висновок про ціль зробити важко. А от індуктивність якшо скаче то 90% ціль шмурдяк. Ну і по сукупності параметрів провідність/індуктивність я визначаю приблизні характеристики і розміри обєкта.
Мой прибор очень не популярен в Украине из-за того,что очень сложный в настройках.
По пляжам:ресурс с каждым годом убавляется,и пляж пляжу рознь.Возьмем Коблево,мы его называем однодневка,ездит в основном молодежь и из ценного максимум тоненькое колечко и такая же цепочка,Очаков-ездят семейные с детьми и кольца с цепями уже имеют вес,неплохо было когда Куяльник начал пересыхать,возле санатория золото килограммами находили,я клоню к тому,что его выбили уже,да есть и сейчас теряют,но народ уже не тот,нет моды на цепи в 100гр и кольца в 30гр да и очень бедные стали.Да и желающих найти сейчас больше чем желающих потерять.Mr. Green
Шукати всі повідомлення учасника
Salim Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 187
Приєднався: Mar 2017
Ірпінь
Octavia A7 2.0 TDI
Повідомлення: #53
28-02-2018 13:10 RE: Любителі пошуку металодетектором, копачі

Спробував би вгадати...прилади знаю майже всі +- характеристики. Скоріш за все у вас Whites, можливо аналог...
А багаточастотні катушки є і у нас - там 2-3 частоти з ручним перемиканням. Але по відгукам одночастотні кращі.
Шукати всі повідомлення учасника
Валер"ян Немає
Ученик
*

Повідомлень: 6
Приєднався: Jan 2017
Миколаїв
фабия 1,4
Повідомлення: #54
28-02-2018 13:10 RE: Любителі пошуку металодетектором, копачі

(28-02-2018 11:16)Salim :  Валер'ян, скажіть який у вас прилад?


Я з етраком все підряд не копаю - спершу дивлюся на провідність, потім на індуктивність. Корисні цілі лежать в межах певних значень провідності/індуктивності. І ці значення бажано знати/памятати.

Провідність може бути стабільною, а може скакати - висновок про ціль зробити важко. А от індуктивність якшо скаче то 90% ціль шмурдяк. Ну і по сукупності параметрів провідність/індуктивність я визначаю приблизні характеристики і розміри обєкта.

Учить его вам еще и учить,за 5 выходов и первый прибор вы его никак не поймете.Годы практики нужны.Вот видео,чем глубже тем и сигнал хуже с показаниями https://www.youtube.com/watch?v=hK0-xEe3ET4&t=215s ,а ходить и копать устойчивые сигналы,так значит у вас еще не выбито еще,там работы и работы.Плюс Е-Трак это цифровой прибор,стоит проц и фильтра цифровые,дискрим у него работает до 30 см всего,на экране есть шкала глубиномера и она до 30см .
Шукати всі повідомлення учасника
Salim Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 187
Приєднався: Mar 2017
Ірпінь
Octavia A7 2.0 TDI
Повідомлення: #55
28-02-2018 14:03 RE: Любителі пошуку металодетектором, копачі

Я просто поділився своїми враженнями... Не знаю чим вам не подобається етрак, кожному своє...Мені 5 виходів (на городи) було досить щоб його освоїть. Чи освоїв я його чи ні варто оцінювати по моїм результатам і відгукам. Звичайно що з роками буде досвід, але основи вже закладені.
А судячи з того як ви про нього розповідаєте, то самі не зовсім розібралися...


А те що у вас аналог я вгадав точно...нічого поганого сказати не хочу. Є любителі аналогів - кожному своє.


Ще хотів би попросити вас глянути ту книжку по етраку і сказати свої відгуки. Бо я в своїй практиці керуюся саме нею. Можливо і для себе щось нове візьмете.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 28-02-2018 14:57 Salim.)
Шукати всі повідомлення учасника
Валер"ян Немає
Ученик
*

Повідомлень: 6
Приєднався: Jan 2017
Миколаїв
фабия 1,4
Повідомлення: #56
28-02-2018 18:19 RE: Любителі пошуку металодетектором, копачі

(28-02-2018 13:10)Salim :  Спробував би вгадати...прилади знаю майже всі +- характеристики. Скоріш за все у вас Whites, можливо аналог...
А багаточастотні катушки є і у нас - там 2-3 частоти з ручним перемиканням. Але по відгукам одночастотні кращі.

Вайтс Спектра в3ай у меня,очень сложная машинка и здесь ее не любят,в нем крутится все,и потому любят простые приборы.Прибор цифровой,но можно из него и аналог сделать.На сильной минерализации одночастотник слабенький,потому и хожу с трехчастотником. Даже на заводских прогах он уже глубже Е-Трака,в спектры глубиномер забит 34см против 30 см у Трака.И дискрим работает на всю глубину,в черняк не сносит,как у трака. Спектра дает более лучшую информацию о цели чем трак.Достаточно посмотреть меню Спектры и Трака,так Трак выглядит детской машинкой,нечего там крутить,все в автомате,а это хорошо только в начале освоения прибора,когда выбито то его стает мало.Но я Спектру не советую брать начинающему,очень сложная,в меню 500 опций всяких.И никто не поможет ее вам настроить,все кто с ней разобрался сидят втихаря и смеются с того же трака или деуса.Это единственный прибор,который в моем дубовом грунте еще находит,тот же ЖПиХ за 5 зелени поная ерунда. Я ее только на добивку беру,под известное место.Для больших площадей (поле) пользуюсь ХР Джимакс с большим лаптем,легкий прибор и быстрый отклик,мелочь не берет,для поля самое то,если на поле 200га лежит всего три монеты спектрой с ее весом 2,1кг год нужно ходить,а с легким Джимаксом и быстрее и легче .
Шукати всі повідомлення учасника
Salim Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 187
Приєднався: Mar 2017
Ірпінь
Octavia A7 2.0 TDI
Повідомлення: #57
28-02-2018 18:57 RE: Любителі пошуку металодетектором, копачі

Тут згоден...прилади у вас непогані, але і ціна відповідна...

Поки що похожу з етраком. Є з ким порівнювати налаштування і консультуватися (знайомі більше 5 років з ним відходили).
А на вибитих місцях і на мусорці маю непогані результати в порівнянні з простими приладами.
Приїхав з дядьком на хату - яма на ямі...я викопав кілька корисних цілей, дядько з аською тільки шмурдяка накопав і бігав там само переді мною чи пропустив чи не засік...
8 років ходить з аською і не міняє...я його давно знаю бо мій сусід, знахідки в нього були супер і він по своїх місцях ходить по 5 разів і знову щось знаходить.
Ще один колега який зараз з СТХ3030 має намір знову повернутися до етрака, в нього їх теж був не один і завжди повертався до етрак. Хоча я трохи не розумію логіки постійної зміни приладів...пошук ідеалу?) так його немає...

Ще питання як і чим міряли частоти етрака? Я при можливості хочу сам поміряти, на роботі буває доступ до обладнання.
Шукати всі повідомлення учасника
Владимир_ Немає
Воффка
*****

Повідомлень: 2 608
Приєднався: Jun 2013
АТ
Octavia А5 FL 2,0 TDI-CR DSG-6
Повідомлення: #58
01-03-2018 10:33 RE: Любителі пошуку металодетектором, копачі

А є якісь рекомендації щодо пристрою для починаючого невибагливого копача ? Ну так щоб ціна/якість, якийсь недорогий середнячок так сказать. Embarassed
Шукати всі повідомлення учасника
ser111 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 255
Приєднався: Apr 2014
Львів
Skoda Octavia A5 FL Combi 1.6 TDI, Honda CR-V 2.2D
Повідомлення: #59
01-03-2018 10:39 RE: Любителі пошуку металодетектором, копачі

250 аська + DD катушка
Шукати всі повідомлення учасника
Владимир_ Немає
Воффка
*****

Повідомлень: 2 608
Приєднався: Jun 2013
АТ
Octavia А5 FL 2,0 TDI-CR DSG-6
Повідомлення: #60
01-03-2018 13:43 RE: Любителі пошуку металодетектором, копачі

(01-03-2018 10:39)ser111 :  250 аська + DD катушка

Куда Ви мене послАли ?Mr. Green
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1