Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
сказочный.... (с)
Автор Повідомлення
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #41
13-04-2018 14:51 RE: Военкомат

ПопкорнПопкорнMr. Green

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Max_On_Skoda Немає
Президент Клуба
*****

Повідомлень: 2 208
Приєднався: Jul 2005
Киев
Octavia Allroad quattro 2.7 bi-turbo, Octavia 1U 4x4 1.8Т (жена)
Повідомлення: #42
13-04-2018 14:52 RE: Военкомат

(13-04-2018 14:51)Lady :  ПопкорнПопкорнMr. Green

Не, не стоит оно того Упал и качаюсь

Ни один труд не являеться бесполезным. Сизиф например развивал мускулатуру
+380685388222
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #43
13-04-2018 14:55 RE: Военкомат

(13-04-2018 14:52)Max_On_Skoda :  
(13-04-2018 14:51)Lady :  ПопкорнПопкорнMr. Green

Не, не стоит оно того Упал и качаюсь
Rolling Eyes
ты очень толлерантный... прям как наш президентMr. Green

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Andre_1999 Немає
Banned

Повідомлень: 2 113
Приєднався: Sep 2010

Повідомлення: #44
13-04-2018 14:57 RE: Военкомат

Максим, я тебе не прошу, я вимагаю: або наведи в цій гілці лад і повидавай бани всім, хто згідно ПРАВИЛ форуму порушив порядок на форумі. Оскільки адміністратор форуму не може цього зробити.
Або, якщо не здатний по тим чи іншим причинам це зробити, склади повноваження президента форуму і передай ці права іншим, хто вміє це робити.
Бо цей форум перетворюється на помийну яму і ти несеш за це відповідальність.
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #45
13-04-2018 15:04 RE: Военкомат

(13-04-2018 14:57)Andre_1999 :  Максим, я тебе не прошу, я вимагаю: або наведи в цій гілці лад і повидавай бани всім, хто згідно ПРАВИЛ форуму порушив порядок на форумі.

а если тебя зацепит??Mr. Green

п.с. присоединяюсь к вымаганням!!!!!!!!Макс!!! не будь тряпкой!!!!!!)))))))

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
(Востаннє це повідомлення було змінене: 13-04-2018 15:05 Lady.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
logger Немає
Шопопало
*****

Повідомлень: 1 701
Приєднався: Jan 2008

Oktavia Tour 1,6
Повідомлення: #46
13-04-2018 15:06 RE: Военкомат

Нє, я не прошу, я вимагаю щоб пану виписали бан, оскільки така кількість поважних клубнів не можуть помилятись у судженнях стосовно однієї особи Курить
Всі змовились, один лише свєточ є, який точно знає шо і як треба, а вся інша купа людей шо тут сидить - тупо змовники та узурпатори, що сидять у "помийній ямі". Єдиного не розумію, що ж тоді цей пан забув у такому поганому місці Курить

Мы ехали ехали и наконец приехали (с)
Шукати всі повідомлення учасника
Max_On_Skoda Немає
Президент Клуба
*****

Повідомлень: 2 208
Приєднався: Jul 2005
Киев
Octavia Allroad quattro 2.7 bi-turbo, Octavia 1U 4x4 1.8Т (жена)
Повідомлення: #47
13-04-2018 15:13 RE: Военкомат

Если бы Клуб следовал букве а не духу - его бы и не было Smile. Особенно в такое время как сейчас. И особенно в таких острых темах. Я свое мнение на основании прочитанного выше тоже сказал. Дальнейшее обсуждение считаю бессмысленной тратой времени. И оффтопом кста Smile.

Предлагаю всем остыть Smile

П.С. Учаснегов с запоребриковым ИП я просто посылал и банил. Тут я пытаюсь донести мысль что если люди на основании чего-то единогласно что-то говорят то может надо что-то в консерватории подправить? Hello!

Ни один труд не являеться бесполезным. Сизиф например развивал мускулатуру
+380685388222
(Востаннє це повідомлення було змінене: 13-04-2018 15:13 Max_On_Skoda.)
Шукати всі повідомлення учасника
1.6 Немає
зажратый сеньор
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 5 899
Приєднався: Jun 2007
Київ, Сирець
антрацитовий тур
Повідомлення: #48
13-04-2018 16:49 RE: Военкомат

(13-04-2018 15:13)Max_On_Skoda :  Предлагаю всем остыть Smile
як кажуть на ШКД - "бан ещё нужно заслужить" Mr. Green

Магия MyCode
Шукати всі повідомлення учасника
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #49
13-04-2018 18:10 RE: Военкомат

(06-04-2018 07:25)Andre_1999 :  Під час війни навіть діти воюватимуть і вбиватимуть, не переживайте.
Такі реалії військових конфліктів, де народ гонять на народ, щоб переділити сфери вплипу.

(06-04-2018 15:10)Andre_1999 :  До того, що війна - це бруд, брехня і все найгірше, в тому числі й 10-річні діти з автоматами
Тому закон-законом, переживати з цього приводу не слід, що б не було написано на папері.
У військовий час жити будемо так, щоб "або ти, або тебе".
Почитайте реальні спогади солдат про війну. Там мало патріотичної романтики. Лише бруд, вбивства, мародерство, згвалтування.
І ще одне: зараз у нас ситуація в армії така, що ми противника, який сунеться, можемо лише закидати трупами. Зараз вже не ті часи, щоб воювати списами і на шпагах. Зараз в реальному (не гібридному) конфлікті перемагають власники технічних засобів.
Давай (на ти тому, що як мінімум в два рази старший від тебе) спробую пояснити хибність твоїх думок, можливо не твоїх а навіяних батьками чи сусідами чи родичами по якійсь лінії.
Якщо хтось думає, що захищати Батьківщину мають всі тільки не я — це не патріотизм.
Якщо хтось надіється, що коли підуть на мою хату я стану горою і за мною всі — це ідіотизм.
Якщо подивитись на реалії нашої війни, то залишили всі багачі свої награбовані заводи і шахти, побудовані супер пупер вілли на вкрадені в народу кошти і вибули хто куди: в Крим, Київ чи Росію але не відстоювали свої маєтки чи бізнес. Тим паче їх діти і далеко не десятирічні. Діти і сім‘ї завчасно вивезені за кордон, як і значна кількість капіталу. Тому це трусіть і зрада.
Якщо хочеш писати про армію України то піди в військо мінімум на строкову службу а не пиши не зрозуміло чиї думки — не так все просто, як декому хочеться.
Ну і останнє. Не порівнюйте ніколи другу світову Німеччини з гітлером з вбитою економікою Росії і путіном. На сьогодні є мега об‘єкти цивільного призначення, при руйнуванні яких можуть бути втрати серед населенні в рази більші ніж від війни глобальної. Тіж самі дамби ГЕС, атомні станції чи навіть любі станції метро чи торгові центри. Цього всього не було при другій світові тай технології були не ті.
Тому в твоєму випадку краще мовчати і гордитись своєю трусістю з’явитись у військкомат, не говорячи про те щоб служити чи воювати і прикриватись ідіотськими аправданіямі.


І все ж прохання до адміністрації: перенести все, що не касається теми в теревеньки із відповідною назвою. Hello!

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 13-04-2018 18:12 Майстер.)
Шукати всі повідомлення учасника
Andre_1999 Немає
Banned

Повідомлень: 2 113
Приєднався: Sep 2010

Повідомлення: #50
13-04-2018 19:55 RE: Военкомат

Майстер, прочитав ваше повідомлення. Можете працювати замполітом в якомусь ПТУ на околиці, але на мене ваші книжкові цитати про патріотизм не подіяли. Приємно втішений вашою дитячою наївністю про черги у військкомати.
Якщо приводите мої цитати, тоді знайдіть ту, де я писав, що жодного разу не ухилявся від повісток, в т.ч.для уточнення даних.
Бачив в житті багато сміливих на словах, які на ділі найбільше сцялись. І вік вже давно не є ознакою розуму. Але продовжую думати, що дурість - це йти на танк з лопатою. Переконайте мене у протилежному.
Шукати всі повідомлення учасника


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1