Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Я паркуюсь, как идиот
Автор Повідомлення
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #2071
15-01-2020 10:10 RE: Я паркуюсь, как идиот

(14-01-2020 16:56)Artur_A5_BKD :  
(14-01-2020 16:33)SergM :  Мені? Тим що далеко не усюди вони є, а тим більш – відповідні та достатні.

Бо відкривають наприклад податкову (яи іншу установу), будують офіс чи будинок тощо, а паркінг типу на папері. Мало того – потім ще й знаки вішають "паркуватися заборонено", бо там пани стають (їм можна).
А должны быть под каждых входом в каждое здание? Станьте подальше и пройдитесь пешком. Полезно. Я так делаю. С площади Победы поднимаюсь на своих двоих на Театральную на работу.
Це Ви мені демонструєте рівень дискусії? – Коли замісь обговорення конкретної теми починає нав'язуватись власна точка зору, з якою і відбувається "спір"? – Я Вас розчарую: є як мінімум будівельні норми і кількість паркомісць повинна передбачатися. Ви на площі Перемоги де паркуєтеся?

А тепер ще раз по літерах: відкрили наприклад Податкову і з'явилися знаки "Зупинка заборонена" – ніби взагалі ніхто не буде туди приїзджати. – Не паркувальний майданчик зробили, не вулицю розширили, а знак повісили... Пройдіться пішки по Києву чи постійте під ОЦ – багато відвідувачів що тимчасово приїхали не можуть припаркуватися (а Київ, особливо центр, поступово забивається), та й для самих офісів парковок недостатньо (а навіщо морочитись забудовнику та власнику що отримує прибуток, якщо проблему можна перекласти на усе місто – і з парковками, і з дорогами, і з організацією руху).

Під великим магазином теж неповинно бути парковки? Хоча б елементарної? Чи теж краще знак "Зупинка заборонена" повісити?

Ну і ще цікаво коли не можуть припаркуватися "місцеві" – внаслідок того, що усе вимушено займають ті, кому більше немає де на підступах припаркуватися.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Artur_A5_BKD Немає
Классик
****

Повідомлень: 816
Приєднався: Sep 2019
Киев
Kodiaq 2.0TSI
Повідомлення: #2072
15-01-2020 10:22 RE: Я паркуюсь, как идиот

(15-01-2020 10:10)SergM :  1) Ви на площі Перемоги де паркуєтеся?

2)та й для самих офісів парковок недостатньо.

1) На платном паркинге ТЦ Украина. Но делаю это крайне редко, т.к. при офисной работе нефиг забивать центр личным транспортом - общественного более, чем достаточно.

2) Во-первых, см. п. 1, во-вторых, платных - хватает. Вот только платить никто не хочет.

Проблема в том, что каждый хочет подвезти свою пятую точку непосредственно ко входу в здание. Так, конечно, не хватит всем места. Просто физически нереально создать столько парковок в центре.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 15-01-2020 10:24 Artur_A5_BKD.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Снусмумрик Немає
деревянная нога :)))
*****

Повідомлень: 1 980
Приєднався: May 2015
Крайня північ Києва
читыре калеса и жОлтое маршрутко
Повідомлення: #2073
15-01-2020 10:41 RE: Я паркуюсь, как идиот

Вчера наблюдал кондома на грузовике тонн на девять, который поставил свой корч возле торца тротуара и откинул гидроборт на всю ширину этого тротуара. Обидно, что все пешеходы лезли через газон и ни слова кондому не сказали. Пришлось залезть на гидроборт и объяснить кондому, что он является кондомом.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 15-01-2020 10:51 Снусмумрик.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #2074
15-01-2020 17:13 RE: Я паркуюсь, как идиот

(15-01-2020 10:22)Artur_A5_BKD :  1) На платном паркинге ТЦ Украина. Но делаю это крайне редко, т.к. при офисной работе нефиг забивать центр личным транспортом - общественного более, чем достаточно.
Не усім у Києві везе з нормальним ГТ...

(15-01-2020 10:22)Artur_A5_BKD :  2) Во-первых, см. п. 1, во-вторых, платных - хватает. Вот только платить никто не хочет.
З яких пір платних вистачає? А безплатних взагалі немає бути? Може цифри наведете? Чи Вам приклад WTC (NY) навести, де був багаторівневий підземний паркінг?

(15-01-2020 10:22)Artur_A5_BKD :  Проблема в том, что каждый хочет подвезти свою пятую точку непосредственно ко входу в здание. Так, конечно, не хватит всем места. Просто физически нереально создать столько парковок в центре.
Ну так розуму робити з Києва нове Чікаго вистачає – забудовувати кожен клаптик та сквер ЖК, ТЦ та ОЦ – і чим вище, тим краще, а робити дороги, висадити дерева – чомусь ні...

А тепер увага – мені у банк, компанію чи податкову треба привезти віддати документ (чи щось накшталт), часу на це треба аж 5...10 хв, але я змушений шукати N хвилин де запаркуватися (бо немає де) і ще потім йти пішки – з 5...10 хв це розтягується мінімум на ~30 хв. При цьому відповідний час паркомісце мною зайняте. А деякі ОЦ взагалі не мають гостьових паркінгів, тому усі відвідувачі забивають усе навколо...

Зате вішають знаки і "вирішують проблему" – так само як забудовник вирішує свою "проблему" заробітку, задираючи вартість оренди паркомісця у космос (бо їх мало)...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Artur_A5_BKD Немає
Классик
****

Повідомлень: 816
Приєднався: Sep 2019
Киев
Kodiaq 2.0TSI
Повідомлення: #2075
15-01-2020 17:23 RE: Я паркуюсь, как идиот

(15-01-2020 17:13)SergM :  З яких пір платних вистачає? А безплатних взагалі немає бути?

С тех самых, как на платных постоянно есть свободные места. Парковки Хилтона, ЦУМа, на Владимирской (с шиномонтажом и мойкой внутри).
Есть и бесплатные. А также никто не отменял парковаться не в зоне парковок, а просто согласно ПДД.
Еще раз повторюсь - в центре маршрутов общественного транспорта более, чем достаточно. Под каждым парадным офисных и административных зданий никто не обязан делать парковки - нет таких строительных норм. Если есть - киньте в меня ссылкой на нормативный документ.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 477
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #2076
15-01-2020 18:59 RE: Я паркуюсь, как идиот

(14-01-2020 22:31)Dimon325 :  Да будет срач! Упал и качаюсьУпал и качаюсь
!!!!!
(14-01-2020 22:16)Pirim-Pirim :  А во дворе, во дворе своем как, нужно платить за комфорт?? ))
Во дворе своего дома ?
Или " своей многоэтажки " ?
(14-01-2020 23:40)Artur_A5_BKD :  Насколько знаю, в Европе платят. Да и у нас в новостройках тоже. Ходил в соседний жк узнать стоимость аренды паркоместа
Попросил Мишу Чеха, чтоб рассказал, как в Европе, если будет у него возможность, расскажет
(14-01-2020 23:54)Pirim-Pirim :  Ну вот, опять"в Европе, в Европе" )) Тему про уровень дохода там и тут поднимать же не будем, правильно??
а может тему просто мешающих, обычным людям поднимем ?
отстоев дворовых, нищих на гараж, на стоянку, но забивающих не парковку, а просто территорию возле дома ?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Снусмумрик Немає
деревянная нога :)))
*****

Повідомлень: 1 980
Приєднався: May 2015
Крайня північ Києва
читыре калеса и жОлтое маршрутко
Повідомлення: #2077
15-01-2020 20:02 RE: Я паркуюсь, как идиот

(15-01-2020 17:13)SergM :  А тепер увага – мені у банк, компанію чи податкову треба привезти віддати документ (чи щось накшталт), часу на це треба аж 5...10 хв, але я змушений шукати N хвилин де запаркуватися (бо немає де) і ще потім йти пішки – з 5...10 хв це розтягується мінімум на ~30 хв. При цьому відповідний час паркомісце мною зайняте. А деякі ОЦ взагалі не мають гостьових паркінгів, тому усі відвідувачі забивають усе навколо...

Дозвольте виокремити суть: "мені" "треба".
Як вам треба, то везіть, як складно поставити машину - йдіть пішки. А як ледачі йти та жадібні витратити час та поставити машину на не заборонене місце - відправляйте документи поштою.
Я не їжджу на роботу на машині, бо це дорого, довго та не зручно втомленим додому за кермом їхати.
Власне, дії всіх ідіотів, яким присвячена ця тема, грунтуються на словах "мені" і "треба".
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Pirim-Pirim Немає
Писатель
***

Повідомлень: 296
Приєднався: Dec 2018
Хмельницкий
ВАЗ 21104, 16 кл. 1,6і, (2006), Skoda Fabia 2 (2010), Hyundai Santa Fe 2,7 (2008)
Повідомлення: #2078
15-01-2020 20:25 RE: Я паркуюсь, как идиот

(15-01-2020 18:59)1.2HTP :  
(14-01-2020 22:31)Dimon325 :  Да будет срач! Упал и качаюсьУпал и качаюсь
!!!!!
(14-01-2020 22:16)Pirim-Pirim :  А во дворе, во дворе своем как, нужно платить за комфорт?? ))
Во дворе своего дома ?
Или " своей многоэтажки " ?
(14-01-2020 23:40)Artur_A5_BKD :  Насколько знаю, в Европе платят. Да и у нас в новостройках тоже. Ходил в соседний жк узнать стоимость аренды паркоместа
Попросил Мишу Чеха, чтоб рассказал, как в Европе, если будет у него возможность, расскажет
(14-01-2020 23:54)Pirim-Pirim :  Ну вот, опять"в Европе, в Европе" )) Тему про уровень дохода там и тут поднимать же не будем, правильно??
а может тему просто мешающих, обычным людям поднимем ?
отстоев дворовых, нищих на гараж, на стоянку, но забивающих не парковку, а просто территорию возле дома ?

Имелась в виду, конечно же, многоэтажка.
У нас есть какие-то необычные люди, мешающие обычным??
По поводу нищеты на гараж и стоянку пассаж не понял, извиняй )

ИзВинИТе зА неРовНЫй пОчеРК...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 477
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #2079
15-01-2020 20:43 RE: Я паркуюсь, как идиот

(15-01-2020 20:25)Pirim-Pirim :  По поводу нищеты на гараж и стоянку пассаж не понял, извиняй )
Не понял, поясню конечно же...
в Европе платят, за стоянку во дворе...
У нас нет...
стоит две омеги разных хозяев, три лифа одного чела торгующего лифами, еще пару семей считают под подъездом своими кошерными местами...
ну и так, на пару подъездов 16 этажного дома наберется, много говна...
все это говно отчасти движимо отчасти не движимо....
Но вот есть момент...
Когда утром схожу в зал, или съежжу в магаз, приеду под свой " многоэтажный дом" , но из=за таких соседей, мне негде припарковать на 5-10 минут авто....
рисовать красками, мне не позволяет воспитание, но из-за этих "нищих" или как выше написали "мени треба", получается большой дискомфорт...
Ноим ( вам) уе... м этого не понять...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Pirim-Pirim Немає
Писатель
***

Повідомлень: 296
Приєднався: Dec 2018
Хмельницкий
ВАЗ 21104, 16 кл. 1,6і, (2006), Skoda Fabia 2 (2010), Hyundai Santa Fe 2,7 (2008)
Повідомлення: #2080
15-01-2020 21:10 RE: Я паркуюсь, как идиот

Особенно понравилось последнее предложение!! Аплодисменты

ИзВинИТе зА неРовНЫй пОчеРК...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1