Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Я паркуюсь, как идиот
Автор Повідомлення
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 477
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #2081
15-01-2020 21:12 RE: Я паркуюсь, как идиот

так и думал, будет не понято , но понравится )))
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #2082
16-01-2020 09:49 RE: Я паркуюсь, как идиот

(15-01-2020 17:23)Artur_A5_BKD :  
(15-01-2020 17:13)SergM :  З яких пір платних вистачає? А безплатних взагалі немає бути?
С тех самых, как на платных постоянно есть свободные места. Парковки Хилтона, ЦУМа, на Владимирской (с шиномонтажом и мойкой внутри).
Есть и бесплатные. А также никто не отменял парковаться не в зоне парковок, а просто согласно ПДД.
Нажаль Ви так і не прореагували на знаки і інші "принципи" вирішення питання...

А так – мабуть мені одному не везло з місцями перебування – Шовковична, Парус, Спортивна площа (на якій зафігачили чергове одоробло – добре що на Олімпійський відвоювали), за ЦУМом тільки нещодавно з'явився паркінг і ще з десяток місць з купою проблем зупинитися на 5-10 хв. (КМДА, Пенсійний фонд України, Прокуратура тощо).

Про парковку біля магазину мовчу (як і знаки там де явно буде потреба запаркуватися). Але щоб не бути однобоким, наведу приклад як зробили свого часу біля Мегамаркету на Почайній – там парковка і вуличка вічно була забита залітними та продаванами з ринку, вони зробили платну з першої години перебування і диво – у Мегамаркет стало нормально заїзджати.

(15-01-2020 17:23)Artur_A5_BKD :  Еще раз повторюсь - в центре маршрутов общественного транспорта более, чем достаточно. Под каждым парадным офисных и административных зданий никто не обязан делать парковки - нет таких строительных норм. Если есть - киньте в меня ссылкой на нормативный документ.
По перше – мова йшла про конкретні можливості їзди на ГТ і Ви маєте визнати, що у нас з ним великі проблеми. Навіть до метро доїхати є проблемою у певних місцях і у певні години (а ще бувають "ситуації").
По-друге не треба мене перемикати на будівельні вимоги до офіснних та адміністративних будівель. Принципово саме це – якщо є взаємодія і потреба у паркуванні, то це повинно вирішуватись власниками, а не за рахунок міста і усіх нас.
По-третє можу нагадати як трубили про "перехоплюючі паркінги", але хтось хотів з цього гарний бізнес отримати, але щось жодного не видно. Зате на вулиці у спальному районі вже давно є знаки "платна парковка" і хтось збирає гроші – не знаєте на що вони йдуть?

(15-01-2020 20:02)Снусмумрик :  
(15-01-2020 17:13)SergM :  А тепер увага – мені у банк, компанію чи податкову треба привезти віддати документ (чи щось накшталт), часу на це треба аж 5...10 хв, але я змушений шукати N хвилин де запаркуватися (бо немає де) і ще потім йти пішки – з 5...10 хв це розтягується мінімум на ~30 хв. При цьому відповідний час паркомісце мною зайняте. А деякі ОЦ взагалі не мають гостьових паркінгів, тому усі відвідувачі забивають усе навколо...
Дозвольте виокремити суть: "мені" "треба".
Як вам треба, то везіть, як складно поставити машину - йдіть пішки. А як ледачі йти та жадібні витратити час та поставити машину на не заборонене місце - відправляйте документи поштою.
Я не їжджу на роботу на машині, бо це дорого, довго та не зручно втомленим додому за кермом їхати.
Власне, дії всіх ідіотів, яким присвячена ця тема, грунтуються на словах "мені" і "треба".
Цікаво Ви виокремили суть... Хоча суть була у тому, що треба ефективніше витрачати час і не займатися пошуками паркомісця у радіусі 15 хв. – цей час можна витратити на заробляння грошей. Так само можна менше спалити бензину, менше перебувати на дорозі (тобто розвантажувати мережу, менше робити викидів). Але Ви замість акценту на причині – тих хто чи з безвиході (бо немає парковок), чи з ліні (бо хоче їздити виключно на власному авто) роблять неможливим для інших вкластися у нормальний для потреби час. – Тобто на Ваш погляд причина і проблема у тому, що я хочу витратити 5...10 хв. на справу, а не у тих хто забив усе навколо, чи не передбачив хоч якесь вирішення проблеми паркування.

Ваш коментар аналогічний нашій "організації руху" – на перехресті більшість стоїть для проїзду прямо, а Вам (як і ~10...15% інших) треба через квартал направо – якщо раніше по першій смузі якось можна було протулитися (але і туди заїзджали "спішуни" що їдуть прямо), то тепер інші розумники зробили смугу ГТ і Ви стоїте зі всіма, бо ПДР. А ще тепер пропускна здатність перехрестя зменшилася не на 33% (бо з 3-х смуг залишилося 2), а мінімум на 50%, бо ті що їдуть направо гальмують основний потік прямо. А результат який? – Київ у заторах.

(15-01-2020 20:43)1.2HTP :  [...]в Европе платят, за стоянку во дворе...
Всюди? Навіть якщо двір свій? – Може не варто узагальнювати?
І може хватить про Європи? – Там усе ідеально?

(15-01-2020 20:43)1.2HTP :  У нас нет...
стоит две омеги разных хозяев, три лифа одного чела торгующего лифами, еще пару семей считают под подъездом своими кошерными местами...
ну и так, на пару подъездов 16 этажного дома наберется, много говна...
все это говно отчасти движимо отчасти не движимо....
Но вот есть момент...
Когда утром схожу в зал, или съежжу в магаз, приеду под свой " многоэтажный дом", но из=за таких соседей, мне негде припарковать на 5-10 минут авто....
рисовать красками, мне не позволяет воспитание, но из-за этих "нищих" или как выше написали "мени треба", получается большой дискомфорт...
Ноим ( вам) уе... м этого не понять...
Конкретика завжди має більше користі, але забудовники зазвичай плюють на норми і нічого не передбачено (бо не приносить дохід), а де хоч щось передбачено, там або тупо недостатньо, або ціна явно не ринкова. Ну і реально передбачити паркування для усіх у висотці неможливо (а ще деякі "економлять"), та за умови наявності парковок поблизу у Вас був би вагомий аргумент, а коли їх немає чи замість них звели ще кілька висоток, то який висновок?

І хочу зазначити: не треба плутати Ваших "хитрозроблених" "типу мені треба", що плювати хочуть на сусідів і взагалі на інших (слабо пояснити правила суспільної поведінки?) = "насамперед моя зручність", з питанням що розкрито вище – коли реально є потреба.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 477
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #2083
16-01-2020 10:14 RE: Я паркуюсь, как идиот

(16-01-2020 09:49)SergM :  Ну і реально передбачити паркування для усіх у висотці неможливо (а ще деякі "економлять"), та за умови наявності парковок поблизу у Вас був би вагомий аргумент, а коли їх немає чи замість них звели ще кілька висоток, то який висновок?
Две платные стоянки в 5 минутах, и еще одна в 10 мин, легким шагом...
На счет того, что парковки не планируются, не строятся, или не достаточно строятся, с Вами полностью согласен...
15 грн час ( в Днепре самый центр 15, чуть далее 10 ) для нас наверное дороговато, но может оно и должно так быть, именно чуть дороговато ))) чтоб хоть как-то разгрузить центр.
Другое дело, что по ящику было расследование ( сам не смотрел, обсуждали в компании недавно ) куда идут деньги, так вот посчитали и пришли к выводу, что в городской бюджет с 15 грн идет менее 1 грн...правда или нет не знаю, но очень похоже, вот это уже ни в какие ворота...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 16-01-2020 10:21 1.2HTP.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #2084
16-01-2020 10:33 RE: Я паркуюсь, как идиот

(16-01-2020 09:49)SergM :  
(15-01-2020 20:43)1.2HTP :  [...]в Европе платят, за стоянку во дворе...
І може хватить про Європи?

Краще будемо у жопі! Аплодисменты


(15-01-2020 18:59)1.2HTP :  Попросил Мишу Чеха, чтоб рассказал, как в Европе, если будет у него возможность, расскажет

Саш, долго рассказывать. Тем более, что Европы для многих тут ни разу не объект для подражания.

Вся эта дискуссия - спор между неумеренным эгоизмом и умеренным альтруизмом. Эгоист придумает тысячу оправданий. И что ему на 5-10 минут, и что у него плохо ходит ОТ, и что его пять минут потери времени очень дороги и для него, и для человечества, и ято парковок не достаточно... Он найдето оправдания, чтобы запарковать на пешеходном переходе или на тротуаре. Бо "йому треба". И даже, если вокруг супермаркета будет куча свободных мест. он станет на месте для ивалидов, или запаркует чуть ли не у дверей.

Лечится это одним способом - штрафом. И чем штрафы выше, тем неумеренный эгоизм у населения меньше. Плюс высокая вероятность наказания.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 16-01-2020 10:47 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #2085
16-01-2020 11:01 RE: Я паркуюсь, как идиот

(16-01-2020 10:33)Миша Чех :  Лечится это одним способом - штрафом. И чем штрафы выше, тем неумеренный эгоизм у населения меньше. Плюс высокая вероятность наказания.
Сейчас Вам форумный эксперт объяснит, что штрафами ничего не добиться.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Artur_A5_BKD Немає
Классик
****

Повідомлень: 816
Приєднався: Sep 2019
Киев
Kodiaq 2.0TSI
Повідомлення: #2086
16-01-2020 11:08 RE: Я паркуюсь, как идиот

Логика великолепная. То общественным транспортом невозможно пользоваться, то "умники сделали полосы ОТ"... Их для того и сделали, чтобы общественный транспорт мог нормально ездить. Но из-за количества мудаков, которые паркуются в этих полосах на "5-10 минут", ибо "им надо", имеем то, что имеем.
К тому же, за 25 метров до поворота в полосе ОТ всегда слева есть пунктирная разметка, которая позволяет вам заехать в полосу ОТ и с нее спокойно себе повернуть. Так что не придумывайте проблем там, где их нет.
Лично я вообще за то, чтобы наварить на общественный транспорт кенгурятники и законодательно разрешить таранить тех, кто паркуется в полосе ОТ.

Просто у нас большинство ездят на машинах везде и всюду просто потому, что у них есть машина, а не потому что в этом есть реальная необходимость. Менталитет такой - "из грязи в князи", да только мышление "грязевое" остается в подавляющем большинстве случаев.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #2087
16-01-2020 11:10 RE: Я паркуюсь, как идиот

(16-01-2020 11:01)Railnolds :  Сейчас Вам форумный эксперт объяснит, что штрафами ничего не добиться.

Даже не сомневаюсь. Smile

Дело только в том, что у него познания в том, как єто работает в Европах чисто теоретические. а у меня практические. После того, как у меня утащили машину из-под здания Министерства Внутренних дел, куда мне нужно было заскочить всего лишь на 5-10 минут, и это мне обошлось в 2 500 крон (100 евро), сейчас если мне удается найти место, где я могу заплатить за парковку 40 крон в час, я счастлив.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #2088
16-01-2020 12:26 RE: Я паркуюсь, как идиот

Ну що ж – якщо у вас бажання поговорити про своє і записати когось кудись заочно – не буду затримувати. Навіть не буди тицяти пальцем, де про бузину у городі, а у кого про дядька у Києві.

Це як у тому анекдоті про Брежнева і горілку-безкозирку – він просто не розуміє у чому проблема, бо бачить лише своє (а інші бачать інше).

Успіхів!

Не знаю – переселіться у інший район, витрачайте 3 години кожен день на забиті маршрутки з 2-ма пересадками, або не менш забитий автобус КПТ (дешевше), підіть працювати "спеціалістом" у держструктуру за 5 тис. грн на місяць – може тоді трохи більше розуміння з'явиться, що навколо є трохи інше життя і його не просто чимало.

Європи / неЄвропи – без різниці. Просто можна або займатися вирішенням наших проблем і дивитися на крок вперед, або ні.


P.S. Окремо дуже дякую Dimon325 за чергове "попередження" – з нетерпінням чекаю і інших кроків у розрізі Правил. – Було б непогано акцентувати увагу не лише на мені і не лише на обсязі моїх збірних текстів.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 16-01-2020 12:32 SergM.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #2089
16-01-2020 13:04 RE: Я паркуюсь, как идиот

(16-01-2020 12:26)SergM :  Не знаю – переселіться у інший район, витрачайте 3 години кожен день на забиті маршрутки з 2-ма пересадками, або не менш забитий автобус КПТ (дешевше), підіть працювати "спеціалістом" у держструктуру за 5 тис. грн на місяць – може тоді трохи більше розуміння з'явиться, що навколо є трохи інше життя і його не просто чимало.

Європи / неЄвропи – без різниці. Просто можна або займатися вирішенням наших проблем і дивитися на крок вперед, або ні.

Щодо першого, в Києві я жив зовсім не біля метро. До Лівобережки треба було їхати 20 хвилин на маршрутці. Двадцять років прожив і не вмер. Як я зміг?

Так, ГТ в Києві не ідеальний. Мені доводилося бачити, а головне особисто кристуватися, більш доконалими транспортними системами. У них є як свої плюси, і їх багато, так і свої мінуси. Їх правда мало, але казати, що у Києві погано з ГТ - це не правильно (доречі ті самі смуги - одна з закладових частин, щоб він фінкціонував краще).

Ваш брєд з приводу "підіть працювати "спеціалістом" у держструктуру за 5 тис. грн на місяць" коментувати не буду.

Щодо Європи / неЄвропи, наші проблеми ну ні разу не унікальні. Звісно можна довго вумнічати з вигадуванням свого велосипеду, але в результаті війдуть все ті ж два колеса, рама, сідло та руль. А можна просто подивитися, як це все реалізовано у інших.

Це так само, як з Зеленським. Хтось одразу розуміє, що піроженки не буде, а комусь треба на своїй шкурі пройти через вибори, надію на краще, відчути всю грікість розачарувань і так далі.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Снусмумрик Немає
деревянная нога :)))
*****

Повідомлень: 1 980
Приєднався: May 2015
Крайня північ Києва
читыре калеса и жОлтое маршрутко
Повідомлення: #2090
16-01-2020 13:44 RE: Я паркуюсь, как идиот

Всё, расходимся - срача не будет, 325 бомбардировщиков разбомбили главного оппонентВсё, расходимся - срача не будет, 325 бомбардировщиков разбомбили главного оппонента...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1