Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
В Карпати літом з дитиною. Куди?
Автор Повідомлення
Cossack Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 618
Приєднався: Feb 2008
Київ
Skoda Octavia A7 1.4TFSI Ambition+
Повідомлення: #31
06-06-2019 09:37 RE: В Карпати літом з дитиною. Куди?

(05-06-2019 16:15)Nix :  До речі знайшов ще такий цікавий курорт Шаян на https://sanatorii-zakarpattia.com/oteli-shajana/ мені здається там теж буде добре з дітьми. Ще прочитав що там є гори вкруг цього містечка, хтось вже сходив на ці гори?

Шаян це вже Закарпаття. а так - так, були й там. Вбийте в пошук "Шаян" на нашому форумі. Багато тем знайдете.
Шукати всі повідомлення учасника
ShpotaRS Немає
Ученик
*

Повідомлень: 39
Приєднався: Nov 2018

Повідомлення: #32
09-06-2019 09:19 RE: В Карпати літом з дитиною. Куди?

Не буду створювати ще одну тему, але теж цікавить питання по Карпатам, може в когось є готовий маршрут на 2-3 дні. Сім'я, дитина 3 роки, їдемо на авто через тиждень. Вже були на автобусних турах:шипіт, синевір, притулок ведмежий, Мукачеве, замок шенборнів. 

Хотілось би заїхати в одному місці, й виїхати в іншому, проїхати якомога більше топових місць, але звісно дитина може внести корективи, умови не люкс але прийнятні, можуть і колиби бути. Наприклад є думка буковель відвідати заради підйомників, яремче, пробій, карпатський трамвай й ще що там поряд, можливо й цього вистачить на два дні. Порадьте маршрути й місця туристичні. Ночівля в різних місцях може бути.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 09-06-2019 09:22 ShpotaRS.)
Шукати всі повідомлення учасника
egorka Немає
Продавець прохолоди
*****

Повідомлень: 3 354
Приєднався: Mar 2009
Київ. Голосііво
Volkswagen T-5 caravelle
Повідомлення: #33
09-06-2019 14:47 RE: В Карпати літом з дитиною. Куди?

Если интересно то дам контакты в Яблунице и Яремче. Хозяева одни. Муж с женой. В Яблунице у них были 2 раза. Вид с окна на Говерлу присылай в личку свой Вайбер/ ватсап / телеграмм скину контакты и много фотоДружба

Мені запах дизеля і солодкий і приемний Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
zumnuj Немає
Писатель
***

Повідомлень: 673
Приєднався: Dec 2015
Тернопіль
Chevrolet Lacetti була, Volkswagen Jetta 1,6 TDI
Повідомлення: #34
11-06-2019 19:23 RE: В Карпати літом з дитиною. Куди?

(09-06-2019 09:19)ShpotaRS :  Не буду створювати ще одну тему, але теж цікавить питання по Карпатам, може в когось є готовий маршрут на 2-3 дні. Сім'я, дитина 3 роки, їдемо на авто через тиждень. Вже були на автобусних турах:шипіт, синевір, притулок ведмежий, Мукачеве, замок шенборнів. 

Хотілось би заїхати в одному місці, й виїхати в іншому, проїхати якомога більше топових місць, але звісно дитина може внести корективи, умови не люкс але прийнятні, можуть і колиби бути. Наприклад є думка буковель відвідати заради підйомників, яремче, пробій, карпатський трамвай й ще що там поряд, можливо й цього вистачить на два дні. Порадьте маршрути й місця туристичні. Ночівля в різних місцях може бути.

Чесно кажучи незрозуміла затія. 3 дні дитину маринувати в авто лиш би побільше топових місць захопити... ну такоє...
На колір і смак, фломастери звичайно різні)) Як на мене з дитиною треба їхати в якесь одне місце, а далі річка, прогулянки і т.д.
Шукати всі повідомлення учасника
benenko Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 102
Приєднався: Mar 2017
Слобожанщина
Шкода А7 Скаут
Повідомлення: #35
22-06-2019 12:50 RE: В Карпати літом з дитиною. Куди?

Був на відпочинку в с. Білоберізка Хата Різьбяра з 17.06 по 21.06, один позитив, в селі можна ходити в гори, до річки Черемош, якщо машиною то до Верховини, Косів, Коломия в межах 40км, ми з дружиною встигали зранку зїздити в одне з вищевказаних міст, на 14.00 приїзжали на обід, а потім ходили по місцевим краєвидам, до 21.00 часу вистачало.
Шукати всі повідомлення учасника
egorka Немає
Продавець прохолоди
*****

Повідомлень: 3 354
Приєднався: Mar 2009
Київ. Голосііво
Volkswagen T-5 caravelle
Повідомлення: #36
23-06-2019 09:03 RE: В Карпати літом з дитиною. Куди?

(22-06-2019 12:50)benenko :  Був на відпочинку в с. Білоберізка Хата Різьбяра з 17.06 по 21.06, один позитив, в селі можна ходити в гори, до річки Черемош, якщо машиною то до Верховини, Косів, Коломия в межах 40км, ми з дружиною встигали зранку зїздити в одне з вищевказаних міст, на 14.00 приїзжали на обід, а потім ходили по місцевим краєвидам, до 21.00 часу вистачало.
Шо по чем? Фоточки не мешало б выложить хоть парочку

Мені запах дизеля і солодкий і приемний Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
JorikIF Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 718
Приєднався: Nov 2012
Івано-Франківськ
Skoda Octavia A5 FL 1,8 TSI
Повідомлення: #37
23-06-2019 19:48 RE: В Карпати літом з дитиною. Куди?

(13-06-2018 10:37)Duchovny :  Был прошлым летом в Яремче - https://sanatorii-karpat.com/sanatorii-k...-yaremche/
сказать что понравилось это ничего не сказать.
Единственное - дорого (одноместный полулюкс 1200 грн без питания обошелся) плюс непонятки с бассейном -требуют мед. справку и оплачивается отдельно. Хотя рядом много баз с ценами на порядок дешевле.
Деткам будет тяжело - постоянные резкие спуски\подъемы.
Из плюсов - поезд идет прямо с Киева до Яремче, назад правда только с Ивано-Франковска.
Кругом красота неописуемая, номер нужно брать с видом на горы (со стороны рецепшна).
Охриневая от стоимости цен на наши одесские "курорты" думаю вместо моря поехать в Яремче...
Офигеть! На нашу базу занесло кого-то Smile Вы бы спросили, цена-качество - не то. Это если нам по профсоюзной линии, то пофиг или конференция какая, а за свои там нерентабельно.
Шукати всі повідомлення учасника
ShpotaRS Немає
Ученик
*

Повідомлень: 39
Приєднався: Nov 2018

Повідомлення: #38
11-08-2019 21:53 RE: В Карпати літом з дитиною. Куди?

(11-06-2019 19:23)zumnuj :  
(09-06-2019 09:19)ShpotaRS :  Не буду створювати ще одну тему, але теж цікавить питання по Карпатам, може в когось є готовий маршрут на 2-3 дні. Сім'я, дитина 3 роки, їдемо на авто через тиждень. Вже були на автобусних турах:шипіт, синевір, притулок ведмежий, Мукачеве, замок шенборнів. 

Хотілось би заїхати в одному місці, й виїхати в іншому, проїхати якомога більше топових місць, але звісно дитина може внести корективи, умови не люкс але прийнятні, можуть і колиби бути. Наприклад є думка буковель відвідати заради підйомників, яремче, пробій, карпатський трамвай й ще що там поряд, можливо й цього вистачить на два дні. Порадьте маршрути й місця
туристичні. Ночівля в різних місцях може бути.

Чесно кажучи незрозуміла затія. 3 дні дитину маринувати в авто лиш би побільше топових місць захопити... ну такоє...
На колір і смак, фломастери звичайно різні)) Як на мене з дитиною треба їхати в якесь одне місце, а далі річка, прогулянки і т.д.

Чому, були ми на вихідних таки тоді в Яремче. Дитині 3 роки, тобто є ще денний сон. Спав хлопчак в авто плюс зупинки на туалет, прийом їжі, купались в Франикк, тому відпочилти, доїхали супер без проблем, назад теж майже всю дорогу спав малий, але звісно любить син подорожувати, й це була перша пвтоподорож наша вдала, але дійсно в такі місця на тиждень мінімум потрібно їхати)))
Шукати всі повідомлення учасника
Chapaev10641 Немає
Ученик
*

Повідомлень: 13
Приєднався: Dec 2019

Повідомлення: #39
17-12-2019 14:45 В Карпати літом з дитиною. Куди?

Кому нужно есть контакты в Яблунице и Поляне. А также по замкам могу подсказать

Отправлено с моего Redmi 5 Plus через Tapatalk
(Востаннє це повідомлення було змінене: 17-12-2019 14:45 Chapaev10641.)
Шукати всі повідомлення учасника
benenko Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 102
Приєднався: Mar 2017
Слобожанщина
Шкода А7 Скаут
Повідомлення: #40
30-05-2020 20:02 RE: В Карпати літом з дитиною. Куди?

Скоро відпустка, хочу на І.Франківщину, в минулому році був в Білоберізкі. маю бажання змінити географію хто де був поділіться. Дякую.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Расскажите мне о Reikartz Карпати в Закарпатье кто был? Terapevt 10 3 681 17-06-2015 11:27
Останнє: Terapevt
  З"їздили в Карпати на Трійцю. З палаткою. Звіт. Юрий 4х4 54 14 162 05-06-2015 20:10
Останнє: Юрий 4х4

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1