Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Fabia 2 універсал не можу обрати
Автор Повідомлення
StaSok Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 085
Приєднався: Jun 2013
АТ
Audi A4 Avant 2.0TDI
Повідомлення: #41
03-06-2018 22:30 RE: Fabia 2 універсал не можу обрати

не ведіться на ці доісторичні атмосферники, якщо не будете ставити газ. пригоніть не заїджений дизельок і кайфуйте. подивіться статистику скільки людей з трактора вертається на бенз і навпаки Баян
Шукати всі повідомлення учасника
shurken Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 462
Приєднався: Mar 2009
Киев
Roomster Scout 1.6 BTS 2009
Повідомлення: #42
03-06-2018 22:37 RE: Fabia 2 універсал не можу обрати

(03-06-2018 18:02)badan :  Теж наразі вибираю фабію 2 але як радять бенз 1.6, то таких в продажу нема, а 1.4 бенз, дійсно, вигідніше брати "там", а дизель, як "гавкне", то буде дорого, хоча може й не "гавкне".
Вроде взрослые люди, а в сказки верите. На пробегах под 200, слово "может" не канает. Там гарантированы вложения на ходовку, экологию, грм, плюс сцепа на подходе. Независимо от типа топлива. Конечно оно не сразу, но в течении первых пары лет придется пройти через все. И тут надо трезво оценивать свои возможности, что-бы не стать обладателем недвижимости.
Шукати всі повідомлення учасника
morphius Немає
Классик
****

Повідомлень: 871
Приєднався: Jul 2016
Чернигов
Caddy 2.0 BSX 2012
Повідомлення: #43
03-06-2018 22:40 RE: Fabia 2 універсал не можу обрати

У 1,6 дизеля при этой скорости будет такой же расход по деньгам. Ну а насчет тишины при 3тыс.. так у меня кадди с истинно тракторным PD движком тише работает, чем по максимуму обесшумленная 1,6 бывшая элантра при той же скорости, ну а CR заметно тише, чем PD. А на холостых, конечно, да - дизель ощутимо громче.
Шукати всі повідомлення учасника
Дрон Немає
Ученик
*

Повідомлень: 29
Приєднався: May 2018

Повідомлення: #44
03-06-2018 23:29 RE: Fabia 2 універсал не можу обрати

(03-06-2018 16:58)zumnuj :  Настроєні брати дизель (а ви таки настроєні) то беріть і не питайте чужої думки.))) І в мене дизель, але раджу вам чогось бензин.Mr. Green
Чому радите брати бензин?

(03-06-2018 22:30)StaSok :  не ведіться на ці доісторичні атмосферники, якщо не будете ставити газ. пригоніть не заїджений дизельок і кайфуйте. подивіться статистику скільки людей з трактора вертається на бенз і навпаки Баян
Де можна подивитись статистику?

(03-06-2018 22:37)shurken :  
(03-06-2018 18:02)badan :  Теж наразі вибираю фабію 2 але як радять бенз 1.6, то таких в продажу нема, а 1.4 бенз, дійсно, вигідніше брати "там", а дизель, як "гавкне", то буде дорого, хоча може й не "гавкне".
Вроде взрослые люди, а в сказки верите. На пробегах под 200, слово "может" не канает. Там гарантированы вложения на ходовку, экологию, грм, плюс сцепа на подходе. Независимо от типа топлива. Конечно оно не сразу, но в течении первых пары лет придется пройти через все. И тут надо трезво оценивать свои возможности, что-бы не стать обладателем недвижимости.
Так я ж усвідомлю, що це буде не нова машина. І поїздити хочу на машині рік два, за цей час набігаю тисяч 20-40. В мене до Вас усих такі питання:
1. Дизельні двигуни на фабію 2 ідуть усу з насос форсунками чи є CRDI?
2. Якщо брати бензинову версію, які там підвлдні камені мене чекають? Невже там за цей час нічого не поламається? Якщо так, то які витрати на ремонт?
3.Чи може варто, взагалі, піднапрягтись і подивитись на октавію тур 1.9, але вона ж буде з пробігом нашими дорогами і старіша. Чи ще піднапрягтись і подивитись, щось загнане з октавій 10-го року, але ж воно буде дизельне?
Поясню свій вибір чому дивлюся на дизельну фабію. Їх нагнали багато і ціни на них впали. За кордоном переважно дизельні машини, був там бачив, спілкувався. В Німеччині, Австрії в основному мерседес, ауді , бмв, фольц. Всі дизельні. Хто їздить на газу, їм виплачують ще й якусь дотацію за екологію. Бачив один раз на газу СМАРТА!!! Більше нічого не попадалося. Так от, про фабію далі: якщо взяти дві однакові машини, то я більш усього впевнений, що така яка була за кордом і, навіть, була службовою, доглядали за нею краще, аніж у нас. Там було обслуговування на сервісі і рівень тут і там, погодьтесь, не зрівняти. Тому і дивлюся на дизеля, як маю надію, що стан буде набагато кращий, ніж наша машина. Якщо із-за кордону більше пробіг, то мабуть це автобани, на фабах вони не таксують. В нас фабії, в основному в місті і 180 тисяч по місту і 180 по автобану це дві великі різниці. Бо у місті двигун вмирає раніше, так як навантаження через постійні розгони та зупинки різні. Для будь-якого двигуна краще працювати постійно в одному режимі. А знайти в нас фабу, якій заглядали у вихлопну вкрай важко. Хто обслуговується у нас на оф. сервісі відгуки більш негативні, ніж позитивні. Ще забув, за кордоном не посипають дороги сіллю, посипають якоюсь іншою фігенею, яка не їсть залізо, на відміну від нас. Сніг випав, його не чистили і засипали сіллю, далі знаєте. На газу їздити по грошам так само як на дизелі їздити, а то й дешевше. Питань немає. Брав би з салону, брав бензин і закинув би газ. Реальний пробіг машин, які продаються не знає ніхто, бо кручені вони у 95% як на загнаних так і на наших. Чекаю на Ваші критичні зауваження.
Шукати всі повідомлення учасника
shurken Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 462
Приєднався: Mar 2009
Киев
Roomster Scout 1.6 BTS 2009
Повідомлення: #45
03-06-2018 23:41 RE: Fabia 2 універсал не можу обрати

(03-06-2018 22:40)morphius :  У 1,6 дизеля при этой скорости будет такой же расход по деньгам. Ну а насчет тишины при 3тыс.. так у меня кадди с истинно тракторным PD движком тише работает, чем по максимуму обесшумленная 1,6 бывшая элантра при той же скорости, ну а CR заметно тише, чем PD. А на холостых, конечно, да - дизель ощутимо громче.
Что-то я сильно сомневаюсь, что Рюмка 1.6 tdi, уложится в четыре литра, тем более на 110. У нее по паспорту выше расход. Да и по отзывам, меньше пяти у них не бывает.

P.S. Обнаружил еще одну повышенную статью расходов. 1.6 tdi, надо 4.5 литра масла 507 допуска, а 1.6 мпи довольствуется 3.5 502ого. Вроде разница и не большая, а у меня на 80 баксов в год набежит. Еще топливный добавить раз в год и будет франклин.
Шукати всі повідомлення учасника
Lebrasko Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 137
Приєднався: Jun 2012
Хмельницький
Caddy 2.0 EcoFuel
Повідомлення: #46
03-06-2018 23:49 RE: Fabia 2 універсал не можу обрати

Якщо вам мало аргументів на рахунок бенза і все-таки вирішите брати дизель,порада дозбирати валюти на Октавію/Гольф тді 2.0,більш вдале рішення серед дизелівHello!
Шукати всі повідомлення учасника
shurken Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 462
Приєднався: Mar 2009
Киев
Roomster Scout 1.6 BTS 2009
Повідомлення: #47
04-06-2018 00:00 RE: Fabia 2 універсал не можу обрати

(03-06-2018 23:29)Дрон :  Так я ж усвідомлю, що це буде не нова машина. І поїздити хочу на машині рік два, за цей час набігаю тисяч 20-40. В мене до Вас усих такі питання:
1. Дизельні двигуни на фабію 2 ідуть усу з насос форсунками чи є CRDI?
2. Якщо брати бензинову версію, які там підвлдні камені мене чекають? Невже там за цей час нічого не поламається? Якщо так, то які витрати на ремонт?
3.Чи може варто, взагалі, піднапрягтись і подивитись на октавію тур 1.9, але вона ж буде з пробігом нашими дорогами і старіша. Чи ще піднапрягтись і подивитись, щось загнане з октавій 10-го року, але ж воно буде дизельне?
Поясню свій вибір чому дивлюся на дизельну фабію. Їх нагнали багато і ціни на них впали. За кордоном переважно дизельні машини, був там бачив, спілкувався. В Німеччині, Австрії в основному мерседес, ауді , бмв, фольц. Всі дизельні. Хто їздить на газу, їм виплачують ще й якусь дотацію за екологію. Бачив один раз на газу СМАРТА!!! Більше нічого не попадалося. Так от, про фабію далі: якщо взяти дві однакові машини, то я більш усього впевнений, що така яка була за кордом і, навіть, була службовою, доглядали за нею краще, аніж у нас. Там було обслуговування на сервісі і рівень тут і там, погодьтесь, не зрівняти. Тому і дивлюся на дизеля, як маю надію, що стан буде набагато кращий, ніж наша машина. Якщо із-за кордону більше пробіг, то мабуть це автобани, на фабах вони не таксують. В нас фабії, в основному в місті і 180 тисяч по місту і 180 по автобану це дві великі різниці. Бо у місті двигун вмирає раніше, так як навантаження через постійні розгони та зупинки різні. Для будь-якого двигуна краще працювати постійно в одному режимі. А знайти в нас фабу, якій заглядали у вихлопну вкрай важко. Хто обслуговується у нас на оф. сервісі відгуки більш негативні, ніж позитивні. Ще забув, за кордоном не посипають дороги сіллю, посипають якоюсь іншою фігенею, яка не їсть залізо, на відміну від нас. Сніг випав, його не чистили і засипали сіллю, далі знаєте. На газу їздити по грошам так само як на дизелі їздити, а то й дешевше. Питань немає. Брав би з салону, брав бензин і закинув би газ. Реальний пробіг машин, які продаються не знає ніхто, бо кручені вони у 95% як на загнаних так і на наших. Чекаю на Ваші критичні зауваження.
Бензин, при любых раскладах, в случай чего, поставить на ноги в три раза дешевле. Еще повторюсь, что хоть ходовую ремонтировать и одинаково, из-за массы мотора, она ушатывается в два раза быстрее, как и резина. И боже упаси брать дизель на короткие поездки, будет жрать как и бензин, а зимой так и больше бензина. Вот отзыв по расходу фабы 1.6тди с нашего форума:

Имею такое же авто с таким двигателем на 75коней.
Очень не доволен расходом.
Город/трасса 80/20 выходит 6.5 литра при ну очень спокойной езде.
Ранее была фабия с 1.4 бензом 2008года, так там в этом же режиме я вкладывался до 7ми литров. а тут полное разочарование с дт.


По зимнему расходу можно поискать по форуму. Там интересные цифры попадаются.
Шукати всі повідомлення учасника
Ulisss Немає
сомелье всея Донецк
*****

Повідомлень: 9 774
Приєднався: Apr 2008
Луцьк
Polo 1,2 TDi
Повідомлення: #48
04-06-2018 05:29 RE: Fabia 2 універсал не можу обрати

http://www.skoda-club.org.ua/forum/showt...tid=115894
Шукати всі повідомлення учасника
morphius Немає
Классик
****

Повідомлень: 871
Приєднався: Jul 2016
Чернигов
Caddy 2.0 BSX 2012
Повідомлення: #49
04-06-2018 07:32 RE: Fabia 2 універсал не можу обрати

(03-06-2018 23:41)shurken :  Что-то я сильно сомневаюсь, что Рюмка 1.6 tdi, уложится в четыре литра, тем более на 110. У нее по паспорту выше расход. Да и по отзывам, меньше пяти у них не бывает.
Моя А7 с двушкой при 130 укладывается в 5, при 110 получится около 4,3-4,5
Неужто более легкая рюмка с 1,6 не уложится в примерно около 4... Или она слишком "кирпичная"?


(03-06-2018 23:41)shurken :  P.S. Обнаружил еще одну повышенную статью расходов. 1.6 tdi, надо 4.5 литра масла 507 допуска, а 1.6 мпи довольствуется 3.5 502ого. Вроде разница и не большая, а у меня на 80 баксов в год набежит. Еще топливный добавить раз в год и будет франклин.
Ну само гбо тоже как бы денег стоит, да и его обслуживание, ремонт, регулировку периодически.
А еще на бензинках есть такие вещи, как свечи, провода, катушки.
Ну и к 300тыс. с вероятностью 90% надо будет подкинуть как минимум колечки, а в особо одаренных случаях даже 2 раза.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 04-06-2018 07:43 morphius.)
Шукати всі повідомлення учасника
zumnuj Немає
Писатель
***

Повідомлень: 673
Приєднався: Dec 2015
Тернопіль
Chevrolet Lacetti була, Volkswagen Jetta 1,6 TDI
Повідомлення: #50
04-06-2018 11:06 RE: Fabia 2 універсал не можу обрати

(03-06-2018 23:29)Дрон :  
(03-06-2018 16:58)zumnuj :  Настроєні брати дизель (а ви таки настроєні) то беріть і не питайте чужої думки.))) І в мене дизель, але раджу вам чогось бензин.Mr. Green
Чому радите брати бензиmm
Бо ви пишете що дивитеся фаби в бюджеті 5000 у.о вже з розтаможкою. За ті гроші це буде труп за життя якого треба буде постійно боротися вкидуванням тих же у.о. Якщо бюджет більший то беріть дизеля і все буде ок. Напишу ще по іншому, краще візьміть фабію дорожчу з меншим пробігом ніж найдешевшу октавію. На рахунок того що 2.0 надійніший від 1.6 дизеля, все фігня. 1.6 тої ж конструкції просто спрощений трохи. Надійний що той що той.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  допоможіть з вибором А5 універсал Мольфар 22 6 802 04-12-2017 11:43
Останнє: Deneshi
  Octavia A5 - який мотор і коробку передач обрати водію початківцю? Валерій С. 74 18 427 25-03-2016 08:31
Останнє: Байкер
  Універсал Октавія або Пассат krench 18 5 411 14-02-2013 19:14
Останнє: VVD
  Fabia 1.4TDI універсал - порекомендуйте!!!! Fabia1.4tdi 22 14 322 18-07-2012 14:00
Останнє: 1.2HTP
  Допоможіть обрати літню гуму 205/55 R16! (версія 2) Mikka 65 20 497 08-04-2010 21:30
Останнє: Supersonic

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1