Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Не работает обогрев заднего стекла. Octavia a4 combi.
Автор Повідомлення
maksichek Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 50
Приєднався: Nov 2018

Повідомлення: #1
25-11-2018 18:15 Не работает обогрев заднего стекла. Octavia a4 combi.

Всем привет.
Купил авто, шкода октавия а4(тур) 1.9 тди 66кв, 90л.с. универсал(комби) 2001г.в.
Не работает обогрев заднего стекла.
1)На кнопке вкл/выкл обогрева заднего стекла не загорается оранжевый прямоугольник внизу кнопки.
Не знаю какие контакты прозванивать, для определения работоспособности кнопки.При нажатии, никаких счелчков реле не слышно.
2)При любых положениях кнопки, хоть вкл.,хоть выкл. - 12в. подается на контакты обогрева стекла. Поэтому я так понимаю кнопка уже не причем, а так же предохранители.
3) предохранители все проверил, все рабочие, все зачистил, на всякий случай
4) отсоединил контакты + и - от обогрева стекла. Прозвонил тестером сам обогрев стекла, тестер пищит.
Все вроде целое, а ничего не работает(
Подскажите, что еще проверить.

Тем подобных много, большую часть перечитал, но решение своей проблемы так и не нашел.
Удивительно что 12 подается на контакты обогрева стекла, и сам обогрев прозванивается, по логике должно работать, но не работает...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-11-2018 19:30 maksichek.)
Шукати всі повідомлення учасника
Паша-шкодник Немає
Тренер
***

Повідомлень: 270
Приєднався: Jun 2018

Octavia Tоur 1.9TDI 2007 AGR (ще вектра а десь в гаражі завалялась ))
Повідомлення: #2
25-11-2018 19:40 RE: Не работает обогрев заднего стекла. Octavia a4 combi.

(25-11-2018 18:15)maksichek :  Всем привет.
Купил авто, шкода октавия а4(тур) 1.9 тди 66кв, 90л.с. универсал(комби) 2001г.в.
Не работает обогрев заднего стекла.
1)На кнопке вкл/выкл обогрева заднего стекла не загорается оранжевый прямоугольник внизу кнопки.
Не знаю какие контакты прозванивать, для определения работоспособности кнопки.При нажатии, никаких счелчков реле не слышно.
2)При любых положениях кнопки, хоть вкл.,хоть выкл. - 12в. подается на контакты обогрева стекла. Поэтому я так понимаю кнопка уже не причем, а так же предохранители.
3) предохранители все проверил, все рабочие, все зачистил, на всякий случай
4) отсоединил контакты + и - от обогрева стекла. Прозвонил тестером сам обогрев стекла, тестер пищит.
Все вроде целое, а ничего не работает(
Подскажите, что еще проверить.

Тем подобных много, большую часть перечитал, но решение своей проблемы так и не нашел.
Удивительно что 12 подается на контакты обогрева стекла, и сам обогрев прозванивается, по логике должно работать, но не работает...
Похожа ситуація, недавно брав машину, теж не працює обогрів, 12В приходить при включеній кнопці, а толку ноль, при виключеній напруги нема, можливо самі полоски пошкоджені, ще до цього не добрався, довольствуюсь парковочною камерою!
Шукати всі повідомлення учасника
maksichek Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 50
Приєднався: Nov 2018

Повідомлення: #3
25-11-2018 23:12 RE: Не работает обогрев заднего стекла. Octavia a4 combi.

(25-11-2018 19:40)Паша-шкодник :  
(25-11-2018 18:15)maksichek :  Всем привет.
Купил авто, шкода октавия а4(тур) 1.9 тди 66кв, 90л.с. универсал(комби) 2001г.в.
Не работает обогрев заднего стекла.
1)На кнопке вкл/выкл обогрева заднего стекла не загорается оранжевый прямоугольник внизу кнопки.
Не знаю какие контакты прозванивать, для определения работоспособности кнопки.При нажатии, никаких счелчков реле не слышно.
2)При любых положениях кнопки, хоть вкл.,хоть выкл. - 12в. подается на контакты обогрева стекла. Поэтому я так понимаю кнопка уже не причем, а так же предохранители.
3) предохранители все проверил, все рабочие, все зачистил, на всякий случай
4) отсоединил контакты + и - от обогрева стекла. Прозвонил тестером сам обогрев стекла, тестер пищит.
Все вроде целое, а ничего не работает(
Подскажите, что еще проверить.

Тем подобных много, большую часть перечитал, но решение своей проблемы так и не нашел.
Удивительно что 12 подается на контакты обогрева стекла, и сам обогрев прозванивается, по логике должно работать, но не работает...
Похожа ситуація, недавно брав машину, теж не працює обогрів, 12В приходить при включеній кнопці, а толку ноль, при виключеній напруги нема, можливо самі полоски пошкоджені, ще до цього не добрався, довольствуюсь парковочною камерою!
Ни одна нить не работает. Если бы все они были разорваны, то тогда бы тестером не прозванивались бы, а у меня прозваниваются.
Шукати всі повідомлення учасника
Паша-шкодник Немає
Тренер
***

Повідомлень: 270
Приєднався: Jun 2018

Octavia Tоur 1.9TDI 2007 AGR (ще вектра а десь в гаражі завалялась ))
Повідомлення: #4
25-11-2018 23:40 RE: Не работает обогрев заднего стекла. Octavia a4 combi.

(25-11-2018 23:12)maksichek :  
(25-11-2018 19:40)Паша-шкодник :  
(25-11-2018 18:15)maksichek :  Всем привет.
Купил авто, шкода октавия а4(тур) 1.9 тди 66кв, 90л.с. универсал(комби) 2001г.в.
Не работает обогрев заднего стекла.
1)На кнопке вкл/выкл обогрева заднего стекла не загорается оранжевый прямоугольник внизу кнопки.
Не знаю какие контакты прозванивать, для определения работоспособности кнопки.При нажатии, никаких счелчков реле не слышно.
2)При любых положениях кнопки, хоть вкл.,хоть выкл. - 12в. подается на контакты обогрева стекла. Поэтому я так понимаю кнопка уже не причем, а так же предохранители.
3) предохранители все проверил, все рабочие, все зачистил, на всякий случай
4) отсоединил контакты + и - от обогрева стекла. Прозвонил тестером сам обогрев стекла, тестер пищит.
Все вроде целое, а ничего не работает(
Подскажите, что еще проверить.

Тем подобных много, большую часть перечитал, но решение своей проблемы так и не нашел.
Удивительно что 12 подается на контакты обогрева стекла, и сам обогрев прозванивается, по логике должно работать, но не работает...
Похожа ситуація, недавно брав машину, теж не працює обогрів, 12В приходить при включеній кнопці, а толку ноль, при виключеній напруги нема, можливо самі полоски пошкоджені, ще до цього не добрався, довольствуюсь парковочною камерою!
Ни одна нить не работает. Если бы все они были разорваны, то тогда бы тестером не прозванивались бы, а у меня прозваниваются.

Странно конечно, можливо поганий контакт або є якась заморочка про яку ми не знаєм! Попробуй дать напряму 12В!
Шукати всі повідомлення учасника
maksichek Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 50
Приєднався: Nov 2018

Повідомлення: #5
26-11-2018 18:40 RE: Не работает обогрев заднего стекла. Octavia a4 combi.

Сегодня все перепроверил.
На контакты обогрева стекла подается напряжение. Более того, прозванивал сами нити, разными вариантами - "Контакт-нить", "нить-нить", "Нить-контакт".
На всех нитях присутствует напряжение, но стекло холодное. На запотевшем стекле, не пропадает запотевание. Лет не тает, даже после получасовой поездки... Это для тех, кто скажет что я рукой не чувствую тепло стекла=)
Шукати всі повідомлення учасника
Паша-шкодник Немає
Тренер
***

Повідомлень: 270
Приєднався: Jun 2018

Octavia Tоur 1.9TDI 2007 AGR (ще вектра а десь в гаражі завалялась ))
Повідомлення: #6
26-11-2018 21:23 RE: Не работает обогрев заднего стекла. Octavia a4 combi.

(26-11-2018 18:40)maksichek :  Сегодня все перепроверил.
На контакты обогрева стекла подается напряжение. Более того, прозванивал сами нити, разными вариантами - "Контакт-нить", "нить-нить", "Нить-контакт".
На всех нитях присутствует напряжение, но стекло холодное. На запотевшем стекле, не пропадает запотевание. Лет не тает, даже после получасовой поездки... Это для тех, кто скажет что я рукой не чувствую тепло стекла=)

Там похоже нити подключені паралельно, тому й напруга буде присутня! якщо скло не тоноване, провіряти нити по відстані до маси, напруга повинна змінюватись зі зміною відстані, якось так!
Шукати всі повідомлення учасника
AlexMotel Немає
Асертивний самогонщик
*****

Повідомлень: 4 112
Приєднався: Aug 2009
Полтава-Motel
AUQ+EHA=vRS combi
Повідомлення: #7
26-11-2018 21:52 RE: Не работает обогрев заднего стекла. Octavia a4 combi.

(26-11-2018 18:40)maksichek :  Сегодня все перепроверил.
На контакты обогрева стекла подается напряжение. Более того, прозванивал сами нити, разными вариантами - "Контакт-нить", "нить-нить", "Нить-контакт".
На всех нитях присутствует напряжение, но стекло холодное. На запотевшем стекле, не пропадает запотевание. Лет не тает, даже после получасовой поездки... Это для тех, кто скажет что я рукой не чувствую тепло стекла=)

Маса згнила,та що в скрутці лівого кармана багажника....і буде світло.

Асерт́ивність — здатність оптимально реагувати на критику та вміння рішуче говорити собі та іншим «ні», якщо цього вимагають обставини.
Шукати всі повідомлення учасника
Паша-шкодник Немає
Тренер
***

Повідомлень: 270
Приєднався: Jun 2018

Octavia Tоur 1.9TDI 2007 AGR (ще вектра а десь в гаражі завалялась ))
Повідомлення: #8
27-11-2018 00:23 RE: Не работает обогрев заднего стекла. Octavia a4 combi.

(26-11-2018 21:52)AlexMotel :  
(26-11-2018 18:40)maksichek :  Сегодня все перепроверил.
На контакты обогрева стекла подается напряжение. Более того, прозванивал сами нити, разными вариантами - "Контакт-нить", "нить-нить", "Нить-контакт".
На всех нитях присутствует напряжение, но стекло холодное. На запотевшем стекле, не пропадает запотевание. Лет не тает, даже после получасовой поездки... Это для тех, кто скажет что я рукой не чувствую тепло стекла=)

Маса згнила,та що в скрутці лівого кармана багажника....і буде світло.

Була така практика?
Шукати всі повідомлення учасника
Юрий 4х4 Немає
Шестнадцатый...
*****

Повідомлень: 2 057
Приєднався: Sep 2013

VW Passat B6 (Variant,_2.0TDI,_4Motion) Renault_Zoe_(electric)
Повідомлення: #9
27-11-2018 07:26 RE: Не работает обогрев заднего стекла. Octavia a4 combi.

Здається мені, що якщо у вас хоча б одна нитка ціла, то усе буде "дзвонитися". Точно ні одна нитка не гріє? Можливо сама верхня, або нижня все ж гріє, а ви на неї не звертаєте уваги... Я б перевірив масу, можна тестером, можна на контакт маси (здається правий, якщо по ходу авта дивитися, тобто ззаду, зовні) протягнути проводок з аккума "-".Або з любої точки в салоні, але не кришки багажника! Але спочатку справдіть чи то маса. При відключенні плюса з лівої сторони, він повинен пропасти і з правої, якщо ні, то пробуйте навпаки. Так от, якщо з масою не запрацює, то пробуйте, як вам вже підказали, перевірити напругу (або опір) на різних відстаннях на одній нитці. Наруга (опір) повинна змінюватися плавно. Якщо є скачок, то там шукайте обрив.
І ще, що значить:
Цитата:2)При любых положениях кнопки, хоть вкл.,хоть выкл. - 12в. подается на контакты обогрева стекла.
Тобто при виключенній кнопці теж? Може кнопка коротнула, і попередній власник, з переляку, відключив масу?
Вибачте, якщо не зрозуміло (або навпаки - занадто розжовую) пояснюю. Не знаю, на скільки глибокі вірші знання з електротехніки...
Шукати всі повідомлення учасника
Паша-шкодник Немає
Тренер
***

Повідомлень: 270
Приєднався: Jun 2018

Octavia Tоur 1.9TDI 2007 AGR (ще вектра а десь в гаражі завалялась ))
Повідомлення: #10
27-11-2018 08:41 RE: Не работает обогрев заднего стекла. Octavia a4 combi.

(27-11-2018 07:26)Юрий 4х4 :  Здається мені, що якщо у вас хоча б одна нитка ціла, то усе буде "дзвонитися". Точно ні одна нитка не гріє? Можливо сама верхня, або нижня все ж гріє, а ви на неї не звертаєте уваги... Я б перевірив масу, можна тестером, можна на контакт маси (здається правий, якщо по ходу авта дивитися, тобто ззаду, зовні) протягнути проводок з аккума "-".Або з любої точки в салоні, але не кришки багажника! Але спочатку справдіть чи то маса. При відключенні плюса з лівої сторони, він повинен пропасти і з правої, якщо ні, то пробуйте навпаки. Так от, якщо з масою не запрацює, то пробуйте, як вам вже підказали, перевірити напругу (або опір) на різних відстаннях на одній нитці. Наруга (опір) повинна змінюватися плавно. Якщо є скачок, то там шукайте обрив.
І ще, що значить:
Цитата:2)При любых положениях кнопки, хоть вкл.,хоть выкл. - 12в. подается на контакты обогрева стекла.
Тобто при виключенній кнопці теж? Може кнопка коротнула, і попередній власник, з переляку, відключив масу?
Вибачте, якщо не зрозуміло (або навпаки - занадто розжовую) пояснюю. Не знаю, на скільки глибокі вірші знання з електротехніки...
Все правтльно, спочатку попробувать напряму дать напругу, а потім вже ниткі вязать Smile
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
Exclamation Проблеми після встановлення діодів Octavia Tour Combi Maks_Ivanchuk 12 835 18-12-2023 21:57
Останнє: Maks_Ivanchuk
  Глохне Skoda Octavia 1.9 tdi 2007 рік Combi AndriiL 8 821 27-02-2023 06:56
Останнє: AndriiL
  Підкажіть СТО для Octavia Combi 1,6 bfq 2004. Skoda_Combi 1 545 25-11-2022 00:12
Останнє: Skoda_Combi
  Octavia Tour Combi 2.0 помилка P0172 yarossslav 19 3 451 03-08-2022 06:05
Останнє: yarossslav
Exclamation Не работает электроника задней правой двери Octavia a5 2010 Vurdik 5 656 10-04-2022 20:17
Останнє: toledo
  Проблемы с обогревом заднего стекла. Все модели Крот 148 74 982 10-09-2021 10:43
Останнє: M@ks
  Заміна кнопки селектора DSG Octavia A7 combi HeadShot 27 4 370 23-05-2021 22:12
Останнє: Vitaly_N
  Не работает омыватель заднего стекла Spil 140 69 168 26-02-2021 21:19
Останнє: makell
  Быстрый обогрев салона !!! Gr_Vetal 105 40 304 04-11-2020 16:55
Останнє: Zakferi
  Течёт моторчик омывателя заднего стекла ОлександрД 6 2 211 21-09-2020 17:25
Останнє: Valery_Kram

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1