Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Спалив сцеплення? Порадьте
Автор Повідомлення
Ігор Богданович Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 130
Приєднався: Jan 2019
Тернопіль
Skoda Fabia Greenline 1.2 diesel
Повідомлення: #21
04-02-2019 12:17 RE: Спалив сцеплення? Порадьте

(04-02-2019 12:00)OSA65 :  Ну что ж, и у меня есть вопросы по работоспособности сцепы после активной пробуксовки при попытке выехать из ямы и, как следствие, хорошей вони сцепы.

Первый вопрос.

(02-02-2019 22:35)Vitaliy_N :  Не знаю подойдёт ли такой метод на дизеле, у дизеля больше момент. На бензиновых такой народный способ подходит. Включаете третью передачуи не добавляя газа плавно очень плавно отпускаете сцепление. Если после того как отпустили сцепление вы тронулись и не заглохли, то считается что сцепление уже буксует и феродо на дмске сцепления стёрлось.

Ну я могу очень медленно отпускать сцепление Laughing. И да, у меня получилось тронуться на 3 передаче без подгазовки. Хотя это у меня получилось на третий раз. Два предыдущих раза подряд машина глохла. Но мы народ упрямый, мы добъёмся своего. Поэтому в третий раз, тщательно контролируя степень медленности отпускания сцепления, я добился того, что машина на ровном участке поехала.


(04-02-2019 08:21)Ігор Богданович :  .....
Ситуація наступна:
спробував на 4 передачі 60-70км вижати повний газ. Обороти набираються відповідно швидкості .........
Також спробував витягнути ручнік і включити третю і легенько почати рушати, вона заглохла. Що, як я зрозумів, також добре і означає що зі сцепленням все ок.

............

Ах, вот так вот надо было! Стоя на ручнике?
Ну и обороты в соответствии со скоростью растут.
Ну тогда у меня 100% нормально пока со сцеплением. Фуф.


чесно кажучи, ніхто з моїх друзів чи колег не спеціаліст в авто, відповідно теорій було купа. Незнаю чи я правильно робив, але як вже є))
щодо виїзду з ями. Може крім сцепи ще резина засмерділа? чи це точно сцепа?
Шукати всі повідомлення учасника
Yarik30071 Немає
Теоретик и практик
**

Повідомлень: 83
Приєднався: Mar 2018
м. Бар Вінницька обл.
Skoda Fabia 1.2tdi Грінлайн
Повідомлення: #22
04-02-2019 12:51 RE: Спалив сцеплення? Порадьте

їздь на підпаленому... на 30-40 тис. вистачить.. потім купуєш щеплення ... якщо не мінли з завода.. бери одразу комплектом і не гадай на кавовій гущі)).. маю такий же двигун ..вижимному вже кінець... буду на днях мніяти... то треба ще дуже радіти що в наших двигунах немає двомасового маховика.. інакше б були дрова.. хоча комплект щеплення й так не дешевий від 3000грн івище за Сакси, Люки, Валео.. Хоча знайомий поклав турецький комплект МаПа.. і ходе гарно.


(04-02-2019 12:17)Ігор Богданович :  
(04-02-2019 12:00)OSA65 :  Ну что ж, и у меня есть вопросы по работоспособности сцепы после активной пробуксовки при попытке выехать из ямы и, как следствие, хорошей вони сцепы.

Первый вопрос.

(02-02-2019 22:35)Vitaliy_N :  Не знаю подойдёт ли такой метод на дизеле, у дизеля больше момент. На бензиновых такой народный способ подходит. Включаете третью передачуи не добавляя газа плавно очень плавно отпускаете сцепление. Если после того как отпустили сцепление вы тронулись и не заглохли, то считается что сцепление уже буксует и феродо на дмске сцепления стёрлось.

Ну я могу очень медленно отпускать сцепление Laughing. И да, у меня получилось тронуться на 3 передаче без подгазовки. Хотя это у меня получилось на третий раз. Два предыдущих раза подряд машина глохла. Но мы народ упрямый, мы добъёмся своего. Поэтому в третий раз, тщательно контролируя степень медленности отпускания сцепления, я добился того, что машина на ровном участке поехала.


(04-02-2019 08:21)Ігор Богданович :  .....
Ситуація наступна:
спробував на 4 передачі 60-70км вижати повний газ. Обороти набираються відповідно швидкості .........
Також спробував витягнути ручнік і включити третю і легенько почати рушати, вона заглохла. Що, як я зрозумів, також добре і означає що зі сцепленням все ок.

............

Ах, вот так вот надо было! Стоя на ручнике?
Ну и обороты в соответствии со скоростью растут.
Ну тогда у меня 100% нормально пока со сцеплением. Фуф.


чесно кажучи, ніхто з моїх друзів чи колег не спеціаліст в авто, відповідно теорій було купа. Незнаю чи я правильно робив, але як вже є))
щодо виїзду з ями. Може крім сцепи ще резина засмерділа? чи це точно сцепа?
запах гуми і сцепи різний.. радий би ще передивитись тормоза по кругу. коли супорта клинять.. горять колодки.. запах один в один)))


(04-02-2019 08:21)Ігор Богданович :  Дякую Всім за поради і ваші думки.
Ситуація наступна:
спробував на 4 передачі 60-70км вижати повний газ. Обороти набираються відповідно швидкості (ну не бардзво швидко, але 1.2 то 1.2)
Також спробував витягнути ручнік і включити третю і легенько почати рушати, вона заглохла. Що, як я зрозумів, також добре і означає що зі сцепленням все ок.

Тому варіант або колодки, або той сажевий фільтр.
Я трохи читав про ту випалку, але може в двох словах хтось пояснить.
Як дізнатись що почалось те випалювання. Обороти плавають чи ще якісь "симптоми"?

Авто де експлатуєте.. режими.. зди маю на увазі.. місто, траса, змішаний.. де найбільше їздите?.... машина починає диміти і оберти тримаються на рівні 1000-1200.. на скільки пам.ятаю для регенерації потрібно прогнати авто по трасі на швидкості 70-80 км. на год. з обертами 2000-2500 проїхатисьтак км 10-20 тримати оберти і їхати.. це потрібно для накала сажовика і випалу часток сажі.. якщо їздите переважно в місті.. то це зробити буде практично неможливо.. тому мусите раз вмісяць, а з нашим пальним і того частіше виїзжати на шосе і пропалювати... якщо маєте вже лампочку сажовика на панелі .. то скоріш за все прийдеться мити і чистити сажовик.. бо лампочка загоряється коли там вже торба повна)).. але в нас навчились вже їх мити , часто допомагає. проте не надовго.. маємо паливо паршиве((
(Востаннє це повідомлення було змінене: 04-02-2019 13:00 Yarik30071.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
pn65 Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 327
Приєднався: Dec 2013
Киев
Octavia A5 MPI LPG
Повідомлення: #23
04-02-2019 20:41 RE: Спалив сцеплення? Порадьте

Коли я міняв в коробці "яйця" (спарений подшипник), то мені казали майстри: "Може сразу й сцепу, а то максимум тищ 20 виходить!?"
Так вот, проїхав я вже майже 100 тищ, а вона все, зараза, працює (сцепа)... Курить
Якщо постійно не вбивати їі, то вона тищ 250-300 відходить... ИМХО
Шукати всі повідомлення учасника
Ігор Богданович Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 130
Приєднався: Jan 2019
Тернопіль
Skoda Fabia Greenline 1.2 diesel
Повідомлення: #24
05-02-2019 13:19 RE: Спалив сцеплення? Порадьте

Авто де експлатуєте.. режими.. зди маю на увазі.. місто, траса, змішаний.. де найбільше їздите?.... машина починає диміти і оберти тримаються на рівні 1000-1200.. на скільки пам.ятаю для регенерації потрібно прогнати авто по трасі на швидкості 70-80 км. на год. з обертами 2000-2500 проїхатисьтак км 10-20 тримати оберти і їхати.. це потрібно для накала сажовика і випалу часток сажі.. якщо їздите переважно в місті.. то це зробити буде практично неможливо.. тому мусите раз вмісяць, а з нашим пальним і того частіше виїзжати на шосе і пропалювати... якщо маєте вже лампочку сажовика на панелі .. то скоріш за все прийдеться мити і чистити сажовик.. бо лампочка загоряється коли там вже торба повна)).. але в нас навчились вже їх мити , часто допомагає. проте не надовго.. маємо паливо паршиве((
[/quote]

переважно місто, але часом виїжджаю до батьків за 80 км. Тому постараюсь пропалювати.
А якщо міняти фільтр паливний кожних 5 тис??? чи це нема сенсу
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Порадьте супертолкове СТО по Шкодам в Закарпатті Шкодчук 0 295 26-11-2022 19:39
Останнє: Шкодчук
  Порадьте свічки запалювання Фабія 2 Комбі 2008р. trasser 24 2 787 25-10-2020 19:28
Останнє: Alex66
  Педаль сцеплення Шкода А5 2,0 FSI Nazikey 27 5 283 10-08-2020 08:25
Останнє: Георгич
  Порадьте де краще оцінити актуальність робіт намальованих офіційним диллером zzz_a85 13 1 807 13-07-2020 14:56
Останнє: zzz_a85
  Порадьте задні амортизатори Шкода Фабія 2007р 1.2л ППД freshwind 9 2 419 03-11-2019 18:10
Останнє: Super_B
  Акумулятор - порадьте Andre_1999_5 6 1 401 21-07-2019 20:47
Останнє: Former
  Порадьте з чого починати Kevinok 11 1 937 09-05-2019 11:00
Останнє: Kevinok
  Передув турбіни (порадьте майстра) kortasar 21 8 388 19-04-2019 17:58
Останнє: Xaoс
  Порадьте перевірені розбірки, місцеві продавці відгукніться Мольфар 3 949 24-12-2018 16:48
Останнє: Анатоличь
  Сцеплення A5 FL 2.0 TDI akupetskyy 4 1 311 10-05-2018 14:56
Останнє: akupetskyy

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1