Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
ЦЗ не зачиняє водійські двері
Автор Повідомлення
Schnauzer Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 126
Приєднався: Mar 2017
Черкаси
Skoda Roomster 2011 1.4 LPG
Повідомлення: #1
26-03-2019 17:11 ЦЗ не зачиняє водійські двері

Колеги, потребую поради!

Після зняття акумулятора для підзарядки - ЦЗ перестав закривати водійські двері. Перед зняттям закрив все. Як зняв акум водійська лишилась відкрита. Після того як закриваю центральним замком чи сигналізацією, всі закриває крім водійської (таке враження по звуку,що водійську закриває, а потім відкриває). З ключа закриває без проблем. Склопідйомник робе, електродзеркала теж. Візуально проводка від дверей до стойки ок.

Це може бути глюк? Як буває зі склопідйомниками після зняття акума?
Шукати всі повідомлення учасника
Konstantin.m Немає
Писатель
***

Повідомлень: 560
Приєднався: Mar 2017
Київ
Audi A4 B9 2.0 TFSI Ultra
Повідомлення: #2
26-03-2019 17:22 RE: ЦЗ не зачиняє водійські двері

Проводку хорошенько посмотрели со всех сторон? А то я свою лечил две недели назад. Вот вообще ничего не глючило до конкретного момента. Дверь закрыл, все ок (как обычно). Потом пришел открыл, сел в машину и больше водительская дверь не закрывалась с ЦЗ, только с ключа. Такие же симптомы, вроде попытка закрыть и потом обратно открывает. Но у меня сразу при снятии гофры было видно, что проводке хреново, один провод оборванный, еще парочку с потресканной изоляцией.
Тоесть может акум не причем, так совпало Курить...
Шукати всі повідомлення учасника
1.6 Немає
зажратый сеньор
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 5 900
Приєднався: Jun 2007
Київ, Сирець
антрацитовий тур
Повідомлення: #3
26-03-2019 18:05 RE: ЦЗ не зачиняє водійські двері

зняти помилки і має все працювати

Магия MyCode
Шукати всі повідомлення учасника
Ігор Богданович Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 130
Приєднався: Jan 2019
Тернопіль
Skoda Fabia Greenline 1.2 diesel
Повідомлення: #4
26-03-2019 19:04 RE: ЦЗ не зачиняє водійські двері

коли закриваєте з ключа, на водійській дверці лампочка мигає?
в мене аналогічна ситуація. Ключ закриває, з брелка ні. Нічого не мигає.
Коли ставили сигналку сказали що це проблема в самому замку, його під заміну (в зборі)
тому незнаю правда чи ні. Поки не міняв
Шукати всі повідомлення учасника
Konstantin.m Немає
Писатель
***

Повідомлень: 560
Приєднався: Mar 2017
Київ
Audi A4 B9 2.0 TFSI Ultra
Повідомлення: #5
26-03-2019 21:04 RE: ЦЗ не зачиняє водійські двері

(26-03-2019 19:04)Ігор Богданович :  коли закриваєте з ключа, на водійській дверці лампочка мигає?
в мене аналогічна ситуація. Ключ закриває, з брелка ні. Нічого не мигає.
Коли ставили сигналку сказали що це проблема в самому замку, його під заміну (в зборі)
тому незнаю правда чи ні. Поки не міняв
Вы бы шлейф проводов то свой проверили. У меня проблема случилась среди недели. Пока до выходных гуглил решения данной проблемы то у первой фабы это какие то траблы на самой плате и решали ее перепайкой контактов. А вот у второй у всех перелом проводов в шлейфе (ну по крайней мере на то, что я попадал то статистика такая получилась). На стойке отщелкнуть гофру, там же можно и весь шлейф с отстегнуть и посмотреть. Вот у меня была такая картина:
   
Поремонтил, не знаю на сколько хватит )
Шукати всі повідомлення учасника
ANTI[SuN] Немає
Классик
****

Повідомлень: 888
Приєднався: May 2007
Київ
Skoda Octavia 1.8T ReD CoRRiDa
Повідомлення: #6
26-03-2019 22:59 RE: ЦЗ не зачиняє водійські двері

(26-03-2019 21:04)Konstantin.m :  
(26-03-2019 19:04)Ігор Богданович :  коли закриваєте з ключа, на водійській дверці лампочка мигає?
в мене аналогічна ситуація. Ключ закриває, з брелка ні. Нічого не мигає.
Коли ставили сигналку сказали що це проблема в самому замку, його під заміну (в зборі)
тому незнаю правда чи ні. Поки не міняв
Вы бы шлейф проводов то свой проверили. У меня проблема случилась среди недели. Пока до выходных гуглил решения данной проблемы то у первой фабы это какие то траблы на самой плате и решали ее перепайкой контактов. А вот у второй у всех перелом проводов в шлейфе (ну по крайней мере на то, что я попадал то статистика такая получилась). На стойке отщелкнуть гофру, там же можно и весь шлейф с отстегнуть и посмотреть. Вот у меня была такая картина:

Поремонтил, не знаю на сколько хватит )

Мягко говоря в шоке от фотки. Я удивлен
Никогда бьі не подумал что сразу столько проводов могут поломаться. Ну один или два...но столько?!
Шукати всі повідомлення учасника
Konstantin.m Немає
Писатель
***

Повідомлень: 560
Приєднався: Mar 2017
Київ
Audi A4 B9 2.0 TFSI Ultra
Повідомлення: #7
26-03-2019 23:38 RE: ЦЗ не зачиняє водійські двері

(26-03-2019 22:59)ANTI[SuN] :  
(26-03-2019 21:04)Konstantin.m :  
(26-03-2019 19:04)Ігор Богданович :  коли закриваєте з ключа, на водійській дверці лампочка мигає?
в мене аналогічна ситуація. Ключ закриває, з брелка ні. Нічого не мигає.
Коли ставили сигналку сказали що це проблема в самому замку, його під заміну (в зборі)
тому незнаю правда чи ні. Поки не міняв
Вы бы шлейф проводов то свой проверили. У меня проблема случилась среди недели. Пока до выходных гуглил решения данной проблемы то у первой фабы это какие то траблы на самой плате и решали ее перепайкой контактов. А вот у второй у всех перелом проводов в шлейфе (ну по крайней мере на то, что я попадал то статистика такая получилась). На стойке отщелкнуть гофру, там же можно и весь шлейф с отстегнуть и посмотреть. Вот у меня была такая картина:

Поремонтил, не знаю на сколько хватит )

Мягко говоря в шоке от фотки. Я удивлен
Никогда бьі не подумал что сразу столько проводов могут поломаться. Ну один или два...но столько?!
Да это у меня лайт вариант можно сказать. По факту порвался только один, а так только с потресканной изоляцией часть. Я так поглядел, нигде ничего криминального не увидел в тех, что потрескали, может где какая 1-2 жилки треснуло в каком, но я не заметил. Видел фотки на драйве, где минимум треть проводов в жгуте была полностью переломлена. И самая засада это то, что цвета повторяются но это не дублирующие провода. Человек спаял и не угадал, благо просто горел предохранитель. Перепаял по другому и все ок.
Я те, что потрескали "полечил" изолентой, тот что сломался пришлось паять. Прилично удлинил его и сделал пару витков вокруг основного пучка проводов. Чтобы место пайки не попало в рабочую зону.
Вообще изоляция странная, вроде в местах, где нет изгибов (вся та часть, которая живет в двери) она довольно мягкая. А там где на изгибе то такая дубовая стала и как результат потрескала.
Нужно бы в пассажирскую заглянуть еще, вдруг получится опередить ситуацию полного перелома.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 26-03-2019 23:41 Konstantin.m.)
Шукати всі повідомлення учасника
Schnauzer Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 126
Приєднався: Mar 2017
Черкаси
Skoda Roomster 2011 1.4 LPG
Повідомлення: #8
27-03-2019 08:55 RE: ЦЗ не зачиняє водійські двері

(26-03-2019 17:22)Konstantin.m :  Проводку хорошенько посмотрели со всех сторон? А то я свою лечил две недели назад. Вот вообще ничего не глючило до конкретного момента. Дверь закрыл, все ок (как обычно). Потом пришел открыл, сел в машину и больше водительская дверь не закрывалась с ЦЗ, только с ключа. Такие же симптомы, вроде попытка закрыть и потом обратно открывает. Но у меня сразу при снятии гофры было видно, что проводке хреново, один провод оборванный, еще парочку с потресканной изоляцией.
Тоесть может акум не причем, так совпало Курить...

Сьогодні гарно продивився проводку, скоріше Ви праві, є сімнівні місця, на днях заїду до електрика, буду знати точно

(26-03-2019 18:05)1.6 :  зняти помилки і має все працювати

Їх можна зняти самостійно?

(26-03-2019 19:04)Ігор Богданович :  коли закриваєте з ключа, на водійській дверці лампочка мигає?
в мене аналогічна ситуація. Ключ закриває, з брелка ні. Нічого не мигає.
Коли ставили сигналку сказали що це проблема в самому замку, його під заміну (в зборі)
тому незнаю правда чи ні. Поки не міняв

В мене немає лампочки, тільки поворотники блимають

(26-03-2019 21:04)Konstantin.m :  
(26-03-2019 19:04)Ігор Богданович :  коли закриваєте з ключа, на водійській дверці лампочка мигає?
в мене аналогічна ситуація. Ключ закриває, з брелка ні. Нічого не мигає.
Коли ставили сигналку сказали що це проблема в самому замку, його під заміну (в зборі)
тому незнаю правда чи ні. Поки не міняв
Вы бы шлейф проводов то свой проверили. У меня проблема случилась среди недели. Пока до выходных гуглил решения данной проблемы то у первой фабы это какие то траблы на самой плате и решали ее перепайкой контактов. А вот у второй у всех перелом проводов в шлейфе (ну по крайней мере на то, что я попадал то статистика такая получилась). На стойке отщелкнуть гофру, там же можно и весь шлейф с отстегнуть и посмотреть. Вот у меня была такая картина:

Поремонтил, не знаю на сколько хватит )

На днях подивлюся, дійсно скоріше проблема в проводці...


Всім дякую за підказки, полагоджу - відпишусяHello!
Шукати всі повідомлення учасника
Schnauzer Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 126
Приєднався: Mar 2017
Черкаси
Skoda Roomster 2011 1.4 LPG
Повідомлення: #9
01-04-2019 08:05 RE: ЦЗ не зачиняє водійські двері

Друзі, ви були праві...все ж проводка в дверцятах, розібрав, 2 провода майже обірвані, багато підтертих...зміню, на нові трохи довші.
А історія з акумом скоріше, випадковість...точніше тільки тоді я дізнався, що передні двері не закриваються)
Дякую всім за поради!
Шукати всі повідомлення учасника
Konstantin.m Немає
Писатель
***

Повідомлень: 560
Приєднався: Mar 2017
Київ
Audi A4 B9 2.0 TFSI Ultra
Повідомлення: #10
01-04-2019 09:14 RE: ЦЗ не зачиняє водійські двері

Я пока читал понял, что простое лечение дает кратковременный результат. Если будете удлинять провода, то по совету бывалых стоит еще и гофру заменить на U образную (VAG 5N0 959 843 B). Под фабу вторую подходит, на рум проверьте на всякий пожарный. Там в процессе эксплуатации выходит не перелом шлейфа а легкое его скручивание, говорят в такой гофре ломаться не будет.
Вот одна из тем на драйве с этой гофрой.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
Thumbs Down Затікає вода в двері шкода тур sashaa8 2 1 198 15-05-2020 21:31
Останнє: Shelby GT
  Допоможіть розібратися з блоком задньої двері (ТУР) зовсім 3 1 278 02-05-2019 18:10
Останнє: зовсім
  Не завжди закриваються задні двері Сергій-ака 5 1 267 21-11-2018 09:02
Останнє: SAchuk
  не відкриваються двері Vasia 2 1 442 29-12-2017 05:08
Останнє: Лесничий
Big Grin Вжикає стартер і не відкриваються двері antivirus 5 1 519 01-02-2016 10:03
Останнє: nikish
  ЦЗ заблокував двері. Як відкрити s2paK 14 10 763 03-12-2015 17:56
Останнє: Hornet 7
  Fabia 1. двері Василий 12 3 515 03-07-2009 14:05
Останнє: alt402

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1