Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Выборы в Верховную Раду Украины 2019
Автор Повідомлення
Рокенрольщик Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 958
Приєднався: Mar 2011
Киев Obolon
А5FL 1.6 MPI
Повідомлення: #41
10-06-2019 21:27 RE: Выборы в Верховную Раду Украины 2019

В квартале все быстро, все можно обыграть за час и еще в перерывах реклама. Курить
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #42
10-06-2019 21:48 RE: Выборы в Верховную Раду Украины 2019

(10-06-2019 17:34)Dimon325 :  Вообще крыша в командировку отправилась...Курить

да припекает. и сверху, а зелюбам еще и снизу. вот нервы и не выдерживают.

Laughing

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
(Востаннє це повідомлення було змінене: 10-06-2019 21:49 smile.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
YuraM Немає
Классик
****

Повідомлень: 866
Приєднався: Jan 2012
г. Запорожье
Skoda Octavia A5 1.6 MPI
Повідомлення: #43
11-06-2019 08:58 RE: Выборы в Верховную Раду Украины 2019

(07-06-2019 14:02)m.dreval :  
(30-05-2019 13:38)YuraM :  
(30-05-2019 13:06)m.dreval :  
(30-05-2019 12:59)YuraM :  Так, я входжу в ту більшість котра обрала нового президента і поки нічого поганого в цьому не бачу (собака лає - караван йде ©).
Оце дива... )))
Навіть лінивий баче в тому, що відбувається, реванш старої влади. Россія радісно потирає руки. А Вам нічого поганого?
Значить ми по-різному бачимо щасливе майбутнє для країни.
Я вибачаюсь, у чому реванш?
Патамушта!
"Опоблок" об'єднався ще з 4 партіями
Партії "Опозиційний блок", "Партія миру і розвитку", "Наші", "Відродження" та "Довіряй справах" об'єдналися перед парламентськими виборами.
Возвращение "Партии регионов" в полной красе!
А вы надейтесь, что парламент распустили ради блага Украины?

Я извиняюсь Embarassed трошки задержался с ответом.
Даже не знаю с чего начать.
Откидаем эмоции и начинаем думать.
Я уже где-то писал и поэтому повторятся не буду почему это происходит.
P.S. ИМХО даже если бы победил Порошенко, не было бы досрочных выборов, то всё равно Регионалы набрали бы наверное даже больше процент. Просто тогда была бы от вас (победителей) др. риторика (но обязательно на раскол и противопоставление).
Вся беда в том, что у проигравших нет желания и смелости признать свои ошибки (Не бойтесь ошибаться — бойтесь повторять ошибки ©).
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Примат Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 579
Приєднався: Sep 2008
UA
KAMIQ 1.6MPI 6AG BRC S32 EVO
Повідомлення: #44
11-06-2019 09:13 RE: Выборы в Верховную Раду Украины 2019

(10-06-2019 17:10)Lightning :  Главное, против Зели. И на зло ему - ДА
Не снимем неприкосновенность - ДА
через суд отстоим незаконность нашего роспуска - ДА
ИМХО

Если снимут неприкосновенность, то у нас будет царь на 100 лет, как в РФ
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #45
11-06-2019 09:13 RE: Выборы в Верховную Раду Украины 2019

(11-06-2019 08:58)YuraM :  *****
Вся беда в том, что у проигравших нет желания и смелости признать свои ошибки (Не бойтесь ошибаться — бойтесь повторять ошибки ©).

Переможці коли сяде ренат.?
Де ЗП вчителям по 4 штуки доларів або їх еквівалент.
І чому не закінчена війна, а йде підписання капітуляції .
І ще питання чому призначають на посади друзів... і родичів.
В чому ваша перемого?

25%
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #46
11-06-2019 09:52 RE: Выборы в Верховную Раду Украины 2019

(11-06-2019 09:13)Примат :  
(10-06-2019 17:10)Lightning :  Главное, против Зели. И на зло ему - ДА
Не снимем неприкосновенность - ДА
через суд отстоим незаконность нашего роспуска - ДА
ИМХО

Если снимут неприкосновенность, то у нас будет царь на 100 лет, как в РФ
Розглядають закон про імпічмент президента при умові, що він «недоторканий». Для початку потрібно прийняти закон про зняття недоторканості з президента, депутатів ВР, суддів і екс-президентів, а тоді закон про імпічмент буде містити чотири параграфи а не чотири томи з підводними скалами. Ну і бажаючих зоконотворчити поменшає.

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #47
11-06-2019 10:28 RE: Выборы в Верховную Раду Украины 2019

(11-06-2019 09:52)Майстер :  Розглядають закон про імпічмент президента при умові, що він «недоторканий». Для початку потрібно прийняти закон про зняття недоторканості з президента, депутатів ВР, суддів і екс-президентів, а тоді закон про імпічмент буде містити чотири параграфи а не чотири томи з підводними скалами. Ну і бажаючих зоконотворчити поменшає.
Починати треба з суддів, бо вони такого можуть понаприймати, що без недоторканості для інших буде казна-що (вони і себе відновлюють і інших) – не тільки їхня недоторканність, але і професійна діяльність. А взагалі це не так просто, бо недоторканність є необхідною складовою вищих посад.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
YuraM Немає
Классик
****

Повідомлень: 866
Приєднався: Jan 2012
г. Запорожье
Skoda Octavia A5 1.6 MPI
Повідомлення: #48
11-06-2019 20:34 RE: Выборы в Верховную Раду Украины 2019

(11-06-2019 09:13)Nemo78 :  [quote='YuraM' pid='2749736' dateline='1560236295']
*****
Вся беда в том, что у проигравших нет желания и смелости признать свои ошибки (Не бойтесь ошибаться — бойтесь повторять ошибки ©).

Цитата:Переможці коли сяде ренат.?
Кум не посадив. Портагеносе европейця подарував ще одне -енерго.
Він як Колобок: і від бабушки утік, і від дідуся, і ... . Як що без жартів - саджати ніхто його і не буде (як що ваша ласка, дайте силку де було сказано що його посадять), а ось питання з прозорістю його бізнеса може постати.

Цитата:Де ЗП вчителям по 4 штуки доларів або їх еквівалент.
Розумію, що з моєї сторони буде повна дурня, пояснювати звідки беруться гроші у бюджеті і хто встановлює правила три в даному сегменті.

Цитата:І чому не закінчена війна, а йде підписання капітуляції .

Мені треба вибачитися за це, як екс-Президент і Ви мене пробачити як і його. Раніше, коли в ТКГ був кум хла і бізнес-партнер сьогодняшніх "товаришів" не казали, що це капітуляція.

Цитата:І ще питання чому призначають на посади друзів... і родичів.
Спробуйте зробити офіційний запит або просто задати питання Зекоманді (тим більше, це займе менше часу, ніж іноді ті питання котрі обговорюються тут). Їхня відповідь буде цікава не тільки для Вас, але і тут (на Форумі) буде що додатково і предметно обговорить.

Цитата:В чому ваша перемого?
Як що Ви маєте на увазі мене персонально. ІМХО користуючись медичним терміном, то ми гнили як сіфілітик. І померти не можна, але і видужати - дуже велика проблема. Тому і зробив такий свій вибір. Сподіваюсь на те, що шанси на видужання суттєво підвищаться.
P.S. Ваш вибір також має право на життя.
P.P.S. Як що Вас це якось утішить, можете вважати мене дурнуватим, але я не можу змінювати свою думку і погляди на деякі речі однохвилинно в угоду випадка. До речі, цікаво інколи повертатися до архіву Форума. Форумчан Hello!, котрі з самого початку і по цей час відстоюють дії, уже екс-Президента, мабуть можно порахувати на пальцях однієї руки. Просто шкода, що зараз вони іноді "скатуються" до рівня тих, з ким вони раніше дискутували Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
OSV Немає
Писатель
***

Повідомлень: 391
Приєднався: Oct 2005

Skoda Fabia Combi 1.4 16V
Повідомлення: #49
11-06-2019 22:12 RE: Выборы в Верховную Раду Украины 2019

(11-06-2019 20:34)YuraM :  Просто шкода, що зараз вони іноді "скатуються" до рівня тих, з ким вони раніше дискутували Hello!

Ага. То есть как топтать Пороха, то не гнушались самыми грязными методами, а теперь хнычете, чтоб вас били в белых перчатках? Типа, а теперь давайте интеллигентно общаться? Вы даже не поняли, что проголосовали за пустое место, просто куклу олигархов. Или поняли, но признать это не хватает смелости.
Пишите официальные запросы, ага... типа, почему назначил друга на должность, ведь обещал же все по честному, конкурс и все такое...
Поверьте официальный ответ вам будет - ПНХ, просто в красивой бюрократической форме, и вы это прекрасно понимаете.
Просто тяжело признать, что Узеленский кинул вас как избирателей прямо со старта и крики "дайте ему 100 дней" уже не помогут
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #50
11-06-2019 22:41 RE: Выборы в Верховную Раду Украины 2019

(11-06-2019 08:58)YuraM :  Вся беда в том, что у проигравших нет желания и смелости признать свои ошибки (Не бойтесь ошибаться — бойтесь повторять ошибки ©).

А с какого переляку Вы решили, что ошибаемся именно мы, а не Вы?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-06-2019 22:42 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Выборы президента, уже второй тур 2019-голосование Lady 3 661 353 958 24-04-2019 22:07
Останнє: Dimon325
  Сначала выборы, потом граница Примат 13 4 400 13-02-2017 12:28
Останнє: Navy45

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1