Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну..
Автор Повідомлення
Zandercatcher Немає
Роздовбай широкого профілю
*****

Повідомлень: 1 500
Приєднався: Apr 2015
Славетне місто Київ
Skoda Octavia 1,6
Повідомлення: #111
26-04-2019 14:00 RE: Украина. Прыжки к восстановлению и процветанию

(26-04-2019 13:49)smile :  ЗІ. не хочеш здати мені долари по 25? скоро будуть по 8, массу грошей заробиш. Wink

Да ну прекратите...По 8...Скоро ю зе со своими 73%...даже не знаю как их назвать...поклонников как поборят коррупцию да как привлекут инвестиции так хто за одну гривну будут не меньше 10$ выплачивать.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #112
26-04-2019 14:03 RE: Украина. Прыжки к восстановлению и процветанию

(26-04-2019 13:19)smile :  ЗІ. а, іще, шо там про мальдіви турцію чути? в країні війни нема, то ми пойняли, але ж така страшна корупція, така страшна, хіба можна в такий страшний для країни час по першій лінії вештатись?
Думаю, що в Турції найкращі в світі краватки зі смаком банану чи якоїсь там фейхови. Потрібно зацінити смакові якості і божественний аромат неперевершеного шовку з перших вуст так би мовити а не по враженях Саакашвілі. Ну і головне переварювальність організму не переоцінити: щоб без побічних явищ у вигляді запорів, язв чи непрохідності кишечника взагалі. На Мальдівах таке не шиють.

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #113
26-04-2019 14:03 RE: Украина. Прыжки к восстановлению и процветанию

дивлячись на останні твердження "секти вдячних 25%" є серйозні підозри, що договір купівлі-продажу валюти можуть визнати недійсним через недієздатність представників вищевказаної "секти"

знаєте в чому наша головна відмінність?
все просто... більшість тих, хто критикував пЕ був правий....
але замість того, щоб спробувати щось змінити ви готові і далі сидіти в гівні..
тут десь був анекдот про свиню, вовка та лисицю у ямі... він є дуже наглядною ілюстрацією...
проблема ваша в тому, що 73% вже не хочуть сидіти в ямі.. вони хочуть нормально жити.... Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #114
26-04-2019 14:06 RE: Украина. Прыжки к восстановлению и процветанию

що 73% вже не хочуть сидіти в ямі.. вони хочуть нормально жити...(с)
Упал и качаюсь
ну ну...
я даже намеков на это от нового преЗЕдента не вижуMr. Green

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #115
26-04-2019 14:08 RE: Украина. Прыжки к восстановлению и процветанию

(26-04-2019 14:06)Lady :  що 73% вже не хочуть сидіти в ямі.. вони хочуть нормально жити...(с)
Упал и качаюсь
ну ну...
я даже намеков на это от нового преЗЕдента не вижуMr. Green

а які були від поточного? Упал и качаюсьУпал и качаюсьУпал и качаюсь
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #116
26-04-2019 14:12 RE: Украина. Прыжки к восстановлению и процветанию

(26-04-2019 14:08)LUPUS :  
(26-04-2019 14:06)Lady :  що 73% вже не хочуть сидіти в ямі.. вони хочуть нормально жити...(с)
Упал и качаюсь
ну ну...
я даже намеков на это от нового преЗЕдента не вижуMr. Green

а які були від поточного? Упал и качаюсьУпал и качаюсьУпал и качаюсь

тут почитайтеКурить

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #117
26-04-2019 14:12 RE: Украина. Прыжки к восстановлению и процветанию

Лупуси прилетіли. В Києві осінь?

(26-04-2019 11:57)LUPUS :  на початку заходу Томаш Фіала надав дуже цікаву статистику, що ж саме стримує розвиток економіки України? Що є перешкодою для інвестування в Україну з боку великих закордонних компаній, що присутні на нашому ринку, що є великими платниками податків та одними з найкращих роботодавців...

А ти не спитав пана Фіалу, як йому, маленькому банківському клерку з відносно некорумпованої Чехії вдалося стати великою людиною а Україні, яка більше 25 років потерпає від корупції? Чому йому та корупція не заважала та продовжує не заважати збагачуватися?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Zandercatcher Немає
Роздовбай широкого профілю
*****

Повідомлень: 1 500
Приєднався: Apr 2015
Славетне місто Київ
Skoda Octavia 1,6
Повідомлення: #118
26-04-2019 14:12 RE: Украина. Прыжки к восстановлению и процветанию

(26-04-2019 13:44)LUPUS :  ні, Упал и качаюсьУпал и качаюсьУпал и качаюсь
вони з"явились завдяки КРЕДИТАМ!!! тим самим кредитам які нам ще треба буде віддати...
загальну суму гарантованого зовнішнього боргу нагадати?)))
а ось для того щоб економіка працювала і було чим віддавати ті кредити і потрібні інвестиції... але про це я вже писав вище.. Hello!

То есть кредиты брали,чтоб сложить их в кубышку,а не направить на развитие экономики?Ну я пойму проесть,разокрасть,пустить в дело...Но тупо сложить в кубышку?Вам не кажется,что это,мягко говоря,ерунда?Я далеко не экономист,но и то понимаю,что деньги должны не лежать,а работать.Тогда и кредиты будет чем возвращать.
ПС.Кстати,поинтересуйтесь сколько кредитов взяли кровосиси,а отдуваться за них пришлось Пороху.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #119
26-04-2019 14:13 RE: Украина. Прыжки к восстановлению и процветанию

(26-04-2019 14:08)LUPUS :  а які були від поточного? Упал и качаюсьУпал и качаюсьУпал и качаюсь
Так чем же тогда Зе лучше?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #120
26-04-2019 14:14 RE: Украина. Прыжки к восстановлению и процветанию

(26-04-2019 14:00)Zandercatcher :  
(26-04-2019 13:49)smile :  ЗІ. не хочеш здати мені долари по 25? скоро будуть по 8, массу грошей заробиш. Wink

Да ну прекратите...По 8...Скоро ю зе со своими 73%...даже не знаю как их назвать...поклонников как поборят коррупцию да как привлекут инвестиции так хто за одну гривну будут не меньше 10$ выплачивать.

ну так тем более, очень выгодно сейчас гривню взять по 0.04$, шоб потом продать за 10$

Мир

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Шаги к восстановлению и процветанию Misan 17 583 2 965 508 22-04-2019 09:16
Останнє: SergM

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2