Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну..
Автор Повідомлення
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #1191
02-09-2019 14:52 RE: Украина. Прыжки к восстановлению и процветанию

(02-09-2019 14:49)Lady :  
Цитата:Премьер-министр Алексей Гончарук заявил, что с сегодняшнего дня все заседания Кабинета министров будут закрытыми для СМИ.

По его словам, заседания Кабмина будут проходить в закрытом режиме, а по его результатам члены правительства намерены сообщать журналистам о принятых решениях и отвечать на интересующие вопросы, пишет НВ.

«Заседания правительства не должны превращаться в шоу. Поэтому мы изменим формат проведения заседаний правительства», — сказал Гончарук.

поздравляюHappy BirthdayFacepalm

з такими темпами ми хуйло стан до зими переженемо, по відкритості, і диктатурі.
Hello!
Вітаю 73%
[Зображення: 9e0c58e5463d.png]


https://m.facebook.com/story.php?story_f...2419134471

25%
(Востаннє це повідомлення було змінене: 02-09-2019 14:57 Nemo78.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #1192
02-09-2019 15:09 RE: Украина. Прыжки к восстановлению и процветанию

"Гончарук заявил, что правительство не будет вмешиваться в регулирование цен на коммунальные услуги, а малообеспеченные получат помощь в виде субсидий" (с)
Mr. GreenMr. Green

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #1193
02-09-2019 15:34 RE: Украина. Прыжки к восстановлению и процветанию

Зеленський доручив ухвалити закон про скасування мораторію на продаж земель до 1 грудня

Торопится...Курить

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #1194
02-09-2019 15:48 RE: Украина. Прыжки к восстановлению и процветанию

(02-09-2019 14:52)Nemo78 :  з такими темпами ми хуйло стан до зими переженемо, по відкритості, і диктатурі.
Hello!
Вітаю 73%
Facepalm
Цитата:На жаль, це не фейк!

30 серпня представники ДБР і СБУ прийшли з обшуками на Суспільне - так, це єдина медіагрупа, яка не належить олігархам, не публікує джинси і робить новини на важливі теми, а не про Нібіру, чупакабру і кульові блискавки.

Так от, Державне бюро розслідувань проводить досудове розслідування кримінального провадження щодо Суспільного. Кажуть, що стаття - "зловживання службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших фізичних або юридичних осіб».
Працівники Суспільного протягом кількох годин добровільно надавати правоохоронцям всі матеріали та документи.

Медіарух "Медіа за усвідомлений вибір" ̶в̶ ̶ш̶о̶ц̶і̶ занепокоєний фактом кримінального провадження, адже Суспільне мовлення є єдиною медіагрупою, що не знаходиться у власності олігархів та працює виключно в інтересах українських громадян. «UA:Перший» - єдиний телеканал, що не поширює матеріали з ознаками замовності та зберігав незалежну позицію під час цьогорічних виборчих кампаній.

Ми закликаємо слідчі органи надати більше інформації та обґрунтування, чи дійсно розслідувані справи належать до підслідності ДБР та СБУ. Закликаємо слідчі органи утриматися від дій, які суспільство та міжнародна спільнота можуть сприйняти як тиск на незалежне ЗМІ.

І взагалі, це редакційна політика Суспільного мовника має залишатися незалежною та вільною від втручань державних органів, політичних та бізнесових груп, а фінансова політика та економічна діяльність — бути прозорими.


Детальна заява тут
Заява медіаруху «Медіа за усвідомлений вибір» щодо обшуків у НСТУ та її працівників

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #1195
02-09-2019 15:50 RE: Украина. Прыжки к восстановлению и процветанию

(02-09-2019 15:34)m.dreval :  Зеленський доручив ухвалити закон про скасування мораторію на продаж земель до 1 грудня

Торопится...Курить

Ну от до цієї дати бакс буде падати.

25%
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #1196
02-09-2019 16:06 RE: Украина. Прыжки к восстановлению и процветанию

(02-09-2019 14:52)Nemo78 :  з такими темпами ми хуйло стан до зими переженемо, по відкритості, і диктатурі.
Hello!
Вітаю 73%
[Зображення: 9e0c58e5463d.png]


https://m.facebook.com/story.php?story_f...2419134471

Упал и качаюсь

... Число зверя, 666, штрихкод, электронный паспорт, чипы .. (с) - Я удивлен Я удивлен Я удивлен
Нові методички? Десь я вже це чув.... Facepalm

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 02-09-2019 16:06 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #1197
02-09-2019 16:08 RE: Украина. Прыжки к восстановлению и процветанию

(02-09-2019 16:06)Шкодчук :  
(02-09-2019 14:52)Nemo78 :  з такими темпами ми хуйло стан до зими переженемо, по відкритості, і диктатурі.
Hello!
Вітаю 73%
[Зображення: 9e0c58e5463d.png]


https://m.facebook.com/story.php?story_f...2419134471

Упал и качаюсь

... Число зверя, 666, штрихкод, электронный паспорт, чипы .. (с) - Я удивлен Я удивлен Я удивлен
Нові методички? Десь я вже це чув.... Facepalm

Так в 2014 році.

25%
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #1198
02-09-2019 17:37 RE: Украина. Прыжки к восстановлению и процветанию

(02-09-2019 16:06)Шкодчук :  Упал и качаюсь

... Число зверя, 666, штрихкод, электронный паспорт, чипы .. (с) - Я удивлен Я удивлен Я удивлен
Нові методички? Десь я вже це чув.... Facepalm

Дякую тобі, Боже, що я не зелелюб!!!
Я звичайно чув про дива урінотерапії, але щоб так, через очі, і на самі мізки....

П.С. Краще бути "дорогенкою (с)".


(01-09-2019 08:51)AlexMotel :  Майстер,чому така думка про злиття країни уйлу?це озвучується через раз вашими прихильникамиHello!

Чорновол: ДБР відмовилося відкрити кримінальні провадження щодо Портнова

Про це Чорновол повідомила у своєму Facebook.

«Керівник ДБР Роман Труба відмовився внести до ЄРДР мої заяви про злочини Портнова. Хоча відмова у прийнятті та реєстрації заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення не допускається (ч. 4 ст. 214 КПК України)», — написала ексдепутатка.

Заяви стосуються «узурпації влади» Портновим і можливих зловживань на державній посаді в інтересах комерційної структури.

Чорновол зазначила, що, незважаючи на обіцянки Труби відкрити кримінальні справи і перевірити викладені факти, вона отримала дві відмови.

«Під час особистої зустрічі Труба виправдовувався, що ДБР порушило цілий букет політичнозамовних кримінальних справ по заявах самого Портнова, тому що не могло відмовити згідно КПК. Саме цим Труба пояснив порушення, наприклад, такої антидержавної кримінальної справи, де називається «злочином» ...контрнаступ ЗСУ на Донбасі 2014 року, в результаті якого було звільнено 70 відсотків території Донбасу», — розповіла Чорновол.


Значит против Порошенко за украинских моряков и против Парубия за Одессу 2 мая Труба на мог отказать Портнову согласно КПК, а против самого Портнова КПК подвинется.

И где же это я увидел сливание Украины хуйлу, а Саша? Скажи, когда уже Майдан госпереворотом начнем назівать? А?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 02-09-2019 17:59 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Gerzik Немає
Все буде HD )
*****

Повідомлень: 6 636
Приєднався: Jul 2008
Київ- Батурин- Кам'янець
H-D Dyna,H-D RoadGlide ,TurboSmart,VW T5 VR6 4x4
Повідомлення: #1199
02-09-2019 18:35 RE: Украина. Прыжки к восстановлению и процветанию

(02-09-2019 17:37)m.dreval :  [quote='Шкодчук' pid='2761287' dateline='1567433163']
Упал и качаюсь

... Число зверя, 666, штрихкод, электронный паспорт, чипы .. (с) - Я удивлен Я удивлен Я удивлен
Нові методички? Десь я вже це чув.... Facepalm


"Конца света не будет , денег не будет , чип во лбу, Анаста ."

moscovia delenda est
(Востаннє це повідомлення було змінене: 02-09-2019 18:36 Gerzik.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SOA Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 881
Приєднався: Apr 2008
Киев,р-он Харьковский
Фабия, Авео (были), Ford Fusion
Повідомлення: #1200
03-09-2019 11:07 RE: Украина. Прыжки к восстановлению и процветанию

Проголосовали за снятие неприкосновенности, 373 голоса. Теперь на подпись президенту и конституционныйсуд.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Шаги к восстановлению и процветанию Misan 17 583 2 964 729 22-04-2019 09:16
Останнє: SergM

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1