Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну..
Автор Повідомлення
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #1901
22-01-2020 12:52 RE: Украина. Прыжки к восстановлению и процветанию

ПОСТАНОВА

від 4 грудня 2019 р. № 1070


КуритьКуритьКурить
Цитата:ящик Пандоры можно проиллюстрировать текстом Постановление КМУ №1070 от 04 декабря 2019 года, вступившим в силу с 1 января этого года. Если кратко - бюджетным организациям разрешили делать поставщикам 100% предоплату на срок от 3 месяцев до 2 лет, в зависимости от типа платежа.

Порядочный бизнес, честный бизнес - наверняка обрадуется. Это повысит рентабельность, ведь не придется брать кредиты на закупку компонентов. Хотя, злые языки уже нашептали, что по министерствам ставка отката за решение о выплате 100% предоплаты появилась. Ведь решение о платеже принимает распорядитель бюджетных средств, индивидуально.

Так вот, честный бизнес - наверняка обрадуется.

А вот махинаторы и мошенники - те ОЧЕНЬ обрадуются. Ведь открыт ящик Пандоры. Теперь на абсолютно открытых тендерах можно демпинговать с удвоенной силой, сбивать цену поставки товара ниже плинтуса, получать 100% предоплаты и... исчезать.


Кто-то в Кабмине открыл ящик Пандоры. Бюджету будет тот самый... северный... полярный.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #1902
22-01-2020 14:16 RE: Украина. Прыжки к восстановлению и процветанию

Як побудувати загальну історію для України та українців
Костянтин Дорошенко

Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #1903
22-01-2020 14:33 RE: Украина. Прыжки к восстановлению и процветанию

(22-01-2020 14:16)Шкодчук :  Як побудувати загальну історію для України та українців [/b][/url]

ПОБУДУВАТИ історію....
Хіба історія це не минуле???

Путіна мало?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #1904
22-01-2020 15:04 RE: Украина. Прыжки к восстановлению и процветанию

Для тих, хто читає тільки заголовки...

Сприймати, як точку зору, а не "руководство к действию"...

...Засновник українознавчих студій при Гарвардському університеті Омелян Пріцак, один із творців сучасної історіософії, наполягав на підході, якому ще у 1940-х навчився у професора Берлінського та Геттінгенського університетів Ганса Гайнріха Шедера: “Є тільки одна історія, один процес світового розвитку – світова історія. Хоч неможливо одній людині повністю оволодіти усіма джерелами світової історії, все-таки, студіюючи історію однієї країни, не можна трактувати її в ізоляції. Власна “національна” історія – це складова частина всесвітнього історичного процесу”. “Вінок патріотичних аксіом” за Пріцаком є тут шкідливим, обмежливим та знесилюючим.

Українська вікіпедія донині не має статті під назвою “Перелік правителів України”. Російською така стаття починається з Аскольда та Діра. А от англійською – з царів Скіфії та Киммерійського Босфору. І включає готських та гунських вождів, хозарських каганів, князів Великого князівства литовського, кримських ханів, габсбурзьких королів Галичини й Лодомерії. А також керівників, що займали свою посаду в Україні протягом кількох тижнів, як-от перший голова Центральної Ради Володимир Науменко, що передував на цій посаді Михайлові Грушевському, або кількох днів, як перший і останній президент Карпатської України отець Августин Волошин.

Британська історична наука сформувалася в парадигмі мислення імперського, отже – інклюзивного. Їй наслідує й америкаська. Імперія всотує у себе, маркує своїм різне, різноманітне, все, на що поширюється її влада. Ця влада може бути справжньою або удаваною, символічною, ретроспективною, як у Франції або Польщі, для яких їхня історія та культура – це все, що так чи інакше їх торкнулося. З Еммануїлом герцогом Рішельє, першим міським головою Одеси, чи київським архітектором Владиславом Городецьким відповідно. Така інклюзивність є єдино виправданим підходом для історичного самоусвідомлення в сучасному світі, де етнічне давно не є синонімом нації, а сила нації, її репутація будуються на розумінні її внеску в світову цивілізацію.

Така інклюзивність не просто збагачує і додає відчуття гідності. Вона формує здорове розуміння тяглості та цивілізаційної спадкоємності. Ще 2009 року мистецьким проєктом “Чингізиди України” ми з істориком Олексою Гайворонським, художником Юрієм Нікітіним і композиторкою Аллою Загайкевич ставили питання про те, що якщо Крим це Україна, то й історія та культура Кримського ханства є невід’ємною частиною загальноукраїнських. Чи вивчаємо ми кримську історію у школі? Що знаємо про Менглі І Герая, який розгромив Золоту Орду, поставивши крапку в її існуванні? Про Гази ІІ та Мехмета ІV Гераїв, як визначних поетів свого часу? Про літературну та просвітницьку діяльність Ісмаїла Гаспринського, чиє видання “Перекладач – Терджиман” стало першою тюркомовною газетою Російської імперії та однією з перших в ісламському світі? Про звільнення хана Шагіна Герая з турецького полону гетьманом Михайлом Дорошенком?...
...

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 22-01-2020 15:06 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #1905
22-01-2020 15:14 RE: Украина. Прыжки к восстановлению и процветанию

(22-01-2020 15:04)Шкодчук :  Для тих, хто читає тільки заголовки...

Я читаю не только заголовки. Я дочитываю до конца:

Так, від скіфів і кіммерійців до канадських міністрів та американських мільярдерів, включно з російськими політиками Григорієм Явлінським зі Львова та Валентиною Матвієнко з Шепетівки – все це загальна історія України. Геть не всі її постаті несуть посил, що об’єднує націю. Але щоби вийти на єдність, треба визнати історичний масштаб та різноманіття. І в них обирати те, що зближує громадян України. А отже – стосується загальнолюдських цінностей і проявляє нас серед будівничих цивілізацій.

Я не хочу строить совместную историю с Валентиной Матвиенко. А Вы, Шкодчук?

Какая разница?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #1906
22-01-2020 15:58 RE: Украина. Прыжки к восстановлению и процветанию

(22-01-2020 15:14)Миша Чех :  
(22-01-2020 15:04)Шкодчук :  Для тих, хто читає тільки заголовки...

Я читаю не только заголовки. Я дочитываю до конца:

Так, від скіфів і кіммерійців до канадських міністрів та американських мільярдерів, включно з російськими політиками Григорієм Явлінським зі Львова та Валентиною Матвієнко з Шепетівки – все це загальна історія України. Геть не всі її постаті несуть посил, що об’єднує націю. Але щоби вийти на єдність, треба визнати історичний масштаб та різноманіття. І в них обирати те, що зближує громадян України. А отже – стосується загальнолюдських цінностей і проявляє нас серед будівничих цивілізацій.

Я не хочу строить совместную историю с Валентиной Матвиенко.

Facepalm
Там же написано:

...Геть не всі її постаті несуть посил, що об’єднує націю. Але щоби вийти на єдність, треба визнати історичний масштаб та різноманіття. І в них обирати те, що зближує громадян України....

Матвієнко явно не зближує громадян, навіть на окупованих територіях її, мабуть, мало хто знає.

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 22-01-2020 16:01 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #1907
22-01-2020 16:09 RE: Украина. Прыжки к восстановлению и процветанию

(22-01-2020 15:58)Шкодчук :  Там же написано:

...Але щоби вийти на єдність, треба визнати історичний масштаб та різноманіття. І в них обирати те, що зближує громадян України....

Я не хочу визнавати різноманіття тих, кто захищає мою країну на Донбасі, і тих, хто стріляє в наших хлопців заради ДНР.

А Шкодчук?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 22-01-2020 16:10 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #1908
22-01-2020 16:13 RE: Украина. Прыжки к восстановлению и процветанию

(22-01-2020 16:09)Миша Чех :  Я не хочу визнавати рызноманыття тих, кто захищаэ мою країну на Донбасі, і тих, хто стоыляэ в наших хлопців заради ДНР.

То пишіть українською, для початку... і не лазьте по помійках, зносячи на сайт неправдиву інформацію, як в сусідній темі про "Михаила Ткача в самольоте"... якого ви "ідентифікували" (по потилиці?) на пару з кореспондентом страна.юей

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 22-01-2020 16:16 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #1909
22-01-2020 16:19 RE: Украина. Прыжки к восстановлению и процветанию

(22-01-2020 16:13)Шкодчук :  
(22-01-2020 16:09)Миша Чех :  Я не хочу визнавати рызноманыття тих, кто захищаэ мою країну на Донбасі, і тих, хто стоыляэ в наших хлопців заради ДНР.

То пишіть українською, для початку... і не лазьте по помійках, зносячи на сайт неправдиву інформацію, як в сусідній темі про "Михаила Ткача в самольоте"... якого ви "ідентифікували" (по потилиці?) на пару з кореспондентом страна.юей

Бла-бла-бол, по сути "построения единства" есть что сказать?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #1910
22-01-2020 16:26 RE: Украина. Прыжки к восстановлению и процветанию

(22-01-2020 16:19)Миша Чех :  Бла-бла-бол, по сути "построения единства" есть что сказать?
Ви на форумі не можете єдності знайти... не можете нормально вести дискусію... що ще сказати...
Якісь картинки вкидуються постійно образливі, слова образливі... говновкидування з потойбічних сайтів...

Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Шаги к восстановлению и процветанию Misan 17 583 2 959 199 22-04-2019 09:16
Останнє: SergM

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1