Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Ремонт АКБ шуруповерта.
Автор Повідомлення
Лёха Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 940
Приєднався: Oct 2006
Киев
Octavia A5 FL1.6MPI Combi (CHGA+ГБО)
Повідомлення: #41
30-04-2019 07:58 RE: Ремонт АКБ шуруповерта.

(29-04-2019 21:33)Porter :  "Та хрєнь" - це доволі надійні і відказостійкі блоки які використовуються в промці і системах відеонагляду.
Те, що написано на вашому китайблоку з ОЛХ бачу. На заборах теж пишуть. Wink
120 Вт це номінал. А ще є пускові струми і струм перегрузки (при дотягуванні). Усе залежить що крутити.
Крутить - той добре, нема питань. Ідіть крутити Hello!
Також, нагадаю, що навіть ваш китаєць з ОЛХ по ціні уже рівний простому мережевому шуруповерту.

Я так понимаю вам не блок питания найти, а так.. "поговорить"... Ну ну...
И не нужно мне говорит куда идти... Драка
- Также напомню, что кто-то "типа не мог найти" рабочего блока питания...
- Ещё раз скажу, на заборе не написано!!! Этот блок испытан и работает... Жаль в ней нет защиты от перегрузки как в ВМС платах...
- Купите новый сетевой и угомонитесь...
Я кстати так и сделал, но по факту дешёвый сетевой вышел хуже... а старый был переделан в качестве експеримента для дачи... И поверье, на даче есть разные шурупы... Кстати предохранитель на нем сгорел когда я 120 шуруп чтобы закрутиьб переключился в режим сверлания и патрон просто отспановился на доли секунд.. Думал плате хана... Но нет, выжила...
А про впихнуть невпихуемо, у когото получается подружить бп с шуруповертм, а у кого-то это нн выходит... И начинаются трактаты про "все это фигня...."

Арфография... эта как канг-фу. Настаящие мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!!!©
(Востаннє це повідомлення було змінене: 30-04-2019 08:39 Лёха.)
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #42
02-05-2019 01:00 RE: Ремонт АКБ шуруповерта.

(26-04-2019 15:42)Лёха :  
(26-04-2019 13:55)SergM :  Є що казати – кажіть. Конкретні аргументи.
да, я так же совсем забыл, что вы и в экономических науках не меньший эксперт, чем Томас Фила который порит чушь... ну да ладно..

1. То есть использовать высокотоковые в шуриках не имеет смысла, а ставить в ноуты имеет... ? И да, думаю, что именно за каждым долларом и гонятся...
2. Я поставил в сетевом варианте авто предохранитель на 15А и смог его спалить.. А так то конечно шуруповерт не сможет взять 10А лежа на полке...
3. ну не нужны так не нужны.. новые руки потом отрастут...
Бачу, продовжуєте...

Про секунди "довготривалої" роботи так і не почув, як і коментарів стосовно озвучених 10А і падіння ємності.

Як Вам пояснити... Маючи інженерну освіту не женуся за кращим на шкоду гарному. – Є адекватне по кільком критеріям рішення, є узагальнені характеристики, які визначають певну якість і які принципово не покращені технологіями (накшталт того, що з NiMn краще не знімати більше 1C, а з LiOn – 2C, якщо звичайно цікавить їхній повний ресурс і вартість володіння).

Далі:
1. Якщо "звичайний" LiOn кращий за NiMn у 2 рази за номінальним струмом, а ще й має більшу ємність – тобто аналогічна за габаритами батарея вийде набагато більше ніж у 2 рази кращою заміною, то чому для домашнього вжитку потрібно вкладатися у "супер-пупер" без реальних дивідендів від цього? Для профі питань немає – інструмент заробляє гроші тощо.
1а. Як вказано у Ваших (і моїх) характеристиках Вашого "високострумового", насправді струм у 3С+ для нього закінчується суттєвою втратою ресурсу, хоча і є нормованою характеристикою безпеки (тобто досить безпечно його розряджати струмами у 10А).
2. Знову ж як інженер тоненько натякну на те, що двигун = індуктивне навантаження, і те, що стартовий струм будь-якого двигуна завжди перевищує робочий.
3. До чого там руки?

Окремо про ноутбучні LiOn: у дешевих ставлять маленьку і дешеву батарею, у нормальних зазвичай характеристики батарей кращі, а прошні витримують знущання протягом багатьох років.


P.S. Банальне паралельно-послідовне включення досить якісних і дешевих нових LiOn дозволить отримати дуже пристойну заміну NiMn за нормальні гроші для побутового вжитку.

P.P.S. Про відносні розміри атомів та електронів з міжатомними відстанями спитати? – З приводу принципової передачі тепла виключно випромінюванням, бо передаючи теплоносій насправді передаємо матерію що містить тепло, а не саме тепло.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 02-05-2019 01:01 SergM.)
Шукати всі повідомлення учасника
Лёха Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 940
Приєднався: Oct 2006
Киев
Octavia A5 FL1.6MPI Combi (CHGA+ГБО)
Повідомлення: #43
02-05-2019 11:28 RE: Ремонт АКБ шуруповерта.

(02-05-2019 01:00)SergM :  Бачу, продовжуєте...

Про секунди "довготривалої" роботи так і не почув, як і коментарів стосовно озвучених 10А і падіння ємності.

Як Вам пояснити... Маючи інженерну освіту не женуся за кращим на шкоду гарному. – Є адекватне по кільком критеріям рішення, є узагальнені характеристики, які визначають певну якість і які принципово не покращені технологіями (накшталт того, що з NiMn краще не знімати більше 1C, а з LiOn – 2C, якщо звичайно цікавить їхній повний ресурс і вартість володіння).

Далі:
1. Якщо "звичайний" LiOn кращий за NiMn у 2 рази за номінальним струмом, а ще й має більшу ємність – тобто аналогічна за габаритами батарея вийде набагато більше ніж у 2 рази кращою заміною, то чому для домашнього вжитку потрібно вкладатися у "супер-пупер" без реальних дивідендів від цього? Для профі питань немає – інструмент заробляє гроші тощо.
1а. Як вказано у Ваших (і моїх) характеристиках Вашого "високострумового", насправді струм у 3С+ для нього закінчується суттєвою втратою ресурсу, хоча і є нормованою характеристикою безпеки (тобто досить безпечно його розряджати струмами у 10А).
2. Знову ж як інженер тоненько натякну на те, що двигун = індуктивне навантаження, і те, що стартовий струм будь-якого двигуна завжди перевищує робочий.
3. До чого там руки?

Окремо про ноутбучні LiOn: у дешевих ставлять маленьку і дешеву батарею, у нормальних зазвичай характеристики батарей кращі, а прошні витримують знущання протягом багатьох років.


P.S. Банальне паралельно-послідовне включення досить якісних і дешевих нових LiOn дозволить отримати дуже пристойну заміну NiMn за нормальні гроші для побутового вжитку.

P.P.S. Про відносні розміри атомів та електронів з міжатомними відстанями спитати? – З приводу принципової передачі тепла виключно випромінюванням, бо передаючи теплоносій насправді передаємо матерію що містить тепло, а не саме тепло.
инженер-теоретик....
1. в шуриках на NiMn ничто не ограничивает нагрузку на аккум.. все.. и ваше "лучше" не снимать = теория... возьмите в руки шуруповерт и "не снимайте" с него больше 1с..
(мати освіту то добре, але її тре ще й використовувати...)
2. В своем 1а вы указали правильную причину, безопасность... но дальше ею пренебрегаете... Скорбим
- точно можете сказать характеристики ноутбучных батарей..?
- с какого именно параметра ноубук считается "нормальным"???!! (потому как если брать новые, то разница в цене не особо велика...)
3. вон оно как.. инженер уже про стартовые вспомнил.... а раньше что-то 120 ватный мотор никак не мог 10А потребить... там не только стартовые есть....
показать как плата ВМС уходит в защиту по перегрузке от остановившегося патрона..?
4. что будет с обычным LiOn при частых, пусть и кратковременных нагрузках 10-20-30А? есть риск перегрева?

еще раз про ноутбуки, вы не можете гарантированно определить характеристики батарей... все сводится к "зазвичай" та "можливо"...
о чем речь то... уверены, что батарея выдержит - используйте...

P.P.S.Facepalm

Арфография... эта как канг-фу. Настаящие мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!!!©
Шукати всі повідомлення учасника
Владимир_ Немає
Воффка
*****

Повідомлень: 2 608
Приєднався: Jun 2013
АТ
Octavia А5 FL 2,0 TDI-CR DSG-6
Повідомлення: #44
02-05-2019 12:06 RE: Ремонт АКБ шуруповерта.

Вот би мені такі залізні нерви НедоумениеSmile
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #45
03-05-2019 11:55 RE: Ремонт АКБ шуруповерта.

(02-05-2019 11:28)Лёха :  инженер-теоретик....
1. в шуриках на NiMn ничто не ограничивает нагрузку на аккум.. все.. и ваше "лучше" не снимать = теория... возьмите в руки шуруповерт и "не снимайте" с него больше 1с..
(мати освіту то добре, але її тре ще й використовувати...)
2. В своем 1а вы указали правильную причину, безопасность... но дальше ею пренебрегаете... Скорбим
- точно можете сказать характеристики ноутбучных батарей..?
- с какого именно параметра ноубук считается "нормальным"???!! (потому как если брать новые, то разница в цене не особо велика...)
3. вон оно как.. инженер уже про стартовые вспомнил.... а раньше что-то 120 ватный мотор никак не мог 10А потребить... там не только стартовые есть....
показать как плата ВМС уходит в защиту по перегрузке от остановившегося патрона..?
4. что будет с обычным LiOn при частых, пусть и кратковременных нагрузках 10-20-30А? есть риск перегрева?

еще раз про ноутбуки, вы не можете гарантированно определить характеристики батарей... все сводится к "зазвичай" та "можливо"...
о чем речь то... уверены, что батарея выдержит - используйте...

P.P.S.Facepalm
Facepalm
Тобто якщо б я у NASA працював, то ви би вср..., а так можна язиком поляпати?..

Повторюю ще раз: є щось конкретне казати – кажіть.

Втретє чекаю коментарів з приводу:
а) скільки секунд буде віддавати 30А той Ваш акумулятор ємністю 3000 мА*г? Це підпадає під поняття "довготривалий"?
б) задокументовано падіння ємності до ~50% після 300 циклів розряду стумом у 10А.


Далі:
1) Ви читати не вмієте? Я щось писав про обмеження навантаження? Якісь теорії? Пояснюю як для гуманітарія: якщо NiMn розряджати струмами у 1С, то він буде віддавати усю ємність і проживе довго, 2С – лише 80% і буде помітним зниження ресурсу, 3С – буде суттєво скорочені і ємність, і ресурс.
2) Є різниця між припустимими параметрами, та безпечними. Тобто те що виробник для одних LiOn встановив максимальний струм розряду у 2С, а іншим у 3С означає лише те, що виробник гарантує працездатність та безпечність з таким режимом і не більше. У детальних специфікаціях додатково вказано, що за 3С буде суттєва втрата ресурсу (– по суті така сама як для першого), що можна розряджати струмом у 10С без контролю температури, але не довше такого-то часу тощо.
2а) Вскриваєте батарею і дивитеся. У бюджетних батареї якомога дешевші, бо там висока конкуренція. У прошних стоїть потужніша батарея і зазвичай більш якісна – тому і живе довше.
3) Це алєс... То для Вас мабуть пишуть – що на колонках розміром з кулак "200Вт", що на двигунах розміром з кулак "1500Вт", але я (як інженер) точно знаю що є конкретна номінальна електрична потужність. Так ось – у шуруповерта двигун має діаметр близько 40 мм і виходячи з сили магнітів та розміру якоря, його електрична потужність навряд чи перевищить 20 Вт. Номінальний струм споживання (на номінальній потужності) буде 1...2А, а ось стартовий при цьому легко зашкалить за 10А.
Конкретно:
Цитата:Large Torque DC Motor
Application: electrical, hardware tools
- speed: 12000 rpm
- rated voltage: 12 V
- rated current: 1.2 A
- starting current: needs more than 10 A
- diameter: 4.2 cm
- lenght: 9.8 cm
4) Вертаючись до "звичайного" (2С) LiOn у порівнянні з "високострумовим" (3С) – за однакової ємності усе буде практично однаково – тупо буде втрачатися ресурс. Різниця вилізе лише якщо перевантаженя будуть регулярні та тривалі (приводи роботів, дрони тощо), а перегріву не буде, бо короткочасні – це до 1с, якщо не десятки мс максимум,– з великими паузами.


P.P.S. – Я не винен що Вас не відпускає (Ви вже неодноразово робили "ретроспективи"), а сили прочитати і визнати доведену на сьогодні фізику явища у Вас немає...
Шукати всі повідомлення учасника
Лёха Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 940
Приєднався: Oct 2006
Киев
Octavia A5 FL1.6MPI Combi (CHGA+ГБО)
Повідомлення: #46
03-05-2019 18:05 RE: Ремонт АКБ шуруповерта.

(03-05-2019 11:55)SergM :  Втретє чекаю коментарів з приводу:
а) скільки секунд буде віддавати 30А той Ваш акумулятор ємністю 3000 мА*г? Це підпадає під поняття "довготривалий"?
б) задокументовано падіння ємності до ~50% після 300 циклів розряду стумом у 10А.
а что мне комментировать?? данные производителя???
вы попросили, я привел.....


(03-05-2019 11:55)SergM :  Далі:
1) Ви читати не вмієте? Я щось писав про обмеження навантаження? Якісь теорії? Пояснюю як для гуманітарія: якщо NiMn розряджати струмами у 1С, то він буде віддавати усю ємність і проживе довго, 2С – лише 80% і буде помітним зниження ресурсу, 3С – буде суттєво скорочені і ємність, і ресурс.
И???


(03-05-2019 11:55)SergM :  2) Є різниця між припустимими параметрами, та безпечними. Тобто те що виробник для одних LiOn встановив максимальний струм розряду у 2С, а іншим у 3С означає лише те, що виробник гарантує працездатність та безпечність з таким режимом і не більше. У детальних специфікаціях додатково вказано, що за 3С буде суттєва втрата ресурсу (– по суті така сама як для першого), що можна розряджати струмом у 10С без контролю температури, але не довше такого-то часу тощо.
атличный анализ... и? допустим нас потеря ресурса не интересует а интересует именно безопасность.. может я не никогда его перегружать не буду...будут максимум 16-е шурупы... а вдруг прийдется пачку соток разик засандалить... и вправду зачем нам безопасность... Facepalm


(03-05-2019 11:55)SergM :  2а) Вскриваєте батарею і дивитеся. У бюджетних батареї якомога дешевші, бо там висока конкуренція. У прошних стоїть потужніша батарея і зазвичай більш якісна – тому і живе довше.
типовая фотка бу аккумов из ноута, подскажите их параметры...
а заодно границу "прошных"....

об остальном позже...


Файл(и) Мініатюри
   

Арфография... эта как канг-фу. Настаящие мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!!!©
(Востаннє це повідомлення було змінене: 05-05-2019 22:41 Лёха.)
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #47
06-05-2019 11:29 RE: Ремонт АКБ шуруповерта.

(03-05-2019 18:05)Лёха :  
(03-05-2019 11:55)SergM :  Втретє чекаю коментарів з приводу:
а) скільки секунд буде віддавати 30А той Ваш акумулятор ємністю 3000 мА*г? Це підпадає під поняття "довготривалий"?
б) задокументовано падіння ємності до ~50% після 300 циклів розряду стумом у 10А.
а что мне комментировать?? данные производителя???
вы попросили, я привел.....
Ну Ви ж тут мене нижче плінтуса засунули – що я нічого не розумію. – Чекаю розумних коментарів.
Ну дуже мені цікаво як Ваш "високострумовий" з нормованим максимальним струмом у 10А (3С) співвідноситься з падінням ємності до ~50% після 300 циклів розряду таким струмом. Бо я Вам прямо натякав, що вони на загал нічим не кращі за інші "звичайні" і якісно працюють (без суттєвих втрат ємності) зі струмами розряду до 2С. – Оті самі "зазвичай".

(03-05-2019 18:05)Лёха :  
(03-05-2019 11:55)SergM :  Далі:
1) Ви читати не вмієте? Я щось писав про обмеження навантаження? Якісь теорії? Пояснюю як для гуманітарія: якщо NiMn розряджати струмами у 1С, то він буде віддавати усю ємність і проживе довго, 2С – лише 80% і буде помітним зниження ресурсу, 3С – буде суттєво скорочені і ємність, і ресурс.
И???
Що "і"? Ви прокоментували якусь "отсєбятіну" на конкретне твердження:
Цитата:1. Якщо "звичайний" LiOn кращий за NiMn у 2 рази за номінальним струмом, а ще й має більшу ємність – тобто аналогічна за габаритами батарея вийде набагато більше ніж у 2 рази кращою заміною, то чому для домашнього вжитку потрібно вкладатися у "супер-пупер" без реальних дивідендів від цього? Для профі питань немає – інструмент заробляє гроші тощо.
– Це мені треба питати "і"?

(03-05-2019 18:05)Лёха :  
(03-05-2019 11:55)SergM :  2) Є різниця між припустимими параметрами, та безпечними. Тобто те що виробник для одних LiOn встановив максимальний струм розряду у 2С, а іншим у 3С означає лише те, що виробник гарантує працездатність та безпечність з таким режимом і не більше. У детальних специфікаціях додатково вказано, що за 3С буде суттєва втрата ресурсу (– по суті така сама як для першого), що можна розряджати струмом у 10С без контролю температури, але не довше такого-то часу тощо.
атличный анализ... и? допустим нас потеря ресурса не интересует а интересует именно безопасность.. может я не никогда его перегружать не буду...будут максимум 16-е шурупы... а вдруг прийдется пачку соток разик засандалить... и вправду зачем нам безопасность... Facepalm
0. Ви ліпите ТИПУ профі інструмент з кітайського ширпотребу?
1. З NiMn безпека була/зберігалася?
2. Контролю зупинки двигуна немає? Контролю перевантаження також?
3. Двигун у Вас реально 120 Вт? (Чи хоча б 60? Або всеж-таки 20 максимум, з номінальним струмом нехай 1,5А?).
4. Ви готові спалити двигун що зупинився, бо АКБ може таке влаштувати?
– А тоді поговоримо про "безпеку".

(03-05-2019 18:05)Лёха :  
(03-05-2019 11:55)SergM :  2а) Вскриваєте батарею і дивитеся. У бюджетних батареї якомога дешевші, бо там висока конкуренція. У прошних стоїть потужніша батарея і зазвичай більш якісна – тому і живе довше.
типовая фотка бу аккумов из ноута, подскажите их параметры...
а заодно границу "прошных"....
По-перше не я пропонував вживані ноутбучні, але якщо у батареї здох 1 елемент і вона непридатна, то що її – викидати?
По-друге – у нормальних вказано модель елемента.
З практики: HP ProoBook, батарея 4400мА*г – через 6 років практично щоденного використання має ~50% ємності і має ознаки старіння.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 06-05-2019 11:31 SergM.)
Шукати всі повідомлення учасника
Лёха Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 940
Приєднався: Oct 2006
Киев
Octavia A5 FL1.6MPI Combi (CHGA+ГБО)
Повідомлення: #48
06-05-2019 14:35 RE: Ремонт АКБ шуруповерта.

(06-05-2019 11:29)SergM :  Ну Ви ж тут мене нижче плінтуса засунули – що я нічого не розумію. – Чекаю розумних коментарів.
Ну дуже мені цікаво як Ваш "високострумовий" з нормованим максимальним струмом у 10А (3С) співвідноситься з падінням ємності до ~50% після 300 циклів розряду таким струмом. Бо я Вам прямо натякав, що вони на загал нічим не кращі за інші "звичайні" і якісно працюють (без суттєвих втрат ємності) зі струмами розряду до 2С. – Оті самі "зазвичай".
комментирую... высокотоковые восприимчивы к высоким токам разрада... это не значит что он будет постоянно высаживатся таким током, это значит что при таком разряде он не начнет перегреватся... всьооо!!! чтобы потерять 50% емкости, нужно его 300 раз разрядить.. а что-бы "простой" бахнул нужно всего ОДИН раз перегреть...
по панасоникам кстати покажите 10А.... ненашел...
(03-05-2019 11:55)SergM :  
(03-05-2019 18:05)Лёха :  
(03-05-2019 11:55)SergM :  Далі:
1) Ви читати не вмієте? Я щось писав про обмеження навантаження? Якісь теорії? Пояснюю як для гуманітарія: якщо NiMn розряджати струмами у 1С, то він буде віддавати усю ємність і проживе довго, 2С – лише 80% і буде помітним зниження ресурсу, 3С – буде суттєво скорочені і ємність, і ресурс.
И???
Що "і"? Ви прокоментували якусь "отсєбятіну" на конкретне твердження:
ну будет сокращется емкость! да! ИИИ? ЧТО???? а если не разраяжать таким то и не будет!!! у вас каждый пост отсебятина.... И?
(03-05-2019 11:55)SergM :  
(03-05-2019 11:55)SergM :  1. Якщо "звичайний" LiOn кращий за NiMn у 2 рази за номінальним струмом, а ще й має більшу ємність – тобто аналогічна за габаритами батарея вийде набагато більше ніж у 2 рази кращою заміною, то чому для домашнього вжитку потрібно вкладатися у "супер-пупер" без реальних дивідендів від цього? Для профі питань немає – інструмент заробляє гроші тощо.
– Це мені треба питати "і"?
можно я спрошу, что происходит с Ni при высоких токах?


(03-05-2019 18:05)Лёха :  0. Ви ліпите ТИПУ профі інструмент з кітайського ширпотребу?
1. З NiMn безпека була/зберігалася?
2. Контролю зупинки двигуна немає? Контролю перевантаження також?
3. Двигун у Вас реально 120 Вт? (Чи хоча б 60? Або всеж-таки 20 максимум, з номінальним струмом нехай 1,5А?).
4. Ви готові спалити двигун що зупинився, бо АКБ може таке влаштувати?
– А тоді поговоримо про "безпеку".
изучите начинку шуруповерта, поработаете им довольно много в разных условиях тогда поймете..
кстати, почему только NiMn? А NiСа?

теперь по мотору:
сначала он пишет
(26-04-2019 13:55)SergM :  - У шуруповерті двигун здатен розвинути потужність 120Вт щоби взяти від акумулятора на 12В струм у 10А?
потом, после того как проскочило про стартовые, аккуратно закидыват про токи... инжинер жеж как никак..
(02-05-2019 01:00)SergM :  2. Знову ж як інженер тоненько натякну на те, що двигун = індуктивне навантаження, і те, що стартовий струм будь-якого двигуна завжди перевищує робочий.
и опа...
(02-05-2019 01:00)SergM :  і виходячи з сили магнітів та розміру якоря, його електрична потужність навряд чи перевищить 20 Вт. Номінальний струм споживання (на номінальній потужності) буде 1...2А, а ось стартовий при цьому легко зашкалить за 10А.

а далее, хочу спросить..
ну допустим, двигатель 20Вт....
номинальный ток это на холостом ходу или под нагрузкой?
под какой нагрузкой? под номинальной?
что будет с током при повышении номинальной нагрузки на мотор?


-бесит название "высокотововый"?? ок.. пусть он будет, "чуть лучше", чем простой.. так "отпустит"?
- при изучении вопроса я видел как покупают ВМС платы с защитой по разряду до 20А и потом вынужденны ее "глушить"..
- у меня на шуруповерте сгорел 15А предохранитель....
- у меня ВМС плата с защитой 80А и она срабатывает... а двигатель гад не горит...
- вот нашел пару замеров...
Цитата:Холостой ход – 2,5 А.
Сверление деревяшки сверлом диаметром 12 мм – 9 А.
Сверление деревяшки сверлом форстнера 35 мм – 9 А (15 А во время заедания сверла).
Закручивание шурупа – 10 А (15 А при срабатывании трещётки).
Выкручивание шурупа – 6 А.
и это 12 вольтовый шуруповерт...
- если в гугле набрать "какие аккумуляторы 18650 лучше для шуруповерта" можно и почитать..
-и стоят эти "высокотоковые" не "захмарні кошти"..

впрочем, надоело мне спорить с проффесороминженером.....
такие высоты мне не подвластны.....

Арфография... эта как канг-фу. Настаящие мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!!!©
(Востаннє це повідомлення було змінене: 06-05-2019 14:45 Лёха.)
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #49
06-05-2019 15:59 RE: Ремонт АКБ шуруповерта.

(06-05-2019 14:35)Лёха :  
(06-05-2019 11:29)SergM :  Ну Ви ж тут мене нижче плінтуса засунули – що я нічого не розумію. – Чекаю розумних коментарів.
Ну дуже мені цікаво як Ваш "високострумовий" з нормованим максимальним струмом у 10А (3С) співвідноситься з падінням ємності до ~50% після 300 циклів розряду таким струмом. Бо я Вам прямо натякав, що вони на загал нічим не кращі за інші "звичайні" і якісно працюють (без суттєвих втрат ємності) зі струмами розряду до 2С. – Оті самі "зазвичай".
комментирую... высокотоковые восприимчивы к высоким токам разрада...
"Восприимчивы" це як? І до чого тут це, якщо там 2 конкретних питання?

(06-05-2019 14:35)Лёха :  это не значит что он будет постоянно высаживатся таким током, это значит что при таком разряде он не начнет перегреватся... всьооо!!!
Тобто "звичайний" від 10А обов'язково перегріється? Гарантуєте?

(06-05-2019 14:35)Лёха :  чтобы потерять 50% емкости, нужно его 300 раз разрядить.. а что-бы "простой" бахнул нужно всего ОДИН раз перегреть...
До якої температури? Скільки повинен протікати і який саме струм?
Тобто по-Вашому краще сподіватися на те що чогось не буде ("я ж круті LiOn поставив") ніж контролювати те що відбувається?
– Це про безпеку точно? Страховка від браку є? Від непередбачених обставин? Від КЗ? Іншого?

(06-05-2019 14:35)Лёха :  по панасоникам кстати покажите 10А.... ненашел...
Які хочете: NCR18650GA, NCR18650PF.

(03-05-2019 18:05)Лёха :  ну будет сокращется емкость! да! ИИИ? ЧТО???? а если не разраяжать таким то и не будет!!! у вас каждый пост отсебятина.... И?
Ви – про "в огороді бузина, у Києві дядько", а я висловлюю свою точку зору по темі.
Те що "високострумові" – це про інше, бо у нормі вони мають переживати мінімум 500 циклів без суттєвого падіння ємності (де-факто індустріальний стандарт).
Насправді є запит і покращення технології, тому нові з'являються з новим PR щоби споживачу засісти у голову. Усі знають що є певні проблеми і з ними йде боротьба, але фізику не обманеш, тому і пишуть приписки про час, контроль температури і
Цитата:– Discharge at high rate or high temperature environment will accelerate the degradation of the battery capacity.
The maximum discharge current for a single cell use. However after the battery pack assembly , maximum discharge current will be limied by a protection circuit or device.
– Maximum cell surface temperature :The cell temperature must not exceed 70°C.
Ці "високострумові" з'явилися на запит для конкретних потреб, де дійсно є постійні високі струми і зараз йдуть як індустріальні / професійні (а через пару років вони будуть вже "звичайними").

(03-05-2019 18:05)Лёха :  
(03-05-2019 11:55)SergM :  1. Якщо "звичайний" LiOn кращий за NiMn у 2 рази за номінальним струмом, а ще й має більшу ємність – тобто аналогічна за габаритами батарея вийде набагато більше ніж у 2 рази кращою заміною, то чому для домашнього вжитку потрібно вкладатися у "супер-пупер" без реальних дивідендів від цього? Для профі питань немає – інструмент заробляє гроші тощо.
[...]
– Це мені треба питати "і"?
можно я спрошу, что происходит с Ni при высоких токах?
Спеціально залишив контекст Вашої "відповіді" та ще й питанням на питання.
Що з ним відбувається? – Він по-перше принципово не в змозі віддавати високі струми (3С розумний край) + швидко розряджається та деградує. І як і будь-який інший акумулятор гріється і стає потенційно небезпечним.

(03-05-2019 18:05)Лёха :  
(03-05-2019 11:55)SergM :  0. Ви ліпите ТИПУ профі інструмент з кітайського ширпотребу?
1. З NiMn безпека була/зберігалася?
2. Контролю зупинки двигуна немає? Контролю перевантаження також?
3. Двигун у Вас реально 120 Вт? (Чи хоча б 60? Або всеж-таки 20 максимум, з номінальним струмом нехай 1,5А?).
4. Ви готові спалити двигун що зупинився, бо АКБ може таке влаштувати?
– А тоді поговоримо про "безпеку".
изучите начинку шуруповерта, поработаете им довольно много в разных условиях тогда поймете..
кстати, почему только NiMn? А NiСа?
– Це знову Ваша типу "відповідь"?

(03-05-2019 18:05)Лёха :  теперь по мотору:
сначала он пишет
(26-04-2019 13:55)SergM :  - У шуруповерті двигун здатен розвинути потужність 120Вт щоби взяти від акумулятора на 12В струм у 10А?
потом, после того как проскочило про стартовые, аккуратно закидыват про токи... инжинер жеж как никак..
(02-05-2019 01:00)SergM :  2. Знову ж як інженер тоненько натякну на те, що двигун = індуктивне навантаження, і те, що стартовий струм будь-якого двигуна завжди перевищує робочий.
и опа...
(02-05-2019 01:00)SergM :  і виходячи з сили магнітів та розміру якоря, його електрична потужність навряд чи перевищить 20 Вт. Номінальний струм споживання (на номінальній потужності) буде 1...2А, а ось стартовий при цьому легко зашкалить за 10А.
І що тут Ви хочете показати? Те що я правий? Чи те що Ви не вмієте читати і не розумієте різниці стартового струму і потужності двигуна? Чому про мене у розмові зі мною у третій особі?

(03-05-2019 18:05)Лёха :  а далее, хочу спросить..
ну допустим, двигатель 20Вт....
номинальный ток это на холостом ходу или под нагрузкой?
под какой нагрузкой? под номинальной?
что будет с током при повышении номинальной нагрузки на мотор?
Номінальний струм – це коли двигун на номінальних обертах розвиває номінальну потужність. Відповідно навантаження на нього теж номінальне. По суті це довготривалий розрахунковий режим роботи двигуна.

(03-05-2019 18:05)Лёха :  -бесит название "высокотововый" ок.. пусть он будет, "чуть лучше" чем простой.. так "отпустит"?
Мені однаково – я дивлюся у суть та специфікації для конкретного використання.

(03-05-2019 18:05)Лёха :  - при изучении вопроса я видел как покупают ВМС платы с защитой по разряду до 20А и потом вынужденны ее "глушить"..
Бо захист має відповідати характеристиці навантаження. Там у платі реалізовано просто обмеження по струму – без допускання короткочасних перевантажень, бо вона універсальна – для загального використання (особливо людьми далекими від електроніки і гарного розуміння шкільної фізики).

(03-05-2019 18:05)Лёха :  - у меня на шуруповерте сгорел 15А предохранитель....
– Поздоровляю.
Це від NiMn?
Він якого класу точності і для чого (яких мереж) призначений?

(03-05-2019 18:05)Лёха :  - у меня ВМС плата с защитой 80А и она срабатывает... а двигатель гад не горит...
Ще раз поздоровляю. – У Вас є ціле поле для експериментів.

(03-05-2019 18:05)Лёха :  - вот нашел пару замеров...
Цитата:Холостой ход – 2,5 А.
Сверление деревяшки сверлом диаметром 12 мм – 9 А.
Сверление деревяшки сверлом форстнера 35 мм – 9 А (15 А во время заедания сверла).
Закручивание шурупа – 10 А (15 А при срабатывании трещётки).
Выкручивание шурупа – 6 А.
и это 12 вольтовый шуруповерт...
Треба спочатку – який саме це шуруповерт на 12В? Від якого джерела? Що було з напругою?

(03-05-2019 18:05)Лёха :  - если в гугле набрать "какие аккумуляторы 18650 лучше для шуруповерта" можно и почитать..
Тобто раз стояли реально поганенькі NiMn, то треба дуже заморочитись про "лучше", а не про контролер заряджання та безпеку експлуатації. Ми ж типу розумні – з дешевого зробимо супер-пупер професійний занедорого = Лаборгіні з Ланоса (розточимо, закис азоту).

(03-05-2019 18:05)Лёха :  -и стоят эти "высокотоковые" не "захмарні кошти"..
7$ проти 4$.

P.S. Я краще поставлю паралельно-послідовно дешевші – що забезпечить мені зменшення струмового навантаження на них, збільшить ємність та продовжить ресурс, бо це не дрон, де масогабаритна характеристика є першочерговою.

P.P.S. Вас дуже прикрашають такі "вставки" (як і вище у тексті):
Цитата:впрочем, надоело мне спорить с проффесороминженером.....
такие высоты мне не подвластны.....
(Востаннє це повідомлення було змінене: 06-05-2019 16:08 SergM.)
Шукати всі повідомлення учасника
Лёха Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 940
Приєднався: Oct 2006
Киев
Octavia A5 FL1.6MPI Combi (CHGA+ГБО)
Повідомлення: #50
06-05-2019 16:10 RE: Ремонт АКБ шуруповерта.

(06-05-2019 15:59)SergM :  "Восприимчивы" це як? І до чого тут це, якщо там 2 конкретних питання?
по сколько там вопросы касающиеся характеристик заявленных производителем, предлагаю их ему и задавать...

Арфография... эта как канг-фу. Настаящие мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!!!©
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  аккумулятор для шуруповерта AlexGor 26 25 076 13-02-2011 19:40
Останнє: Snegovik

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1