Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Коротка подорож Європою за біометрикою.
Автор Повідомлення
Олег70 Немає
Ученик
*

Повідомлень: 8
Приєднався: Jan 2019

Повідомлення: #1
05-05-2019 13:11 Коротка подорож Європою за біометрикою.

Привіт всім. Хочу поділитися враженнями від закордонної поїздки своєю Шкодою Oktavia Tour 1,9 tdi 2006р мод. ряду, яка тривала кілька днів. Так ось, з моменту покупки минуло три місяці і я вирішив випробувати своє авто відносно далекою подорожжю до сусідньої Польщі. Середина квітня, погода сприятлива( не холодно і не гаряче). У четвер ввечері перетнули кордон, треба сказати досить швидко бо потік машин в сторону Польщі був не великий (митний пункт пропуску Рава Руська), польський митник був досить толерантний, також він був приємно здивований, що ми не веземо в Польщу навіть норми товарів (горілка, цигарки). Так не везли, бо ні для чого це нам було. Ми їхали двома сім’ями, 4 чол, до наших дітей, які там навчаються, в м. Вроцлав. Від кордону до Вроцлава за моїм одометром це склало 575 км. Треба сказати, що вже в Польщі погода нам піднесла сюрприз: за півгодини їзди до Кракова пішов дощ, а після Кракова просто повалив сніг, який ніби зразу розтавав, але ліпив в лобове скло несамовито. Нічна поїздка таким снігопадом була не з приємних, всі були в напрузі, десь біля 4-ї ранку втома сильно давала про себе знати і ми зупинились на придорожній стоянці-заправці, щоб перепочити. Трохи подрімавши, десь з годинку, попили кави, відчули приплив сил і рушили далі. До Вроцлава лишалось кілометрів 150. Це вже був день і видно все навкруги. Добрались ми в сім ранку(їх година, наша восьма). Нас зустріли діти вже в дворі будинку. Приїхали, тепер поспати. Підмічу, що сім карти польської ми не мали, а вів нас звичайний стільниковий телефон з наперед заданими параметрами по гугл картах. Всі розв’язки, з’їзди він вказував без помилок. За п’ятницю, суботу і неділю ми намотали по місту і навколо нього 155 км. Тоді ж побачив трохи завишений (міський) розхід пального по комп’ютеру - 9,2 л/100км пробігу. Але по трасі все вирівнялося і в понеділок зранку ми, за сонячної погоди, вирушили додому. Робили одну заправку в Вроцлаві - 20 л. і по трасі - 10 л. Перетнули Український кордон десь біля 4-ї дня. До дому лишалося біля 160 км. (назад перетинали пп Корчова - Краківець). Ну що ж, враження від поїздки залишились лише приємні. Польським автобаном були місця, що їхали і 140 км/год, але в основному тримали крейсерську швидкість 110-120 км/год. Вже вдома порахував остаточну кількість використаного пального - 93 л, пройдений шлях в обидві сторони за одометром склав 1583 км і маємо середній розхід палива - 5,9 л/100км (93 : 15,83= 5,9). Вважаю, що з повним спорядження, з включеними фарами, кліматом це не поганий показник. І ще, ні разу в дорозі моя Шкода не заставила в собі сумніватись. Я - задоволений.
Друзі, висловіть свої думки, зауваження чи поради з прочитаного.
Шукати всі повідомлення учасника
opexkiev Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 138
Приєднався: Feb 2019
Буча<->Київ
Octavia 1.8T
Повідомлення: #2
05-05-2019 13:53 RE: Коротка подорож Європою за біометрикою.

У квітні подорожував Німеччиною, від Берліну до Бонна, теж потрапляв у хуртовину, а у горах сніжок так і лежав і не танув. Добре що на прокатному гольфі була всесезонка.
Весна чудернацька цього року.
Шукати всі повідомлення учасника
Ігор Богданович Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 130
Приєднався: Jan 2019
Тернопіль
Skoda Fabia Greenline 1.2 diesel
Повідомлення: #3
08-05-2019 12:09 RE: Коротка подорож Європою за біометрикою.

(05-05-2019 13:53)opexkiev :  У квітні подорожував Німеччиною, від Берліну до Бонна, теж потрапляв у хуртовину, а у горах сніжок так і лежав і не танув. Добре що на прокатному гольфі була всесезонка.
Весна чудернацька цього року.

я на цих вихідних проїхав 3 області . У всіх різна погода і температура. В чернівцях теплота, в тернополі дикий дубак, а в хмелі взагалі не то сніжок падав не то бабине літо ...фіг поймеш)))
Шукати всі повідомлення учасника
juristkostya Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 087
Приєднався: May 2012
Харьков
Повідомлення: #4
08-05-2019 13:03 RE: Коротка подорож Європою за біометрикою.

расход великоват, а так, что тут комментировать.... Ну, съездили по семейным делам...давайте, я напишу, как ездил к тёще в село - вам оно интересно?

С уважением,
Константин https://pentaxphotogallery.com/artist-ga...d=20167028
Шукати всі повідомлення учасника
Max.M Немає
Banned

Повідомлень: 394
Приєднався: May 2017
Полтава
Touareg FL 3.0 TDI
Повідомлення: #5
08-05-2019 14:23 Коротка подорож Європою за біометрикою.

(08-05-2019 13:03)juristkostya :  давайте, я напишу, как ездил к тёще в село


Мимо тещинного дома я спокойно не хожу.... ))) ????
Шукати всі повідомлення учасника
Олег70 Немає
Ученик
*

Повідомлень: 8
Приєднався: Jan 2019

Повідомлення: #6
10-05-2019 20:38 RE: Коротка подорож Європою за біометрикою.

(08-05-2019 13:03)juristkostya :  расход великоват, а так, что тут комментировать.... Ну, съездили по семейным делам...давайте, я напишу, как ездил к тёще в село - вам оно интересно?
Може і комусь нудно було читати мною тут написане, але основне в розповіді - це автомобіль Шкода: долання відстані, комфорт від їзди, розхід палива. А також чути і ваші відгуки про своє авто. По споживанню палива, може і не мало, але вже,як є, думаю, що я тут не зараджу.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1