Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Президент Коломойский
Автор Повідомлення
Oleksii Pinchuk Немає
...
*****

Повідомлень: 5 749
Приєднався: Aug 2009
Київ 11-й км.
E Golf 36 kWt, Aвоська D4 4.0 biturbo, Passat 2.0 tdi - Company car
Повідомлення: #131
21-05-2019 10:44 RE: Президент Зеленский

президент это пожизненно, им полагается обеспечение, служебные дачи, дома, машина с водителем и охраной даже после завершения каденции, если только президент не откажется самостоятельно.
на фоне всенародной любви популист хочет провести в раду соратников(подельников) побольше, но депутаты всё равно те же остануться. хоть открытые списки, хоть закрытые.
я одного знаю - он был в регионах, потом в бпп, сейчас в зелёный перекрасился, а может сразу на 2 лошади ставит, хз. но лучше бы я этого не знал и не видел Facepalm


пожизненно кроме якуневича, то вообще редкий случай лишения всех регалий званий и должностей

Батько режисера #
fascist with German Shepherd dog Не за что
(Востаннє це повідомлення було змінене: 21-05-2019 10:45 Oleksii Pinchuk.)
Шукати всі повідомлення учасника
noto Немає
добрый хам
****

Повідомлень: 1 474
Приєднався: Sep 2011
Киев, Новые Позняки
разные
Повідомлення: #132
21-05-2019 10:47 RE: Президент Зеленский

(21-05-2019 10:25)Олександр М. :  Дорестайловые мерсы на которых Пороха возили
Это я постил на фбMr. Green немного раньше в этой теме были оригиналы фотоHello!

Жить лучше не значит жить легче © Я
Шукати всі повідомлення учасника
Олександр М. Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 258
Приєднався: Jul 2014
Киев
KIA Stonic 1.4, Skoda Kodiaq L&K 2.0 TDI. Skoda Octavia A5 2.0 FSI - была.
Повідомлення: #133
21-05-2019 10:53 RE: Президент Зеленский

(21-05-2019 10:47)noto :  
(21-05-2019 10:25)Олександр М. :  Дорестайловые мерсы на которых Пороха возили
Это я постил на фбMr. Green немного раньше в этой теме были оригиналы фотоHello!

Mr. Green Ну надеюсь Вы не против, что я одолжил)) Просто в одной записи две фотографии наглядней показывают разницу велосипедов)

DRIVE2
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
tolanush Немає
Классик
****

Повідомлень: 819
Приєднався: Mar 2009
Київ
Passat B7 2.5 USA 2014
Повідомлення: #134
21-05-2019 10:56 RE: Президент Зеленский

(21-05-2019 10:27)AlexMotel :  
(21-05-2019 10:14)tolanush :  Раду в топку, міністрів в топку, військових в топку - все зробить біомаса з 73%, покажуть як керувати, приймати рішення і протистояти мокші.
Не подобався ПОП - беріть всю відповідальність на себе а не коментуйте 24%. Покажіть і докажіть недолугімДобыча мыслей

За військових мови не було.
73+25 це ті хто платять за це "кіно" забули?
Порох тоже обіцяв халву по раді,но шото не зрослось,подивимось як Зе накерує.

Як мінять то мінять - а хулі, є потенціал з 73%.
Головна помилка ПОП - відмежування від війни всього населення, дати можливість мирно жити у воюючій країні, і мислити категоріями мирного часу.
Хріново що нічого не долетіло до недолугіх, тоді б змінили категорії мислення.
Санкції з часом відмінять - однозначно. Для кого і за ради кого така кількість бізнесу повинна відмовлятися від власного прибутку??? Заради країни де 73% думають власним шлунком і позбавлені елемантарного аналізу???
Особисто в мене не вкладається в голову які аргументи і як донесли до світової спільноти про необхідність санкцій, це ж який об'єм роботи було зроблено???
Реакція буде - не цінуєте досягнутого то і не...уй витрачати на вас час і ресурси.
МВФ бєні грошей не даватиме, там знають його нутро а без зовнішніх запозичень кіна не буде.

Рабів до раю не пускають!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 21-05-2019 11:02 tolanush.)
Шукати всі повідомлення учасника
manjik Немає
...
*****

Повідомлень: 3 306
Приєднався: Oct 2008
Київ
WTS=>Yeti 4х4=>VW Golf Alltrack 320hp
Повідомлення: #135
21-05-2019 11:10 RE: Президент Зеленский

Цитата:"Не ми цю війну починали, але нам ії завершувати", - з трибуни парламента лунала інавгураційна промова. Новоприсягнувший Гарант на мить відірвав очі від папірця і промовисто подивився на депутатський загал, наче ізрік щось розумне і сивочоле.

- Перемогою! - пролунало десь з п'ятого-шостого рядів.
- Перемогою! - вигукнув хтось інший.

Оратор розгубився. В папірці нічого подібного написано не було.

- Перемогою! - продовжував наполягати голос, схожий на голос Гані Гопко.

Зависла незграбна пауза. В папірці вперто не з'являлося нове слово, а питання, перемогою чи ні, - складне, геополітичне. На обличчі новообраного відобразився внутрішній діалог. Але тривав він недовго, якусь мить. По тому сумніви випарувалися, і він знов продовжив читати своє августєйше звернення.

Вже добу експертрий загал обговорює, що сказав Зеленський в своїй промові, а для мене головне - чого він НЕ сказав. І це було саме це слово "перемога". Питання - чому він його не зміг вимовити навіть під тиском. Він вважає, що війну треба закінчувати поразкою? Капітуляцією? Змовою, як в часи розділу Польщі? Думаю, в нього просто нема з цього приводу власної думки.

І це - найстрашніше.

А не те, що він чомусь не згадав серед потрібних законів скасування недоторканості президента і закон про імпічмент.

І навіть не те, що він не назвав підстав для розпуску парламента, запустивши процедуру консультацій з лідерами фракцій через добу після оголошення про розпуск. Рівно навпаки, ніж передбачено Конституцією
#читаємо_вголос Olga Chervakova

- turbine is20, 3" custom exhaust, Overload (4.5с 0-100, 12.66с 402м, 13.28с 100-200), brakes 340mm/310mm
Шукати всі повідомлення учасника
Zandercatcher Немає
Роздовбай широкого профілю
*****

Повідомлень: 1 500
Приєднався: Apr 2015
Славетне місто Київ
Skoda Octavia 1,6
Повідомлення: #136
21-05-2019 11:57 RE: Президент Зеленский

(21-05-2019 09:53)AlexMotel :  Может как раз наоборот,в том что за 5 лет мутной воды наколотили ваши п"здоболы?
Ну нравится вам порох повестьте у себя его портрет или на капот прыбыйте в чем проблема?Чого из шкури выпрыгивать як обиженный?
Zandercatcher хотите нормального общения меняйте тонКурить
Когда лично мне шото не нравилось,я тут ругал власть за конкретные их про"бы,но не блевал на одноклубников или их взгляды.....будут косяки или идиотские законы от новых, или другие излишества нехорошие, "баште на полную со всех калибров,а пока у вас только дыбильные выводы несостоявшихся еще событий,которых может и не быть.

Раду в топку , правильное решение.имхо


Что,что они такого наколотили????Делали так чтоб вы сидя в Полтавской области войны не ощущали?Или строительство дороги около вашей же Полтавы затеяли?Вот же ж падлы!!!

Да дело не в том что мне Порох нравится,а в том что при нём хоть курс был правильный избран.И рашку санкциями душили.И Полтава Ваша осталась украинской территорией.

"Нормального общения"?Да я б тут с некоторыми не то что не общался бы-срать бы с ними на одном гектаре побрезговал бы.

Да,и не кажется ли Вам,что называя мои выводы дебильными Вы как раз и наблевали на моё мнение.Так что вытащите бревно из своего глаза,а потом указывайте мне каким тоном разговаривать с людьми которые избрали себе в президенты непонятно что.

ПС.Тут кое-кому даже к Гудвину советовали за мозгами сходить(не Вы,но из ваших),а теперь ищь ты,тон им не нравится...
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #137
21-05-2019 13:04 RE: Президент Зеленский

Цитата:ЗеКоманда УДАЛИЛА с сайта Президента Украины
- новости, обращения, фотогалереи, рабочие встречи Порошенко.
ВСЕ разделы практически пустые, кроме Документы.

Если ЗеКо не понимают, что это не их личный инстраграмчик, а архивы официального сайта главы государства, то что им Конституция, или ваши личные средства...

Интересно, недорогеньки СМИ тоже потрут свои архивы до 20 мая 2019 года?
чтобы и духу пороха в пороховницах не было...
https://www.president.gov.ua/

Facepalm

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #138
21-05-2019 13:10 RE: Президент Зеленский

(21-05-2019 13:04)Lady :  
Цитата:ЗеКоманда УДАЛИЛА с сайта Президента Украины
- новости, обращения, фотогалереи, рабочие встречи Порошенко.
ВСЕ разделы практически пустые, кроме Документы.

Если ЗеКо не понимают, что это не их личный инстраграмчик, а архивы официального сайта главы государства, то что им Конституция, или ваши личные средства...

Интересно, недорогеньки СМИ тоже потрут свои архивы до 20 мая 2019 года?
чтобы и духу пороха в пороховницах не было...
https://www.president.gov.ua/

Facepalm

Хто тут кричав, навіщо вулиці та міста декомунізловувати?

25%
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #139
21-05-2019 13:12 RE: Президент Зеленский

не яMr. Green

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #140
21-05-2019 13:21 RE: Президент Зеленский

(21-05-2019 13:12)Lady :  не яMr. Green

Цікаво а хто кричав, він за клоуна голосував?

25%
(Востаннє це повідомлення було змінене: 21-05-2019 13:21 Nemo78.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1