Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего
Автор Повідомлення
Рокенрольщик Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 958
Приєднався: Mar 2011
Киев Obolon
А5FL 1.6 MPI
Повідомлення: #1001
11-06-2019 14:39 RE: 100 дней Президента Коломойского

Было. Теперь крикуны молчат.
команда зе таранит все, конституционный суд поминают.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #1002
11-06-2019 14:47 RE: 100 дней Президента Коломойского

Треба здається президенту Зеленському і його "новій команді" нагадати, що посадова особа може вчиняти дії відповідно до своїх обов'язків виключно згідно з законами України – тобто виключно у межах та у спосіб передбачений законами.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-06-2019 15:24 SergM.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
juristkostya Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 087
Приєднався: May 2012
Харьков
Повідомлення: #1003
11-06-2019 15:08 RE: 100 дней Президента Коломойского

(11-06-2019 14:39)Рокенрольщик :  Было. Теперь крикуны молчат.
команда зе таранит все, конституционный суд поминают.

мне, кстати, любопытно, как Конституционный Суд будет выкручиваться. С одной стороны, людей Зе там нет. С другой - Федя Вениславский вполне качественно подал позицию (для преподавателя конституционного права из нашей Академии им Я. Мудрого оно и неудивительно Smile )

С уважением,
Константин https://pentaxphotogallery.com/artist-ga...d=20167028
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #1004
11-06-2019 15:09 RE: 100 дней Президента Коломойского

Зеленский назначил Владислава Бухарева председателем Службы внешней разведки

Happy BirthdayHappy Birthday
Бухарєв награжден многими знаками отличия. В частности, имеет орден «За заслуги» III и II степеней и медалью ФСБ России «За боевое содружество».

[Зображення: GV1iAhi683YSyDyNoJeKZH45ug6aOl2zOHGioucF.png]

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #1005
11-06-2019 15:12 RE: 100 дней Президента Коломойского

(11-06-2019 15:08)juristkostya :  
(11-06-2019 14:39)Рокенрольщик :  Было. Теперь крикуны молчат.
команда зе таранит все, конституционный суд поминают.

мне, кстати, любопытно, как Конституционный Суд будет выкручиваться. С одной стороны, людей Зе там нет. С другой - Федя Вениславский вполне качественно подал позицию (для преподавателя конституционного права из нашей Академии им Я. Мудрого оно и неудивительно Smile )

Курить
Цитата:Mason Lemberg

Представник зелєпупи в Конституційному суді назвав дату припинення існування коаліції. Це нібито сталося 29 березня 2016 року після виходу з коаліція партії Ляшка.

Ну звідки ідіотам знати, що після цього дається місяць на формування нової коаліції, яка була сформована шляхом збільшення чисельності фракцій БПП і НФ за рахунок мажоритарних кандидатів.
І на момент призначення коаліцією нового прем'єра 14 квітня 2016 року, чисельність коаліційних фракцій БПП і НФ разом складала 227 мандатів. Тобто, коаліція існувала після дати, оголошеної представником клоуна.
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/...?g_id=6702

Це без врахування членів коаліції, які є позафракційними. Наприклад того ж Парубія, Геращенко, Гопко та інших депутатів.

Тим самим, представники зелепупи не дали поля для маневру Конституційному суду. Суд просто не може визнати указ конституційним, бо коаліція існувала після вказаної дати.
Якщо КС прийме рішення що указ паяца конституційний, це буде повторенням того, що зробив КС за часів Януковича.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
juristkostya Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 087
Приєднався: May 2012
Харьков
Повідомлення: #1006
11-06-2019 15:16 RE: 100 дней Президента Коломойского

вот я и говорю, очень любопытно, какую позицию займёт КСУ.
Потому как с формально-юридической точки зрения Вениславский изложенную выше позицию разбил в пух и прах.
Но КСУ всегда может принять решение "исходя из духа Конституции", этого у него не отнять Smile

С уважением,
Константин https://pentaxphotogallery.com/artist-ga...d=20167028
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #1007
11-06-2019 15:22 RE: 100 дней Президента Коломойского

КуритьКурить

Цитата:Taras Chornovil

Дивлюся епізодично засідання Конституційного Суду. Не знаю, як вони будуть виходити з дилеми: за Конституцією, чи за хатєлками зелених чоловічків? Але зараз переважно іде професійне обговорення (хоча вже видно деяких, які заглядають владі в рота). Прихід Зеленського був абсолютним ганьбиськом і ознакою повного незнання й зневажання Конституції. Ну нема тут про що навіть говорити. А виступ і відповіді представника п-реЗЕдєнта - ознака взагалі цілковитої безграмотності. Мені зараз навіть шкода, що свого часу отримав юридичну освіту - може б не було такого відчуття сорому за те, що чую. До речі, представник Зеленки вимагає від КС переглянути своє давнє рішення про механізми формування коаліції, яке зараз для них ну зовсім "не грає".

А якщо судді не скажуть "Так точьно, таваріщь камандір!", то що, Зеленка скасує, наприклад, Указ Президента Петра Порошенка кількохрічної давнини про призначення за його квотою членів КС? А може розпустить Суд узагалі, бо так буде відповідніше "високій меті"?

Суддя Мойсик: "Не знаю, як ви читаєте Конституцію..." Цими словами все сказано.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
juristkostya Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 087
Приєднався: May 2012
Харьков
Повідомлення: #1008
11-06-2019 15:24 RE: 100 дней Президента Коломойского

ну, не Черноволу давать оценку профессиональному уровню Вениславского, чесслово Smile

С уважением,
Константин https://pentaxphotogallery.com/artist-ga...d=20167028
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #1009
11-06-2019 15:25 RE: 100 дней Президента Коломойского

ок
тут без ЧерноволаMr. Green


видео
https://www.facebook.com/668975236882097...885890977/

Цитата:як суддя Конституційного суду Сліденко затролліл представника Зеленського.
як хлопчика-студента, що ніфіга не вчив, а на іспиті намагається нести хочь якусь дурню)

Просто боляче дивитися на Федіра Веніславського.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-06-2019 15:27 Lady.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
juristkostya Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 087
Приєднався: May 2012
Харьков
Повідомлення: #1010
11-06-2019 15:29 RE: 100 дней Президента Коломойского

я ж говорил - в КСУ нет людей Зеленского и, конечно, КСУ может позволить себе самую неожиданную позицию.
Но к формальному анализу законодательства это не имеет отношения, увы.

С уважением,
Константин https://pentaxphotogallery.com/artist-ga...d=20167028
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1