Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего
Автор Повідомлення
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #1671
11-07-2019 11:38 RE: 100 дней президента Коломойского

У демократичному світі новообраному президенту дають 100 днів після інавгурації, під час яких його не прийнято критикувати. Проте в демократичному світі президенти не починають з першого ж дня порушувати закони, руйнувати інституції всередині країни і підривати її авторитет у світі.

Ми наводимо 50 подій із перших 50 днів президентства Зеленського, які стали поразками для української демократії та державності.
1
2
..
50

Наведений перелік – далеко не повний. Можна лише уявити, скільки таких подій може статися за 100 днів, не кажучи вже про 5-річний термін президентства Зеленського. Не лише європейська і євроатлантична інтеграція, українська мова, декомунізація і демократичні реформи можуть опинитися під загрозою, але й сама повноцінна незалежність України. Принаймні, саме на це вказують дії президента у його перші 50 днів. А після виборів 21 липня, коли Зеленський отримає контроль над парламентом і урядом, його можливості виростуть незрівнянно, і влада його режиму стане практично необмеженою.

Тож варіантів розвитку ситуації лише три: або Зеленський докорінно змінить свою політику, повернувшись в русло закону і захисту національних інтересів, або Україна просто не витримає п’ять років його правління, і нам доведеться обирати між Зеленським і Україною.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 621
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #1672
11-07-2019 11:48 RE: 100 дней президента Коломойского

(10-07-2019 21:59)Navy45 :  
(10-07-2019 17:36)Lightning :  Если бы Петя, так чихвостил Добкина, Кернеса, Медведчука, Новицкого или Мураева..? Вы бы тоже его критиковали? Или с людями нужно помягче? Так вот и результат!

на такие вопросы, здесь всегда был заготовлен ответ:
"Пиночет самых ярых патриотов расстрелял на стадионе"
это было типа: "с кем Порошенко договорился, значит с теми и надо было"

Итог:
Порошенко и так не собирался никого на стадионе расстреливать
и надеялся что на выборы договорился почти со всеми
но плюха между зубов прилетела зачетная

и кто потом оказался виноват?
правильно!
канал "Г+Г" и теле-сериал!))))))

Еще раз вернусь к данной тематике.

«Если бы Петя, ... посадил .... Добкина, Кернеса, Медведчука, Новицкого или Мураева.... »

То в какой бы стране Вы, Navy45, по факту бы жили? В стране, где президент ради своей визии светлого будущего может закрыть неугодного политика и растоптать ногами неугодное СМИ? Чем бы Вы тогда отличались от «старшего брата»? Тем, что он вата, а Вы бы гордо носили имя «вышивата»?

При всем моем крайне негативном отношении к медведчуками и прочей рыговской братии, я категорически ценю те свободы, которые нам гарантировал Порошенко. Я ценю то, что даже сейчас, после победы этого недоразумения на выборах, я могу спокойно оставаться в рядах 25%, и мне не нужно высказывать свое мнение на кухне, среди проверенных друзей, и под шум воды из крана.

При всем этом я отчетливо отдаю себе отчет, что в данной ситуации диктатура сильной личности + стадо ослов в виде электората имеет больше шансов победить, чем демократия. Но при всем этом я категорически не приемлю диктатуру для Украины. Ни к чему хорошему в долгосрочной перспективе это не приведет. Просто стоит оглянуться на соседние страны.

Плэтому я не считаю, что задачей Порошенко было уничтожить своих оппонентов, и зачистить под себя информационное поле. Задачей Порошенко было и остается возглавить нацию, которая понимает что ей нужно, и куда ей идти. Для которой Украина – это не просто «не россия», а сине-желтый флажок в машине – не просто модная отрыжка Майдана.

Как то так.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #1673
11-07-2019 12:07 RE: 100 дней президента Коломойского

(11-07-2019 11:48)m.dreval :  Плэтому я не считаю, что задачей Порошенко было уничтожить своих оппонентов, и зачистить под себя информационное поле. Задачей Порошенко было и остается возглавить нацию, которая понимает что ей нужно, и куда ей идти. Для которой Украина – это не просто «не россия», а сине-желтый флажок в машине – не просто модная отрыжка Майдана.

Как то так.
Не готова эта нация понять что ей нужно что-то, кроме пироженок. Кто пироженку пообещает - за тем и пойдут.
Завтра Путлер газ пообещает дешевле в 2 раза продавать - и таки пойдут.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-07-2019 12:08 Railnolds.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #1674
11-07-2019 12:27 RE: 100 дней президента Коломойского

(10-07-2019 12:28)Lady :  Курить
Владимир Зеленский назначил Михаила Бно-Айрияна новым главой Киевской областной государственной администрации.

В течение 2010-2013 годов Бно-Айриян был советником министра иностранных дел Украины Константина Грищенко. Также он был советником премьер-министра Николая Азарова.

Курить
О новом главе областной администрации известно, что он учился в одной группе в Институте международных отношений с главой партии «Слуга Народа» Дмитрием Разумковым

Курить

https://www.facebook.com/Vitaliy.Klychko...841420255/
Цитата:Віталій Кличко

Друзі! Щодо політичних процесів, що планують запустити в столиці. Розділенням повноважень обраного киянами мера і голови КМДА столицю позбавлять місцевого самоврядування. - Коли мер виконуватиме декоративну функцію, а містом управлятиме призначена згори людина, яку кияни не обирають і яка, відповідно, перед громадою не має жодних зобов‘язань. До таких методів, нагадаю, вдавався колись Янукович.
Курить
Цитата:"У мене вчора ввечері відбулася розмова з Президентом Володимиром Зеленським.
Він підтвердив, що дійсно - є такі плани про призначення голови КМДА.
Я ще раз наголосив, що РОЗДІЛЕННЯ ПОВНОВАЖЕНЬ РУЙНУЄ САМОВЛЯДУВАННЯ.
У цьому випадку мер столиці буде виконувати лише декоративну функцію, а киянам зверху «спустять» людину без жодних зобов'язань перед ними", - сказав мер Києва.

Кличко додав, що про своє остаточне рішення Зеленський повідомить його особисто.

У ЗМІ шириться інформація про можливе призначення директора телеканалу 1+1 Олександра Ткаченка на посаду голови Київської міської державної адміністрації.

Віталій Кличко є одночасно обраним міським головою Києва та призначеним головою Київської міської державної адміністрації.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-07-2019 13:30 Lady.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #1675
11-07-2019 13:51 RE: 100 дней президента Коломойского

https://www.facebook.com/president.gov.u...321762564/

Цитата:Президент України Володимир Зеленський пропонує посилити люстрацію. Його команда розробила законопроект, згідно з яким під люстрацію потрапляють особи, котрі в період із 23 лютого 2014-го до 19 травня 2019 року обіймали посади Президента України, Голови Верховної Ради, Генерального прокурора, Голови СБУ, голів Антимонопольного комітету та Фонду державного майна, голів Державної фіскальної служби та митниці, Секретаря РНБО, керівників оборонних підприємств. Люструвати також пропонують народних депутатів України та членів уряду цього періоду.

FacepalmFacepalmFacepalm

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #1676
11-07-2019 14:51 RE: 100 дней президента Коломойского

Цитата:Если ты работал 2014-19 но в келеше с Коломойским - ты будешь работать (как Богдан, Данилюк, Абрамовичус)

Если ты работал в 2014-19 но ты политический оппонент - "сорри, ты подпадаешь под новый "закон" о люстрации".

Чем дальше - тем больше ощущение, что добром это все не кончится. И одной "Небесной сотней", страна не отделается Sad
И, да, фаны Зе - ВИ ЗРОБИЛИ ЦЕ РАЗОМ.
Facepalm

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
OSV Немає
Писатель
***

Повідомлень: 391
Приєднався: Oct 2005

Skoda Fabia Combi 1.4 16V
Повідомлення: #1677
11-07-2019 15:16 RE: 100 дней президента Коломойского

Как люстрировать народных депутатов этого периода? Чисто юридически? Это же выборная должность - народ выбрал. Типа Тимошенко и Бойко люстрировать? Они ж депутаты.
А вообще мечта Узеленского - люстрировать Украину, что совпадает с мечтами плешивого ВВХ..ла.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #1678
11-07-2019 15:36 RE: 100 дней президента Коломойского

Курить
   
найди 10 отличий

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #1679
11-07-2019 15:49 RE: 100 дней президента Коломойского

Это на основании каких европейских стандартов, простите?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-07-2019 15:49 Railnolds.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 621
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #1680
11-07-2019 15:49 RE: 100 дней президента Коломойского

Цитата:Суд Европейского Союза отменил экономические санкции против бывшего президента Украины Виктора Януковича и членов его команды. Об этом сообщает «Европейская правда» со ссылкой на пресс-службу суда.

По данным издания, решение касается ограничений, которые вводились в период с 2016 по 2018 год. Под них, в частности, попали бывший министр доходов и сборов Украины Александр Клименко, экс-глава Национального банка Сергей Арбузов, бывший генпрокурор Виктор Пшонка и его сын Артем, глава администрации Януковича Андрей Клюев, а также сын бывшего президента Александр Янукович.

Евросоюз включил Януковича и его окружение в санкционный список в 2014 году. Поводом для введения санкций стало уголовное производство о хищении бюджетных средств, которое открыли украинские власти. Все активы соратников бывшего президента за рубежом были заморожены. Ежегодно действие ограничений продлевалось.

https://m.lenta.ru/news/2019/07/11/astanavilis/

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-07-2019 15:55 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1