Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего
Автор Повідомлення
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 621
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #2131
09-08-2019 11:26 RE: 100 дней президента

(09-08-2019 11:22)Шкодчук :  
(09-08-2019 11:17)m.dreval :  Шо, таки не суддя? І не бабця ванга в штанях?

Ні, Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука...

Детективи Національного антикорупційного бюро зрештою вийдуть на вище керівництво України в ході розслідування справи про отримання надприбутків від торгівлі вугіллям за схемою Роттердам+.

Таку заяву в ефірі Радіо НВ зробив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

"Що вугілля, яке закладалося в калькуляції, наче придбане за цінами європейських бірж, а реально надходило з боку Російської Федерації (а за нашими даними - в переважній своїй більшості з окупованих територій) - це факт, за який треба карати. <...> Я думаю, на рівень вищого керівництва держави [може зайти розслідування]", - сказав він.
...

https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/v-rot...36651.html

Facepalm

А начеб то не блондинка! Хочете дізнатися про що я думаю?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #2132
09-08-2019 11:31 RE: 100 дней президента

(09-08-2019 11:26)m.dreval :  Хочете дізнатися про що я думаю?

Ваші думки мене не цікавлять... хіба щодо Чехії може щось цікаве розкажете..... а думки Заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених цікавлять.

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 09-08-2019 11:32 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 621
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #2133
09-08-2019 11:44 RE: 100 дней президента

(09-08-2019 11:31)Шкодчук :  
(09-08-2019 11:26)m.dreval :  Хочете дізнатися про що я думаю?

Ваші думки мене не цікавлять... хіба щодо Чехії може щось цікаве розкажете..... а думки Заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених цікавлять.

Тоді спочатку подумайте, а не тупо копіпастьте дурниці. Тука багато чого думав тв говорив. ніразу не співпадало з реальністю.

Високлплсадовців можна буде притягнути в цій справі до відповідальності лище в тому разі, якщо буде доказано, що Вовк, чи Гройсман, чи Порошенко, встановлювали формулу Роттердам+ заради особистої користі.

Це можна буде доказати або якщо вони самв признаються, або якщо буде доказано, що вони були з умовним Ахмєтовим в долі, або достали за це рішення хабаря.

В противному випадку, тоді була блокада Донбасу. Поставки вугілля з ОРДЛО могли бути заблоковані в кожну хвилину. Керівництво не могло дозволити, щоб населення замерзло. І був встановлений тариф. щоб вугілля можна було привезти хоть з Антарктіди.

- Возили вугілля з ЮАР?
- Возили. Значить така потреба була.
- Купляв умовний Ахмєтов вугілля з ОРДЛО?
- Купляв. Через Турцію, Бєларусь, ще щось, повністю відмитий.
- Купляв дешевше?
- Так.
- Йому якийсь закон забороняє це робити?
- Ні. Якщо ці всі покупки відображенні в бухгалтерії, і з того надприбутку заплачені всі податки, то Тука може гуляти полем зі своїм "думаю". І Вас взяти у компанію.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 09-08-2019 11:50 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #2134
09-08-2019 12:36 RE: 100 дней президента Коломойского

Цікаво , Ситник своїй мамі також пожалівся, що Юга слухавку не бере.
https://censor.net.ua/video_news/3142108...sledovanii
«Я пытался связаться с Луценко, но он почему-то трубку не берет", - Сытник о дальнейшем расследовании дела судей Окружного админсуда Киева. ВИДЕО»

25%
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 621
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #2135
09-08-2019 12:52 RE: 100 дней президента Коломойского

Справа "Роттердам+": САП проситиме 50 млн грн застави для одного з фігурантів

“Одного підозрюваного вчора було затримано. Зараз, я думаю, в ці хвилини триває засідання у Солом'янському суді з обрання запобіжного заходу. Там заставу ми просимо 50 мільйонів, це член НКРЕКП. Це тримання під вартою із альтернативою, як цього вимагає КПК”, - сказав Холодницький.

За його словами, решту підозрюваних не затримали, оскільки вони перебувають за кордоном. “Щодо них розпочато нормальний кримінальний процес, тобто їм оголошено підозри і їх викликано до детективів на вівторок-середу прийти. У випадку неявки будемо вживати заходи для їхнього розшуку”, - скарав керівник САП



Бляха муха....Упал и качаюсьУпал и качаюсьУпал и качаюсь

Задержали только одного, и того сейчас выпустят под залог. Остальные за границей. Как и когда их задержат - не понятно. Еще не проведено ни одного допроса. Но зато Тука и Шкодчук уже "думают" куда "зрештою" следствие выведет! Добыча мыслейДобыча мыслейДобыча мыслей

Господа-очевидности!


Тут вон еще одна очевидность нарисовалась. За поребриком.

Без вины не виноват: Порошенко – в статусе свидетеля по уголовным делам

Бывший президент Украины не является подозреваемым ни в одном деле, в котором фигурирует его имя, заявил генпрокурор страны Юрий Луценко. Украинский политик Александр Голуб в эфире радио Sputnik прокомментировал это заявление.

"Только-только начинается выемка документов, следственные действия, и по их результатам можно что-то определенное говорить. Совершенно очевидна причастность Порошенко к коррупции и другим преступлениям на Украине. Однако с юридической точки зрения у него пока такой статус. ", – сказал Александр Голуб.

Еще только начинается выемка документов, а этому дебилу уже "совершенно очевидно". Ладно, бляха, я понимаю почему на посадку Порошпенко так дрочат кацапы.

А чего с ними заодно наши патриоты? А, Шкодчук?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 09-08-2019 12:59 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #2136
09-08-2019 13:05 RE: 100 дней президента Коломойского

Rolling EyesMr. Green
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #2137
09-08-2019 13:18 RE: 100 дней президента Зеленського

Попкорн

https://ukraine.arcelormittal.com/index....=10&pr=705

Прес-релізи

«АрселорМіттал Кривий Ріг» підтримав ініціативи Офісу Президента України/

Топ-менеджери «АрселорМіттал Кривий Ріг» зустрілися наприкінці липня з главою держави Володимиром Зеленським, а днями провели переговори з представниками Офісу Президента України, обговоривши можливості покращення екологічної ситуації та впровадження соціальних проектів у Кривому Розі. В результаті сторони домовилися про п'ять кроків.

Перше. «АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжить глобальну модернізацію підприємства – у найближчі п'ять років інвестиції складуть понад 1,8 млрд доларів, що дасть можливість скоротити викиди в атмосферу на 50–55%. У тому числі будуть реалізовані масштабні інвестиційні проекти в агломераційному виробництві, на частку якого припадає близько 2/3 усіх викидів меткомбінату. Реконструкція аглоцеху № 2 і будівництво фабрики грудкування дозволить закрити застарілі аглофабрики.

Окрім цього, підприємство підготувало план короткострокових ініціатив із зниження навантаження на навколишнє середовище за підсумками візиту глави держави до Кривого Рогу 12 липня. План був переданий особисто Президенту України під час зустрічі, він передбачає зменшення викидів в атмосферу на 10–15% у найближчі декілька місяців (детальніше про нього компанія розповість пізніше).

Друге. Компанія дістала можливість продовжити реалізацію інвестиційного проекту з будівництва комплексу відділення безперервної розливки сталі (МБЛЗ-2,3). Зокрема, відновлені пуско-налагоджувальні роботи, які були зупинені після проведення працівниками СБУ обшуку 20 липня в рамках розслідування кримінальної справи за статтею 441 КК («Екоцид»).

Третє. Підприємство також планує активно працювати з Урядом України за програмами корпоративної соціальної відповідальності (КСВ). Одним з основних напрямків стане охорона здоров'я, а саме – покращення умов з профілактики та лікування містян, у тому числі розвиток сфери медичних послуг у Кривому Розі. Підприємство підтримало ініціативу Офісу Президента України із створення у Кривому Розі Фонду здоров'я, який буде сформований за участю різних підприємств регіону. Кошти Фонду планується інвестувати у розвиток медичної бази міста. «АрселорМіттал Кривий Ріг» готовий стати одним з учасників даного пулу підприємств і вносити по 100 млн грн на рік.

Четверте. В рамках КСВ і розвитку спорту у місті «АрселорМіттал Кривий Ріг» візьме участь у капітальному відновленні (ремонті) стадіону «Металург» у Кривому Розі. Підприємство вкладе у цей проект 50 млн грн: по 25 млн грн – у 2019 і 2020 роках.

П'яте. Офіс Президента також висловив зацікавленість у будівництві нових бетонних доріг в країні з використанням шлаків металургійного виробництва. Це дасть можливість створити якісну інфраструктуру у регіонах і розвантажити шлакові відвали на металургійних підприємствах. Стратегічним партнером держави у цьому напрямку готовий виступити «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Компанія АрселорМіттал є одним з найбільших іноземних інвесторів в Україні і відкрита до співпраці з усіма зацікавленими сторонами. Інвестиції компанії в Україну у 2005-2018 рр. склали з урахуванням придбання підприємства 9,2 млрд доларів.




Це та Кріворіжсталь, котру спочатку продали за (4260 млн. грн. (около $800 млн.)

А потім Тимошенко зіграла ключову роль, переломила всіх лбих друзів і держава отримала замість 800 млн.$ - 4,8 млрд.$, потім ще й суд підтвердив справедливість дій.

Найбільший у світі виробник сталі - Mittal Steel - на аукціоні в Києві придбала 93% акцій Криворіжсталі за 4,8 млрд доларів.

Продаж Криворіжсталі вважають важливим випробуванням довіри закордонних інвесторів.

Стартова ціна комбінату була приблизно 2 млрд доларів, що понад удвічі більше, ніж ціна, яку заплатили попередні власники Криворіжсталі




(09-08-2019 10:02)smile :  Смотрите как закончилась эра договорняков при Зеленском.
СБУ наезжает за экоцид, принуждает платить бабки, с ОПУ обсуждаете детали и конкретные суммы и башляете. И все, никакого экоцида нет, он магическим образом исчезает.
Facepalm Facepalm Facepalm





В той же час у Боснії...

У Боснії арештували брата мільярдера Лакшмі Міттала
НЕДІЛЯ, 28 ЛИПНЯ 2019

У Боснії звільнили брата мільярдера Лакшмі Міттала після виплати понад 12 млн євро
ЧЕТВЕР, 1 СЕРПНЯ 2019

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 09-08-2019 13:30 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #2138
09-08-2019 13:41 RE: 100 дней президента Зеленського

(09-08-2019 13:18)Шкодчук :  
(09-08-2019 10:02)smile :  Смотрите как закончилась эра договорняков при Зеленском.
СБУ наезжает за экоцид, принуждает платить бабки, с ОПУ обсуждаете детали и конкретные суммы и башляете. И все, никакого экоцида нет, он магическим образом исчезает.
Facepalm Facepalm Facepalm

а що, хіба не елегантно бабки з індуса зняли? хіба "навмисний екоцид" не счез "магічним" чином?

чи божа роса в очах заважає? Упал и качаюсьУпал и качаюсь

ЗІ. і головне - яким боком "подвиг зелі" вплинув на бездіяльність (навмисну чи некомпетентну) органів, які мали б перейматися екологічними аспектами роботи не тільки індусів, а й інших підприємств, того ж ахметова та інших? чи "ручне" керування економічно-правовими відносинами в стилі юлі прийнятніше для залитих росою очей?

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
(Востаннє це повідомлення було змінене: 09-08-2019 13:47 smile.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #2139
09-08-2019 13:53 RE: 100 дней президента Коломойского

КуритьКурить
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 621
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #2140
09-08-2019 13:59 RE: 100 дней президента Зеленського

(09-08-2019 13:41)smile :  
(09-08-2019 13:18)Шкодчук :  
(09-08-2019 10:02)smile :  Смотрите как закончилась эра договорняков при Зеленском.
СБУ наезжает за экоцид, принуждает платить бабки, с ОПУ обсуждаете детали и конкретные суммы и башляете. И все, никакого экоцида нет, он магическим образом исчезает.
Facepalm Facepalm Facepalm

а що, хіба не елегантно бабки з індуса зняли? хіба "навмисний екоцид" не счез "магічним" чином?

чи божа роса в очах заважає? Упал и качаюсьУпал и качаюсь

ЗІ. і головне - яким боком "подвиг зелі" вплинув на бездіяльність (навмисну чи некомпетентну) органів, які мали б перейматися екологічними аспектами роботи не тільки індусів, а й інших підприємств, того ж ахметова та інших? чи "ручне" керування економічно-правовими відносинами в стилі юлі прийнятніше для залитих росою очей?

+1

А якщо вчитатися уважніше:

АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжить глобальну модернізацію підприємства – у найближчі п'ять років інвестиції складуть понад 1,8 млрд доларів, що дасть можливість скоротити викиди в атмосферу на 50–55%

То з точки зору екології не змінилося нічого. Все продовжує йти своєю чергою.

А друге, третє, четверте та п'яте в нормальних країнах з нормальним президентами фінансується з податківці підприємств, а не з рекетських поборів.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2