Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего
Автор Повідомлення
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #2201
15-08-2019 16:11 RE: 100 дней президента Коломойского

Цитата:ОСТАННІ НОВИНИ ХИТРОЖ....

Сьогодні коломойське телебачення «1+1, ТСН» розповідає: «НА СТОЛИЧНОМУ АВІАЦІЙНОМУ ЗАВОДІ «АНТОНОВ» РОЗПОЧАЛАСЯ РЕПЕТИЦІЯ ХОДИ ВЕТЕРАНІВ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ» (ТСН-ранок. 07.43). Суть справи.
- 11.07.2019 року президент України В.Зеленський підписав Указ №513/2019 «Про відзначення 28-ї річниці незалежності України», при цьому ще раз чітко дав зрозуміти українському суспільству – військового параду НЕ БУДЕ!
- У відповідь на це, представники ветеранських організацій, волонтери та Союз сімей загиблих героїв анонсували проведення в День Незалежності, 24 серпня, Маршу захисників України.
- В ОПУ (офісі президента) із запізненням зрозуміли – ініціатива валиться з рук, падають рейтинги, втрачається керованість…
- 30 липня завхоз президента А.Богдан повідомляє про ходу гідності на день Незалежності «Планується, що Хрещатиком пройдуть представники різних родів військ Збройних сил України. Ветерани АТО ЗМОЖУТЬ ПРИЄДНАТИСЯ до представників своїх бригад. Разом із військовими у заході також візьмуть участь, зокрема, медики, вчителі, спортсмени, дипломати і волонтери. У ході візьме участь президент України Володимир Зеленський і керівництво держави…». Так і сказано – ветерани зможуть приєднатися! І на підтанцовках – дипломати, спортсмени, медики, вчителі… Попереду – гарант!
- Оргядро Маршу захисників України у відповідь – немає проблем! Тільки давайте розведемо марші по часу, щоб не заважати один одному. Але бути частиною вашого шоу ми не збираємося!
- У відповідь з ОПи (чи з ОПУ) – мовчання та чухання потилиці!
І нарешті розродилися! Параду не буде – буде хода! Хода добровільна але не зовсім…. І ось вже везуть у автобусах і грузовиках на знайому багатьом офіцерам і солдатам злітну смугу «АНТОНОВА» «добровільних» учасників ходи від військових частин столичного гарнізону… зі старшими і керівниками, з відповідальними і контролюючими… І тренуються, тренуються, тренуються…. добровільно… Знаковим є те, що тренуванням керує кліпмейкер Алан Бадоєв, славетний кліпами до пісень Бориса Апреля і Віталіка Козловського, Лободи і ВіаГРИ, Філіпочка Кіркорова і Глюкози, крутяка Лєпса і Артура Пірожкова! Військовий талантіще, нах!!!
Радянська ситуація радянських часів з радянським прислів’ям про те, що на кожну хитру дупу завжди знайдеться щось конкретне…
А хитрож@пих не люблять ніде! Ані керівників, ані напівпровідників, ані виконавців…

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #2202
15-08-2019 22:19 RE: 100 дней президента Коломойского

Курить
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
makell Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 042
Приєднався: Sep 2012
Киев
Fabia II 1.4 16v
Повідомлення: #2203
16-08-2019 10:48 RE: 100 дней президента Коломойского

(15-08-2019 15:57)Владимир_ :  Та шо Бадоєв, там ще Олена Коляденко в руководітєлях параду. Пістєц який кошмар.

осталось зверева поставить в голове парада
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #2204
16-08-2019 11:18 RE: 100 дней президента Коломойского

(16-08-2019 10:48)makell :  
(15-08-2019 15:57)Владимир_ :  Та шо Бадоєв, там ще Олена Коляденко в руководітєлях параду. Пістєц який кошмар.

осталось зверева поставить в голове парада

Mr. Green
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #2205
16-08-2019 15:09 RE: 100 дней президента Коломойского

Курить
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #2206
16-08-2019 21:33 RE: 100 дней президента Коломойского

   

Курить

Часи Януковича повертаються?

Відчувши, що «Хода Гідності», анонсована Зеленським, може не зібрати значної кількості учасників, Офіс Президента України розіслав в обласні державні адміністрації лист з рекомендацією прислати до Києва 24 серпня представників на святкування Дня Незалежності.

В одному з пунктів опублікованого на сайті Еспресо ТБ листа зазначено: "забезпечити в установленому порядку фінансування видатків на організацію та участь представників областей та міста Києва у заході". Тобто, мова про бюджетні витрати на організацію масовки «Ходи Гідності».

Таке ми вже колись проходили. Трохи більше як 5 років тому. Віктор Янукович, а також Леонід Кучма не цуралися за кошти держбюджету забезпечувати масовки на заходах за своєю участю, не цуралися зганяти на акції бюджетників, студентів і навіть школярів. До речі, така практика надзвичайна популярна в Росії.

Схоже, Зеленський дуже переживає, що на Марші Захисників України буде більше людей, ніж на його «параді». Людей, які вийдуть за покликом серця, а не вказівкою адміністрацій в «добровільно-примусовому порядку», вийдуть за власний ресурс, а не за кошти бюджету.

(с)

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 392
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #2207
17-08-2019 18:23 RE: 100 дней президента Коломойского



Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #2208
18-08-2019 23:05 RE: 100 дней президента Коломойского

Шапіто все визначив, і крайніх знайшов....ПИ*ЦЬ Мені він одному нагадує, ХУйЛА початку нульових, і Бацьку.....

"Будут отвечать не только непосредственные виновники пожара. Будет отвечать Вадим Черный, владелец так называемого отеля. Лично прослежу, чтобы наказание соответствовало нормам закона и требованиям справедливости".
"
По словам бизнесмена, у него заключен договор с охранной фирмой "Карабинер", к пульту которой была подключена противопожарная система. Вадим Черный утверждает, что ежемесячно оплачивал услуги фирмы и вовремя проверял исправность системы. Несмотря на все это, пожарные выехали только после звонка работников отеля. "Источник: https://censor.net.ua/n3143496

25%
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #2209
19-08-2019 10:08 RE: 100 дней президента Коломойского

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=...=3&theater
Курить
Цитата:Олександр Воробєй

Більшість моїх фб-друзів мабуть знають, що ми виробляємо ножі під брендом Blade Brothers Knives
Займатися цим я почав наприкінці 2014 року, коли оговтався від поранення в Пісках під Донецьком. Ну як оговтався - почав ходити і одразу взявся до роботи.
Наразі в нас вже є певна репутація та визнання, про нас багато разів виходили сюжети на телебаченні, частину ножів ми віддаємо в армію, частину продаємо за кордон - чудові ножі, одним словом, сам ними користуюся Smile

Оскільки наш колектив на 50% складається з ветеранів АТО, то я не здивувався, коли Veterano Service нас запросив взяти участь у ІІ Міжнародному волонтерському та ветеранському форумі «Там, де ми – там Україна», а саме на виставку ветеранських бізнесів в рамках цього форуму.

Звичайно, я зрадів, бо організатори - Міністерство у справах ветеранів, відомі благодійні фонди, + підтримка Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та РНБО України. На виторг можна не сподіватися, але піар мусив бути норм.

І ось зараз я дізнався, що нашу участь "не підтвердили" з міркувань безпеки. Короче - захід може відвідати президент України, а тут небєзопасний я зі своїми ножами.

Ви знаєте, я не серджуся, не злюся, не ображаюся, я чото ржу)

Хочу подякувати всім журналістам, громадським діячам та політикам, які мужньо не побоялися спілкуватися зі мною на виставках та інших заходах, де я виставляв наші ножі!

Також хочу подякувати МВС за те, що в 2014 видали мені автомат, ПМ та гранату - розумію, що там президента Зеленського не було і ризик був мінімальний, але все одно дякую за довіру!

Я звик покладатися на власні сили і не маю ніякої протекції чи допомоги від держави або ще когось, я навіть пільгами убд не користуюся. Але коли ветеранів не пускають на ветеранський форум з міркувань безпеки - це просто смішно Smile
Я тепер апасний вєтєран!

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Elec Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 73
Приєднався: May 2016
Херсон
Skoda Yeti 1.8TSI 6DSG
Повідомлення: #2210
19-08-2019 14:58 RE: 100 дней президента Коломойского

От дивіться. Рік тому пан Зє якого гарного флешмоба замутив. І, до речі, невибіркового, по площадям пройшовся. За одного трахнутого Барну у сраку посилали всіх депутатів оптом.
https://m.youtube.com/watch?v=ausdaVm5P3...r82V6fGNM4

Що стало причиною? Депутат матом послав журналіста. І пан Зє одразу не зміг мовчати.

Оце я розумію. Оце батяр. Оце пан Зє вшкварив того разу.

А тепер що? Там депутат журналістку тупою овцою назвав, я чув.

ТАК ШО ТАМ ПО ФЛЕШМОБАМ, ЗЄ? КУДИ ЙТИ ДЕПУТАТАМ? ПРИЙОМ, ПРИЙОМ. ПОГАНО ЧУЮ ТЕБЕ. ЗЕМЛЯ ВИКЛИКАЄ ЗЄ. НЕ МОВЧІТЬ. ДАЙТЕ АЗІМУТ.

Крікну. А в ответ шаурма.

А шо це там за хєр такий сєдой таблічкой машет? А це Олександр Ткаченко, гендиректор 1+1 медіа. Безстрашна людина, цілого Олега Барну в сраку послав. А де ж він, до речі, зараз, цей Олександр Ткаченко? А він у Верховній Раді, в першій десятці списку Слуги Народу.

ОЛЕКСАНДРЕ? ШО ВИ, ДЯДЯ? ПРИЙОМ-ПРИЙОМ? ШО ПО ТУПИМ ОВЦАМ? ШО ПО ОДІОЗНИМ ЗМІ? НЕ МОВЧІТЬ, МЄНТ НАРОДИТЬСЯ.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1