Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего
Автор Повідомлення
Lightning Немає
Driver

Повідомлень: 1 826
Приєднався: Sep 2011
Киев
Oktavia A5 1,8 TSI - была; Skoda Kodiaq 2.0 TDI - сейчас
Повідомлення: #331
24-05-2019 15:56 RE: 100 дней Президента Зеленского

(24-05-2019 15:52)Рокенрольщик :  
(24-05-2019 15:48)Lightning :  
(24-05-2019 15:39)Lady :  "Пеця, шоколадный барыга, мародер и т.п."... это что было как не " личная неприязнь", причем бесполезная ( ИМХО ) "??

Да хоть трижды барыга! Я за пять лет, не увидел тех перемен и реформ, которые ожидал увидеть. И это было на огромной волне патриотизма, выигранных президентских выборах в первом туре, большинстве в Раде...
Нанимать его на работу на второй срок, лично я, не хочу.
25 % - хотят, это их выбор и он не совпадает с остальной частью населения страны. Поэтому, пишите петиции
Hello!

У вас что - то с зрением, раз ничего не увидели

Видимо, нужно брать микроскоп, чтоб разглядеть Big Grin
А так, многие не видят. В т.ч. Европа, не видит борьбы с коррупцией.
Но Вам, безусловно виднее
Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Рокенрольщик Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 958
Приєднався: Mar 2011
Киев Obolon
А5FL 1.6 MPI
Повідомлення: #332
24-05-2019 16:04 RE: 100 дней Президента Зеленского

(24-05-2019 15:56)Lightning :  
(24-05-2019 15:52)Рокенрольщик :  
(24-05-2019 15:48)Lightning :  
(24-05-2019 15:39)Lady :  "Пеця, шоколадный барыга, мародер и т.п."... это что было как не " личная неприязнь", причем бесполезная ( ИМХО ) "??

Да хоть трижды барыга! Я за пять лет, не увидел тех перемен и реформ, которые ожидал увидеть. И это было на огромной волне патриотизма, выигранных президентских выборах в первом туре, большинстве в Раде...
Нанимать его на работу на второй срок, лично я, не хочу.
25 % - хотят, это их выбор и он не совпадает с остальной частью населения страны. Поэтому, пишите петиции
Hello!


У вас что - то с зрением, раз ничего не увидели

Видимо, нужно брать микроскоп, чтоб разглядеть Big Grin
А так, многие не видят. В т.ч. Европа, не видит борьбы с коррупцией.
Но Вам, безусловно виднее
Hello!
Тогда окулист не поможет, нужен другой специалист.
Европа за день все увидела, мигом мвф завернули.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #333
24-05-2019 16:08 RE: 100 дней Президента Зеленского

Цитата:Володимир Зеленський, виступаючи на iForum, назвав Велику Британію "старушкою".

Невдовзі після цього у Twitter посла Джудіт Гоф з'явилося зображення з запитанням: "Старушка"?

Повна цитата президента звучала так: "Cтapушкa Beликoбpитaнія зовсім нeдaвнo пpoжилa тиждень бeз вугілля. Це унікальна подія. Вперше з 1882-гo року. Зa двa роки дo цього вoни зробили експеримент і добу пpoжили бeз вугілля. Бpитaнці показують, що вecь світ відходить від вугілля. У ниx - Poттepдaм-, у нac Poттepдaм+".

Пані посол додала у Twitter: "До речі, це правда, що Велика Британія прожила цілий тиждень без вугілля для виробництва енергій. Рада, що Президент Зеленський звертає на це увагу".
Фото Reuters, Judith Gough, колаж BBC.
   
FacepalmFacepalmFacepalm

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Рокенрольщик Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 958
Приєднався: Mar 2011
Киев Obolon
А5FL 1.6 MPI
Повідомлення: #334
24-05-2019 16:13 RE: 100 дней Президента Зеленского

клоун, что тут скажешь, квартал головного мозга
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #335
24-05-2019 16:21 RE: 100 дней Президента Зеленского

Mr. Green
   

КуритьКурить
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 477
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #336
24-05-2019 16:22 RE: 100 дней Президента Зеленского

(24-05-2019 15:51)Lady :  25 не будут ждать пока Зеля спустит в унитаз УкраинуКурить
лучше "убить в зародыше" Hello!
Если водка мешает работе, то брось ее...
Кого ?
По последнему подлежащему в предложении - работу )))
Вика, сейчас это шутка, но все же предлагаю вернуться и перечитать мой первый пост сегодня, вернуться к конкструктиву...
Если не вернемся, а будем только на эмоциях и "неприязни", именно здесь мы все, скатимся к кацапии...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #337
24-05-2019 16:24 RE: 100 дней Президента Зеленского

1.2HTP, в моих постах пока конструктива больше, чем в постах ЗЕлефановКурить
даже если не считать посты с картинками)))

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
(Востаннє це повідомлення було змінене: 24-05-2019 16:25 Lady.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 477
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #338
24-05-2019 16:26 RE: 100 дней Президента Зеленского

На скромный взгляд, пока конструктива 0 у всех( у меня тоже, просто призывы быть людьми Smile ), нет действия, не чего оценивать, кроме назначения главы АП...


За сим на сегодня откланяюсь )))
Вряд ли буду частым писакой, если будет в том же духе Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 24-05-2019 16:28 1.2HTP.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #339
24-05-2019 16:30 RE: 100 дней Президента Зеленского

(24-05-2019 16:26)1.2HTP :  На скромный взгляд, пока конструктива 0 у всех( у меня тоже, просто призывы быть людьми Smile ), нет действия, не чего оценивать, кроме назначения главы АП...

еще раз перечитай тему...Попкорн
по поводу "указов пятого дня"- я пыталась проанализировать конструктивно... Курить

***
Цитата:Volodymyr Ariev

Президент ПАРЄ закликала на червневій сесії проголосувати за зміни в регламент ПАРЄ, які дозволять повернутися російській делегації. Міністр з європейських справ Франції, яка почала головувати в Раді Європи, вважає, що треба виходити з «кризи в організації», але не мати при цьому «переможців або переможених». Більшість виступаючих на Постійному комітеті в Парижі сьогодні були критичні до планів повернення РФ, але... ще більше просто мовчали. Просто мов-ча-ли. Виступ дня належить шотландському Лорду Фоуксу, який спитав, чи була би така сама реакція у Ради Європи, якби окупували частину Фінляндії, Норвегії чи Франції.

У нас битви попереду 3, 24 та 25 червня. Але тепер, вочевидь, без підтримки головного, хто відповідає за зовнішню політику. Він або мовчить, або так уточнить про «референдум», що краще мовчав би. І гризня, переважно підкилимна, всередині дипломатичних і навколодипломатичних кіл, яка загострилась зі зміною влади, ефективності українським діям на зовнішніх теренах не додає. Але ми, в українській делегації в ПАРЄ, не здамося. Навіть якщо нас буде вкрай мало.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 477
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #340
24-05-2019 16:36 RE: 100 дней Президента Зеленского

Вооот...
А есть петиция назначить Порошенко на Министра Иностранных Дел ?
Или ждем жэку ?
А может мы их всех так достали, что готовы от нас от...я под любым предлогом ?
Это тезисы выше в сообщении, даже не факты, но задуматься конечно нужно...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1