Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего
Автор Повідомлення
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #3511
28-11-2019 12:35 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

190 дней Зе у власти:

ПРЕС-РЕЛІЗИ ТА ЗВІТИ
ОЦІНКА ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ ВЛАДИ ТА РЕАКЦІЯ НА АКТУАЛЬНІ ПОДІЇ


До Володимира Зеленського позитивно ставляться в кінці листопада 52% опитаних, негативно – 19%. Протягом осені частка тих, хто ставиться до Зеленського позитивно, зменшувалась: 73% в вересні, 66% - в жовтні, 64% на початку листопада, 52% - в кінці листопада. Частка тих, хто ставиться до Зеленського негативно, протягом осені зростала: 7% в вересні, 9% в жовтні, 12% на початку листопада, 19% в кінці листопада.

21% уже ветром сдуло. Ждемс дальше!

Оцінюючи успішність нової влади у справі вирішення конфлікту на Донбасі, 51% вважають, що вона справляється не успішно, 40% - що успішно. На початку листопада ці показники були такі: 44% на 46%.

Оцінюючи успішність нової влади у справі боротьби з корупцією у вищих ешелонах влади, 70% не бачать успіхів, 22% - вважають, що успіхи є.

Половина українців (47%) вважають, що нова влада успішна в забезпеченні свободи слова, 44% - що не успішна. На початку листопада ситуація була така: трохи більше половини (55%) бачили успіхи в забезпеченні свободи слова, більше третини (36%) були не згодні з цим.

Більшість опитаних не бачить просування в розслідуванні резонансних кримінальних справ (таких 71%), відзначають успіх тільки 17%. Така ж ситуація була і на початку листопада.

75% респондентів не бачать успіхів нової влади у справі зниження тарифів ЖКГ, 16% - бачать.

46% учасників дослідження не бачать успіхів у справі вирішення проблеми надійного постачання газу на Україну і його транзиту в Європу через нашу територію, 28% - бачать.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3512
28-11-2019 13:50 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

Нашли! У Звиробий нашли пластиковый игрушечный пистолет. И изъяли, конечно, как "предмет, похожий на оружие..Mr. Green
   
Facepalm

КуритьКурить
   

Цитата:Taras Chornovil

Про обшуки в домі волонтерки Марусі Звіробій ще буду багато говорити й писати. Бо це абсолютна дикість і не лише виконання плаксивого прохання обпісяної зеленої шмарклі, але й вимог Кремля про розправу над українськими патріотами.

Паралельно буду зачіпати якісь конкретні деталі. Не в черговості, яка відповідає значимості цих фактів.

Тут нюанс щодо так званих понятих, яких ДБР привезло зі собою на обшук. Але це все вже було в темні часи нашої історії. У нашому помешканні у Львові на вулиці Спокійній упродовж 60-80-их років кагебісти провели десятки ґрунтовних обшуків. Одним із елементів процедури має бути присутність понятих. Їхня роль - бути незацікавленим свідком подій, до яких мають апелювати як правоохоронці, так і особи, яких обшукують.

Головне - це неупередженість понятих. І тому, коли обшук проводився в неполітичних та в несфабрикованих справах, понятих переважно вибирали серед мешканців того самого будинку, вулиці. Їх, принаймні візуально, знає обшукувана сторона. Знаходили й запрошували понятих безпосередньо перед початком обшуку. Часто паралельно слідчий пред'являв постанову про обшук, а дільничний дзвонив у сусідні квартири й запрошував понятих. Одного разу я як свідок брав участь у слідчих діях НАБУ - мав провести опізнання певних фотографій. Слідчий прийшов до мене додому й попросив, щоб я сам обдзвонив сусідів і знайшов серед них когось, хто б погодитися бути понятим. Після завершення обшуку поняті також підписують протокол, де мають право відмітити свої зауваження. Саме так і відбувалося раніше та й відбувається досі, якщо нема якихось брудних інтересів чи політичної заангажованості.

Обшуки, які проводило КГБ були безумовною політичною розправою. Обшуки та інші слідчі дії, які проводить ДБР усе частіше носять характер політичних розправ та ще й на замовлення російських спецслужб. І в деталях вони повторюють своїх попередників. На обшуки, які явно носять характер політичного тиску ДБР привозить своїх понятих. Тих, які ніколи не побачать та не зафіксують порушень, скоєних слідчими. А при потребі можуть і допомогти в "делікатних" справах - наприклад, відвернути увагу підслідного, щоб слідчі підкинули щось компрометуюче. Або й самі підсунуть фейковий "доказ". Саме тому часто під виглядом понятих привозять оперативних працівників. Коли в нас проводилися обшуки КГБ, у понятих звично була та сама адреса по тодішній вулиці Терешкової, з будинку, де містився міліцейський гуртожиток.

Під час обшуку у волонтерки Марусі Звіробій були такі самі "поняті". Це не сусіди, не люди з того самого села, яких би впізнала волонтерка. Їх привезли в своєму транспорті гебісти ДБР аж з Києва. Враховуючи дуже ранішній час початку обшук, уявіть собі, о котрій годині цих "свідомих громадян" мали б підняти з ліжка слідчі. Чи може вони взагалі не лягали, а перевдягалися з форми в цивільне та отримували накази командування про належне виконання "бойового завдання". Більше того, вони навіть не спробували якось виправдатися й пояснити, ким є і звідки. Мовчали, як Труба на питання про злочинні накази від оточення президента. Повірте, у мене такий ще від дитинства досвід спілкування з усякою гебнею та відслідковування їхніх дій, що висновки можу робити дуже впевнено. Так от. ДБР, як і їхні попередники з КГБ і старші товаріщі з ФСБ притягнули на обшук своїх оперативних секретних співробітників. У народі таких називають СЕКСОТАМИ.

Ласкаво просимо в "світле минуле"...

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
(Востаннє це повідомлення було змінене: 28-11-2019 14:11 Lady.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3513
28-11-2019 14:20 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

Апелляционный суд оставил участника войны с россией, генерала Дмитрия Марченко под стражей, но снизил сумму залога!
С 76 миллионов до... 20 миллионов!!!
КуритьКурить

Iryna Gerashchenko

Сьогодні колеги, генерал Михайло Забродський , Mariya Ionova, інші діючі і колишні нардепи, бойові генерали заявили про готовність взяти на поруки генерала Марченка. Суд залишив його під вартою.. .Уклоністи кошмарять резервістів і військових

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3514
28-11-2019 14:27 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

что то пошло не такMr. GreenMr. Green
опрос в ЗЕгруппе
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #3515
28-11-2019 15:12 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

Цитата:Оцінюючи успішність нової влади у справі боротьби з корупцією у вищих ешелонах влади, 70% не бачать успіхів, 22% - вважають, що успіхи є.

Шкодчук, а что по этому поводу говорит Томаш Фиала??? Курить

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3516
28-11-2019 16:20 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

   

КуритьКуритьКурить
Цитата:Борислав Береза

На первой фотке судьи Апелляционного суда, которые превратили суд в судилище и решили, что боевой офицер, который защищал Украину и не скрывается от следствия, должен сидеть в СИЗО. И то, что проведена экспертиза бронежилетов, которая показала, что обвинение ложно, и то, что Труба фактически сфабриковал дело против генерала Марченко, понятно всем нам, кроме самих судей. Не учли они и то, что боевые офицеры, Герои Украины, народные депутаты и публичные люди готовы взять Марченко на поруки, а так же гарантировать, что он не скроется и будет сотрудничать со следствием. Они просто плюнули на это.

А на нижней фотографии два щегла из ГПУ, которые путаясь зачитывали обвинение и рассказывали про "обшУкі". Если завтра будет война, то эти щеглы Украину будут защищать традиционно по-прокурорски - забаррикадировавшись у себя в ГПУ. По их повадкам видно.

Ни первые, ни вторые не поняли, что если к ним приходят реальные легенды войны против России, Герои Украины и обладатели орденов за мужество, которых наградили за боевые заслуги и победы, то эти люди своими словом и честью гарантируют выполнение взятых на себя обязательств. А может все они поняли, но им просто позвонили и сказали, какое решение надо принять? Очень похоже. Видимо история судьи Киреева этих судей и прокуроров так ничему и не научила.

Мы сегодня мы наблюдаем продолжение технологии деморализации армии, когда боевые офицеры видят отношение к себе и своим побратимам. После суда один из офицеров сказал: - Я пришел сюда надеясь на справедливость и честное судейство. Ухожу не веря в них.

Генерала Марченко суд сегодня не отдал на поруки под обязательства:
1. Легендарного бывшего командира 95 бригады, Героя Украины, нардепа Михаила Забродского.
2. Героя Донецкого аэропорта, офицера 79-ой, начальника патрульной полиции Украины Евгения Жукова.
3. Полного рыцаря ордена Богдана Хмельницкого, комбрига 95, Максима Миргородского (позывной Майк)
4. Боевого офицера, выходца 79-ой, полковника Семена Колейника.
5. Меня и Алексея Мочанова.
6. Народного депутата 7,8,9 созыва Марии Ионовой.

Если этот список не вызывает доверия суда, то каких еще им поручителей надо? В любом случае мы понимаем, что этот бой мы проиграли, но битву мы проиграть не имеем право. И это не только о судах. Это уже про всю Украину. Честное судейство в Украине для меня сегодня умерло. Этих уже не переделать. Значит помочь может только полная очистка. И эта власть заниматься чисткой судов не будет. Нет смысла. Она просто взяла их под контроль, как это делали все предыдущие власти. А мы сегодня увидели управляемое правосудие в действии. Тьфу!

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3517
28-11-2019 16:28 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

Hello!
Цитата:Алексей Петров

Итак… Можно с огромной долей вероятности констатировать тот факт, что открыта тотальная охота. На кого вы спросите? Да на всех нас. Тех, кто в 2014 или 2015 не прикинулся ветошью с биркой «не моя война» и взял в руки оружие. На тех, кто круглосуточно, правдами и неправдами, снабжал армию всем необходимым. От зубных щёток до тепловизоров. Облава на всех тех, кто ввязался в драку за свою страну. Пусть даже без единого шанса остаться живым в этой битве. Но всё же. А вдруг? Да и когда рядом такие же громадяни как и ты сам, то уже не так страшно. И шансы остаться в живых немного, но всё же увеличиваются!

И дело тут совершенно не в том, кто, как и за кого голосовал? Кого критиковал? Какие постики писал?… Это всё дело десятое, даже наверное двадцатое. Право на вольное изъявление своих мыслей, закреплено в Конституции Украины. Речь в другом… Вернее проблема. Не для новой власти. Они, обыкновенная, мягкая прокладка, между кремлём и берегами Днепра. В москве прекрасно понимают, что если не убрать, (любой ценой, под любыми предлогами) этих пиксельных ГРОМАДЯН, то снова ничего не получится. Снова укусят себя за пиписку. Поэтому Портновские нукеры сейчас начали клепать дела по-дедовски, НКВДэшному. Ведь как там у классиков, "Был бы человек, а дело найдется".

Сложно убрать генерала Дмитрия Марченко с дороги хитрожопых коммерсов. Тем более армия стала похожей на армию. Это кремлю надо? Ответ придумайте сами! А если сшить дело?! Громкое. Ну типа наживались на закупке бронежилетов? О… А это уже совсем другая песня! Это уже звучит! И ничего страшного, что ГУРСМЗ не имеет никакого отношения к закупкам. Эти детали, мало кому известные и как следствие интересные. Всё! Дело сделано! И звякнула решётка СИЗО!

А если копнуть волонтёров. Вот привозили вы шановни бронежилеты и каски в 2014. Ну привозили же? Конечно, вот же фотографии ваши! А где вы их взяли? Ах, провезли как-то через границу! Ммммммм… Так это контрабанда! Всё! Дело сделано! И звякнула решётка СИЗО!

И можете быть уверены, что через месяц… два… три, приказ о первой и всех остальных волнах мобилизации признают незаконными. А что вы тогда там делали товарищ солдат или же майор? Воевали? Стреляли? А на основании чего? Всё! Дело сделано! И звякнула решётка СИЗО!

Вы думаете это война против Порошенко или же Парубия? Наивные! Это война против Украины! И она выходит на новый виток!

P.S. Вы часто друзья спрашиваете, что делать дальше? Отвечу! Алягер ком алягеро. Покупать бронежилет, каску. Собирать рюкзак. По возможности приобрести ЗАКОННО оружие и тренироваться. Ведь война никуда не делась. Он заползает в наши города. И портнов, труба, продажные судьи и прочая… Это всего лишь инструмент для того, чтобы быстро уничтожить все нас, тех, кто когда-то ввязался в драку за свою страну! Кремль торопит...

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Exotic Немає
Писатель
***

Повідомлень: 502
Приєднався: Sep 2006
Cherkassy
Octavia 1.8T WTS, Captiva 2.4
Повідомлення: #3518
28-11-2019 16:38 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(28-11-2019 16:20)Lady :  Видимо история судьи Киреева

Так нету никакой истории Киреева. Никто его не поймал (никто особо и не ловил), никто не принёс его отрезанную голову в пакете для мусора, никто не торбанул его родственников... Нет никакой истории. Вот с этой истории и должна была начаться судебная реформа, но ....
А теперь чего уж?

Чтобы жить по-человечески, надо,чтобы платили по-божески.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dre@m Немає
Harley-Davidson
****

Повідомлень: 1 225
Приєднався: Jul 2007
Киев, Лукьяновка
Skoda Fabia 3 (была), Sportage 3, 4x4, 2.0, CRDi дизель, 4WD, 6AT, TOP
Повідомлення: #3519
28-11-2019 16:52 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

Так он же сразу в кацапстан свалил...

Саша

אלכסנדר, ולדיסלב אני מבין .... אלכסנדר
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Exotic Немає
Писатель
***

Повідомлень: 502
Приєднався: Sep 2006
Cherkassy
Octavia 1.8T WTS, Captiva 2.4
Повідомлення: #3520
28-11-2019 17:15 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(28-11-2019 16:52)Dre@m :  Так он же сразу в кацапстан свалил...
Ну, если бы он в КНДР свалил или Японию, то туда как-то опасно посылать нашего с пакетом для головы, а вот из пидарашья башку привезти этого гандона не проблема! Было бы желание! РЕАЛЬНОЕ.

Чтобы жить по-человечески, надо,чтобы платили по-божески.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1