Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего
Автор Повідомлення
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #3521
28-11-2019 17:25 RE: очередные

(28-11-2019 15:12)m.dreval :  
Цитата:Оцінюючи успішність нової влади у справі боротьби з корупцією у вищих ешелонах влади, 70% не бачать успіхів, 22% - вважають, що успіхи є.

Шкодчук, а что по этому поводу говорит Томаш Фиала??? Курить

Бажає успіху...

LIGA.net публікує офіційну відповідь власника компанії Dragon Capital, яка є інвестором видавничого дому Медіа-ДК (видання НВ, сайт NV.ua, Радіо НВ), Томаша Фіали на критику президента Володимира Зеленського під час спілкування з журналістами на прес-марафоні 10 жовтня.

Нагадаємо, в четвер уранці Зеленський розкритикував НВ за те, що виданням володіє не український інвестор.

Шановний пане Президенте,

Ви вже третій Президент, якому не подобається моя публічна позиція, а також позиція НВ, на редакційну політику якого я не впливаю і не хочу впливати. Ваші попередники також вважали за краще тільки позитивні коментарі у свій бік і погано ставилися до конструктивного фідбеку від бізнесу. Вони не бажали бачити недоліки роботи своєї команди та чути про це. До чого це призвело, ми бачили: один поїхав із країни, другий із тріском програв вибори.

Щоб покарати за мою відкриту позицію, яку я висловив від імені Бізнес Асоціації стосовно податкового тиску, що посилюється, і впливу олігархів, (четвертий президент України Віктор - Ред.) Янукович у 2012 р виставив 320 млн грн податкових штрафів компаніям групи Dragon Capital.

(П'ятому президенту України Петру - Ред.) Порошенкові не сподобалося, коли я у вересні 2014 р сказав, що продаються місця у списках його партії і критикував за відсутність боротьби з корупцією і небажання просувати структурні реформи (інтерв'ю для НВ «Ще три місяці, і про президента з прем'єром можна буде говорити "риба гниє з голови" - глава ЕВА »). Через якийсь час його команда завела на мене кілька кримінальних справ і мені доводилося ходити на допити.
...
...
Хочу побажати Вам успіхів на посту Президента. Ми зацікавлені в тому, щоб у Вас вийшло реалізувати озвучені Вами 2 вересня плани, і будемо їх підтримувати. Сподіваємося, що і в прийнятті рішень, і в озвучуванні висновків Ви будете покладатися на правду.
https://ua-news.liga.net/economics/opini...zelenskomu

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 28-11-2019 17:28 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #3522
28-11-2019 18:05 RE: очередные

(28-11-2019 17:25)Шкодчук :  
(28-11-2019 15:12)m.dreval :  
Цитата:Оцінюючи успішність нової влади у справі боротьби з корупцією у вищих ешелонах влади, 70% не бачать успіхів, 22% - вважають, що успіхи є.

Шкодчук, а что по этому поводу говорит Томаш Фиала??? Курить

Бажає успіху...

Ой, Шкодчук! А що ж це Ви саме цікаве не скопіпастили. Зуинилися чомусь на проклятому Порошенкові? Не скопіровали те, що має бути між троьма крапками?

Ви мабуть стидняєтеся, то скопірую я:

...

Із Вашої [Зеленського] реакції на питання Івана Верстюка на сьогоднішній прес-конференції зрозуміло, що вам теж щось не подобається в моїх коментарях на адресу сьогоднішньої влади. Але озвучили Ви два моменти, які Вас у мені не влаштовують: іноземне громадянство і те, як я веду бізнес.

Почну з громадянства. Вам не подобається, що українським медіа володіє громадянин Чехії. Але дозвольте зауважити, що ні в Україні, ні в Євросоюзі, куди ми разом з Вами рухаємося, обмежень на володіння медіа немає. Таке обмеження є в Росії, Путін увів його у 2016 р і змусив таким чином, наприклад, Financial Times і Wall Street Journal продати свої частки в Відомостях місцевим інвесторам. У результаті цієї заборони ресурс втратив незалежність, якість матеріалу й читачів. Якщо Ви вирішите, що Україні варто наслідувати цей приклад, то я не буду продавати НВ українським олігархам за гроші, вкрадені з бюджету, а віддам безкоштовно колективу, щоб НВ залишилося таким же незалежним і якісним як зараз.

І другий момент - діяльність компанії. Ви сказали, що створена мною з нуля в 2000 році компанія Dragon Capital, чиєю основною діяльністю є позитивне представлення України й українських підприємств за кордоном і залучення іноземних інвестицій для розвитку, складається з активів, куплених після втечі Януковича. Смію Вас запевнити, що це неправда, і жоден актив не куплений у Януковича або його оточення.

Я живу в Україні вже 23 роки з паспортом громадянина Чехії, де я народився. Паспорт у мене є один і залишиться один, чеський. Радий, що багато українців у такому ж статусі спокійно живуть, займаються бізнесом та інвестують у Чехії та інших країнах Євросоюзу.

...
Хочу побажати Вам успіхів на посту Президента. Ми зацікавлені в тому, щоб у Вас вийшло реалізувати озвучені Вами 2 вересня плани, і будемо їх підтримувати. Сподіваємося, що і в прийнятті рішень, і в озвучуванні висновків Ви будете покладатися на правду.
https://ua-news.liga.net/economics/opini...zelenskomu

[/quote]

Так "побажання успіхів" Зеленському в покладанні на правду під час в прийняття рішень, і в озвучування висновків звучить органічніше!

Тут Фіала не успізу побажав, тут дуже делікатно нахєр послав!

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #3523
29-11-2019 03:58 RE: очередные

(28-11-2019 18:05)m.dreval :  Тут Фіала не успізу побажав, тут дуже делікатно нахєр послав!
Зелебобы они такие. Им в рот насри, а они будут думать, что это малина.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3524
29-11-2019 10:05 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

   

Цитата:Ольга Кирилюк

Усі ви добре знаєте генерала Гордійчука.

Брав участь в боях за Савур-могилу. Був поранений під Іловайськом: великий осколок влучив йому в голову, але він все одно продовжував керувати боєм, аж поки не знепритомнів від утрати крові.

Його вже непритомного захопили в полон російські десантники, але побачивши, у якому той стані, покинули, вирішили – все одно не виживе.

А він вижив! Був паралізований, не міг рухатися, а потім ще й сталося зараження крові, кілька тижнів трималася висока температура, і лікарям довелося ввести його в медикаментозну кому. Два місяці на межі між життям і смертю.
І вижив!

Усі ми бачили ті кадри, як дружина підтримує його спину під час зйомки, аби на знімках здавалося, що він стоїть самостійно. Не знаю, як ви, а я ридма ридала - і від гордощі за такого українського чоловіка, і від усвідомлення глибини любові цієї жінки.

Саме про Гордійчука військовий Валерій Ананьєв (автор книги “Сліди на дорозіˮ) написав: “Єдиний живий генерал, до якого у мене величезна повага, і до якого буду звертатися за званням, навіть після свого звільнення. Товариш генерал-майор Гордійчук Ігор Володимировичˮ.

Сьогодні Ігор Гордійчук прийшов до суду, аби підтримати генерала Марченка, якого ДБР, за наказом влади, запроторила до СІЗО. Ми з вами чули «плівки Труби» і знаємо, як там ліпляться справи. Сьогодні суму застави з 70 млн. бойовому генералу знизили до 20 млн. Але де, в біса, у людини, яка живе на «зйомній» квартирі, такі гроші?? Тож він і далі залишається в СІЗО.

От як, скажіть мені, на це все дивитися Гордійчуку та іншим ветеранам?

Нагадаю, що на першому суді слідчий ДБР назвав військових, які прийшли підтримати Марченка, ушльопками!!! Саме так вони думають про ветеранів, у тому числі й про Гордійчука.

І сьогодні в суді Ігор Гордійчук сказав: “Іде реванш Януковича. І зараз найбільше страждаємо ми – ветерани! Це російський, московський реванш!ˮ

І так мені соромно перед ним за весь цей ..здець, до якого летить країна. За те, що, замість вдячності від свого народу і своєї країни, він тепер змушений бігати по судах і слухати, як військових обзивають ушльопками! Соромно. До сліз прямо.

Уявляю, як йому хочеться кричати: «Ми з хлопцями вберегли вас, щоб осколки, які ледь не вбили мене, ніколи не влітали у ваші голови".

І він навіть подумати не міг, що народу, який він захищав, тепер з медведчуківських і коломойських телеканалів так голови обстріляють, що там уже одне решето замість мозку … чи вата, Бог його зна…

Тому кричати, звісно, хочеться, та, як писав Тичина: “До кого говорИть?ˮ
Народ зараз зайнятий – кінець епохи бідності на хліб намазує…

“Але Україна переможе!ˮ - заспокоює Гордійчук!
І поки в нас є такі чоловіки, я справді спокійна.
Курить
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
(Востаннє це повідомлення було змінене: 29-11-2019 10:07 Lady.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #3525
29-11-2019 10:59 RE: очередные

(28-11-2019 18:05)m.dreval :  Ой, Шкодчук! ... Зуинилися чомусь на проклятому Порошенкові?

Шкодчук всё еще пытается себе доказать, что он не зря против Порошенка голосовал. Laughing

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Oleksii Pinchuk Немає
...
*****

Повідомлень: 5 749
Приєднався: Aug 2009
Київ 11-й км.
E Golf 36 kWt, Aвоська D4 4.0 biturbo, Passat 2.0 tdi - Company car
Повідомлення: #3526
29-11-2019 11:05 RE: очередные

(29-11-2019 10:59)smile :  
(28-11-2019 18:05)m.dreval :  Ой, Шкодчук! ... Зуинилися чомусь на проклятому Порошенкові?

Шкодчук всё еще пытается себе доказать, что он не зря против Порошенка голосовал. Laughing
ага.., получается как то.. "не очень"..

Батько режисера #
fascist with German Shepherd dog Не за что
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3527
29-11-2019 11:17 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(28-11-2019 12:35)m.dreval :  190 дней Зе у власти:


21% уже ветром сдуло. Ждемс дальше!

КуритьКурить
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3528
29-11-2019 13:34 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

В Раду внесли законопроект о пенсиях жителям Донбасса


Курить
Придется менять законы: у Зеленского решились на серьезный шаг по пенсиям для "ДНР" и "ЛНР"

Пенсии на оккупированные Россией территории Донецкой и Луганской области может доставлять ОБСЕ.

Об этом сказал глава Донецкой ОГА Павел Кириленко


Facepalm

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 371
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #3529
29-11-2019 22:23 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского



Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Снусмумрик Немає
деревянная нога :)))
*****

Повідомлень: 1 980
Приєднався: May 2015
Крайня північ Києва
читыре калеса и жОлтое маршрутко
Повідомлення: #3530
30-11-2019 09:22 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(29-11-2019 13:34)Lady :  В Раду внесли законопроект о пенсиях жителям Донбасса


Курить
Придется менять законы: у Зеленского решились на серьезный шаг по пенсиям для "ДНР" и "ЛНР"

Пенсии на оккупированные Россией территории Донецкой и Луганской области может доставлять ОБСЕ.

Об этом сказал глава Донецкой ОГА Павел Кириленко


Facepalm

А Крым? В Крым как доставлять будут?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1