Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего
Автор Повідомлення
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 371
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #3561
03-12-2019 19:54 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

Ну и более скучное, но емкое по отдельному вопросу:


Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 371
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #3562
03-12-2019 20:09 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

На добивание - нудно, длинно и по сути)


Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Рокенрольщик Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 958
Приєднався: Mar 2011
Киев Obolon
А5FL 1.6 MPI
Повідомлення: #3563
03-12-2019 20:38 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

нифига не понял, щось бубочку втомило
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3564
04-12-2019 12:32 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

а это вчера былоКуритьКурить
Нардепи підтримали заяву "Євросолідарності" про неухильний курс на НАТО

ловкость рук- и никакого НАТОFacepalm


У Верховній Раді на ранок ПІДМІНИЛИ заяву щодо вступу до НАТО.
FacepalmFacepalmFacepalm
Цитата:У Верховній Раді на ранок ПІДМІНИЛИ заяву щодо вступу до НАТО.

Вчора всі раділи що Верховна Рада звернулася до НАТО та Зеленського щодо внесення питання про План дій членства.
А сьогодні виявилось, що звернення ВР вже має абсолютно іншу форму.

В офісі президента видно дуже злякалися проголосованої заяви і змусили ручну монобільшість та керівнтцво ВР підмінити текст звернення. Такого ще не було в історії українського парламентризму.

З тексту зникло звернення до Зеленського щодо подачі заявки на ПДЧ. Також зник текст щодо звернення у грудні до НАТО щодо ПДЧ.

Влада не хоче дратувати Путіна перед 9 грудням. Тому для них вступ до НАТО відміняється. Головне поговорити з Путіним та «просто перестати стріляти». Про безпеку вже ніхто з них не думає.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #3565
04-12-2019 12:46 RE: Президента Зеленського

Рада прийняла закон про надання статусу УБД добровольцям
4 грудня 2019, 11:52

Верховна Рада прийняла у другому читанні та в цілому законопроєкт про надання статусу та соціальних гарантій добровольцям, які брали участь в антитерористичній операції.

Джерело: засідання Верховної Ради 4 грудня.

Пряма мова спікера Ради Дмитра Разумкова: "За 329. Рішення прийнято.

Ініціаторами законопроєкту №2045-1 стали депутати з фракцій "Слуга народу", "Голос", "Батьківщина".
...


ps
при Порошенко такого не було (с)... Курить

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 04-12-2019 12:48 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3566
04-12-2019 13:28 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(04-12-2019 12:46)Шкодчук :  Рада прийняла закон про надання статусу УБД добровольцям
4 грудня 2019, 11:52

Верховна Рада прийняла у другому читанні та в цілому законопроєкт про надання статусу та соціальних гарантій добровольцям, які брали участь в антитерористичній операції.

Джерело: засідання Верховної Ради 4 грудня.

ps
[i] при Порошенко такого не було (с)...
Курить
а чего не ВСЕ цитируете?Mr. Green
   
Цитата:Найближчим часом повинен бути зареєстрований новий законопроєкт, який урегулює ту колізію, яка була закладена (правові колізії, які депутати помітили під час розгляду правок щодо можливого отримання статусу УБД сепаратистами, – УП)".

Під час голосування виникла перепалка між Разумковим і депутатом "ЄС" Іриною Геращенко.

Геращенко обурилася з приводу прийняття поправки №15.

За її словами ця поправка, яку підтримали "215 слуг народу", створює правову колізію, бо "дає лазєйку, що статус можливий УБД отримають бойовики, сепаратисти і таке інше".

Геращенко назвала "слуг народу" "голубами миру з колорадськими значками під вишиванками" і переконувала, що дана поправка нівелює саму сутність цього закону.

Після цього Разумков оголосив невелику перерву і зібрав голів фракцій і передставників комітету на консультації.

Після перемовин Геращенко заявила, що депутати прийшли до спільного висновку щодо того, "які мають бути внесені поправки до закону, щоб захистити добровольців, але не дали лазійок, щоб під егідою закону статус УБД отримали люди, які не мали до цього жодного стосунку".

За словами нардепа Єгора Чернєва, депутати домовилися, що внесуть окремий законопроєкт щодо цього питання. Зокрема, пропишуть, що статус УБД надається "лише тим добровольчим формуванням, що взаємодіють (або взаємодіяли) з ООС".

ps
при Порошенко такого не було (с)..Курить

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Serhios Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 118
Приєднався: Oct 2018
Киев
fabia 1.2 tdi 2011р.
Повідомлення: #3567
04-12-2019 13:40 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(03-12-2019 17:57)Railnolds :  
(03-12-2019 15:07)Serhios :  Нидерланды сделали запрос к росии что-бы та выдала его на допрос как свидетеля. Там ответили что он покинул просторы необъятной и где он они не знают.
Блин, как же так получилось?

по умолчанию, по другому и не могло быть
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Тарас_В Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 237
Приєднався: Aug 2017
Бровари
Октавия А7 1,6 ТД
Повідомлення: #3568
04-12-2019 13:53 RE: Президента Зеленського

(04-12-2019 12:46)Шкодчук :  Рада прийняла закон про надання статусу УБД добровольцям
4 грудня 2019, 11:52

Верховна Рада прийняла у другому читанні та в цілому законопроєкт про надання статусу та соціальних гарантій добровольцям, які брали участь в антитерористичній операції.

Джерело: засідання Верховної Ради 4 грудня.

Пряма мова спікера Ради Дмитра Разумкова: "За 329. Рішення прийнято.

Ініціаторами законопроєкту №2045-1 стали депутати з фракцій "Слуга народу", "Голос", "Батьківщина".
...


ps
при Порошенко такого не було (с)... Курить

Передісторія:

Ініціаторами законопроєкту №2045-1 стали депутати з фракцій "Слуга народу", "Голос", "Батьківщина".
Водночас до Верховної Ради було внесено законопроєкт №2045 авторства депутатів фракції "ЄС".
Депутатка цієї фракції Ірина Геращенко заявила, що ініціатори законопроєкту №2045-1 вкрали текст документа у депутатів "ЄС".
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #3569
04-12-2019 14:27 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

Опять Шкодчук обкакенился. Ну правда и при Порошенко такое было...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 04-12-2019 14:28 Railnolds.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3570
04-12-2019 22:33 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

«Мітингарі» Коломойського зломали ворота будинку першого заступника голови Нацбанку Рожкової і вимагали, щоб вона вийшла до них зі своєю 8-річною донькою. Чи це вже означає, що для українців прийшов час самим захищати ту невелику кількість високопосадовців, які справді відстоюють наші інтереси, а не БєніВови компані?

Напередодні такі ж методи застосували до голови НБУ Смолія. До того, нагадаю, підпалили приватний будинок Гонтарєвої - колишньої голови НБУ.
Це що вже земля починає горіти під Коломойським в усвідомленні невідворотності покарання за рішеннями Лондонського і Денверського судів?

Що ще має відбутися з працівниками НБУ, щоб ми почули реакцію Зелепня і рішучі дії Баканова/Авакова?

Вони будуть діяти в інтересах українського народу чи служити Коломойському?

Це що, у нас уже нема держави, нема президента, а є тільки сцикливий спільник Коломойського?
(С)...

П.с.
При Порохе такое было? (с)

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2