Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего
Автор Повідомлення
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 379
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #3611
10-12-2019 22:08 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(10-12-2019 22:01)AlexMotel :  И всё ? тост за тобой...
Лавров был прав. Заливайте в кратер. Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
AlexMotel Немає
Асертивний самогонщик
*****

Повідомлень: 4 112
Приєднався: Aug 2009
Полтава-Motel
AUQ+EHA=vRS combi
Повідомлення: #3612
10-12-2019 22:11 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(10-12-2019 22:08)Dimon325 :  
(10-12-2019 22:01)AlexMotel :  И всё ? тост за тобой...
Лавров был прав. Заливайте в кратер. Hello!
Та ладно....
Слабак.

Асерт́ивність — здатність оптимально реагувати на критику та вміння рішуче говорити собі та іншим «ні», якщо цього вимагають обставини.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 10-12-2019 22:19 AlexMotel.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 379
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #3613
10-12-2019 22:40 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(10-12-2019 22:11)AlexMotel :  
(10-12-2019 22:08)Dimon325 :  
(10-12-2019 22:01)AlexMotel :  И всё ? тост за тобой...
Лавров был прав. Заливайте в кратер. Hello!
Та ладно....
Слабак.
Будешь еще всякую херню бухим писать добавлю % за флуд. Надоели твои бредни.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
AlexMotel Немає
Асертивний самогонщик
*****

Повідомлень: 4 112
Приєднався: Aug 2009
Полтава-Motel
AUQ+EHA=vRS combi
Повідомлення: #3614
10-12-2019 22:50 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(10-12-2019 22:40)Dimon325 :  
(10-12-2019 22:11)AlexMotel :  
(10-12-2019 22:08)Dimon325 :  
(10-12-2019 22:01)AlexMotel :  И всё ? тост за тобой...
Лавров был прав. Заливайте в кратер. Hello!
Та ладно....
Слабак.
Будешь еще всякую херню бухим писать добавлю % за флуд. Надоели твои бредни.

За тобой не поспеешь.усе.

Асерт́ивність — здатність оптимально реагувати на критику та вміння рішуче говорити собі та іншим «ні», якщо цього вимагають обставини.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Oleksii Pinchuk Немає
...
*****

Повідомлень: 5 749
Приєднався: Aug 2009
Київ 11-й км.
E Golf 36 kWt, Aвоська D4 4.0 biturbo, Passat 2.0 tdi - Company car
Повідомлення: #3615
11-12-2019 00:07 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(10-12-2019 21:46)AlexMotel :  Димон ,ты интересный парень Hello!
а ты нет, как и тавровед

Батько режисера #
fascist with German Shepherd dog Не за что
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
AlexMotel Немає
Асертивний самогонщик
*****

Повідомлень: 4 112
Приєднався: Aug 2009
Полтава-Motel
AUQ+EHA=vRS combi
Повідомлення: #3616
11-12-2019 02:10 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(11-12-2019 00:07)Oleksii Pinchuk :  
(10-12-2019 21:46)AlexMotel :  Димон ,ты интересный парень Hello!
а ты нет, как и тавровед

їй богу,детский сад Курить

Асерт́ивність — здатність оптимально реагувати на критику та вміння рішуче говорити собі та іншим «ні», якщо цього вимагають обставини.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #3617
11-12-2019 05:38 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

Сериал «Слуга народа» с Зеленским впервые покажут на российском телевидении. Он выйдет на ТНТ

Телеканал ТНТ с 11 декабря начнет показывать сериал «Слуга народа», главную роль в котором сыграл президент Украины Владимир Зеленский. Об этом сообщает ТАСС со ссылкой на пресс-службу телеканала.

Сериал «Слуга народа» впервые покажут на российском телевидении. С мая телешоу также показывают на «КиноПоиске» по подписке.

«Слуга народа» рассказывает об учителе истории Василии Голобородько (его сыграл Зеленский), который стал президентом Украины. Сериал «Студии Квартал 95» вышел на украинском телеканале «1+1» в ноябре 2015 года. Это одно из самых популярных шоу на украинском ТВ.

Сериал «Слуга народа» начнут показывать на ТНТ спустя два дня после первой встречи президентов России и Украины Владимира Путина и Владимира Зеленского.



Ну а че. Это же не конфеты. Ничего личного, только бизнес.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-12-2019 05:39 Railnolds.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3618
11-12-2019 12:39 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(11-12-2019 05:38)Railnolds :  [url=https://meduza.io/news/2019/12/10/serial-sluga-naroda-s-zelenskim-vpervye-pokazhut-na-rossiyskom-televidenii-on-vyydet-na-tnt?utm_source=telegram&utm_medium=live&utm_campaign=live]Сериал «Слуга народа» с Зеленским впервые покажут на российском телевидении. Он выйдет на ТНТ


Ну а че. Это же не конфеты. Ничего личного, только бизнес.

КуритьКурить
Цитата:Валерій Прозапас

"Ліпєцкая фабріка" хоч і стала мемом, але страшно уявити який відсоток населення досі щиро впевнений, що Порошенко на ній "заробляв", російські та малоросійські пропагандисти добре над цим попрацювали.

При тому, що фабрика була збудована задовго до війни, потім передана у зовнішнє управління і дотиснута російськими фіскалами - але нікому це не заважало розганяти "торговлю на крові".

А от серіал про "Слуґу" знімався в розпал війни.
Перша серія: 16 листопада 2015 р.
Остання серія: 28 березня 2019 р.

Як права на нього опинились у росіян?
Невже хтось їх продав і тепер заробляє?
Хто це зробив?

Теперішній президент на стадіоні епічно кричав про цукерки "Рошен" в пайках "повстанцев" - цікаво, а як він пояснить телепродукт зі своєю участю на блакитних екранах ОРДЛО та РФ?

Все всім колись повертається.

Mr. GreenMr. Green

   
а в комментах опять Порох во всем виноват... а бубочке все можно
первая попавшаяся публикация на эту тему в их группеMr. Green
https://www.facebook.com/groups/39200244...375102869/

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-12-2019 12:42 Lady.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3619
11-12-2019 13:28 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

Карл Волох

Дві базові цілі зі списку Зеленського на президентській посаді досягнуті: Свати повернулися на український екран, Слуга Народу вийшов на російський. І це за якихось півроку!
Просто геній ефективності
Happy Birthday

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3620
11-12-2019 13:45 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

КуритьКурить

Цитата:Євген Карась

РОЗГАДКА ВЧОРАШНЬОГО КВЕСТУ З КВАРТИРОЮ.

   
Фото №1. Донецький аеропорт. Десантник Дмитро Марченко. Дивани і мебель дорожча ніж:


   
Фото №2. Службова кімната генерала Марченка. Знаходиться за його кабінетом. Шафа - 400 грн. Стіл - 200 грн. Б/у. Купляли побратими. Душ встановлював теж побратим-солдат. Там він жив. Три роки. Поки держава не видала службову(не власну) 2-х кімнатну квартиру.


   
Фото №3. Взуття Марченка. Те у що він вдягатиме солдат, він спочатку носить на собі.

Фото №4. Знаменитий сухпай Марченка. Це через нього я х*ми крив прокурорів ДБР -
https://www.facebook.com/permalink.php?s...&__tn__=-R

Сухпай - можна їсти. Там навіть є борщ. Рідко в продуктових наборах солдата в усьому світі зуміли вмістити ще й першу страву. Там же дуже зручний елемент для швидкого розігріву. Це їли журналісти. Це смачно. Це за ті самі гроші, що й раніше годувала держава солдатів. Але раніше годували ЛАЙНОМ. Марченко знищив схему. Перейшов дорогу десяткам шкур у погонах, які на цьому заробляли мільйони. За це Марченка і знищили.


Отже:

- генерал-майор Марченко звинувачений у тому, що вкрав сто мільйонів гривень, або принаймні був замішаний у процесі.

- бойовий офіцер, проводив розвідку в Криму, виводив десантників під час боїв на кордоні з Росією влітку 14-го, був у Донецькому аеропорту, відправлений у СІЗО як брудний крадійкуватий пес.

- проживає в кімнаті, навіть не квартирі, носить те у що вдягне солдатів. Найбільше пишається тим, що зруйнував схему корупції на харчах та одязі для солдатів.

- йому інкримінують прийняття підроблених бронежилетів, але повторно комісія Міноборони пару днів назад, підтвердила нормальний стан бронежилетів, за Марченка втрутився і виступив на його підтримку новий реформатор-міністр оборони, підкреслюю новий, не Порошенка, а Зеленського, тобто дефакто зацікавлений викривати злочини "режиму Порошенка", якщо би такі були.

...

Багато хто правильно угадав - ця кімната "схожа на тюрму". Еге, це таке житло стомільйонного корупціонера. Хоча щодо тюрми правда - туди Марченка зараз і відправили. Під заставу в двадцять мільйонів гривень. Таку заставу і депутатам не ліпили.

Марченко вийде. Це скоріше не СІЗО, а звичайний ворожий полон. Нічого дивного немає що посадили. Добре хоч не вбили. Побоялися мабуть.

Вбити - було б логічно. Роками крали мільйони на формі, їжі, екіпіровці. І тут стоп. Так просто мерзота звісно не відступить.

Але посадили. І це дзвіночок. Бо саджав суд. Прокурори. Нового державного органу. Про це знав президент.

Знав, що іде розправа над бойовим генералом. Знав, що цією маячнею обурений навіть новий міністр.

Саджають офіцера, якого на поруки беруть інші бойові офіцери та навіть керівництво поліції.

Це тягнуться брудні руки до авторитету армії. Це вже проблеми не Марченка, а суспільні.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2