Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего
Автор Повідомлення
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 477
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #3801
09-01-2020 10:30 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(09-01-2020 10:18)m.dreval :  Кстати, не отдолжишь 65 штук баксов до зарплаты. Мне авиабилет купить нужно!
Когда у тебя зарплата ?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #3802
09-01-2020 10:34 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(09-01-2020 10:30)1.2HTP :  
(09-01-2020 10:18)m.dreval :  Кстати, не отдолжишь 65 штук баксов до зарплаты. Мне авиабилет купить нужно!
Когда у тебя зарплата ?

Тогда на 2 билета. Я с женой. )))

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 477
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #3803
09-01-2020 10:35 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

О, бубочка уже кэш повез, это наверное тот кэш что из другой "умной статьи", там где :
"яма в котjрой замурованные сокровища, которые пытаются убезопасить"


(09-01-2020 10:34)m.dreval :  Тогда на 2 билета. Я с женой. )))
А когда у нее зарплата ?
Smile
(Востаннє це повідомлення було змінене: 09-01-2020 10:35 1.2HTP.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3804
09-01-2020 10:37 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(09-01-2020 10:28)Майстер :  Згоден, справа зовсім в іншому.
Президент країни що воює не відомо де кілька днів, випадково випливає в Омані - центрі офшорів і відмивання бабла, після настанов його повелителя в Буковелі. І до дупи на якому літаку — головне народ України має знати де їх «слуга», чи не їх? Терміново? повертається в Україну після авіатрощі внаслідок обстрілу по маршруту де не все спокійно, знову невідомо на чому і невідомо куди. Як і невідомо який вантаж він особисто супроводжував. При чому ні шарій ні гавноплюсгавно кіпіш не підняли, істерично не вили про зраду а перший і взагалі прикинув відео про Пороха, який начебто мусив бути на яхті в Сейшелах але ніхто його там не бачив. І скільки аренда останьої, і по чому бляді — все відомо, тільки Порошенка там чомусь ніхто не запітив, але це не головне. Чмо дало припущення, піпл зхавав, відвернули увагу від «неуважно хто неважно куди літав і неуважно що супроводжував, головне щоб наставнику догодити».
Майже всі, кого цікавлять фінансові афери бабулі впевнені, що гарант невідомо чого вивіз кеш в парашу для стабілізма а тут розжовують на якому літаку він це зробив. Мені до дупи на чиєму літаку він зробив, головне що він зробив. От відповідь чому не з користався «особистим» президентським літаком — щоб піпл думки кидав де хто і коли.
Hello!

Цитата:2.37 ночі. Зеленський майже в повній таємності повертається до України.

Проходить майже доба з часу катастрофи українського літака. Лише о 4 ранку президент проводить нараду(!), збирає чиновників, а близько 6 ранку записує відеоролик.

Пройшла майже доба від «термінового» повернення Зеленського з відпочинку в Омані. Летіти з цієї держави на сучасному літаку близько 5 годин. Де весь цей час був президент?
Так само дивно, чому в ніч з 7 на 8 січня, тобто трохи більше доби назад, до Оману прилітав літак пов‘язаний з Віктором Медведчуком. Цей літак пробув в Омані до обіду 8 січня і надвечір полетів спочатку до Москви, а потім через Білорусь повернувся до Києва. Що це було думаю дізнаємося згодом.

Проте, найганебніше те, що президент країни зник практично на добу, в ситуації коли країна знаходиться в такому стані. Більше того, проводити нічні наради, записувати ролики посеред ночі...це черговий верх цинізму. Робити це треба було вчора зранку, а не придумувати чергові відмазки і ганьбити країну на весь світ.
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
(Востаннє це повідомлення було змінене: 09-01-2020 10:41 Lady.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 477
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #3805
09-01-2020 10:40 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

Дебилов из ВАС стараются сделать "блогеры гнусавые", целенаправленно, пытаюсь объяснить, но как горохом...
сейте далее Курить
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #3806
09-01-2020 10:47 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(09-01-2020 10:40)1.2HTP :  Дебилов из ВАС стараются сделать "блогеры гнусавые", целенаправленно, пытаюсь объяснить, но как горохом...
сейте далее Курить
Проснись друже, гітлера і стіліна підтримували 100500 процентів населення, путлера 100500-1. Нагадати до яких жертв привело масове пріклонєніє? Планета на стадії піздєц всім а ти топиш за «амебу».

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 477
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #3807
09-01-2020 11:14 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

Леня, друже, ты не понимаешь о чем хочу сказать...
Сейчас далеко не в бубочке дело, на всякий случай еще раз напишу - не фанат нашего Президента, за него не голосовал...
Блогер набрехал, блогер чьи видосы часто проскакивают на форуме.
" умную статью" написал не наш человек, не украинец, не россиянин, это видно по стилю и по ошибкам которые выделил...
Во всех роликах "гнусавых блогеров" идет негатив, идет манипуляция, направленная на раскол, и так сильно разделенного общества.
Прочитай это, пойми и осознай !
А потом задайся вопросом кто это делает и зачем ?
А потом подумай, кто больший враг, тот кто поехал в Оман, кто потратил не государственные деньги, да и вообще пофиг чем он там занимался
Или блогер, который врет манипулирует сознанием....
Или человек который эту муть от блогера несет в массы...
Задумайся...
Для нарколога, еще не бухал
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 392
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #3808
09-01-2020 11:15 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(09-01-2020 11:14)1.2HTP :  Для нарколога, еще не бухал
Так держать.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 477
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #3809
09-01-2020 11:17 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

И да, то что брехня о самолете, вот сразу просто стало понятно... по подаче, по акцентам, но у пипла в мозгу то осталось, вижу даже сейчас по текстам...
А инфу о том на котором прилетел зеля, нашел утром за 5 минут, не нужно даже спец расследований... не нужно заяв пресслужбы...
Но пипл гавнецо то уже подхавал, почву удобрил, стебелек дал в росте...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 09-01-2020 11:23 1.2HTP.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #3810
09-01-2020 11:24 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(09-01-2020 11:17)1.2HTP :  А инфу о том на котором прилетел зеля, нашел утром за 5 минут, не нужно даже спец расследований...

То ты плохо искал. Эта информация уже сутки в интернете. Главное, это не меняет сути. Для официального визита у президента страны есть официальные самолёты. Значит президент народу лгал.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 3