Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего
Автор Повідомлення
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3991
04-02-2020 13:52 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(04-02-2020 13:45)Railnolds :  Повторю ещё раз - надо создать тему Маразм Украины крепчает. Думаю она быстро догонит и перегонит таковую про РФ.

я эту переименуюMr. Green
не против?Курить

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 378
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #3992
04-02-2020 13:56 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(04-02-2020 13:52)Lady :  
(04-02-2020 13:45)Railnolds :  Повторю ещё раз - надо создать тему Маразм Украины крепчает. Думаю она быстро догонит и перегонит таковую про РФ.

я эту переименуюMr. Green
не против?Курить
Я отдельную склепал - реально инфы на две. Упал и качаюсь
Для бубочки эту оставь, он отдельно мощное соло на рояле фигачит, тему спокойно заполнит. Mr. Green
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #3993
04-02-2020 13:57 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(04-02-2020 13:56)Dimon325 :  Я отдельную склепал - реально инфы на две. Упал и качаюсь
Для бубочки эту оставь, он отдельно мощное соло на рояле фигачит, тему спокойно заполнит. Mr. Green
Я согласен. Тут инфы на две темы точно.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3994
04-02-2020 14:23 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(04-02-2020 13:56)Dimon325 :  
(04-02-2020 13:52)Lady :  
(04-02-2020 13:45)Railnolds :  Повторю ещё раз - надо создать тему Маразм Украины крепчает. Думаю она быстро догонит и перегонит таковую про РФ.

я эту переименуюMr. Green
не против?Курить
Я отдельную склепал - реально инфы на две. Упал и качаюсь
Для бубочки эту оставь, он отдельно мощное соло на рояле фигачит, тему спокойно заполнит. Mr. Green

а в эту шо теперь писать?Недоумение

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 378
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #3995
04-02-2020 14:34 RE: Очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

А, действительно, может просто ее переименовать - процветание и развитие сейчас звучат как издевательство.)
Смотри сама, Викуля.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 04-02-2020 14:35 Dimon325.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #3996
04-02-2020 14:35 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(04-02-2020 14:23)Lady :  а в эту шо теперь писать?Недоумение
Вы правы. Прыжков мало, так что та тема скорее всего умрет. Там же по идее достижения должны были быть.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3997
05-02-2020 12:40 RE: Очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

Цитата:Ще навіть року не пройшло.
Думаю, за рік, як мінімум перевибори до ВР.
Mr. Green
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 378
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #3998
05-02-2020 13:08 RE: Очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

Добрый царь и плохие бояре, понятно. Кацапстан 2.0...Facepalm
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3999
05-02-2020 15:15 RE: Очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

При Порошенко, питання, «хто покриває схему?» - не виникало.
Був вирок.
Порошенко - винен!
При Зеленському, просять прокоментуватиMr. GreenMr. Green


Цитата:Sergii Ivanov
1 ч. ·
Ми добре пам'ятаємо, який цвях став останнім в електоральній труні Петра Порошенка. Це скандал з розкраданнями в обронці, який став наслідком оприлюднення матеріалов розслідування BIHUS.info.

Політичні опоненти Порошенка, які використали цей козир на виборах, мали б усвідомити потенційний руйнівний потенціал будь-яких мутних оборудок на війні, адже обкрадати армію в мирний час і під час війни - кардинально різні речі. Втім, ретельний аналіз помилок попередників ніколи не належав до чеснот українських політиків, які, обіймаючи високу посаду, відразу зараховують себе до розряду невразливих небожителів.

Закупівлі бронетехники. Кабмін, формуючи державне оборонне замовлення (ДОЗ), планує закупівлю 50 бронеавтомобілів "Козак" і 70 бронеавтомобілів "Козак 2М1" і вже виплатив відповідні аванси. Юрий Бутусов багато писав про безглуздість закупівлі більш коштовної бронетехніки, але наразі йдеться не про доцільність, а про ймовірну корупційну складову в цих закупівлях.

Дивіться.

В минулому році при курсі долара 27 ББМ "Козак", в якому приблизно 80% вартості деталей складають імпортні деталі, коштував 8,4 млн грн. Цього року, при курсі 25 він чомусь коштує вже 9,3 млн грн, хоча за логікою мав би подешевшати. Таким чином, очевидно, що на цій оборудці хтось намагається заробити. $50 тис на машині і ₴300 млн на партії - непоганий гешефт, погодьтесь. Навіть за "чучундр" він був меншим - в районі $40 тис з машини.

Наступне питання - хто покриває схему, хто ці нові "свинарчуки". Це керівництво КМУ, РНБО, Мінекономрозвитку, Міноброни, профільний комітет ВР. Якщо персоніфікувати, то, за даними моїх джерел, лобіюванням оборудки займається міністр оборони Загороднюк, який сьогодні їде особисто переконувати профільний комітет ВР у необхідності цих закупівель. Від комітету - це Давід Арахамія, від Генштабу - його голова Хомчак. Зацікавлена особа від бізнесу (відповідальна за відкати) - голова НВО "Практика" Висоцький.

Від РНБО прокоментувати цю оборудку мав би її Голова, він же Верховний головнокомандувач Зеленський особисто. Я розумію, що доктрина "царь хороший, бояри погані" дуже зручна, але вірити їй дедалі складніше.


ПопкорнПопкорн
Иванов- это соведущий Мосейчук в "Праве на владу" на 1+1

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
(Востаннє це повідомлення було змінене: 05-02-2020 15:15 Lady.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #4000
05-02-2020 17:55 RE: Очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

Шо такое, власть сменилась а красть стали ещё больше?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 3