Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего
Автор Повідомлення
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 372
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #4011
06-02-2020 14:23 RE: Очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(06-02-2020 14:18)Миша Чех :  Давайте договоримся, никаких идей Зеленскому насчет Чехии!!!
Не отвертитесь - почухает с Земаном в десна лупиться и в Богдана водку пьянствовать. Mr. Green
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #4012
06-02-2020 14:24 RE: Очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(06-02-2020 14:23)Dimon325 :  
(06-02-2020 14:18)Миша Чех :  Давайте договоримся, никаких идей Зеленскому насчет Чехии!!!
Не отвертитесь - почухает с Земаном в десна лупиться и в Богдана водку пьянствовать. Mr. Green
Не надо! У нас пиво невкусное! Smile


(06-02-2020 13:38)Lady :  Бубочка зібралась до ВатикануЯ удивленТикаю

Все правилльно. Сегодня ж у Леночки деньрик. А после деньрика нужно на отдых, в Италию.

Блиииииин, напишите ему в ФБ кто-нибудь, что в Ватикан в трусах и шлепках не пускают! А то будет, как в Омане.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 07-02-2020 20:31 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 372
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #4013
06-02-2020 19:13 RE: Очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского



Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 372
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #4014
07-02-2020 19:21 RE: Очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского



Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 372
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #4015
08-02-2020 18:25 RE: Очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского



Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #4016
09-02-2020 16:46 RE: Очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

Слушна думка.
[Зображення: a7d39c3b6571.jpg]

25%
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4017
10-02-2020 13:49 RE: очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(30-01-2020 21:24)Lady :  
(30-01-2020 11:51)Lady :  FacepalmFacepalmFacepalm

Цитата:Командувач Сухопутних військ України Олександр Сирський оголосив одному з майорів ЗСУ сувору догану за негативні повідомлення у Facebook про президента України Володимира Зеленського.

Про це повідомив відомий блогер і учасник АТО Олександр Погребиський, опублікувавши фото відповідного наказу командувача Сухопутних військ ЗСУ.

"… офіцер відділу інформаційної протидії оперативного штабу Командування Сухопутних військ Збройних Сил України майор… …14 січня 2020 року опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі "Facebook" повідомлення негативного характеру на адресу Президента України Володимира Зеленського, в якому висловив невдоволення результатами роботи Президента України на займаній посаді з закликом залишити займану посаду", - йдеться у документі.

Добыча мыслей
Rolling Eyes

Наводимо текст повністю:

“Пане президент!

Ви стрімко рухаєтеся до того, що після вашої каденції половина українців, побачивши вас на вулиці, наплювавши на всі заходи пристойності, від душі щиро будуть тикати на вас пальцем і сміючись кричати:

“АААААА, НУ ТИ ЛОШАРА! НАВІТЬ МОЯ ДИТИНА ВПОРАЛАСЯ Б З УПРАВЛІННЯМ КРАЇНОЮ КРАЩЕ!”

Думаю саме це, насправді вас чекає після вашого президентства. У мене немає до вас ніякої емоції крім огиди і презирства: ви зголосилися управляти країною в такий критичний для неї час і провалилися.

Я дійсно вважаю вас бездарним керівником. Ви нездара. Вже очевидно, що у вас не вийшло. І не могло вийти. Не могло, тому що не можна ні з чого зробити щось.

Ви все ще граєте для нас усіх роль в якій ви все розумієте і знаєте, що ви тримаєте все під контролем і що у вас все обов’язково вийде, але ми вже не віримо. “За Станіславським” і по житейськи – НЕ ВІРИМО! У нас є очі і мізки, щоб зрозуміти, що все це великий фарс або, по криворізькі – понти. За маскою президента Зеленського – порожнеча.

Зеленський, йди у відставку, не опускай за собою слідом ще і країн. Зупинись! У тебе не вийшло. Ще не пізно, віддавши штурвал іншому, посміхнувшись сказати: “Ну не вийшло” і спокійно повернутися на сцену. ВОВА – ЙДИ! НАМ ВЖЕ З ТОБОЮ ВСЕ ЗРОЗУМІЛО!”

ЩО тут не правда??????(с)

КуритьКурить

Цитата:Роман Ковальов

Любі українці! Я майор Ковальов Роман Анатолійович, якого було покарано за критику Президента Зеленського тим самим здійснено наступ на свободу слова.

За інформацією, що в мене є, Офіс Президента і особисто Володимир Олександрович Зеленський звернули увагу на мою справу і вимагають від військового керівництва ЗСУ показово покарати "зарвавшегося майора" аби показати всім військовим їх місце!

Усі генерали, що задіяні в моїй травлі, саме зараз вирішують свої кар'єрні питання: хтось йде на підвищення, хтось рятується від скорочення, хтось хоче "добре" вийти на пенсію.

Тому вони мотивовані вислужитись і далі тиснути на мене. Зараз військове керівництво намагається мене в черговий раз покарати і порушуючи мої права та встановлені нормативні документи, призначити мене на посаду з пониженням, що згідно статуту є одним із найважчих покарань для військового і особливо офіцера. До того ж, на моє переконання, із втручанням Президента Зеленського в мою справу, справа набуває політичного характеру.

Хотив би з вами поділитися ось ще чим. Останнім часом я щоденно отримую в мессенджері, десятки повідомлень від діючих та колишніх офіцерів щодо їх особистих історій порушення їх прав та свобод під час служби. Кожна з цих історій-чудова ілюстрація того, якими безправними у війську є офіцери.

В Командуванні Сухопутних військ, де я проходжу військову службу, щодня до мене підходять офіцери тиснуть руку і кажуть слова пітримки. Вони дуже сподіваються, що я зможу добитися справедливості і це змінить їх життя у кращій бік.

Саме тому я хочу змінити ту систему, яка залишилась від Радянського Союзу і лише була перекладена українською. Я сподіваюсь, що зможу привернути до цього увагу ЗМІ, політиків та особливо суспільства.
Суспільство має захистити своїх військових від ударів в спину.
Від цього залежить буде Україна чи ні.
Слава Україні!

Р.S. Постійне нервове напруження призвело до погіршення стану мого здоров'я.
Перебуваю в госпіталі.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4018
10-02-2020 14:31 RE: Очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

Цитата: Taras Chornovil


І от прибуває доволі нікчемний чоловічок з гіпертрофованим почуттям своєї значимості. Він тут узагалі нікого не цікавить та нікому не потрібний. Його візит повністю проігнорували тамтешні видання й відобразили виключно в коротких повідомленнях сайти органів влади. Але він ходить по Ватикану так, як не дозволяли собі навіть найбільші світові лідери. Зрештою, найбільші тому й найбільші... Це, з одного боку, бездумна образа Святого Престолу. А з іншого вияв внутрішньої неадекватності. Історики зафіксували, як цей психічний злом проходив у багатьох світових диктаторів. А я сам був свідком таких перероджень у того ж Януковича. Пригадуєте, чим усе це закінчилося?

Ця особа вже живе в паранормальному світі страху й очікуванні замахів і терактів проти своєї "безцінної" істоти. Ви уявляєте, на що вона спроможеться, коли їй хтось втулить в скромні звивини, що хтось і десь становить для неї небезпеку. А охочих зіграти на цій неадекватності завжди віднайдеться вдосталь.
   
   
   

нафига Вове броник в Ватикане?FacepalmFacepalm

понялаMr. Green
Цитата:Бо це Собор Святого Петра, як ні як. Петра Володимир Олександрович ніяк не може не боятися.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
(Востаннє це повідомлення було змінене: 10-02-2020 14:37 Lady.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4019
10-02-2020 14:33 RE: Очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

Попкорн
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #4020
10-02-2020 15:20 RE: Очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(10-02-2020 14:31)Lady :  нафига Вове броник в Ватикане?FacepalmFacepalm
понялаMr. Green
Цитата:Бо це Собор Святого Петра, як ні як. Петра Володимир Олександрович ніяк не може не боятися.
А сколько верующих вокруг. Напоминает мне другого Владимира.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1