Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего
Автор Повідомлення
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 370
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #4021
10-02-2020 15:37 RE: Очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(10-02-2020 14:31)Lady :  нафига Вове броник в Ватикане?FacepalmFacepalm
Банк Ватикана один из самых хитропридуманных из находящихся не в оффшорах, регулярно очень серьезные и интересные вопросы к нему возникают, на межгосударственном уровне в том числе.
Папик, видать, после Омана его туда в командировку отправил чтоб за бабло порешал иначе кому он там куда вперся, как и Ватикан ему - Томос уже есть, хватит и его.)
Вот бубочка из-за этих бабок, вероятно, и срется за свое тельце. Mr. Green
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
apylypiv Немає
Цинічний бандера
****

Повідомлень: 1 100
Приєднався: Aug 2011
Вінниця -> Львів -> Київ
Octavia A7 Estate
Повідомлення: #4022
10-02-2020 16:27 RE: Очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(10-02-2020 14:31)Lady :  нафига Вове броник в Ватикане?FacepalmFacepalm
Пейсбуком фотку прибило з підписом "Папа і Чорт"

[Зображення: 18_main_500.jpg][Зображення: i.gif]

"Лиши собі на вечір пару папіросів, щоб правильно закінчити день.
Півскляночки вина, вот так – за все хороше - за тих, кому не пишуть пісень".

Кузьма Скрябін (с)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
1.6 Немає
зажратый сеньор
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 5 900
Приєднався: Jun 2007
Київ, Сирець
антрацитовий тур
Повідомлення: #4023
10-02-2020 18:14 RE: Очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского

(10-02-2020 14:31)Lady :  нафига Вове броник в Ватикане?FacepalmFacepalm
може там ватнік ?

Магия MyCode
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 370
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #4024
10-02-2020 19:04 RE: Очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского, потерпевшего

Все "гениальное" просто:


Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4025
11-02-2020 11:54 RE: Очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского, потерпевшего

FacepalmFacepalmFacepalm


УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №48/2020

Про призначення А.Єрмака Керівником Офісу Президента України

Призначити ЄРМАКА Андрія Борисовича Керівником Офісу Президента України.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

11 лютого 2020 року


Цитата:Тарас Березовец
·
Позитив назначения Андрея Ермака н место главы офиса президента определённо есть. Теперь никаких полутонов не будет. На место обычно украинской коррупции пришёл совершенно явный человек Кремля. Поэтому в ближайшее время мы увидим и услышим много интересного о том, как враги стравливали два братских народа - украинский и русский. А также много гуманитарных инициатив для Донбасса и Крыма - выдачу пенсий, восстановление уничтоженного жилья за счёт Украины, восстановление железнодорожного сообщения и возможно даже воду в Крым. Лучше так открыто, чем намеками. Для отдельных альтернативно одарённых по другому не дойдёт.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-02-2020 12:13 Lady.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4026
11-02-2020 13:30 RE: Очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского, потерпевшего




FacepalmКурить

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4027
11-02-2020 14:13 RE: Очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского, потерпевшего

FacepalmFacepalmFacepalm


Відповідальність за результати розслідування справи про вбивство журналіста Павла Шеремета несуть правоохоронці, і, якщо у ній не вистачить доказів, вони принесуть вибачення.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна", відповідаючи на запитання, чи не шкодує він, що взяв участь у брифінгу щодо попередніх результатів розслідування.

"Не шкодую. Я і тоді сказав, що є багато фактів, одні з них серйозні, інші слабші. Тому я говорив "вірогідні виконавці", "ймовірні вбивці". Я був дуже радий, що ми зрушили таку серйозну справу", - наголосив він.

Водночас Зеленський запевнив, якщо з’ясується, що "це неправда у справі Шеремета, якщо суд вирішить, що обвинувачення не обґрунтовано до кінця і не вистачає доказів, то всі правоохоронці, які цим займалися, перепросять щонайменше".

"Вони можуть перепросити, якщо це була просто помилка, а якщо там були якісь спеціальні речі, то вибаченнями цю справу не закрити", - додав президент.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #4028
11-02-2020 14:24 RE: Очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского, потерпевшего

(11-02-2020 11:54)Lady :  FacepalmFacepalmFacepalm


УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №48/2020

Про призначення А.Єрмака Керівником Офісу Президента України

Призначити ЄРМАКА Андрія Борисовича Керівником Офісу Президента України.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

11 лютого 2020 року


Цитата:Тарас Березовец
·
Позитив назначения Андрея Ермака н место главы офиса президента определённо есть. Теперь никаких полутонов не будет. На место обычно украинской коррупции пришёл совершенно явный человек Кремля. Поэтому в ближайшее время мы увидим и услышим много интересного о том, как враги стравливали два братских народа - украинский и русский. А также много гуманитарных инициатив для Донбасса и Крыма - выдачу пенсий, восстановление уничтоженного жилья за счёт Украины, восстановление железнодорожного сообщения и возможно даже воду в Крым. Лучше так открыто, чем намеками. Для отдельных альтернативно одарённых по другому не дойдёт.

Призначення Єрмака може означати перехід влади на проросійський курс, вважають у "Батьківщині"

У фракції "Батьківщина" пов'язують призначення Андрія Єрмака главою Офісу президента України з можливою зміною курсу України в бік Росії.

"Я думаю, що ключове питання - це зовнішньополітичний орієнтир... Але основне - це не просто зміна людей. Це, на мій погляд, генеральний курс, який обраний як ключовий для розвитку України", - сказав заступник голови фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

Він пояснив, що оскільки Єрмак в Офісі президента "відповідав за російський напрям", то це може бути генеральним курсом країни.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4029
11-02-2020 16:18 RE: Очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского, потерпевшего

Аллан Левитов

1. Ермака (который рассказывал, что в войне виноват не путин, а Порошенко) назначили главой ОП.

2. Высший Антикоррупционный Суд снял заочный арест с Клюева (здорово, что у нас наконец есть "антикоррупционный суд", да?)

3. Благодаря "рішучім діям" зеленого ОГПУ - ЕС снял санкции с Азарова и Ставицкого.

4. Вернувшиеся "беркутовцы", р@сстреливавшие Майдан, - гуляют на свободе "під особисте зобов'язання".
Антоненко, Кузьменко и Грищенко - по высосанным из пальца обвинениям сидят в СИЗО.

"какой чудесный день" НедоумениеНедоумение

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-02-2020 16:18 Lady.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 370
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #4030
12-02-2020 18:41 RE: Очередные 100 дней #Я неЛоха Коломойского, потерпевшего



Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2