Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего
Автор Повідомлення
Рокенрольщик Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 958
Приєднався: Mar 2011
Киев Obolon
А5FL 1.6 MPI
Повідомлення: #4161
17-03-2020 11:24 RE: Очередные 100 дней #Я неЛоха ...., потерпевшего

Камбэк до времен федоровича.
Из Биограф.
В 2016-2017 годах баллотировалась на должность судьи Верховного суда, однако выбыла из конкурса, получив меньше, чем минимально допустимый балл по результатам экзамена.
Ее отец — Валентин Венедиктов — первый проректор Харьковского университета внутренних дел, генерал-майор милиции.

Депрессия одна Курить




(Востаннє це повідомлення було змінене: 17-03-2020 11:28 Рокенрольщик.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4162
17-03-2020 12:35 RE: Очередные 100 дней #Я неЛоха ...., потерпевшего

(17-03-2020 11:10)Миша Чех :  Верховна Рада з подання президента України призначила нового генпрокурора. Нею стала колишня депутатка від "Слуги народу" та в.о. керівника Державного бюро розслідувань Ірина Венедіктова.

Надо было уже сразу Пшонку. Добыча мыслей

Олексій Гончаренко
https://www.facebook.com/alexeygoncharen...697268981/






СкорбимСкорбим
Цитата:Узурпація влади продовжується.
Замість нейтральної людини, генеральним прокурором України обрано Іру Венедиктову.
Вірну лінії партії ,зелену кнопочку.
Про якусь демократію чи незаангажовані рішення можна забути.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
(Востаннє це повідомлення було змінене: 17-03-2020 12:46 Lady.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4163
17-03-2020 12:58 RE: Очередные 100 дней #Я неЛоха ...., потерпевшего

Рада ухвалила закон про штрафи за порушення умов карантину


Законом вносяться зміни до статті 325 Кримінального кодексу України, якими передбачено, що за порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням, якщо це спричинило або завідомо могло спричинити поширення цих захворювань, передбачений штраф від тисячі до трьох тисяч НМДГ (від 17 тис. грн. до 51 тис. грн) або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на строк до трьох років. Ті самі діяння, якщо вони спричинили загибель людей чи інші тяжкі наслідки, каратимуться позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.



FacepalmFacepalmFacepalm

Цитата:Ось так шановні, тепер Зеленський зможе кидати у тюрму усіх, хто наважиться вийти на протести про коміка та його режиму.

Фактично, цей закон спрямований виключно на придушення масових протестів, що чудово розуміє Зеленський та його банда. Тому що у ситуації сьогоденної антидержавної політики Зеленського, єдиний спосіб протистояти капітуляції та зливу інтересів країни - це протести активних громадян. Як ми бачимо - Зеленський пішов шляхом диктатури, а не здорового глузду.

Одночасно махінатори Зеленського отримали право без перешкоди пиляти гроші на товарах, послугах та роботах під прикриттям " боротьби з короновріусом". Тепер, якщо посадовцям треба розпиляти пару мільярдів на щось - вони можуть всього лише отримати адмін.штраф за неоприлюднення інформації про закупівлю, наприклад.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4164
17-03-2020 14:52 RE: Очередные 100 дней #Я неЛоха ...., потерпевшего

КуритьКурить
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Рокенрольщик Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 958
Приєднався: Mar 2011
Киев Obolon
А5FL 1.6 MPI
Повідомлення: #4165
17-03-2020 15:52 RE: Очередные 100 дней #Я неЛоха ...., потерпевшего



(Востаннє це повідомлення було змінене: 17-03-2020 15:53 Рокенрольщик.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4166
17-03-2020 15:56 RE: Очередные 100 дней #Я неЛоха ...., потерпевшего

(17-03-2020 15:52)Рокенрольщик :  

ПопкорнПопкорнПопкорн

Цитата:Юрий Бутусов
2 ч. ·
Верховная рада отказалась ставить в повестку дня законопроект о рынке земли. Переговоры президента Зеленского с МВФ о предоставлении экстренной помощи оказались безуспешными.

Парламент не будет сегодня голосовать за законопроект о введении рынка земли, голосование переносится на неопределенный срок - президент Зеленский дал отбой из-за срыва переговоров с МВФ.

Вчера на заседании фракции президент убеждал депутатов проголосовать за закон сегодня, поскольку якобы достиг договоренности с директором-распорядителем Международного валютного фонда Кристалиной Георгиевой о предоставлении Украине экстренной безвозвратной помощи в размере 5 миллиардов долларов.

Переговоры с Георгиевой Зеленский ведет лично - и даже предлагал главе комитета по экономике Наталухе позвонить в МВФ с его номера, в доказательство серьезности намерений МВФ. Наталуха указывал на риски законопроекта и политические последствия.

Но за счет такого аргумента в 5 миллиардов президенту удалось убедить фракцию пойти на колоссальный удар по рейтингу и добиться поддержки законопроекта.

Однако на самом деле, Георгиева не дала никаких гарантий. Всю ночь заседал в Верховной Раде штаб по подготовке изменений в законопроект.

По данным Цензор.Нет во фракции, сегодня днем Зеленский дал отбой по голосованию. МВФ не подтвердил, что в обмен на землю предоставит деньги. А без такой гарантии "Слуги народа" не готовы создавать революционную ситуацию в аграрной отрасли, принимая недоработанный законопроект.

Главным вопросом для МВФ является на данном этапе политическая стабильность и принятие закона о запрете возврата средств национализированных банков (так называемый "антиКоломойский закон"). Но принятие этого закона президент Зеленский очевидно, обеспечить пока не может. Хотя в парламенте подготовлены три редакции этого законопроекта.

Рынок земли остается единственным быстродействующим средством активизации инвесторов и влияния на экономическую ситуацию в стране, которая стремительно ухудшается в результате приостановки экономики.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #4167
17-03-2020 17:41 RE: Очередные 100 дней #Я неЛоха ...., потерпевшего

Да, поджали иички зелебобе со всех сторон. Щас как уж на сковородке вертеться будет.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #4168
18-03-2020 17:27 RE: Очередные 100 дней #Я неЛоха ...., потерпевшего

[Зображення: original.jpg]


[Зображення: original.jpg]

25%
(Востаннє це повідомлення було змінене: 18-03-2020 17:29 Nemo78.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 378
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #4169
18-03-2020 18:32 RE: Очередные 100 дней #Я неЛоха ...., потерпевшего



Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Gerzik Немає
Все буде HD )
*****

Повідомлень: 6 636
Приєднався: Jul 2008
Київ- Батурин- Кам'янець
H-D Dyna,H-D RoadGlide ,TurboSmart,VW T5 VR6 4x4
Повідомлення: #4170
18-03-2020 21:16 RE: Очередные 100 дней #Я неЛоха ...., потерпевшего

Ще два "янелоха" мають діагнозMr. Green Просто празднєг какойта. Вірус -рятівник України.

moscovia delenda est
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 3