Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего
Автор Повідомлення
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 378
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #4411
13-05-2020 22:00 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

Так, а что приключилось? Курить
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #4412
14-05-2020 01:40 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

Да наверное имелось ввиду антиколомойский закон, который типа приняли, а потом опять заблокировали.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4413
14-05-2020 06:06 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

(13-05-2020 22:00)Dimon325 :  Так, а что приключилось? Курить

Это?Mr. Green
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4414
14-05-2020 07:23 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

Цитата:Через неделю будет год, как Зеленский заступил на пост Президента. Я взял все его обещания из официальной программы на сайте ЦИК.

На картинке - уменьшенная копия всех обещаний. Прочитать подробно можно по ссылке в первом комментарии.

Зелёный - выполнено, Красный - не выполнено или выполнено наоборот, Желтый - выполнено частично, Фиолетовый - было выполнено ещё при кровавом режиме Порошенко и вообще не понятно как оказалось в программе обещаний Зеленского.

Из трех полностью выполненных обещаний - два чисто декларативные: о снятии неприкосновенности с депутатов и об им импичменте президента. Третий и единственный реальный результат - рынок земли.

Автор: Петр Обухов

http://reformy.org.ua/ze/?fbclid=IwAR3ob...GZIr_uhqFQ

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
(Востаннє це повідомлення було змінене: 14-05-2020 07:24 Lady.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 378
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #4415
14-05-2020 17:36 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего



Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4416
15-05-2020 12:13 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

За рік на державних посадах опинилися понад 30 «кварталівців» і їх знайомих

При цьому абсолютна більшість з них раніше не працювали на аналогічних посадах. Лише деякі мали досвід відповідної роботи, однак саме за час перебування на посаді В. Зеленського отримали значний поштовх у кар’єрі.

Варто нагадати, що, будучи кандидатом у Президенти, В. Зеленський обіцяв призначати на державні посади професіоналів, а не знайомих. У виборчій програмі кандидата вказано, що «політики, пов’язані давніми образами, кумівством, бізнес-проектами, не здатні змінити Україну», однак часто реальні дії Президента не відповідали написаному


ПопкорнПопкорнПопкорн
Цитата:Працюють в Офісі Президента:

Андрій Єрмак (кінопродюсер, товариш В. Зеленського) – Керівник Офісу Президента

Сергій Трофімов (виконавчий продюсер «Студії Квартал 95») – Перший заступник голови Офісу Президента

Юрій Костюк (сценарист і креативний продюсер серіалу «Слуга Народу») – Заступник Керівника Офісу Президента

Сергій Шефір (сценарист, продюсер, директор «Студії Квартал 95») – перший помічник Президента

Ірина Побєдоносцева (за даними ЗМІ працювала директоркою з розвитку «Студії Квартал 95») – Керівник департаменту інформаційної політики Офісу Президента

В органах безпеки:

Іван Баканов (юрист і керівник «Студії Квартал 95») – голова Служби безпеки України

Сергій Сивохо (креативний продюсер «Студії Квартал 95») – екс радник секретаря Ради національної безпеки і оборони України

Владислав Бухарєв (ЗМІ називають В. Бухарєва чоловіком сценаристки «Студії Квартал 95» та знайомим В. Зеленського) – радник міністра внутрішніх справ, колишній голова Служби зовнішньої розвідки України та екс-перший заступник голови СБУ

Олександр Пашков (за даними ЗМІ є чоловіком бухгалтера «Студії Квартал 95») – директор Департаменту стратегічної агентурної розвідки ГУР Міністерства оборони

Працюють у центральних органах виконавчої влади та придержавних структурах:

Марина Кудерчук (мала досвід співпраці із «Студією Квартал 95» у Запоріжжі) – Голова Державного агентства України з питань кіно

Сергій Борзов (за даними ЗМІ є чоловіком народної депутатки І. Борзової, екс-директор команди КВН «Збірна України») – керівник Державного управління справами

Тетяна Руденко (керівник прес-служби «Студії Квартал 95») – член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення

Юлія Мецгер (за даними ЗМІ підтримує дружні зв’язки з актрисою «Студії Квартал 95» Оленою Кравець) – член Наглядової ради ПриватБанку

Ірина Копайгора (за даними ЗМІ є дочкою викладача в Криворізькому економічному університеті, де навчався В. Зеленський) – державна уповноважена Антимонопольного комітету України

Олександр Гогілашвілі (знайомий В. Зеленського, за інформацією ЗМІ мав зв’язки із «Студією Квартал 95») – заступник міністра внутрішніх справ

Народні депутати України:

Микола Тищенко (шоумен, кум Керівника Офісу Президента А. Єрмака) – народний депутат України

Юрій Корявченков (актор «Студії Квартал 95») – народний депутат України

Олександр Кабанов (сценарист, ТОВ "Квартал 95") – народний депутат України

Максим Ткаченко (керівник, ТОВ "Квартал-Концерт") – народний депутат України

Олена Хоменко, (директор з управління та розвитку цифрових продуктів, ТОВ "Квартал 95") – народний депутат України

Ольга Руденко (менеджер з маркетингу, ТОВ "Квартал 95") – народний депутат України

Руслан Стефанчук (давній знайомий В. Зеленського, гравець команди КВН «Три товстуни») – Перший заступник голови Верховної Ради України

Микола Стефанчук (брат Р. Стефанчука) – народний депутат України

Олександр Завітневич (за даними ЗМІ його дружина навчалася в одному класі із В. Зеленським) – народний депутат України

Валерій Стернійчук (очолював студентську «Лігу сміху» на Волині) – народний депутат України

Ігор Кривошеєв (шоумен, гравець «Ліги сміху» та КВН) – народний депутат України

Олександр Качура (за інформацією ЗМІ юридична компанія О. Качури надавала послуги «Студії Квартал 95») – народний депутат України

Володимир Воронов (за даними ЗМІ мав професійний досвід співпраці із «Квартал-Концертом») – народний депутат України

Роман Грищук (керівник студії «Мамахохотала») – народний депутат України

Ірина Борзова (за даними ЗМІ є донькою продюсера «Ліги Сміху») – народний депутат України

Олександр Скічко (телеведучий, актор, мав дружні знайомства із «Студією Квартал 95») – народний депутат України

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Zandercatcher Немає
Роздовбай широкого профілю
*****

Повідомлень: 1 500
Приєднався: Apr 2015
Славетне місто Київ
Skoda Octavia 1,6
Повідомлення: #4417
15-05-2020 14:14 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

А зеленая тварь продолжает спускать страну в унитаз...

https://m.gazeta.ua/articles/donbas/_zel...abu/965299
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 378
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #4418
15-05-2020 18:40 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего



Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Turbo4x4 Немає
Украина
****

Повідомлень: 1 033
Приєднався: Apr 2010
Киев
Turbo 4х4 2002 ARX
Повідомлення: #4419
19-05-2020 22:10 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

И тишина.
Пленки Порошенко?
Не! Не слышал.

https://youtu.be/WC3WYRZz9v0
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #4420
19-05-2020 22:12 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

(19-05-2020 22:10)Turbo4x4 :  И тишина.
Пленки Порошенко?
Не! Не слышал.

Пленки Ермака имеете ввиду?
Не, от вас не слышал.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 19-05-2020 22:15 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2