Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего
Автор Повідомлення
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #4471
20-05-2020 20:53 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

(20-05-2020 20:52)Dimon325 :  
(20-05-2020 20:48)Майстер :  ... чотири журналіста.
Это точно журналисты? Mr. Green

Это Порошенко )))

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #4472
20-05-2020 21:00 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

(20-05-2020 20:52)Dimon325 :  
(20-05-2020 20:48)Майстер :  ... чотири журналіста.
Это точно журналисты? Mr. Green
А хто ще? В них ручкИ і блокноти в рУчках. Embarassed

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 370
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #4473
20-05-2020 21:04 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

(20-05-2020 21:00)Майстер :  
(20-05-2020 20:52)Dimon325 :  
(20-05-2020 20:48)Майстер :  ... чотири журналіста.
Это точно журналисты? Mr. Green
А хто ще? В них ручкИ і блокноти в рУчках. Embarassed
Не. Они все напишут, мы почитаем.
Посмотрим, в итоге, журналисты ли они.
Терзают смутные сомненья. Даже не знаю почему... Mr. Green
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
JorikIF Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 718
Приєднався: Nov 2012
Івано-Франківськ
Skoda Octavia A5 FL 1,8 TSI
Повідомлення: #4474
20-05-2020 21:48 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

(20-05-2020 19:29)vitulla :  Старая песня. Смешно уже.
Ну, вот как так можно? Как так можно килотонны говна упаковать в одну маленькую черепную коробку? Пусть в несколько. И при малейшем сопутствующем шорохе оно брызгает во все стороны под колоссальным давлением! Как же эта безграничная серость и тупость утомляет... Извините, если кому-то показался некорректным.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #4475
21-05-2020 01:52 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

(20-05-2020 21:48)JorikIF :  Извините, если кому-то показался некорректным.
Вы настолько корректно высказались, аж тошнит Smile
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #4476
21-05-2020 06:13 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

(20-05-2020 21:04)Dimon325 :  
(20-05-2020 21:00)Майстер :  
(20-05-2020 20:52)Dimon325 :  
(20-05-2020 20:48)Майстер :  ... чотири журналіста.
Это точно журналисты? Mr. Green
А хто ще? В них ручкИ і блокноти в рУчках. Embarassed
Не. Они все напишут, мы почитаем.
Посмотрим, в итоге, журналисты ли они.
Терзают смутные сомненья. Даже не знаю почему... Mr. Green
Та ладно, прям взяли і написали — всі четверо.
А шо там лисий болт, той що в гандоні, (пардон гордоні, авто корекція достала) робив? Він теж косив під журналіста? Воротит

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Zandercatcher Немає
Роздовбай широкого профілю
*****

Повідомлень: 1 500
Приєднався: Apr 2015
Славетне місто Київ
Skoda Octavia 1,6
Повідомлення: #4477
21-05-2020 08:34 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

(20-05-2020 19:29)vitulla :  При любом ракурсе журналистов у бариги в половину меньше. Даже слепой посчитает. Ну то таке. Главное к зелёной не все желающие попали. Это провал Оцтой

При любом ракурсе даже слепой посчитает,что журналистов на этой пресс-конференции гораздо больше чем 4 человека.А ещё Порох проводил прессуху с украинскими блогерами коих бубочка хрипатая "бздить аж всцикається".Так что "провал" так себе...Хотя Вам виднее.После феерического обсерона с видосиком про "пьяного" Пороха гордый титул специалиста по провалам только Ваш! Smile

А блогеров хрипатый боится...







(Востаннє це повідомлення було змінене: 22-05-2020 05:29 Zandercatcher.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 370
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #4478
21-05-2020 16:59 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего



Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4479
25-05-2020 10:16 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

Експерти Комітету виборців провели аналіз виступу президента В. Зеленського у ході річної прес-конференції на посаді глави держави. За даними КВУ щонайменше 20 тверджень В. Зеленського були маніпулятивними, містили перекручування фактів та статистичних даних або ж суперечили його попереднім заявам.

ПопкорнПопкорн

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4480
26-05-2020 08:57 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

январь...
   

май...
Цитата:Роман Ковальов

ЗА ЗАХИСТ ПРАВ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ - ВІД 5 ДО 7 РОКІВ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ!

Ось і до мене простягнули руки слуги Зеленського: відносно мене відкрите кримінальне провадження.

Мені нарешті дали можливість ознайомитись з таємними дисциплінарними розслідуваннями, які проти мене велись і я побачив, що вони повністю сфальсифіковані: завідомо неправдиві показання свідків та суцільні службові підроблення, фальшиві документи . І все це за відсутності події злочину!

Вчора мені стало відомо: на підставі офіційного повідомлення генерала О. СИРСЬКОГО "Державному бюро розслідувань" проти мене було відкрите кримінальне провадження яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 62020100000000844 , за частиною 3 статті 402 Непокора, скоєна в умовах особливого періоду за яке передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 7 років.

Нешановний президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ!
За рік, лише за рік, ви перетворили країну в тоталітарну катівню, в якій від критики громадянином президента у Фейсбуці до відкриття проти нього сфабрикованого кримінального повноваження проходить лише трохи більше ніж 2 місяці. За всім цим стоять ваші фаворіти: призначені вами генерали СИРСЬКИЙ та ХОМЧАК, ну а за ними і ви!

Саме завдяки вашій ненависті до своїх громадян, саме завдяки вашій панічної боязні будь-якої критики, саме завдяки вашому страху, що всі дізнаються, що ви нездара і пусте місце, ви перетворюєте цю країну в "жовто блакітну Россію" - країну в якій є цар й мовчазні холопи! Але, нешановний Верховний Головнокомандувач ЗСУ, що жодного дня не служив в армії та ховався від повістки у військкомат, ви так й не зрозуміли народ який ви наразі ганебно представляєте!


Я, корінний мешканець Севастополя, свідомо залишивши все, що в мене було, включно дружину та сина, яких з того часу більше не бачив, і весною 2014 року за покликом серця залишив рідне место аби із зброєю в руках, як і належить справжньому чоловіку, поїхав захищати свою країну від кремлівської наволочі. А щоб отримати право захистити мою Україну в боях я поставив на вуха Верховну Раду України, Міністерство оборони України, міського воєнкома міста Києва аби мені надали дозвіл захищати свою Україну, бо мої особові справи офіцера залишились в Криму. Я це робив, бо захист Батьківщини - є святий обов'язок громадянина який визначений Конституцією України, гарантом якої, до речі, ви сьогодні формально є. Прикра посмішка долі....

І ось, сьогодні, держава в вашому обличчі, в ваших посіпак ХОМЧАКА і СИРСЬКОГО порушує проти мене кримінальну справу за "непокору" якої небуло! Що далі? Зрадник? Завербований шпигун? ФСБєшник? До якого абсурду ви готові довести "справу майора Ковальова"?

Шановні українці! Я, людина сталих цінностей та безмежної любові до своєї України, ні про що не жалкую! Приймаючи, взимку, рішення в колі родини про те, що ми будемо захищати своє право бути вільними людьми, передбачали й такий розвіток подій.
Я, мої любі, як і обіцяв, гідно пройду всі випробування долі, які на мене чекають.
Вам не буде за мене соромно.

Перемога буде за нами!

Маю честь!

Слава Україні!

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1