Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего
Автор Повідомлення
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4621
23-07-2020 09:58 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

FacepalmFacepalmFacepalm
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #4622
23-07-2020 10:34 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

Нихрена себе прозрение.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4623
23-07-2020 11:31 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

Цитата:Аркадий Бабченко
. ·
СБУ подтвердила задержание за незаконное обращение оружия сотрудника спецслужб Андрея Байдалу, которого ДНР обвиняет в организации убийства Захарченко.

Задержан ветеран, который облил зеленкой ватного депутата и ему светит до пяти лет.

В западной прессе Украина стала уже просто откровенным посмешищем и там выходят статьи о том, что президент Украины сыграл сценку из "Черного зеркала" и по требованию террориста в прямом эфире выебал свинью. Все, этот рубикон пройден, поздравляю, мировые СМИ больше не стесняются писать о стране, которая пять лет для всего мира была символом мужества, стойкости и несгибаемой воли к свободе, как о долбаной клоунаде, и этот процесс практически необратим.

Сожгли дом Шабунина. Странно. Зробили же их разом, и тут на тебе, несподыванка какая... Впрочем, простите, не смог удержаться от язвительности.

Сивохо с радостью сообщает, что теперь запрещена разведка, дроны и снайпера. Называет это миром и преподносит как величайшее достижение. Идиот, сука. Тут просто зубы скрипят.

Ну и по мелочи - в Полтаве какой-то очередной мужик бегает с гранатой, Западная Украина стала районами с повышенной террористической опасностью, менты убили активиста, выкинули диван с кровью на помойку и сказали что сам умер, четверо раненых на фронте, евро по тридцать две, но это уже так, по сегодняшним меркам даже и говорить не о чем.

Норма по пиздецам сегодня выполнена прямо с утра в полном турборежиме.
И это только сегодня. Вчерашнее не берем в расчет.

Интересно, как же так получилось-то, а...
КуритьКурить

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
manjik Немає
...
*****

Повідомлень: 3 306
Приєднався: Oct 2008
Київ
WTS=>Yeti 4х4=>VW Golf Alltrack 320hp
Повідомлення: #4624
24-07-2020 09:56 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

(23-07-2020 10:34)Railnolds :  Нихрена себе прозрение.
Упал и качаюсьУпал и качаюсьУпал и качаюсь

яке прозріння? надувні червоні гондони в кінці тексту нівелюють все написане

- turbine is20, 3" custom exhaust, Overload (4.5с 0-100, 12.66с 402м, 13.28с 100-200), brakes 340mm/310mm
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4625
24-07-2020 10:53 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

Цитата:А тепер давайте подивимося на події останніх 10 днів у комплексі.

13 липня під Зайцевим гине Дмитро Красногрудь.

Евакуаційну групу росіяни цинічно і підло розстрілюють. Групу, яка за домовленостями одягнена у білі каски і бронежилети, якій дали гарантії через ОБСЄ. Розстрілюють із заготовленої засідки. В упор. Вогнем з трьох сторін.

Гине медик Микола Ільїн, поранений розвідник Ярослав Журавель залишається на полі бою.

14 липня - Зеленський бере ситуацію "під свій контроль" і... їде у відпустку.

17 липня - терористи передали тіло загиблого Миколи Ільїна. Тіло жорстоко понівечене.

17 липня - прощання з загиблим Дмитром Красногрудем. Зеленський насолоджується життям у відпустці на дачі Хрущова.

Ярослав Журавель продовжує десь на спеці стікати кров'ю.

17 липня - штаб ООС повідомляє, що росіяни вкотре відмовили у дозволі на пошук та евакуацію пораненого Ярослава Журавля.

В такому випадку військове керівництво могло почати локальний наступ і під прикриттям артилерії спробувати забрати пораненого. Або варіант-2: чекати на дозвіл росіян. Варіант-3: піднімати скандал, міжнародну спільноту, вимагати.

Зеленський мав вибрати.
Але Зеленський у відпустці.

Паралельно росіяни розпочинають потужну інформаційно-психологічно операцію. Закидають нас відео і фото понівечених тіл. В тилу люди давно помічені в розхитуванні зради піднімають типову ще з 2014 року хвилю, що "влада покинула пораненого на полі бою".

Йдемо далі.

18 липня - вихідні - стає зрозуміло, що поранений сержант-розвідник Ярослав Журавель помер. 4 дні поранений українець вмирав. Сам. На спеці. Без води і допомоги.

З'являється відео з безпілотника, як Ярослав, поранений, під сонцем, в білій касці, повзе в чагарниках.

Зеленському раптом стає необхідно терміново чимось перебити хвилю.

20 липня - Зеленський несподівано перериває відпустку і повертається в Київ.

А 21 липня - на наступний день, ранок, така подія стається - на іншому боці країни міський божевільний захоплює заручників. Вся увага раптом перемикається на шоу. Операцією чомусь керують політики - Аваков і креатівщік Зеленського з ОП, а не одноосібно керівник АТЦ СБУ, як має бути. Зеленський раптом оживає, записує відосіки. Всі слідкують за дебільним шоу з гранатою і подвійним захопленням "терориста". Здивований "терорист" і сам збоку слідкує за захопленням себе.

21 липня - російсько-окупаційні війська віддають тіло померлого Ярослава Журавля.

22 липня - прощання з медиком Миколою Ільїним. Зеленський на похоронах відсутній.
23 липня - прощання з розвідником Ярославом Журавлем. Зеленський відсутній.

Зеленський не висловлює навіть співчуття.

Зате Зеленський в той же день висловлює співчуття Шабуніну через підпал хати.

Не загиблим військовим чи їхнім сім'ям, а якомусь мудаку.

А 23 липня, вчора - Зеленський повідомляє, що домовився з ворогом про чергове перемир'я. Українським військам заборонено вести розвідку. Українським військам заборонено навіть вогонь у відповідь - до особливого наказу вищого керівництва і після довгих процедур. Це повністю порушує Статут і право військового на самозахист.

Стає зрозумілим, що весь цей час Зеленський готувався до цих переговорів. Він не бажав їх зривати навіть попри підступне вбивство двох військових, один з яких вмирає в жахливих муках.

Зеленський готувався до домоволеностей з ворогом. Росіяни знали, що Зеленський готується до домовленостей з ними. Росіяни йому водили хером по губам, знаючи, що він буде мовчати.

Зеленський мовчить. Він не просто мовчить. Зеленський відпочиває і насолоджується життям.
Зеленському терміново треба було чимось перебити негативний фон. І він вигадав сценку.
Замість зірвати домовленості у Мінську, замість хоча б їх відкласти по вині ворога, замість підняти міжнародний скандал в ситуації, коли США, ЄС і навіть маленька Хорватія висловили нам співчуття у підступному убивстві медика, Зеленський не робить нічого. А коли росіяни запускають ІПСО, Зеленський робить проти українців власне ІПСО у Луцьку. КонтрІПСО. ШОУ. ОБМАН.

Ось це і є "особистий контроль Зеленського". Українець вмирав у жахливих муках. Зеленський це знав. Зеленський у відповідь якось діяв. Його дії ми побачили.

Я мрію, щоб ця мразь отримала покарання за це все. Заслужив.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 378
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #4626
24-07-2020 11:27 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

Госизменой тянет уже так, что глаза слезятся.
Плохо паяц кончит, очень плохо...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #4627
24-07-2020 11:39 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

(24-07-2020 11:27)Dimon325 :  Госизменой тянет уже так, что глаза слезятся.
Плохо паяц кончит, очень плохо...
А кто его за гос измену-то судить будет? Или может под ОП уже стоят палатки с криками зрада?
Нет нифига. И не будет.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 378
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #4628
24-07-2020 11:47 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

С криками палатками наказывать? Креативно... Mr. Green
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 378
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #4629
24-07-2020 20:23 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего



Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Begemot_K Немає
Писатель
***

Повідомлень: 377
Приєднався: Apr 2007
Днепр
Шкода Суперб Комби 1.8 TSI
Повідомлення: #4630
24-07-2020 21:16 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

У меня такая мысль - или "препиздент" пойдет по пути Яныка, или его тупо "шлепнут" за весь этот "цирк", что он творит.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 3