Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего
Автор Повідомлення
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #4981
02-02-2021 14:47 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

Цитата:2014 рік Зеленський:

"Обращусь к власти... если на Востоке и в Крыму люди хотят говорить по-русски - отцепитесь, отстаньте от них"
(пруф https://youtu.be/OCvGLF4ePdI?t=122 )

2021 р. Зеленський:

"Що було, наприклад, на Донбасі? Перший крок же був не збройний, він був інформаційний. Частина нашої країни була піддана інформаційній атаці, що «там, у Києві, вас не поважають, там, у Києві, забороняють вам розмовляти російською мовою». Я ЗАВЖДИ КАЗАВ, ЩО ЦЕ БРЕХНЯ"
(пруф https://www.president.gov.ua/news/interv...na-p-66313 )

Курить

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #4982
03-02-2021 18:00 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

https://www.youtube.com/watch?v=hfp_p4vO7VA

Курить

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
parfumer67 Немає
bar boss
****

Повідомлень: 812
Приєднався: Sep 2008
ХАРКІВ, ФАЙНАЮКРАЙНА
Oktavia IU 2000р.в. АЕЕ 1,6
Skype IDparfumer67
Повідомлення: #4983
04-02-2021 08:51 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

він своїм почітатєлям невдовзі вже й серти почне в уши...))))
бо сцяти вже набридло...))))

Все мине..... І це мине...
Знання робить нас скромніше.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4984
10-02-2021 13:30 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

Mr. Green

   

Цитата:Ексглава Офісу президента України Андрій Богдан нагадав про “лопата-челендж”, запущений чинним главою держави Володимиром Зеленським у січні 2019 року під час виборчої кампанії.
Про це Андрій Богдан написав на своїй сторінці у Facebook, коментуючи “сніговий колапс” в Україні.
“Подсказочка для политиков))) +5% рейтинга”, – написав Богдан.
Як відомо, у січні 2019 року під час виборчої кампанії Володимир Зеленський запустив “лопата-челендж”. Зеленський закликав людей самостійно “почистити країну від снігу”.
Він розмістив в соцмережі 30-секундне відео, де він разом зі своєю командою взяв в руки лопату і розчищав від снігу проїзд біля свого штабу в центрі Києва.
“Упораємося без них. Почистимо країну. Почнемо з снігу. … Виходьте на вулиці, почистимо країну, хлопці”, – закликав тоді Зеленський.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
(Востаннє це повідомлення було змінене: 10-02-2021 13:35 Lady.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4985
12-02-2021 15:15 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

FacepalmКоли дурне поїхало в турне...

   
Facepalm
   
Смешно
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
(Востаннє це повідомлення було змінене: 12-02-2021 15:57 Lady.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #4986
12-02-2021 18:08 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

Ага. После кидка с Мотор Сичью он ещё надеется на взаимовыгодное сотрудничество.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4987
15-02-2021 13:40 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

Цитата:Vitaliy Shabunin


Сьогодні КМУ проголосував законопроєкт, яким звільняє чинного директора НАБУ.
Відповідну правку (про звільнення Ситника) за усної пропозиції одного з міністрів було додано до законопроєкту, який змінює процедуру обрання нового директора НАБУ.

До речі, запропонована процедура гарантує Зеленському обрання підконтрольного йому Директора. Конкурсна комісії: 3-х членів делегує РНБО, 6 - КМУ (з них 3 міжнародні експерти).

За нашою інформацією, звільнення Ситника — особисте рішення Володимира Зеленського. Таким чином останній відреагував на початок розслідування щодо закупівлі вакцин від COVID-19 https://bit.ly/3qnowMy.

Дивна реакція гаранта Конституції на виконання НАБУ прямої норми КПК (ст.214), яка ЗОБОВ’ЯЗУЄ НАБУ реєструвати провадження після отримання заяви про злочин.
Заяву про злочин для розуміння, не ГОшка якась надіслала, а ДП “Медзакупівлі” https://bit.ly/3alEwZZ.

Я не дуже розумію, чим або ким керується Зеленський. Хоче повісити на Ситника провал вакцинації? Правда вірить, що це директора НАБУ відповідальність?
Так це ідіотизм, бо провадження зареєстрували кілька днів тому і ще не встигли провести жодної слідчої дії (обшуку, виїмки документів — нічого).
Люди, які вклали цей треш президенту, розвели його як дитину. Щоправда це жодною мірою не виправдовує Зеленського.
В кінці-кінців, це рішення президента слухати Єрмака, Татарова, Степанова і Авакова, а не самому документи нарешті читати.

Підсумовуючи, влада досягне цією історією остаточної втрати довіри міжнародних партнерів, зокрема:

1) Грошей МВФ не буде - бо це порушення Меморандуму, який Зеленський власноруч підписував https://bit.ly/3dPdHNF.

2) Стосунків з США нормальних не буде (а значить і зближення з НАТО теж не буде). На пріоритетності антикорупції адміністрація Байдена наголосила в першій же офіційній комунікації з Україною https://bit.ly/3b9pDsK.

3) З євроінтеграцією теж проблем значно побільшає. Про важливість антикорупції ЄС заявляли на всіх можливих щабелях, востаннє Європарламент у своїй резолюції https://bit.ly/2ZkxCh3.

А все тому, що президент України, замість читати документи, слухає різного роду покидьків.

ПопкорнПопкорн

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Vlad2178 Немає
Классик
****

Повідомлень: 803
Приєднався: Sep 2008
Бровари
Тур 1.8t була. А5 фл 1,4тсі теж була. А7 81 kwt і ця була, А7 фл 4х4
Повідомлення: #4988
15-02-2021 15:35 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

А вобщем царь хороший, просто слушает кого попалоВоротит
(Востаннє це повідомлення було змінене: 15-02-2021 15:35 Vlad2178.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Oleksii Pinchuk Немає
...
*****

Повідомлень: 5 749
Приєднався: Aug 2009
Київ 11-й км.
E Golf 36 kWt, Aвоська D4 4.0 biturbo, Passat 2.0 tdi - Company car
Повідомлення: #4989
15-02-2021 16:06 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

(15-02-2021 15:35)Vlad2178 :  А вобщем царь хороший, просто слушает кого попалоВоротит

досить критикувати президента !


час вже гнати його в шию до Ростова..

все він сука знає, куди рухається країна в якій він виконує роль президента. наслухався бородату бабку що наобіцяла йому гарну зарплату на час "зйомок" у черговому сезоні серіала про президента, після чого можна безбідно нюхати кокаїн щє довгі роки на березі моря. навіть охоронця прикріпив щоб той не втік..
жадібність вови та відсутність спрогнозувати наслідки його керування, а також посібництво відвертим ворогам України і агресору, рано чи пізно приведуть його до пі#дэца, але буде вже пізно. От би щоб і 73% із ним кудись зникли, але ж ні..Недоумение

Батько режисера #
fascist with German Shepherd dog Не за что
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
parfumer67 Немає
bar boss
****

Повідомлень: 812
Приєднався: Sep 2008
ХАРКІВ, ФАЙНАЮКРАЙНА
Oktavia IU 2000р.в. АЕЕ 1,6
Skype IDparfumer67
Повідомлення: #4990
16-02-2021 08:59 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

(15-02-2021 16:06)Oleksii Pinchuk :  
(15-02-2021 15:35)Vlad2178 :  А вобщем царь хороший, просто слушает кого попалоВоротит
досить критикувати президента !
час вже гнати його в шию до Ростова..
все він сука знає, куди рухається країна в якій він виконує роль президента. наслухався бородату бабку що наобіцяла йому гарну зарплату на час "зйомок" у черговому сезоні серіала про президента, після чого можна безбідно нюхати кокаїн щє довгі роки на березі моря. навіть охоронця прикріпив щоб той не втік..
жадібність вови та відсутність спрогнозувати наслідки його керування, а також посібництво відвертим ворогам України і агресору, рано чи пізно приведуть його до пі#дэца, але буде вже пізно. От би щоб і 73% із ним кудись зникли, але ж ні..Недоумение
давно вже час гнати, але ж...
нажаль, майдан тут не вирішить наше питання. а можливе ще й погіршить стан в країні.

Все мине..... І це мине...
Знання робить нас скромніше.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2