Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего
Автор Повідомлення
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #5001
30-03-2021 15:08 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

КуритьКуритьКурить

Цитата:Верховна Рада прийняла в цілому законопроєкт 3553, який надає Президенту право одноосібно призивати усіх резервістів (незалежно від черги оперативного резерву) без мобілізації або воєнного стану. Строк служби за призовом буде встановлюватися винятково рішенням Президента України.

Верховна Рада також ВІДХИЛИЛА Поправку №1, яка пропонувала призивати лише тих резервістів, які в добровільному порядку уклали контракт на проходження військової служби в резерві.
Законопроєкт 3553 очікує на підпис Президента.

Мар'яна Безугла, заступниця голови Комітету ВРУ з питань нацбезпеки та оборони, яка підтримувала прийняття 3553, заявила, що вона “сподівається, що ця ініціатива Президента ніколи не буде застосована за століття нашої історії. Тому що воно застосовується тільки тоді, коли Парламенту не існує, наприклад, його зруйнували”.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
MaksymS Немає
Писатель
***

Повідомлень: 714
Приєднався: Jan 2021

Roomster 1,4 2009, Gary Fisher HooKooEKoo 2008
Повідомлення: #5002
30-03-2021 15:13 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

Поиск мира в глазах убийцы зашел в тупик?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #5003
31-03-2021 10:49 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

(30-03-2021 11:28)Lady :  #какихреформвамбл..нехватаетMr. Green

https://www.president.gov.ua/documents/1252021-37785

Mr. GreenMr. Green
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #5004
31-03-2021 11:06 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

(31-03-2021 10:49)Lady :  
(30-03-2021 11:28)Lady :  #какихреформвамбл..нехватаетMr. Green

https://www.president.gov.ua/documents/1252021-37785

Mr. GreenMr. Green

Не, я думаю, нужно личико с годами шире рисовать. )))

А вообще, конечно, очень важный указ. Ну, после высоты строевого шага на параде, конечно! Mr. Green

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #5005
31-03-2021 16:39 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

Цитата:31 березня, виповнюється річниця першого туру президентських виборів. Відповідно до аналізу незалежних експертів, за 2 роки Зеленський виконав 14% своєї програми. І це при ПОВНОМУ контролі за ВР, урядом і правоохоронними органами.

Обіцяв: "Я іду в президенти, щоб зламати існуючу систему". Що в підсумку зламав?

Зламав підтримку України з боку основних стратегічних партнерів. Зламав довіру МВФ. Зламав економіку, яка до нього зростала 13 кварталів поспіль. Зламав довіру до судочинства, дозволивши повернутись Портнову та взяти під контроль українські суди. Зламав ставлення до Революції гідності, призначаючи таких людей, як Татаров, на державні посади. А що він там зламав, прилаштувавши всіх своїх друзів з 95 кварталу, вирішуйте самі.

Але ні! Одну реформу пан Зеленський все ж здійснив: позавчора він підписав указ про те, щоб в орденському ланцюзі президента замість 12 декоративних ланок було 16. Як хтось дуже влучно помітив: "Дивні люди. Голосували за прикольних, а жити хочуть, як при розумних."

Дайош ще одну ланку в президентський ланцюжок і ще одне колесо в президентський лісапед!

Hello!

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #5006
01-04-2021 12:15 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

(30-03-2021 15:08)Lady :  КуритьКуритьКурить

Цитата:Верховна Рада прийняла в цілому законопроєкт 3553, який надає Президенту право одноосібно призивати усіх резервістів (незалежно від черги оперативного резерву) без мобілізації або воєнного стану. Строк служби за призовом буде встановлюватися винятково рішенням Президента України.

Верховна Рада також ВІДХИЛИЛА Поправку №1, яка пропонувала призивати лише тих резервістів, які в добровільному порядку уклали контракт на проходження військової служби в резерві.
Законопроєкт 3553 очікує на підпис Президента.

Мар'яна Безугла, заступниця голови Комітету ВРУ з питань нацбезпеки та оборони, яка підтримувала прийняття 3553, заявила, що вона “сподівається, що ця ініціатива Президента ніколи не буде застосована за століття нашої історії. Тому що воно застосовується тільки тоді, коли Парламенту не існує, наприклад, його зруйнували”.

Курить

Цитата:Теперь те, кто воевал, выжил и вернулся домой, смогут снова отдать свой долг Родине. Верховная Рада приняла инициированный президентом закон №3553.
Президенту дано право призывать резервистов на службу в армию на любой срок, и без объявления мобилизации. Кто из ветеранов не согласен - того ждут большие штрафы и тюрьма.
В общем, кто служил - тот и дальше служить будет. Кто везёт - на том и едут. А уклонисты будут как и прежде отсиживаться в барах, пережидать войну за границей, прятаться за мамкиной юбкой и длинным списком самых страшных на свете болезней.
Ну а чего ещё ожидать от президента-уклониста и депутатов-дезертиров?..

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #5007
01-04-2021 13:42 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

Від творців "Слуги народу".

Як виглядає зсередини влада Зеленського

ПопкорнПопкорнПопкорн

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #5008
02-04-2021 11:15 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

FacepalmFacepalmFacepalm
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
manjik Немає
...
*****

Повідомлень: 3 306
Приєднався: Oct 2008
Київ
WTS=>Yeti 4х4=>VW Golf Alltrack 320hp
Повідомлення: #5009
05-04-2021 06:42 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего

ще трошки про велосипед Laughing

   

- turbine is20, 3" custom exhaust, Overload (4.5с 0-100, 12.66с 402м, 13.28с 100-200), brakes 340mm/310mm
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 373
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #5010
05-04-2021 19:38 RE: Роковини.... #Я неЛоха ...., потерпевшего



Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1